• VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP


VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP

VII Bieg Mostami

Lista startowa

Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129885Baczyńska Ewelina1987RodzinaPLJanowiec WielkopolskiK2tak
231048Bartosik Natalia1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
331319Bednarek Grażyna1970NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK4nie
431318Bednarek Grażyna1970NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK4nie
529246Bentkowska Natalia1993NIEZRZESZONYPrądocinStudentkitak
631356Białobłocka Patrycja1989ToruńK2tak
731071Biernat Renata1994Runners Team JeżewoŚwiecie Studentkitak
828942Blachowska Anna1999Torec ToruńKarnkowoK1nie
929963Borowicka Iwona1995NIEZRZESZONYKrostkowoStudentkitak
1030552Brzezinska Daniela1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
1129152Chylińska Dorota1967Akademia Biegania GrudziądzGrudziądzK4tak
1231208Ciborska Dorota1989NIEZRZESZONYStudentkitak
1331383Ciesielska Oktawia1994NIEZRZESZONYSolec KujawskiStudentkitak
1430271Czerwińska Aleksandra1988EkozefirBydgoszczK2tak
1525266Częstochowska Ilona1975NIEZRZESZONYPakośćK3nie
1629422Dobrek Wojciech1966NIEZRZESZONYSzczecinK4tak
1730090Domżalska Malwina1991NIEZRZESZONYJaksiceStudentkitak
1830634Drzycimska Katarzyna1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
1929569Dulewicz Ewa1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
2030661Gackowska Beata1968NIEZRZESZONYK4tak
2128627Gackowska Katarzyna1991TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczStudentkitak
2229965Gajek Agnieszka1979NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
2326869Gościniak Agnieszka1983NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
2431411Grzesik Katarzyna1993AZS UTPBydgoszczStudentkitak
2530221Gumienna Natalia1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
2630761Idryjan Karolina1983NIEZRZESZONYToruńK2tak
2728309Janas Aleksandra1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
2830589Janikowska Awa1990MostyPolskie.PlBydgoszczK2tak
2930411Janowska Justyna1978NIEZRZESZONYKRUSZYNK3nie
3030234Jażdżewska Grażyna1978NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
3131280Jędrzejczyk Paulina1991Nakielski Klub BiegaczaWystępStudentkitak
3230186Jurczyk Anna1975RUN BYDGOSZCZBydgoszczK3nie
3330076Kaniewska Joanna1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
3431414Kara Kinga1985NIEZRZESZONYSłupskStudentkitak
3530681Kasierska Ewa Katarzyna1948WKB Meta LubliniecPOZNAŃK4tak
3630598Konkol Patrycja1991Decathlon Team FordonWałbrzychK1tak
3728973Korbut Agnieszka1991WTiICh UTPBydgoszczStudentkitak
3830436Kosecka Justyna1980NIEZRZESZONYBydgoszczK3nie
3929089Kot Katarzyna1993NIEZRZESZONYInowrocławStudentkitak
4028687Kożuchowska Natalia1992RUN BYDGOSZCZBydgoszczStudentkitak
4131355Krajecka Liliana1974NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
4230673Krupa Katarzyna1992Decathlon Team FordonBydgoszczK1tak
4329561Kugacz Aneta1978RUN BYDGOSZCZBydgoszczK3nie
4427142Kulas Karolina1987NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
4531321Kulpa Paulina1993Sport Zdrowie Kondycja Piotr SzewczukŚWIECIEK1nie
4629819Kurkowska Magdalena1991NIEZRZESZONYChełmżaStudentkinie
4730581Łata Maria1993AZS CM UMKKrakówStudentkitak
4830687Magusiak Agnieszka1986RWT w BydgoszczyBydgoszczK2tak
4929964Makowska Justyna1978NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
5029711Marklik Grażyna1969NIEZRZESZONYBydgoszczK4tak
5130043Mazanowska Ewa1977NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
5226954Mazur Marietta1992NIEZRZESZONYGrudziądzK1nie
5330672Niesłuchowska Alicja1993Decathlon Team FordonBydgoszczK1tak
5429142Nikołajew Monika1981NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
5531396Nowacka Anna1981Lipno BiegaBobrownikiK2tak
5629997Nowak Paula1992Kujatt Runners TeamBrzozaK1tak
5728601Odejewska Weronika1995NIEZRZESZONYCieleStudentkinie
5831123Orłowska Aneta1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
5929645Otlewska Justyna1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
6030133Palacz Wioletta1978NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
6131199Peresiak Anna1959NIEZRZESZONYSOLEC KUJAWSKIK4tak
6229828Pianowska Ewa1959NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK4tak
6330593Prusik Marta1991Decathlon Team FordonGdańskK1tak
6428675Przednówek Mariola1989NIEZRZESZONYCzarneK2nie
6530599Rakoczy Daria1990Decathlon Team FordonBielsko BiałaK2tak
6630568Ratkowska Małgorzata1978The Runners ŚwiecieŚwiecie K3tak
6728739Rybka Ilona1973NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
6830881Samul Ewa1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
6931400Sandomierska Paulina1987NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
7030754Sobieszczyk Dominika1993UTP BYDGOSZCZNakło nad NoteciąStudentkitak
7130690Stępniak Dominika1980NIEZRZESZONYWrześniaK3tak
7229887Sypniewska Hanna1974RodzinaPLJanowiec WielkopolskiK3tak
7330818Szczutkowska Justyna1966NIEZRZESZONYJanikowoK4tak
7429602Szenk Marta1980NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
7526373Szewczyk Katarzyna1981NIEZRZESZONYBydgoszczK2nie
7629596Szmatuła Elżbieta1994NIEZRZESZONYStrzelnoStudentkitak
