• VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP


VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP

Wyniki 2013

Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
11Marcin KośmiejaBydgoszcz00:41:35M1
222Dariusz Wilk00:42:05M2
313Grzegorz MaczyńskiBydgoszcz00:42:08M3
417Bartosz KryskeBiałe Błota00:43:08MS
5193Wojciech LutowskiBydgoszcz00:43:31M1
634Michał Chrzan00:43:48M1
795Marek JendrykaBydgoszcz00:44:06M4
8195Maciej MeyerBydgoszcz00:44:12MS
9103Sylwester TuczyńskiBydgoszcz00:45:30MS
109Jarosł JagiełBydgoszcz00:45:42M3
1126Artur BorutaBydgoszcz00:45:57M2
12157Sebastian Wesołowski1 Brygada Logistyczna00:46:41MS
13181Piotr HorodyskiBydgoszcz00:46:50M1
1454Radosław KęsyNakło nad Notecią00:47:05M1
1527Dawid BiałekNakło nad Notecią00:47:08MS
16156Fabian KlóskaWojnowo00:47:09MS
1758Marek GołembiewskiBydgoszcz00:47:43M3
18151Mariusz MatwiejBydgoszcz00:48:51M2
1973Patryk BorosBydgoszcz00:48:59MS
2047Michał LaskowskiBydgoszcz00:49:10M2
21137Maciej SzczepanowskiKoronowo00:49:15MS
22175Józef MatejaJanowo00:49:19M4
23128Zbigniew MilewskiBydgoszcz00:49:31M3
2440Wiesław StromczyńskiBydgoszcz00:49:36M4
2596Oliwia PopławskaBydgoszcz00:49:44K1
2645Aleksander CzepekBydgoszcz00:50:23M4
276Jarosław PikulikTrzeboń00:50:35M1
28202Dawid Antczak00:50:49M1
2980Piotr Sowiński00:51:05M3
30174Krzysztof Jurgabydgoszcz00:51:35M2
31170Zbigniew PodkówkaBydgoszcz00:51:40M4
32199Marek SkarbekBydgoszcz00:51:48M3
33147Krzysztof BadowskiBydgoszcz00:52:20M4
34133Szymon JenczewskiCiechocin00:52:26MS
35140Tomasz OleśOsielsko00:52:29MS
3681Jacek BasaKRUSZWICA00:52:30M2
3779Maciej RogalskiBydgoszcz00:52:32MS
3823Jarosław DąbrowskiBydgoszcz00:52:38MS
39168Lesław ŚpicaBydgoszcz00:52:42M3
4042Cezary BazakGUBIN00:53:09M3
4132Helena Radowska00:53:17K3
4285Marek MeyerBydgoszcz00:53:18M3
4321Józef MałkińskiBydgoszcz00:53:21M4
44143Grzegorz CzarneckiBydgoszcz00:53:50M2
4512Rafał Pawłowski00:53:53M1
46176Paweł Latos00:54:07M1
47173Łukasz FigatLubcza00:54:09M1
48144Michał LewandowskiToruń00:54:11MS
49136Maria Orłowska-BednarzSkórcz00:54:14K3
50113Sławomir RóżyckiBydgoszcz00:54:14M4
5166Stanislaw SzarmachGródek00:54:35M5
52167Jakub PietrzakBydgoszcz00:55:53MS
537Wojciech MarekBydgoszcz00:56:04M2
54155Szymon LuzakBydgoszcz00:56:13M1
55185Mateusz KrzeszewskiJanikowo00:56:15MS
564Grzegorz NiedbalskiBydgoszcz00:56:16M4
5767Marek Cie?Liksle?00:56:18M4
5855Marzena Cichońska-BazakŚwinoujście00:56:24K3
5914Andrzej GumiennySzczecin00:56:25M4
60131Jacek ZapiecWysoka00:56:30M4
61192Dawid Klawikowski00:56:34M1
6286Mateusz WendaBydgoszcz00:56:41MS
6388Marcin Karbownik00:56:43MS
64203Tomasz OmniczyńskiBydgoszcz00:57:01M1
6529Łukasz Kowalski00:57:35M1
6618Arkadiusz Grubich00:57:48M2
67130Przemysław LeppertTrzeciewnica00:58:01M3
68148Artur KwapiszBydgoszcz00:58:03MS
6938Kamil KurowskiBydgoszcz00:58:05M1
70190Radosław Gruszka00:58:07M1
71187Robert CiepłBydgoszcz00:58:08M2
72198Janusz Rybickipolice00:58:09M5
7344Andrzej PydynZłotów00:58:11M4
7483Artur WaszakBydgoszcz00:58:16M2
7516Leszek MoczynskiBYDGOSZCZ00:58:47M5
