• VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP


VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP

Wyniki 2012

Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1357Oliwia PopławskaBydgoszcz0:36:12K2
2189Ewelina MatułaBrzoza0:37:04K2
3149Maciej ŁucykPoznań0:38:21M2
4207Kamil NartowskiBrodnica0:38:42M2
5154Oskar MikaBydgoszcz0:39:30M3
6362Lidia MądraKamieniec0:40:20K2
797Alicja AdamczewskaBydgoszcz0:40:47K2
8443Agnieszka SawickaGolub-Dobrzyń0:40:51K2
9367Łukasz JurekJanikowo0:40:56M2
10371Piotr WolnyBydgoszcz0:41:08M4
11137Tomasz PolańskiBydgoszcz0:41:21M3
12353Wioletta PalaczBydgoszcz0:41:23K3
13388Andrzej ArimStarogard Gdański0:41:29M4
14485Karolina WronczewskaBydgoszcz0:42:15K2
15451Paweł HarkoBydgoszcz0:42:16M2
16465Aleksandra CzerwińskaBydgoszcz0:42:19K2
1777Aleksandra BurczykBydgoszcz0:42:27K2
18135Barbara BizońBydgoszcz0:42:28K2
19197Robert GaczkowskiŻnin0:42:29M3
20352Paweł ParuckiBydgoszcz0:42:31M2
21185Justyna SzychowskaWierzchucice0:42:52K2
22389Anna KoczorowskaBydgoszcz0:42:53K2
23139Agata OsowskaDobron0:43:16K2
24150Patryk KłopotekBydgoszcz0:43:23M2
2526Dawid JóźwiakBydgoszcz0:44:25M2
2683Magdalena KurkowskaChełmża0:44:31K2
27130Wojciech DuchińskiOsielsko0:44:36M4
28203Arkadiusz JanakowskiBydgoszcz0:44:37M3
2989Barbara ŁukaszewiczGdańsk0:44:44K4
30184Jarosław SzychowskiWierzchucice0:45:16M2
31498Aleksandra DobekPruszcz0:45:28K2
32181Roman RussLaskowice0:45:35M4
33408Jacek PaczkowskiStrzelno0:45:39M4
3487Regina Pydynzlotow0:46:03K5
35171Agata ChechłaBydgoszcz0:46:15K3
36386Kamil SzerszeńBydgoszcz0:46:19M3
37128Michał MajewiczBydgoszcz0:46:23M2
38176Monika PokrzywkaSamsieczno0:46:25K2
39419Maria GadomskaBydgoszcz0:46:26K5
40395Joanna ZabłockaInowrocław0:46:28K3
41394Dorota Koszal-StaszewskaInowrocław0:46:29K3
42369Malgorzata SuleckaDobrzejewice0:46:51K2
43415Bartosz KryskeBiałe Błota0:47:07M2
4496Michał SypniewskiBydgoszcz0:47:18M2
45354Krzysztof SosnowskiBydgoszcz0:47:22M3
46490Patryk SchoenwaldBrodnica0:47:55M3
47440Agnieszka PutkiewiczBydgoszcz0:48:00K2
48196Janusz KędzioraBydgoszcz0:48:07M2
49445Anna PeresiakSolec Kujawski0:48:26K5
50158Maciej KuligowskiBroniewek0:48:35M2
51416Szymon JenczewskiCiechocin0:48:36M2
52442Joanna KutrzubaInowro cław0:48:41K2
53370Zbigniew MilewskiBydgoszcz0:49:00M4
54414Marcin BłachewiczBydgoszcz0:49:11M3
55164Józef MatejaStarogard Gdanski0:49:22M5
561Tomasz Chosińskibydgoszcz0:49:43M3
57446Tomasz OleśOsielsko0:49:44M3
58172Maciej SzczepanowskiKoronowo0:49:45M3
59177Jarosław PikulikTrzeboń0:49:46M2
60474Aleksander CzepekBydgoszcz0:49:48M5
61486Joanna Szubertowska0:50:01K2
62363Michał LaskowskiBydgoszcz0:50:02M3