7730978Śpica Dorota1967NIEZRZESZONYBydgoszczK4tak
7830988Tomaszewska Marta1994NIEZRZESZONYŻninStudentkitak
7929848Wadzińska Paulina1984TrispacebydgoszczK2tak
8031415Weisbrot Magdalena1995NIEZRZESZONYLaskowiceStudentkitak
8128633Wielgosz Sandra1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
8229499Woźniakowska Agata1984RUN BYDGOSZCZBydgoszczK2tak
8326946Woźniak Monika1985NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
8429335Wójcik-Dąbrowska Marta1982NIEZRZESZONYToruńK2nie
8528632Zabdyr Ewelina1991SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAMŚlesinStudentkitak
8628848Zielińska Elżbieta1963NIEZRZESZONYBydgoszczK4tak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
130800Anzel Jerzy1966NIEZRZESZONYBrodnicaM4tak
229632Augustynowicz Andrzej1972RWT w BydgoszczyBydgoszczM3tak
329886Baczyński Andrzej1984RodzinaPLJanowiec WielkopolskiM2tak
429595Bałys Krzysztof1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
529879Baranski Krzysztof1989NIEZRZESZONYTurznoM2nie
625625Baumgart Jacek1962NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
725631Bejgier Edmund1968NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
831049Belicki Mateusz1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
928741Bernacki Dominik1980NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
1030014Białobłocki Marek1985NIEZRZESZONYWąbrzeźnoM2tak
1130562Bielawski Łukasz1993Decathlon Team FordonBydgoszczM1tak
1228943Blachowski Zbigniew1962NIEZRZESZONYKarnkowoM4nie
1326272Błachewicz Marcin1975Bydgoskie Charty SPORTZDROWIEPASJA.PLBydgoszczM3tak
1427895Boros Patryk1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
1531424Boruta Artur19811 Pomorska Brygada LogistycznaBydgoszczM2tak
1629393Bratek Andrzej1959TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM5tak
1731429Brunke Tomasz1972NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
1829996Brzozowski Piotr1992Kujatt Runners TeamBrzozaStudencitak
1931174Buczkowski Krzysztof1967NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
2030528Buczkowski Wojciech1969NIEZRZESZONYbydgoszczM4tak
2130876Bukowski Krzysztof1966NIEZRZESZONYInowrocławM4tak
2226510Bystrek Jarosław1975NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM3tak
2329859Bzdawka Tomasz1974Nakielski Klub BiegaczaWystępM3tak
2431036Bzdzion Marcin1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
2530767Cegielski Maciej1975Żandarmi z BydgoszczyŚwiekatowoM3tak
2631169Chudzik Grzegorz1982Www.chudzik.eu Boot CampToruńM2nie
2729598Cyrok Maciej1993Olimpia DąbrowaDąbrowaStudencitak
2830377Czaplewska Agnieszka1986KB ŁapkaBydgoszczM2tak
2930676Czołgoszewski Krzysztof1973NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
3030608Ćwikliński Dawid1994NIEZRZESZONYChełmnoStudencitak
3130122Ćwikliński Tomasz1990NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
3230831Dadzibóg Mariusz1990NIEZRZESZONYŚwinkiM2tak
3326280Danak Michał1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
3430448Dańczuk Jerzy1962RWT w BydgoszczyBydgoszczM4tak
3529515Dębski Adrian1986NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3629793Duchiński Wojciech1969NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
3731145Dulski Daniel1992WKB Meta LubliniecLubliniecM1nie
3825645Florek Paweł1986NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
3929477Gaczkowski Robert1975TRIRUNŻNINM3tak
4029903Gierach Marcin1977NIEZRZESZONYNiemczM3nie
4129966Glazik Krzysztof1993NIEZRZESZONYMilewkoStudencitak
4230787Godziuk Roman1960NIEZRZESZONYToruńM5tak
4330854Gołembiewski Marek1972B4SPORT ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZBydgoszczM3tak
4431121Gorbaszewicz Lukasz1986NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4531421Gordon Roman1956TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM5tak
4628956Graczyk Przemysław1988NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4730089Grochowski Artur1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
4831138Grzegorzewski Rafał1974Brzoza BiegaNiemczM3tak
4929022Gżyl Mikołaj1983NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
5026445Haize Tomek1978NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
5130657Hinz Remigiusz1980NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
5230594Hołówka Tomasz1991Decathlon Team FordonGdańskM1tak
5330938Horodyski Piotr1984TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM2tak
5425542Hutek Andrzej1984NIEZRZESZONYBydgoszczM2nie
5531078Jagieła Jarosław1972TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM3tak
5630555Jakubiak Przemysław1988Decathlon Team FordonJarocinM2tak
5730001Jankowski Jakub1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
5831403Jaroniek Tomasz1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
5930131Jasewicz Tadeusz1950NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
6031153Jasnowski Bartosz1980NIEZRZESZONYToruńM3tak
6130721Jaworski Marcin1974NIEZRZESZONYSolec KujawskiM3tak
6230659Jendryka Marek1963NIEZRZESZONYM4tak
6331224Jędrzejczyk Mikołaj1970Nakielski Klub BiegaczaWystępM4tak
6431281Jędrzejczyk Sylwester1964Nakielski Klub BiegaczaWystępM4tak
6530185Jurczyk Artur1971RUN BYDGOSZCZBydgoszczM3tak
6625556Jurga Krzysztof1979NIEZRZESZONYbydgoszczM3nie