76186Sławomir KubickiBydgoszcz00:58:55M3
77172Agata ChechłaBydgoszcz00:58:59K2
78160Andrzej HutekBydgoszcz00:59:07M1
79135Grzegorz BarańskiBydgoszcz00:59:16M5
8056Paweł DanakBydgoszcz00:59:19M1
81112Paweł ParuckiBydgoszcz00:59:37MS
8277Aleksy Łopi ŃskiPiła00:59:42M5
8364Izabela SkurczyńskaBydgoszcz00:59:43K3
8452Łukasz MalickiBydgoszcz00:59:44M1
85115Łukasz StefanowiczBydgoszcz00:59:51M2
86102Małgorzata Frąckowiak01:00:14K1
8784Rafał WalkowiakBydgoszcz01:00:29MS
8870Piotr ZagożdżonBYDGOSZCZ01:00:36M3
8999Zbigniew KlawczyńskiBydgoszcz01:00:40M4
9091Paweł RakowskiBydgoszcz01:00:46M2
9143Andrzej KrólikowskiLipka01:00:53M4
9268Seweryn SznajderBydgoszcz01:00:54M2
9372Robert Gąsiorowski01:00:55M3
9478Krzysztof TrzcińskiBydgoszcz01:01:00M2
9535Piotr KliniewskiBydgoszcz01:01:04M3
9635Artur GackowskiBydgoszcz01:01:04M3
9711Agnieszka MagusiakBydgoszcz01:01:12K1
98127Anna KoczorowskaBydgoszcz01:01:21K1
99121Krzysztof ZiółkowskiBydgoszcz01:01:23M1
10082Michał RolewiczŚliwice01:01:29MS
10182Maciej JasinieckiBydgoszcz01:01:29M3
102122Damian GotowalskiBydgoszcz01:01:30MS
103108Zdzisław MielcarekBydgoszcz01:01:32M5
1045Michal ZarębskiBydgoszcz01:01:33M2
105184Rafał KędzierskiBydgoszcz01:01:48M2
10675Łukasz ZamorskiGrudziądz01:01:52MS
107194Łukasz WilczyńskiBydgoszcz01:01:56M1
108141Piotr CzarneckiWatford01:02:02M2
109178Michał DanakBydgoszcz01:02:04M2
110139Eugeniusz OlkowskiBydgoszcz01:02:05M4
111189Sławomir KarczewskiBydgoszcz01:02:19M1
112200Marcin Lemke01:02:20M1
113120Józef ZielińskiNakło nad Notecią01:02:25M5
11471Tomasz SkibickiBydgoszcz01:02:33M1
115188Paweł CyrtaFordon01:02:44MS
1168Elżbieta CzęszZamość01:02:48K2
11761Roman GordonBYDGOSZCZ01:02:52M4
118161Magdalena GłowskaUTP Bydgoszcz01:02:58KS
119116Patryk Hołtyn01:03:05MS
120129Janusz OrłowskiBydgoszcz01:03:16M3
121123Grzegorz PerlikBydgoszcz01:03:18M4
122164Bogumił Biliński01:03:19M2
12392Łukasz SzulcBydgoszcz01:03:23MS
124191Michał SowaBydgoszcz01:03:29M1
12510Przemysław WarszawskiBydgoszcz01:03:55MS
126201Wojciech DudaBydgoszcz01:03:57MS
12769Marzena WyszkowskaBydgoszcz01:04:10K1
128124Joanna Maciejewska- BłacBydgoszcz01:04:13K2
129149Michał PioterekInowrocław01:04:21MS
13094Tomasz Kosecki01:04:30M2
131163Przemysław IwanBydgoszcz01:04:34M1
132159Mateusz JankowskiBydgoszcz01:04:35MS
133134Piotr RakowskiBydgoszcz01:04:50M4
13462Krzysztof SosnowskiBydgoszcz01:05:02M2
13560Arkadiusz WojciukBydgoszcz01:05:03M2
136118Borys Kościelski01:05:43M1
137104Elżbieta ZielińskaBydgoszcz01:06:06K4
138177Remigiusz HinzBydgoszcz01:06:31M2
13930Marcin WoźniakBydgoszcz01:07:14M1
140101Szymon FalgowskiParlin01:07:29M1
141150Anetta KojroBydgoszcz01:08:30K2
142145Maciej KojroBydgoszcz01:08:31M3
14397Agnieszka SawickaBydgoszcz01:08:34K2
144154Wojciech BuczkowskiBydgoszcz01:08:36M3
14593Marcin ZnajmieckiBydgoszcz01:09:02MS
14651Robert SmerlinskiBydgoszcz01:09:20M2
147125Grzegorz LejmanBydgoszcz01:09:33M1
148180Wojciech DomarackiBydgoszcz01:10:10M1
149179Michał MaciejewskiBydgoszcz01:10:11M2
15024Jakub ChmielewskiBydgoszcz01:10:40M2
15148Dariusz GdaniecBydgoszcz01:10:42M3