63190Janusz ZienkiewiczBydgoszcz0:50:03M4
64160Anetta KojroBydgoszcz0:50:05K3
6584Mariusz MatwiejBydgoszcz0:50:08M2
66365Tomasz KołakowskiBydgoszcz0:50:23M2
67199Elżbieta ZielińskaBydgoszcz0:50:25K4
683Janusz RybickiPolice0:50:34M6
69152Zofia HeliaszBydgoszcz0:50:36K2
70475Józef MałkińskiBydgoszcz0:50:45M5
71194Leszek ŚpicaBydgoszcz0:50:49M4
72360Anna KubiszDobromierz0:51:00K2
736Slawomir LizuraBiskupice0:51:07M2
74173Artur KwapiszBydgoszcz0:51:08M3
75373Jacek KlimczakWłocławek0:51:11M2
76441Leszek MagdziarzZamosć0:51:13M5
77404Ewa Szymczak-JurkowskaBydgoszcz0:51:18K5
78385Maciej MalinowskiKazimierz Biskupi0:51:26M5
79427Krzysztof KosakowskiBydgoszcz0:51:42M5
80372Grzegorz JankowskiKatowice0:51:45M5
81405Wiesław StromczyńskiBydgoszcz0:51:50M5
82444Tomasz ŁugowskiBydgoszcz0:52:05M3
83355Przemysław WłodekBydgoszcz0:52:11M3
84406Marek SypniewskiJanowiec Wlkp.0:52:30M4
85178Marek PfajferLegbąd0:52:32M2
86156Natalia Adamczewska-KmieBydgoszcz0:52:34K2
87487Marlena RekowskaBydgoszcz0:52:37K2
88192Fabian KlóskaWojnowo0:52:38M2
89448Dominik MichalskiOsówiec0:52:39M2
90361Bartosz TokarczykBydgoszcz0:53:01M3
91153Sebastian WesołowskiBydgoszcz0:53:07M2
92174Andrzej BaczyńskiJanowiec Wlkp.0:53:07M2
9359Natalia GrajkoBydgoszcz0:53:15K2
9420Karolina MusiałBydgoszcz0:53:15K2
957Marek NalewalskiBydgoszcz0:53:44M2
96449Renata PacholewiczBydgoszcz0:54:15K3
974Marek ŁugiewiczBydgoszcz0:54:36M4
98201Paweł WęgrzynWięcbork0:54:55M2
99205Tomasz StrulakMała Wieś0:54:56M2
100163Monika Tarka0:54:57K4
101432Rafał DobieckiBydgoszcz0:54:59M2
102134Sebastian CzyżewskiBydgoszcz0:55:00M3
10385Mateusz TymosiakBiałe Błota0:55:02M2
104382Jacek ŁukaszewskiBydgoszcz0:55:04M4
105434Dawid KoniecznySzubin0:55:05M2
106413Jacek WolskiBydgoszcz0:55:07M4
107132Grzegorz NiedbalskiBydgoszcz0:55:09M5
108131Mateusz KrzeszewskiJanikowo0:55:24M2
109359Łukasz FigatLubcza0:55:43M2
110396Maria MalickaWtelno0:55:46K2
111418Mateusz ZwolakBydgoszcz0:55:48M2
112151Paweł DanakBydgoszcz0:55:49M2
113138Ruben FernandezBydgoszcz0:55:57M2
114191Mateusz SznajdrowskiKoronowo0:55:58M2
11588Seweryn SznajderBydgoszcz0:55:59M3
116141Marcin Grzegórskibydgoszcz0:56:04M3
117170Waldemar WdowiakBydgoszcz0:56:07M5
118479Sławomir KrysztofiakBydgoszcz0:56:10M4
119483Ryszard LenkiewiczGdańsk0:56:12M5
12078Piotr KotfasGrodno0:56:22M3
12119Piotr KowalskiBydgoszcz0:56:25M3
122381Magdalena LudkiewiczSamsieczno0:56:28K2
123136Łukasz KołodziejczykBydgoszcz0:56:30M3
124140Marek RezaBydgoszcz0:56:41M4
1258Mateusz KrupińskiNakło nad Notecią0:56:43M2
126162Paweł Betański0:56:49M4
127400Daniel ZałuńskiToruń0:56:50M4
128175Wojciech DobrowolskiBydgoszcz0:57:02M5
129195Janusz LencBydgoszcz0:57:16M5