6727665Kaliski Kacper1994NIEZRZESZONYStudencinie
6831289Kaminski Grzegorz1980TKKF WODNIK WIECBORKPęperzyn 21M3tak
6931316Kamiński Marcin1990Politechnika GdańskaBydgoszczStudencitak
7029629Kaszowicz Marek1971RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZM3tak
7130044Kawa Marcin1975NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
7230372Kaźmierski Mirosław1969Janikowo na sportowoKołodziejewoM4nie
7331233Klawczyński Zbigniew1962Klub HDK LOGISTYCY BydgoszczBydgoszczM4tak
7430402Kloskowski Adam1986IWsp SZ BydgoszczChojniceM2tak
7530219Klóska Fabian1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
7629327Kłos Oliver1993NIEZRZESZONYStarogard GdańskiM1nie
7731148Kmieć Mateusz1992WKB Meta LubliniecLubliniecM1nie
7829333Konieczny Robert1972Nakielski Klub BiegaczaNAKŁO NAD NOTECIĄM3tak
7931277Koniec Krzysztof1970TKKF Wodnik WięcborkWięcborkM4tak
8031243Kostrzak Dominik1984Proponeo.plBydgoszczM2tak
8131162Kowalczyk Artur1987QWBH TEAM 2015Nowy TargM2tak
8231330Kowalski Adam1995NIEZRZESZONYKruszewoStudencitak
8327667Kowalski Dawid1994NIEZRZESZONYKrajenkaStudencinie
8429850Kowalski Jacek1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3nie
8531382Krasicki Michał1981TKKF WODNIK WIECBORKWituniaM2tak
8631163Krawczyk Krystian1972QWBH TEAM 2015TychyM3tak
8731143Król Maciej1968TriSpaceBydgoszczM4tak
8830379Krzemkowski Paweł1979NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
8931361Kurzak Władysław1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
9030691Kutowski Przemysław1977NIEZRZESZONYBukowiecM3tak
9129104Lach Michał1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
9228933Laskowski Daniel1979NIEZRZESZONYBydgoszcz M3nie
9329388Lenc Janusz1953TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM5tak
9428972Lewandowski Marek1991WTiICh UTPChełmnoStudencitak
9530788Lewicki Konrad1982NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
9630553Lipiński Krzysztof1972NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
9729009Luzak Mirosław1961MWiK BydgoszczBydgoszczM4tak
9829204Luzak Szymon1993ELEKTRONIK BYDGOSZCZBydgoszczStudencitak
9930580Łata Marcin1993AZS CM UMKKrakówStudencitak
10030449Łukaszewski Patryk1989CROSS WARSZAWA GNIEZNO BIEGAGNIEZNOStudencitak
10130759Mackowski Maciej1988NIEZRZESZONYŻninM2tak
10229389Maczyński Grzegorz1966TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM4tak
10330567Magdziak Łukasz1987Decathlon Team FordonPoznańM2tak
10431333Magdziarz Jakub1980NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
10531334Magdziarz Katarzyna1981NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
10630184Makowski Marek1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
10729535Makowski Sławomir1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
10829064Malak Maciej1991NIEZRZESZONYBYDGOSZCZStudencinie
10931181Małkiński Józef1957RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZM5tak
11031336Mazurkiewicz Mateusz1990NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
11130853Mejgier Paweł1970TKKF Wodnik WięcborkSypniewoM4tak
11228954Michalak Jacek1966NIEZRZESZONYInowrocławM4nie
11326374Milewski Zbigniew1970TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM4nie
11430689Misiak Marcin1979NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
11530615Młynarek Mirosław1989NIEZRZESZONYNakłoM2tak
11631406Modniewski Seweryn1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
11729508Mokos Tomasz1986NIEZRZESZONYInowrocławM2tak
11831377Mrozik Andrzej1972NIEZRZESZONYM3tak
11925806Musial Remigiusz1978NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
12028790Nartowski Kamil1984WSB/ Rwt Bydgoszcz/ Wł ToruńToruńStudencitak
12127666Nesterowicz Dominik1995NIEZRZESZONYWałdowoStudencinie
12230751Nitka Ireneusz1973Nakielski Klub BiegaczaNakło nad NoteciąM3tak
12329221Nitka Łukasz1982NIEZRZESZONYPotuliceM2nie
12426864Nowak Ireneusz1966NIEZRZESZONYOsielskoM4nie
12530778Obrębski Grzegorz1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
12630160Ollik Marcin1983NIEZRZESZONYnakło nad noteciąM2tak
12730625Orłowski Janusz1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
12830695Orzechowski Michał1984NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
12930149Oszwałdowski Damian1991NIEZRZESZONYWYSTĘPM1nie
13029285Paczkowski Jacek1966Sport i Rekreacja MogilnoStrzelnoM4tak
13130850Parucki Paweł1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
13229360Parucki Zbigniew1958NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
13330150Pawlik Stanisław1965NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
13431247Pelc Marcin1984TRISPACEBydgoszczM2tak
13529827Pianowski Marek1958NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM5tak
13630726Piątek Mateusz1992NIEZRZESZONYNieciszewoStudencitak
13731430Piechowski Józef1986NIEZRZESZONYCiechocinM2nie
13830827Pikulik Jarosław1987LZS Jedność ŁobżenicaTrzebońM2tak
13930394Pilachowski Mariusz1982NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
14030977Piotrowicz Patryk1994NIEZRZESZONYTrzciankaStudencitak
14130668Piskorski Paweł1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
14230443Podkówka Zbigniew1960NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
14330813Podolski Mariusz1988NIEZRZESZONYMysłakówko 22M2tak
14431412Proczek Jakub1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2nie
14530112Przygoda Artur1975NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
14630812Pucek Artur1973NIEZRZESZONYBrzozieM3tak
14729993Pyssa Mateusz1989NIEZRZESZONYJeżewoStudencitak
14825702Radecki Przemysław1974NIEZRZESZONYBydgoszczM3nie
14931423Radowski Cezary1967NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
15031402Rogalski Kamil1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
15131283Roszkowski Wojciech1960NIEZRZESZONYWarszawaM5tak
15231404Różycki Ireneusz1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
15331155Rybak Łukasz1983NIEZRZESZONYNiemczM2tak
15429631Rzyduch Piotr1976RWT w BydgoszczySuchatówkaM3tak
15530573Sadowski Rafał1982NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
15630882Samul Wojciech1988NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
15731189Senderkiewicz Tomasz1994NIEZRZESZONYChojniceStudencitak
15831291Siedlecki Jacek1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
15931164Sikora Antoni1949NIEZRZESZONYGĄSAWAM5tak
16030806Skarbek Marek1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
16125620Smuczyński Wojciech1988NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
16229239Sondaj Jarosław1974NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
16329710Sośnicki Michał1999Olimpia DąbrowaDąbrowaM1tak
16431106Stangrecki Dariusz1983NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
16531422Stanicki Oskar1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
16629414Stankiewicz Dariusz1967NIEZRZESZONYMaksymilianowoM4tak
16727428Stasiak Michał1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
16830766Stefaniak Dawid1991NIEZRZESZONYGrudziądzM1tak
16931172Stępień Tomasz1974SportFactoryJarużynM3tak
17030671Stobierski Adrian1990Decathlon Team FordonBydgoszczM2tak
17130138Strychalski Tomasz1983Bydgoszcz Run ProjectBydgoszczM2tak
17231120Stysiak Grzegorz1970NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
17329889Sypniewski Hubert1994RodzinaPLJanowiec WielkopolskiM1tak
17429888Sypniewski Marek1972RodzinaPLJanowiec WielkopolskiM3tak
17530232Szarmach Kacper1989Biegaj z WSLGródekM2tak
17630231Szarmach Stanisław1952NIEZRZESZONYGródekM5tak
17730592Szczypiorski Piotr1991Decathlon Team FordonBydgoszczM1tak
17831039Sznajdrowski Mateusz1989NIEZRZESZONYKoronowoM2tak
17928971Szuberga Damian1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
18029558Szulc Cezary1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
18130077Szulc Radosław1983NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
18231348Szymański Piotr1977NIEZRZESZONYDziałdowoM3tak
18331152Szymonik Radosław1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
18430752Ślęga Paweł1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
18531161Ślósarek Piotr Leszek1956NIEZRZESZONYToruńM5tak
18630979Śpica Leszek1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
18729988Tadrowski Rafał1981NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
18829882Taraszka Ireneusz1966NIEZRZESZONYGniewkowoM4nie
18931295Tepper Adam1990NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
19026947Tracki Arkadiusz1986NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
19130227Trzciński Eugeniusz1957NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
19230582Urbański Paweł1989Nakielski Klub BiegaczaWystępM2tak
19329177Wadowski Bartosz1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
19430591Walczak Tomasz1977NIEZRZESZONYŚwiecieM3nie
19531427Walendziak Klaudiusz1975Runners Team JeżewoJeżewoM3nie
19630246Walkowiak Rafał1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
19731133Warszawski Przemysław1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
19831184Waśkiewicz Sebastian1987Lipno BiegaLipnoM2tak
19931187Wendland Mateusz1990Lipno BiegaLipnoM2tak
20030080Wierzchosławski Tomasz1994NIEZRZESZONYBydgoszczM1tak
20131137Więczkowski Robert1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
20231307Wiligalski Bartosz1989KM Truchcik Łubianka WSB ToruńPigżaStudencitak
20329567Winek Krystian1991NIEZRZESZONYŚwiecieM1tak
20430269Wiśniewski Bartłomiej1984NIEZRZESZONYWłocławekM2tak
20529510Wiśniewski Włodzimierz1961NIEZRZESZONYToruńM4tak
20631217Włodarczyk Robert1979NIEZRZESZONYWłocławekM3tak
20729586Wojciechowski Grzegorz1992Trust me im engineerBydgoszczM1tak
20825741Wojtysiak Szymon1992Bydgoskie OkonieBydgoszczStudencitak
20930157Wrzesiński Jakub1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
21030705Wysocki Adrian1994KB Lech RypinRypinStudencitak
21131395Zawadziński Łukasz1986NIEZRZESZONYŚwiecieM2tak
21229871Zawałkiewicz Piotr1981NIEZRZESZONYToruńM2tak
21330460Zieliński Waldemar1961NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
21430860Ziółkowski Mieczysław1965NIEZRZESZONYJANIKOWOM4tak
21530815Ziuziakowski Kamil1991NIEZRZESZONYGrudziądzStudencitak
21631222Zyzik Michał1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
21730154Żerdziński Jan1992Tucholanka TucholaGórowatkiStudencitak
21828670Żmich Andrzej1979NIEZRZESZONYBydgoszsxM3nie
21928914Żmich Michał1976NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
22031413Żurawicz Damian1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