130180Aleksy ŁopińskiPiła0:57:30M6
13133Karol WernitzBrodnica0:57:37M2
132476Marek LewickiBydgoszcz0:57:38M2
133481Oskar AppelBydgoszcz0:57:39M2
134202Sławomir ChleboszSolec Kujawski0:57:40M3
135497Rafał KubiakSolec Kujawski0:57:48M3
136358Arkadiusz GrubichBydgoszcz0:57:50M3
137397Łukasz MalickiBydgoszcz0:58:04M2
138129Elżbieta WiśniewskaBrzoza0:58:12K4
139187Mieczysław KęsikSopot0:58:15M6
140165Lucyna GrabowskaBydgoszcz0:58:18K4
14186Michal SawickiGolub-Dobrzyń0:58:22M2
142200Jerzy GrabowiczUstka0:58:38M6
143433Michał KrajewskiWarszawa0:58:39M2
144480Piotr ZagożdżonBydgoszcz0:58:53M4
145364Urszula DutkiewiczBydgoszcz0:59:08K2
146186Robert SzymańskiBydgoszcz0:59:21M3
14746Michał DanakBydgoszcz0:59:25M3
148452Andrzej KrolikowskiLipka0:59:31M5
149492Norbert PietrykowskiBydgoszcz0:59:33M3
150470Maciej JasinieckiBydgoszcz0:59:44M3
151453Andrzej PydynZłotów0:59:57M5
15293Paweł AndersohnBydgoszcz1:00:08M3
153179Piotr RakowskiBydgoszcz1:00:11M5
154168Robert SiekierkaBydgoszcz1:00:26M3
155454Michał RolewiczŚliwice1:00:31M2
156206Karol SipBydgoszcz1:00:48M2
15791Sławomir KubiakBorucinek1:01:04M2
15879Paweł RakowskiBydgoszcz1:01:20M3
159169Michał SowaBydgoszcz1:01:29M2
160366Mariusz KamińskiOsowiec1:01:40M4
161204Michał BerentBydgoszcz1:01:50M2
162155Miłosz KamińskiTryszczyn1:01:53M2
163377Piotr KliniewskiBydgoszcz1:02:13M4
164471Paweł GordonBydgoszcz1:02:27M3
16592Wiesław PiweckiBydgoszcz1:02:27M4
166420Artur GackowskiBydgoszcz1:02:56M4
167161Maciej KojroBydgoszcz1:04:39M3
168447Zbigniew KlawczyńskiBydgoszcz1:04:51M5
169157Krystian PolcynBydgoszcz1:05:27M2
170417Sławomir KaliszewskiBiałe Błota1:05:30M2
171384Łukasz SzałygoBydgoszcz1:05:38M3
172193Dorota ŚpicaBydgoszcz1:05:42K4
173488Robert SmerlińskiBydgoszcz1:05:53M3
174489Janusz OrłowskiBydgoszcz1:07:03M4
175407Artur JurczykBydgoszcz1:08:11M4
176473Mikołaj GrajnertInowrocław1:08:23M2
177167Filip KarczyńskiBydgoszcz1:08:24M2
178159Sławomir CejkoBydgoszcz1:08:37M3
179450Jarosław Pozorskibydgoszcz1:09:53M4
18081Adam GackowskiBydgoszcz1:10:11M2
18147Filip DworzeckiBydgoszcz1:14:16M3
18274Michał MaciejewskiBydgoszcz1:17:51M3
183392Bogdan BąkBydgoszczM5
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1149Maciej ŁucykPoznań0:38:21M2
2207Kamil NartowskiBrodnica0:38:42M2
3154Oskar MikaBydgoszcz0:39:30M3
4367Łukasz JurekJanikowo0:40:56M2
5371Piotr WolnyBydgoszcz0:41:08M4
6137Tomasz PolańskiBydgoszcz0:41:21M3
7388Andrzej ArimStarogard Gdański0:41:29M4
8451Paweł HarkoBydgoszcz0:42:16M2
9197Robert GaczkowskiŻnin0:42:29M3
10352Paweł ParuckiBydgoszcz0:42:31M2
11150Patryk KłopotekBydgoszcz0:43:23M2
1226Dawid JóźwiakBydgoszcz0:44:25M2
13130Wojciech DuchińskiOsielsko0:44:36M4
14203Arkadiusz JanakowskiBydgoszcz0:44:37M3
15184Jarosław SzychowskiWierzchucice0:45:16M2
16181Roman RussLaskowice0:45:35M4
17408Jacek PaczkowskiStrzelno0:45:39M4
18386Kamil SzerszeńBydgoszcz0:46:19M3
19128Michał MajewiczBydgoszcz0:46:23M2
20415Bartosz KryskeBiałe Błota0:47:07M2
2196Michał SypniewskiBydgoszcz0:47:18M2
22354Krzysztof SosnowskiBydgoszcz0:47:22M3
23490Patryk SchoenwaldBrodnica0:47:55M3
24196Janusz KędzioraBydgoszcz0:48:07M2
25158Maciej KuligowskiBroniewek0:48:35M2
26416Szymon JenczewskiCiechocin0:48:36M2
27370Zbigniew MilewskiBydgoszcz0:49:00M4
28414Marcin BłachewiczBydgoszcz0:49:11M3
29164Józef MatejaStarogard Gdanski0:49:22M5
301Tomasz Chosińskibydgoszcz0:49:43M3
31446Tomasz OleśOsielsko0:49:44M3
32172Maciej SzczepanowskiKoronowo0:49:45M3
33177Jarosław PikulikTrzeboń0:49:46M2
34474Aleksander CzepekBydgoszcz0:49:48M5
35363Michał LaskowskiBydgoszcz0:50:02M3
36190Janusz ZienkiewiczBydgoszcz0:50:03M4
3784Mariusz MatwiejBydgoszcz0:50:08M2
38365Tomasz KołakowskiBydgoszcz0:50:23M2
393Janusz RybickiPolice0:50:34M6
40475Józef MałkińskiBydgoszcz0:50:45M5
41194Leszek ŚpicaBydgoszcz0:50:49M4
426Slawomir LizuraBiskupice0:51:07M2
43173Artur KwapiszBydgoszcz0:51:08M3
44373Jacek KlimczakWłocławek0:51:11M2
45441Leszek MagdziarzZamosć0:51:13M5
46385Maciej MalinowskiKazimierz Biskupi0:51:26M5
47427Krzysztof KosakowskiBydgoszcz0:51:42M5
48372Grzegorz JankowskiKatowice0:51:45M5
49405Wiesław StromczyńskiBydgoszcz0:51:50M5
50444Tomasz ŁugowskiBydgoszcz0:52:05M3
51355Przemysław WłodekBydgoszcz0:52:11M3
52406Marek SypniewskiJanowiec Wlkp.0:52:30M4
53178Marek PfajferLegbąd0:52:32M2
54192Fabian KlóskaWojnowo0:52:38M2
55448Dominik MichalskiOsówiec0:52:39M2
56361Bartosz TokarczykBydgoszcz0:53:01M3
57153Sebastian WesołowskiBydgoszcz0:53:07M2
58174Andrzej BaczyńskiJanowiec Wlkp.0:53:07M2
597Marek NalewalskiBydgoszcz0:53:44M2
604Marek ŁugiewiczBydgoszcz0:54:36M4
61201Paweł WęgrzynWięcbork0:54:55M2
62205Tomasz StrulakMała Wieś0:54:56M2
63432Rafał DobieckiBydgoszcz0:54:59M2
64134Sebastian CzyżewskiBydgoszcz0:55:00M3
6585Mateusz TymosiakBiałe Błota0:55:02M2
66382Jacek ŁukaszewskiBydgoszcz0:55:04M4
67434Dawid KoniecznySzubin0:55:05M2
68413Jacek WolskiBydgoszcz0:55:07M4
69132Grzegorz NiedbalskiBydgoszcz0:55:09M5
70131Mateusz KrzeszewskiJanikowo0:55:24M2
71359Łukasz FigatLubcza0:55:43M2
72418Mateusz ZwolakBydgoszcz0:55:48M2
73151Paweł DanakBydgoszcz0:55:49M2
74138Ruben FernandezBydgoszcz0:55:57M2
75191Mateusz SznajdrowskiKoronowo0:55:58M2
7688Seweryn SznajderBydgoszcz0:55:59M3
77141Marcin Grzegórskibydgoszcz0:56:04M3
78170Waldemar WdowiakBydgoszcz0:56:07M5
79479Sławomir KrysztofiakBydgoszcz0:56:10M4