131048Bartosik Natalia1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
229246Bentkowska Natalia1993NIEZRZESZONYPrądocinStudentkitak
331071Biernat Renata1994Runners Team JeżewoŚwiecie Studentkitak
429963Borowicka Iwona1995NIEZRZESZONYKrostkowoStudentkitak
530552Brzezinska Daniela1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
631208Ciborska Dorota1989NIEZRZESZONYStudentkitak
731383Ciesielska Oktawia1994NIEZRZESZONYSolec KujawskiStudentkitak
830090Domżalska Malwina1991NIEZRZESZONYJaksiceStudentkitak
930634Drzycimska Katarzyna1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
1028627Gackowska Katarzyna1991TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczStudentkitak
1131411Grzesik Katarzyna1993AZS UTPBydgoszczStudentkitak
1230221Gumienna Natalia1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
1331280Jędrzejczyk Paulina1991Nakielski Klub BiegaczaWystępStudentkitak
1431414Kara Kinga1985NIEZRZESZONYSłupskStudentkitak
1528973Korbut Agnieszka1991WTiICh UTPBydgoszczStudentkitak
1629089Kot Katarzyna1993NIEZRZESZONYInowrocławStudentkitak
1728687Kożuchowska Natalia1992RUN BYDGOSZCZBydgoszczStudentkitak
1829819Kurkowska Magdalena1991NIEZRZESZONYChełmżaStudentkinie
1930581Łata Maria1993AZS CM UMKKrakówStudentkitak
2028601Odejewska Weronika1995NIEZRZESZONYCieleStudentkinie
2131123Orłowska Aneta1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
2229645Otlewska Justyna1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkitak
2330754Sobieszczyk Dominika1993UTP BYDGOSZCZNakło nad NoteciąStudentkitak
2429596Szmatuła Elżbieta1994NIEZRZESZONYStrzelnoStudentkitak
2530988Tomaszewska Marta1994NIEZRZESZONYŻninStudentkitak
2631415Weisbrot Magdalena1995NIEZRZESZONYLaskowiceStudentkitak
2728633Wielgosz Sandra1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
2826946Woźniak Monika1985NIEZRZESZONYBydgoszczStudentkinie
2928632Zabdyr Ewelina1991SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAMŚlesinStudentkitak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129595Bałys Krzysztof1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
231049Belicki Mateusz1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
327895Boros Patryk1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
429996Brzozowski Piotr1992Kujatt Runners TeamBrzozaStudencitak
531036Bzdzion Marcin1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
629598Cyrok Maciej1993Olimpia DąbrowaDąbrowaStudencitak
730608Ćwikliński Dawid1994NIEZRZESZONYChełmnoStudencitak
830122Ćwikliński Tomasz1990NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
929515Dębski Adrian1986NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
1029966Glazik Krzysztof1993NIEZRZESZONYMilewkoStudencitak
1130089Grochowski Artur1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
1230001Jankowski Jakub1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
1331403Jaroniek Tomasz1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
1427665Kaliski Kacper1994NIEZRZESZONYStudencinie
1531316Kamiński Marcin1990Politechnika GdańskaBydgoszczStudencitak
1631330Kowalski Adam1995NIEZRZESZONYKruszewoStudencitak
1727667Kowalski Dawid1994NIEZRZESZONYKrajenkaStudencinie
1831361Kurzak Władysław1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
1928972Lewandowski Marek1991WTiICh UTPChełmnoStudencitak
2029204Luzak Szymon1993ELEKTRONIK BYDGOSZCZBydgoszczStudencitak
2130580Łata Marcin1993AZS CM UMKKrakówStudencitak
2230449Łukaszewski Patryk1989CROSS WARSZAWA GNIEZNO BIEGAGNIEZNOStudencitak
2329064Malak Maciej1991NIEZRZESZONYBYDGOSZCZStudencinie
2431406Modniewski Seweryn1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
2528790Nartowski Kamil1984WSB/ Rwt Bydgoszcz/ Wł ToruńToruńStudencitak
2627666Nesterowicz Dominik1995NIEZRZESZONYWałdowoStudencinie
2730726Piątek Mateusz1992NIEZRZESZONYNieciszewoStudencitak
2830977Piotrowicz Patryk1994NIEZRZESZONYTrzciankaStudencitak
2930668Piskorski Paweł1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3029993Pyssa Mateusz1989NIEZRZESZONYJeżewoStudencitak
3131402Rogalski Kamil1995NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3231189Senderkiewicz Tomasz1994NIEZRZESZONYChojniceStudencitak
3331291Siedlecki Jacek1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3425620Smuczyński Wojciech1988NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3531422Stanicki Oskar1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3628971Szuberga Damian1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
3729558Szulc Cezary1993NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3831152Szymonik Radosław1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
3930752Ślęga Paweł1991NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
4026947Tracki Arkadiusz1986NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
4130246Walkowiak Rafał1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
4231137Więczkowski Robert1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
4331307Wiligalski Bartosz1989KM Truchcik Łubianka WSB ToruńPigżaStudencitak
4425741Wojtysiak Szymon1992Bydgoskie OkonieBydgoszczStudencitak
4530157Wrzesiński Jakub1992NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
4630705Wysocki Adrian1994KB Lech RypinRypinStudencitak