80483Ryszard LenkiewiczGdańsk0:56:12M5
8178Piotr KotfasGrodno0:56:22M3
8219Piotr KowalskiBydgoszcz0:56:25M3
83136Łukasz KołodziejczykBydgoszcz0:56:30M3
84140Marek RezaBydgoszcz0:56:41M4
858Mateusz KrupińskiNakło nad Notecią0:56:43M2
86162Paweł Betański0:56:49M4
87400Daniel ZałuńskiToruń0:56:50M4
88175Wojciech DobrowolskiBydgoszcz0:57:02M5
89195Janusz LencBydgoszcz0:57:16M5
90180Aleksy ŁopińskiPiła0:57:30M6
9133Karol WernitzBrodnica0:57:37M2
92476Marek LewickiBydgoszcz0:57:38M2
93481Oskar AppelBydgoszcz0:57:39M2
94202Sławomir ChleboszSolec Kujawski0:57:40M3
95497Rafał KubiakSolec Kujawski0:57:48M3
96358Arkadiusz GrubichBydgoszcz0:57:50M3
97397Łukasz MalickiBydgoszcz0:58:04M2
98187Mieczysław KęsikSopot0:58:15M6
9986Michal SawickiGolub-Dobrzyń0:58:22M2
100200Jerzy GrabowiczUstka0:58:38M6
101433Michał KrajewskiWarszawa0:58:39M2
102480Piotr ZagożdżonBydgoszcz0:58:53M4
103186Robert SzymańskiBydgoszcz0:59:21M3
10446Michał DanakBydgoszcz0:59:25M3
105452Andrzej KrolikowskiLipka0:59:31M5
106492Norbert PietrykowskiBydgoszcz0:59:33M3
107470Maciej JasinieckiBydgoszcz0:59:44M3
108453Andrzej PydynZłotów0:59:57M5
10993Paweł AndersohnBydgoszcz1:00:08M3
110179Piotr RakowskiBydgoszcz1:00:11M5
111168Robert SiekierkaBydgoszcz1:00:26M3
112454Michał RolewiczŚliwice1:00:31M2
113206Karol SipBydgoszcz1:00:48M2
11491Sławomir KubiakBorucinek1:01:04M2
11579Paweł RakowskiBydgoszcz1:01:20M3
116169Michał SowaBydgoszcz1:01:29M2
117366Mariusz KamińskiOsowiec1:01:40M4
118204Michał BerentBydgoszcz1:01:50M2
119155Miłosz KamińskiTryszczyn1:01:53M2
120377Piotr KliniewskiBydgoszcz1:02:13M4
121471Paweł GordonBydgoszcz1:02:27M3
12292Wiesław PiweckiBydgoszcz1:02:27M4
123420Artur GackowskiBydgoszcz1:02:56M4
124161Maciej KojroBydgoszcz1:04:39M3
125447Zbigniew KlawczyńskiBydgoszcz1:04:51M5
126157Krystian PolcynBydgoszcz1:05:27M2
127417Sławomir KaliszewskiBiałe Błota1:05:30M2
128384Łukasz SzałygoBydgoszcz1:05:38M3
129488Robert SmerlińskiBydgoszcz1:05:53M3
130489Janusz OrłowskiBydgoszcz1:07:03M4
131407Artur JurczykBydgoszcz1:08:11M4
132473Mikołaj GrajnertInowrocław1:08:23M2
133167Filip KarczyńskiBydgoszcz1:08:24M2
134159Sławomir CejkoBydgoszcz1:08:37M3
135450Jarosław Pozorskibydgoszcz1:09:53M4
13681Adam GackowskiBydgoszcz1:10:11M2
13747Filip DworzeckiBydgoszcz1:14:16M3
13874Michał MaciejewskiBydgoszcz1:17:51M3
139392Bogdan BąkBydgoszczM5
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1357Oliwia PopławskaBydgoszcz0:36:12K2
2189Ewelina MatułaBrzoza0:37:04K2
3362Lidia MądraKamieniec0:40:20K2
497Alicja AdamczewskaBydgoszcz0:40:47K2
5443Agnieszka SawickaGolub-Dobrzyń0:40:51K2
6353Wioletta PalaczBydgoszcz0:41:23K3
7485Karolina WronczewskaBydgoszcz0:42:15K2