4730815Ziuziakowski Kamil1991NIEZRZESZONYGrudziądzStudencitak
4831222Zyzik Michał1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencitak
4930154Żerdziński Jan1992Tucholanka TucholaGórowatkiStudencitak
5031413Żurawicz Damian1994NIEZRZESZONYBydgoszczStudencinie
Kobiety 18-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128942Blachowska Anna1999Torec ToruńKarnkowoK1nie
230598Konkol Patrycja1991Decathlon Team FordonWałbrzychK1tak
330673Krupa Katarzyna1992Decathlon Team FordonBydgoszczK1tak
431321Kulpa Paulina1993Sport Zdrowie Kondycja Piotr SzewczukŚWIECIEK1nie
526954Mazur Marietta1992NIEZRZESZONYGrudziądzK1nie
630672Niesłuchowska Alicja1993Decathlon Team FordonBydgoszczK1tak
729997Nowak Paula1992Kujatt Runners TeamBrzozaK1tak
830593Prusik Marta1991Decathlon Team FordonGdańskK1tak
Mężczyźni 18-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
130562Bielawski Łukasz1993Decathlon Team FordonBydgoszczM1tak
231145Dulski Daniel1992WKB Meta LubliniecLubliniecM1nie
330594Hołówka Tomasz1991Decathlon Team FordonGdańskM1tak
429327Kłos Oliver1993NIEZRZESZONYStarogard GdańskiM1nie
531148Kmieć Mateusz1992WKB Meta LubliniecLubliniecM1nie
630149Oszwałdowski Damian1991NIEZRZESZONYWYSTĘPM1nie
729710Sośnicki Michał1999Olimpia DąbrowaDąbrowaM1tak
830766Stefaniak Dawid1991NIEZRZESZONYGrudziądzM1tak
929889Sypniewski Hubert1994RodzinaPLJanowiec WielkopolskiM1tak
1030592Szczypiorski Piotr1991Decathlon Team FordonBydgoszczM1tak
1130080Wierzchosławski Tomasz1994NIEZRZESZONYBydgoszczM1tak
1229567Winek Krystian1991NIEZRZESZONYŚwiecieM1tak
1329586Wojciechowski Grzegorz1992Trust me im engineerBydgoszczM1tak
Kobiety 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129885Baczyńska Ewelina1987RodzinaPLJanowiec WielkopolskiK2tak
231356Białobłocka Patrycja1989ToruńK2tak
330271Czerwińska Aleksandra1988EkozefirBydgoszczK2tak
429569Dulewicz Ewa1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
526869Gościniak Agnieszka1983NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
630761Idryjan Karolina1983NIEZRZESZONYToruńK2tak
728309Janas Aleksandra1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
830589Janikowska Awa1990MostyPolskie.PlBydgoszczK2tak
930076Kaniewska Joanna1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
1027142Kulas Karolina1987NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
1130687Magusiak Agnieszka1986RWT w BydgoszczyBydgoszczK2tak
1229142Nikołajew Monika1981NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
1331396Nowacka Anna1981Lipno BiegaBobrownikiK2tak
1428675Przednówek Mariola1989NIEZRZESZONYCzarneK2nie
1530599Rakoczy Daria1990Decathlon Team FordonBielsko BiałaK2tak
1630881Samul Ewa1984NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
1731400Sandomierska Paulina1987NIEZRZESZONYBydgoszczK2tak
1826373Szewczyk Katarzyna1981NIEZRZESZONYBydgoszczK2nie
1929848Wadzińska Paulina1984TrispacebydgoszczK2tak
2029499Woźniakowska Agata1984RUN BYDGOSZCZBydgoszczK2tak
2129335Wójcik-Dąbrowska Marta1982NIEZRZESZONYToruńK2nie
Mężczyźni 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129886Baczyński Andrzej1984RodzinaPLJanowiec WielkopolskiM2tak
229879Baranski Krzysztof1989NIEZRZESZONYTurznoM2nie
330014Białobłocki Marek1985NIEZRZESZONYWąbrzeźnoM2tak
431424Boruta Artur19811 Pomorska Brygada LogistycznaBydgoszczM2tak
531169Chudzik Grzegorz1982Www.chudzik.eu Boot CampToruńM2nie
630377Czaplewska Agnieszka1986KB ŁapkaBydgoszczM2tak
730831Dadzibóg Mariusz1990NIEZRZESZONYŚwinkiM2tak
825645Florek Paweł1986NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
931121Gorbaszewicz Lukasz1986NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
1028956Graczyk Przemysław1988NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
1129022Gżyl Mikołaj1983NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
1230938Horodyski Piotr1984TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM2tak
1325542Hutek Andrzej1984NIEZRZESZONYBydgoszczM2nie
1430555Jakubiak Przemysław1988Decathlon Team FordonJarocinM2tak
1530402Kloskowski Adam1986IWsp SZ BydgoszczChojniceM2tak
1630219Klóska Fabian1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
1731243Kostrzak Dominik1984Proponeo.plBydgoszczM2tak
1831162Kowalczyk Artur1987QWBH TEAM 2015Nowy TargM2tak
1931382Krasicki Michał1981TKKF WODNIK WIECBORKWituniaM2tak
2029104Lach Michał1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
2130788Lewicki Konrad1982NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
2230759Mackowski Maciej1988NIEZRZESZONYŻninM2tak
2330567Magdziak Łukasz1987Decathlon Team FordonPoznańM2tak
2431334Magdziarz Katarzyna1981NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
2530184Makowski Marek1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
2631336Mazurkiewicz Mateusz1990NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
2730615Młynarek Mirosław1989NIEZRZESZONYNakłoM2tak
2829508Mokos Tomasz1986NIEZRZESZONYInowrocławM2tak
2929221Nitka Łukasz1982NIEZRZESZONYPotuliceM2nie
3030160Ollik Marcin1983NIEZRZESZONYnakło nad noteciąM2tak
3130695Orzechowski Michał1984NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
3230850Parucki Paweł1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
3331247Pelc Marcin1984TRISPACEBydgoszczM2tak
3431430Piechowski Józef1986NIEZRZESZONYCiechocinM2nie
3530827Pikulik Jarosław1987LZS Jedność ŁobżenicaTrzebońM2tak
3630394Pilachowski Mariusz1982NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
3730813Podolski Mariusz1988NIEZRZESZONYMysłakówko 22M2tak
3831412Proczek Jakub1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2nie
3931155Rybak Łukasz1983NIEZRZESZONYNiemczM2tak
4030573Sadowski Rafał1982NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4130882Samul Wojciech1988NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4231106Stangrecki Dariusz1983NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4327428Stasiak Michał1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4430671Stobierski Adrian1990Decathlon Team FordonBydgoszczM2tak
4530138Strychalski Tomasz1983Bydgoszcz Run ProjectBydgoszczM2tak
4630232Szarmach Kacper1989Biegaj z WSLGródekM2tak
4731039Sznajdrowski Mateusz1989NIEZRZESZONYKoronowoM2tak
4830077Szulc Radosław1983NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
4929988Tadrowski Rafał1981NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
5031295Tepper Adam1990NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
5130582Urbański Paweł1989Nakielski Klub BiegaczaWystępM2tak
5231133Warszawski Przemysław1989NIEZRZESZONYBydgoszczM2tak
5331184Waśkiewicz Sebastian1987Lipno BiegaLipnoM2tak
5431187Wendland Mateusz1990Lipno BiegaLipnoM2tak
5530269Wiśniewski Bartłomiej1984NIEZRZESZONYWłocławekM2tak
5631395Zawadziński Łukasz1986NIEZRZESZONYŚwiecieM2tak
5729871Zawałkiewicz Piotr1981NIEZRZESZONYToruńM2tak
Kobiety 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
125266Częstochowska Ilona1975NIEZRZESZONYPakośćK3nie
229965Gajek Agnieszka1979NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
330411Janowska Justyna1978NIEZRZESZONYKRUSZYNK3nie
430234Jażdżewska Grażyna1978NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
530186Jurczyk Anna1975RUN BYDGOSZCZBydgoszczK3nie
630436Kosecka Justyna1980NIEZRZESZONYBydgoszczK3nie
731355Krajecka Liliana1974NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
829561Kugacz Aneta1978RUN BYDGOSZCZBydgoszczK3nie
929964Makowska Justyna1978NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
1030043Mazanowska Ewa1977NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
1130133Palacz Wioletta1978NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
1230568Ratkowska Małgorzata1978The Runners ŚwiecieŚwiecie K3tak
1328739Rybka Ilona1973NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
1430690Stępniak Dominika1980NIEZRZESZONYWrześniaK3tak
1529887Sypniewska Hanna1974RodzinaPLJanowiec WielkopolskiK3tak
1629602Szenk Marta1980NIEZRZESZONYBydgoszczK3tak
Mężczyźni 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129632Augustynowicz Andrzej1972RWT w BydgoszczyBydgoszczM3tak
228741Bernacki Dominik1980NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
326272Błachewicz Marcin1975Bydgoskie Charty SPORTZDROWIEPASJA.PLBydgoszczM3tak
431429Brunke Tomasz1972NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
526510Bystrek Jarosław1975NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM3tak
629859Bzdawka Tomasz1974Nakielski Klub BiegaczaWystępM3tak
730767Cegielski Maciej1975Żandarmi z BydgoszczyŚwiekatowoM3tak
830676Czołgoszewski Krzysztof1973NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
926280Danak Michał1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
1029477Gaczkowski Robert1975TRIRUNŻNINM3tak
1129903Gierach Marcin1977NIEZRZESZONYNiemczM3nie
1230854Gołembiewski Marek1972B4SPORT ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZBydgoszczM3tak
1331138Grzegorzewski Rafał1974Brzoza BiegaNiemczM3tak
1426445Haize Tomek1978NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
1530657Hinz Remigiusz1980NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
1631078Jagieła Jarosław1972TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM3tak
1731153Jasnowski Bartosz1980NIEZRZESZONYToruńM3tak
1830721Jaworski Marcin1974NIEZRZESZONYSolec KujawskiM3tak
1930185Jurczyk Artur1971RUN BYDGOSZCZBydgoszczM3tak
2025556Jurga Krzysztof1979NIEZRZESZONYbydgoszczM3nie
2131289Kaminski Grzegorz1980TKKF WODNIK WIECBORKPęperzyn 21M3tak
2229629Kaszowicz Marek1971RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZM3tak
2330044Kawa Marcin1975NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
2429333Konieczny Robert1972Nakielski Klub BiegaczaNAKŁO NAD NOTECIĄM3tak
2529850Kowalski Jacek1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3nie
2631163Krawczyk Krystian1972QWBH TEAM 2015TychyM3tak
2730379Krzemkowski Paweł1979NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
2830691Kutowski Przemysław1977NIEZRZESZONYBukowiecM3tak
2928933Laskowski Daniel1979NIEZRZESZONYBydgoszcz M3nie
3030553Lipiński Krzysztof1972NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
3131333Magdziarz Jakub1980NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
3230689Misiak Marcin1979NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
3331377Mrozik Andrzej1972NIEZRZESZONYM3tak
3425806Musial Remigiusz1978NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
3530751Nitka Ireneusz1973Nakielski Klub BiegaczaNakło nad NoteciąM3tak
3630778Obrębski Grzegorz1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