8465Aleksandra CzerwińskaBydgoszcz0:42:19K2
977Aleksandra BurczykBydgoszcz0:42:27K2
10135Barbara BizońBydgoszcz0:42:28K2
11185Justyna SzychowskaWierzchucice0:42:52K2
12389Anna KoczorowskaBydgoszcz0:42:53K2
13139Agata OsowskaDobron0:43:16K2
1483Magdalena KurkowskaChełmża0:44:31K2
1589Barbara ŁukaszewiczGdańsk0:44:44K4
16498Aleksandra DobekPruszcz0:45:28K2
1787Regina Pydynzlotow0:46:03K5
18171Agata ChechłaBydgoszcz0:46:15K3
19176Monika PokrzywkaSamsieczno0:46:25K2
20419Maria GadomskaBydgoszcz0:46:26K5
21395Joanna ZabłockaInowrocław0:46:28K3
22394Dorota Koszal-StaszewskaInowrocław0:46:29K3
23369Malgorzata SuleckaDobrzejewice0:46:51K2
24440Agnieszka PutkiewiczBydgoszcz0:48:00K2
25445Anna PeresiakSolec Kujawski0:48:26K5
26442Joanna KutrzubaInowro cław0:48:41K2
27486Joanna Szubertowska0:50:01K2
28160Anetta KojroBydgoszcz0:50:05K3
29199Elżbieta ZielińskaBydgoszcz0:50:25K4
30152Zofia HeliaszBydgoszcz0:50:36K2
31360Anna KubiszDobromierz0:51:00K2
32404Ewa Szymczak-JurkowskaBydgoszcz0:51:18K5
33156Natalia Adamczewska-KmieBydgoszcz0:52:34K2
34487Marlena RekowskaBydgoszcz0:52:37K2
3559Natalia GrajkoBydgoszcz0:53:15K2
3620Karolina MusiałBydgoszcz0:53:15K2
37449Renata PacholewiczBydgoszcz0:54:15K3
38163Monika Tarka0:54:57K4
39396Maria MalickaWtelno0:55:46K2
40381Magdalena LudkiewiczSamsieczno0:56:28K2
41129Elżbieta WiśniewskaBrzoza0:58:12K4
42165Lucyna GrabowskaBydgoszcz0:58:18K4
43364Urszula DutkiewiczBydgoszcz0:59:08K2
44193Dorota ŚpicaBydgoszcz1:05:42K4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1149Maciej ŁucykPoznań0:38:21M2
2207Kamil NartowskiBrodnica0:38:42M2
3367Łukasz JurekJanikowo0:40:56M2
4451Paweł HarkoBydgoszcz0:42:16M2
5352Paweł ParuckiBydgoszcz0:42:31M2
6150Patryk KłopotekBydgoszcz0:43:23M2
726Dawid JóźwiakBydgoszcz0:44:25M2
8184Jarosław SzychowskiWierzchucice0:45:16M2
9128Michał MajewiczBydgoszcz0:46:23M2
10415Bartosz KryskeBiałe Błota0:47:07M2
1196Michał SypniewskiBydgoszcz0:47:18M2
12196Janusz KędzioraBydgoszcz0:48:07M2
13158Maciej KuligowskiBroniewek0:48:35M2
14416Szymon JenczewskiCiechocin0:48:36M2
15177Jarosław PikulikTrzeboń0:49:46M2
1684Mariusz MatwiejBydgoszcz0:50:08M2
17365Tomasz KołakowskiBydgoszcz0:50:23M2
186Slawomir LizuraBiskupice0:51:07M2
19373Jacek KlimczakWłocławek0:51:11M2
20178Marek PfajferLegbąd0:52:32M2
21192Fabian KlóskaWojnowo0:52:38M2
22448Dominik MichalskiOsówiec0:52:39M2
23153Sebastian WesołowskiBydgoszcz0:53:07M2
24174Andrzej BaczyńskiJanowiec Wlkp.0:53:07M2
257Marek NalewalskiBydgoszcz0:53:44M2
26201Paweł WęgrzynWięcbork0:54:55M2
27205Tomasz StrulakMała Wieś0:54:56M2
28432Rafał DobieckiBydgoszcz0:54:59M2
2985Mateusz TymosiakBiałe Błota0:55:02M2