3730112Przygoda Artur1975NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
3830812Pucek Artur1973NIEZRZESZONYBrzozieM3tak
3925702Radecki Przemysław1974NIEZRZESZONYBydgoszczM3nie
4031404Różycki Ireneusz1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
4129631Rzyduch Piotr1976RWT w BydgoszczySuchatówkaM3tak
4229239Sondaj Jarosław1974NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
4331172Stępień Tomasz1974SportFactoryJarużynM3tak
4429888Sypniewski Marek1972RodzinaPLJanowiec WielkopolskiM3tak
4531348Szymański Piotr1977NIEZRZESZONYDziałdowoM3tak
4629177Wadowski Bartosz1977NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
4730591Walczak Tomasz1977NIEZRZESZONYŚwiecieM3nie
4831427Walendziak Klaudiusz1975Runners Team JeżewoJeżewoM3nie
4931217Włodarczyk Robert1979NIEZRZESZONYWłocławekM3tak
5028670Żmich Andrzej1979NIEZRZESZONYBydgoszsxM3nie
5128914Żmich Michał1976NIEZRZESZONYBydgoszczM3tak
Kobiety powyżej 50 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
131319Bednarek Grażyna1970NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK4nie
231318Bednarek Grażyna1970NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK4nie
329152Chylińska Dorota1967Akademia Biegania GrudziądzGrudziądzK4tak
429422Dobrek Wojciech1966NIEZRZESZONYSzczecinK4tak
530661Gackowska Beata1968NIEZRZESZONYK4tak
630681Kasierska Ewa Katarzyna1948WKB Meta LubliniecPOZNAŃK4tak
729711Marklik Grażyna1969NIEZRZESZONYBydgoszczK4tak
831199Peresiak Anna1959NIEZRZESZONYSOLEC KUJAWSKIK4tak
929828Pianowska Ewa1959NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK4tak
1030818Szczutkowska Justyna1966NIEZRZESZONYJanikowoK4tak
1130978Śpica Dorota1967NIEZRZESZONYBydgoszczK4tak
1228848Zielińska Elżbieta1963NIEZRZESZONYBydgoszczK4tak
Mężczyźni 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
130800Anzel Jerzy1966NIEZRZESZONYBrodnicaM4tak
225625Baumgart Jacek1962NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
325631Bejgier Edmund1968NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
428943Blachowski Zbigniew1962NIEZRZESZONYKarnkowoM4nie
531174Buczkowski Krzysztof1967NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
630528Buczkowski Wojciech1969NIEZRZESZONYbydgoszczM4tak
730876Bukowski Krzysztof1966NIEZRZESZONYInowrocławM4tak
830448Dańczuk Jerzy1962RWT w BydgoszczyBydgoszczM4tak
929793Duchiński Wojciech1969NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
1030659Jendryka Marek1963NIEZRZESZONYM4tak
1131224Jędrzejczyk Mikołaj1970Nakielski Klub BiegaczaWystępM4tak
1231281Jędrzejczyk Sylwester1964Nakielski Klub BiegaczaWystępM4tak
1330372Kaźmierski Mirosław1969Janikowo na sportowoKołodziejewoM4nie
1431233Klawczyński Zbigniew1962Klub HDK LOGISTYCY BydgoszczBydgoszczM4tak
1531277Koniec Krzysztof1970TKKF Wodnik WięcborkWięcborkM4tak
1631143Król Maciej1968TriSpaceBydgoszczM4tak
1729009Luzak Mirosław1961MWiK BydgoszczBydgoszczM4tak
1829389Maczyński Grzegorz1966TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM4tak
1929535Makowski Sławomir1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
2030853Mejgier Paweł1970TKKF Wodnik WięcborkSypniewoM4tak
2128954Michalak Jacek1966NIEZRZESZONYInowrocławM4nie
2226374Milewski Zbigniew1970TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM4nie
2326864Nowak Ireneusz1966NIEZRZESZONYOsielskoM4nie
2430625Orłowski Janusz1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
2529285Paczkowski Jacek1966Sport i Rekreacja MogilnoStrzelnoM4tak
2630150Pawlik Stanisław1965NIEZRZESZONYOsielskoM4tak
2731423Radowski Cezary1967NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
2830806Skarbek Marek1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
2929414Stankiewicz Dariusz1967NIEZRZESZONYMaksymilianowoM4tak
3031120Stysiak Grzegorz1970NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
3130979Śpica Leszek1969NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
3229882Taraszka Ireneusz1966NIEZRZESZONYGniewkowoM4nie
3329510Wiśniewski Włodzimierz1961NIEZRZESZONYToruńM4tak
3430460Zieliński Waldemar1961NIEZRZESZONYBydgoszczM4tak
3530860Ziółkowski Mieczysław1965NIEZRZESZONYJANIKOWOM4tak
Mężczyźni powyżej 60 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129393Bratek Andrzej1959TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM5tak
230787Godziuk Roman1960NIEZRZESZONYToruńM5tak
331421Gordon Roman1956TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM5tak
430131Jasewicz Tadeusz1950NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
529388Lenc Janusz1953TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczM5tak
631181Małkiński Józef1957RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZM5tak
729360Parucki Zbigniew1958NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
829827Pianowski Marek1958NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM5tak
930443Podkówka Zbigniew1960NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
1031283Roszkowski Wojciech1960NIEZRZESZONYWarszawaM5tak
1131164Sikora Antoni1949NIEZRZESZONYGĄSAWAM5tak
1230231Szarmach Stanisław1952NIEZRZESZONYGródekM5tak
1331161Ślósarek Piotr Leszek1956NIEZRZESZONYToruńM5tak
1430227Trzciński Eugeniusz1957NIEZRZESZONYBydgoszczM5tak
System zapisów - copyright © b4sport.pl