30434Dawid KoniecznySzubin0:55:05M2
31131Mateusz KrzeszewskiJanikowo0:55:24M2
32359Łukasz FigatLubcza0:55:43M2
33418Mateusz ZwolakBydgoszcz0:55:48M2
34151Paweł DanakBydgoszcz0:55:49M2
35138Ruben FernandezBydgoszcz0:55:57M2
36191Mateusz SznajdrowskiKoronowo0:55:58M2
378Mateusz KrupińskiNakło nad Notecią0:56:43M2
3833Karol WernitzBrodnica0:57:37M2
39476Marek LewickiBydgoszcz0:57:38M2
40481Oskar AppelBydgoszcz0:57:39M2
41397Łukasz MalickiBydgoszcz0:58:04M2
4286Michal SawickiGolub-Dobrzyń0:58:22M2
43433Michał KrajewskiWarszawa0:58:39M2
44454Michał RolewiczŚliwice1:00:31M2
45206Karol SipBydgoszcz1:00:48M2
4691Sławomir KubiakBorucinek1:01:04M2
47169Michał SowaBydgoszcz1:01:29M2
48204Michał BerentBydgoszcz1:01:50M2
49155Miłosz KamińskiTryszczyn1:01:53M2
50157Krystian PolcynBydgoszcz1:05:27M2
51417Sławomir KaliszewskiBiałe Błota1:05:30M2
52473Mikołaj GrajnertInowrocław1:08:23M2
53167Filip KarczyńskiBydgoszcz1:08:24M2
5481Adam GackowskiBydgoszcz1:10:11M2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1357Oliwia PopławskaBydgoszcz0:36:12K2
2189Ewelina MatułaBrzoza0:37:04K2
3362Lidia MądraKamieniec0:40:20K2
497Alicja AdamczewskaBydgoszcz0:40:47K2
5443Agnieszka SawickaGolub-Dobrzyń0:40:51K2
6485Karolina WronczewskaBydgoszcz0:42:15K2
7465Aleksandra CzerwińskaBydgoszcz0:42:19K2
877Aleksandra BurczykBydgoszcz0:42:27K2
9135Barbara BizońBydgoszcz0:42:28K2
10185Justyna SzychowskaWierzchucice0:42:52K2
11389Anna KoczorowskaBydgoszcz0:42:53K2
12139Agata OsowskaDobron0:43:16K2
1383Magdalena KurkowskaChełmża0:44:31K2
14498Aleksandra DobekPruszcz0:45:28K2
15176Monika PokrzywkaSamsieczno0:46:25K2
16369Malgorzata SuleckaDobrzejewice0:46:51K2
17440Agnieszka PutkiewiczBydgoszcz0:48:00K2
18442Joanna KutrzubaInowro cław0:48:41K2
19486Joanna Szubertowska0:50:01K2
20152Zofia HeliaszBydgoszcz0:50:36K2
21360Anna KubiszDobromierz0:51:00K2
22156Natalia Adamczewska-KmieBydgoszcz0:52:34K2
23487Marlena RekowskaBydgoszcz0:52:37K2
2459Natalia GrajkoBydgoszcz0:53:15K2
2520Karolina MusiałBydgoszcz0:53:15K2
26396Maria MalickaWtelno0:55:46K2
27381Magdalena LudkiewiczSamsieczno0:56:28K2
28364Urszula DutkiewiczBydgoszcz0:59:08K2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1154Oskar MikaBydgoszcz0:39:30M3
2137Tomasz PolańskiBydgoszcz0:41:21M3
3197Robert GaczkowskiŻnin0:42:29M3
4203Arkadiusz JanakowskiBydgoszcz0:44:37M3
5386Kamil SzerszeńBydgoszcz0:46:19M3
6354Krzysztof SosnowskiBydgoszcz0:47:22M3
7490Patryk SchoenwaldBrodnica0:47:55M3
8414Marcin BłachewiczBydgoszcz0:49:11M3
91Tomasz Chosińskibydgoszcz0:49:43M3
10446Tomasz OleśOsielsko0:49:44M3
11172Maciej SzczepanowskiKoronowo0:49:45M3
12363Michał LaskowskiBydgoszcz0:50:02M3
13173Artur KwapiszBydgoszcz0:51:08M3
14444Tomasz ŁugowskiBydgoszcz0:52:05M3
15355Przemysław WłodekBydgoszcz0:52:11M3
16361Bartosz TokarczykBydgoszcz0:53:01M3
17134Sebastian CzyżewskiBydgoszcz0:55:00M3
1888Seweryn SznajderBydgoszcz0:55:59M3
19141Marcin Grzegórskibydgoszcz0:56:04M3
2078Piotr KotfasGrodno0:56:22M3
2119Piotr KowalskiBydgoszcz0:56:25M3
22136Łukasz KołodziejczykBydgoszcz0:56:30M3
23202Sławomir ChleboszSolec Kujawski0:57:40M3
24497Rafał KubiakSolec Kujawski0:57:48M3
25358Arkadiusz GrubichBydgoszcz0:57:50M3
26186Robert SzymańskiBydgoszcz0:59:21M3
2746Michał DanakBydgoszcz0:59:25M3
28492Norbert PietrykowskiBydgoszcz0:59:33M3
29470Maciej JasinieckiBydgoszcz0:59:44M3
3093Paweł AndersohnBydgoszcz1:00:08M3
31168Robert SiekierkaBydgoszcz1:00:26M3
3279Paweł RakowskiBydgoszcz1:01:20M3
33471Paweł GordonBydgoszcz1:02:27M3
34161Maciej KojroBydgoszcz1:04:39M3
35384Łukasz SzałygoBydgoszcz1:05:38M3
36488Robert SmerlińskiBydgoszcz1:05:53M3
37159Sławomir CejkoBydgoszcz1:08:37M3
3847Filip DworzeckiBydgoszcz1:14:16M3
3974Michał MaciejewskiBydgoszcz1:17:51M3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1353Wioletta PalaczBydgoszcz0:41:23K3
2171Agata ChechłaBydgoszcz0:46:15K3
3395Joanna ZabłockaInowrocław0:46:28K3
4394Dorota Koszal-StaszewskaInowrocław0:46:29K3
5160Anetta KojroBydgoszcz0:50:05K3
6449Renata PacholewiczBydgoszcz0:54:15K3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1371Piotr WolnyBydgoszcz0:41:08M4
2388Andrzej ArimStarogard Gdański0:41:29M4
3130Wojciech DuchińskiOsielsko0:44:36M4
4181Roman RussLaskowice0:45:35M4
5408Jacek PaczkowskiStrzelno0:45:39M4
6370Zbigniew MilewskiBydgoszcz0:49:00M4
7190Janusz ZienkiewiczBydgoszcz0:50:03M4
8194Leszek ŚpicaBydgoszcz0:50:49M4
9406Marek SypniewskiJanowiec Wlkp.0:52:30M4
104Marek ŁugiewiczBydgoszcz0:54:36M4
11382Jacek ŁukaszewskiBydgoszcz0:55:04M4
12413Jacek WolskiBydgoszcz0:55:07M4
13479Sławomir KrysztofiakBydgoszcz0:56:10M4
14140Marek RezaBydgoszcz0:56:41M4
15162Paweł Betański0:56:49M4
16400Daniel ZałuńskiToruń0:56:50M4
17480Piotr ZagożdżonBydgoszcz0:58:53M4
18366Mariusz KamińskiOsowiec1:01:40M4
19377Piotr KliniewskiBydgoszcz1:02:13M4
2092Wiesław PiweckiBydgoszcz1:02:27M4
21420Artur GackowskiBydgoszcz1:02:56M4
22489Janusz OrłowskiBydgoszcz1:07:03M4
23407Artur JurczykBydgoszcz1:08:11M4
24450Jarosław Pozorskibydgoszcz1:09:53M4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
189Barbara ŁukaszewiczGdańsk0:44:44K4
2199Elżbieta ZielińskaBydgoszcz0:50:25K4
3163Monika Tarka0:54:57K4
4129Elżbieta WiśniewskaBrzoza0:58:12K4
5165Lucyna GrabowskaBydgoszcz0:58:18K4
6193Dorota ŚpicaBydgoszcz1:05:42K4
System zapisów - copyright © b4sport.pl