152197Maciej MalakBydgoszcz01:10:43MS
153146Martyna MądzielewskaToruń01:11:24KS
15498Paweł PiskorskiBydgoszcz01:11:26MS
155152Maciej KwiatkowskiKoronowo01:11:44MS
156110Krystian Winek01:12:56MS
15763Rafał ZiółkowskiBydgoszcz01:13:07MS
15839Regina PydynZłotów01:13:22K4
15941Tomasz PydynZłotów01:13:23M1
160117Jakub KrawczykBydgoszcz01:13:44M1
161119Maciej PszczolińskiPruszcz01:13:45M2
162114Zbigniew ParuckiBydgoszcz01:14:33M4
16349Paweł KocikowskiJeżewo01:14:44MS
16490Waldemar WiśniewskiBydgoszcz01:14:45M1
16565Artur JurczykBydgoszcz01:14:47M3
166100Paweł KwiatkowskiKoronowo01:14:59MS
16731Kinga CichowiczBydgoszcz01:15:27KS
168132Anna PeresiakSolec Kujawski01:15:56K4
16987Valeriy KulykKijów01:17:50MS
170165Przemysław Pakuła01:18:27MS
171138Mateusz KończalToruń01:19:31M1
17228Monika WoźniakBydgoszcz01:19:33K1
173158Michał ŻmichBydgoszcz01:19:38M2
174142Przemysław Miłański01:19:40MS
175171Dariusz Pindel01:20:03M2
176153Sławomir CejkoBYDGOSZCZ01:20:11M2
17750Beata MalickaBydgoszcz01:20:28K3
17825Ryszard MarutBydgoszcz01:20:58M5
179182Renata PacholewiczBydgoszcz01:22:35K3
18053Tomasz KloskowskiBrusy01:25:40MS
18174Tomasz RupińskiBydgoszcz01:25:50M3
18276Justyna RupińskaBydgoszcz01:25:51K2
183166Dorota ŚpicaBydgoszcz01:29:14K3
184196Monika Romelbydgoszcz01:29:58K1
18589Bogdan BąkBydgoszcz01:29:59M4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
11Marcin KośmiejaBydgoszcz00:41:35M1
222Dariusz Wilk00:42:05M2
313Grzegorz MaczyńskiBydgoszcz00:42:08M3
417Bartosz KryskeBiałe Błota00:43:08MS
5193Wojciech LutowskiBydgoszcz00:43:31M1
634Michał Chrzan00:43:48M1
795Marek JendrykaBydgoszcz00:44:06M4
8195Maciej MeyerBydgoszcz00:44:12MS
9103Sylwester TuczyńskiBydgoszcz00:45:30MS
109Jarosł JagiełBydgoszcz00:45:42M3
1126Artur BorutaBydgoszcz00:45:57M2
12157Sebastian Wesołowski1 Brygada Logistyczna00:46:41MS
13181Piotr HorodyskiBydgoszcz00:46:50M1
1454Radosław KęsyNakło nad Notecią00:47:05M1
1527Dawid BiałekNakło nad Notecią00:47:08MS
16156Fabian KlóskaWojnowo00:47:09MS
1758Marek GołembiewskiBydgoszcz00:47:43M3
18151Mariusz MatwiejBydgoszcz00:48:51M2
1973Patryk BorosBydgoszcz00:48:59MS
2047Michał LaskowskiBydgoszcz00:49:10M2
21137Maciej SzczepanowskiKoronowo00:49:15MS
22175Józef MatejaJanowo00:49:19M4
23128Zbigniew MilewskiBydgoszcz00:49:31M3
2440Wiesław StromczyńskiBydgoszcz00:49:36M4
2545Aleksander CzepekBydgoszcz00:50:23M4
266Jarosław PikulikTrzeboń00:50:35M1
27202Dawid Antczak00:50:49M1
2880Piotr Sowiński00:51:05M3
29174Krzysztof Jurgabydgoszcz00:51:35M2
30170Zbigniew PodkówkaBydgoszcz00:51:40M4
31199Marek SkarbekBydgoszcz00:51:48M3
32147Krzysztof BadowskiBydgoszcz00:52:20M4
33133Szymon JenczewskiCiechocin00:52:26MS
34140Tomasz OleśOsielsko00:52:29MS
3581Jacek BasaKRUSZWICA00:52:30M2
3679Maciej RogalskiBydgoszcz00:52:32MS
3723Jarosław DąbrowskiBydgoszcz00:52:38MS
38168Lesław ŚpicaBydgoszcz00:52:42M3
3942Cezary BazakGUBIN00:53:09M3
4085Marek MeyerBydgoszcz00:53:18M3
4121Józef MałkińskiBydgoszcz00:53:21M4
42143Grzegorz CzarneckiBydgoszcz00:53:50M2
4312Rafał Pawłowski00:53:53M1
44176Paweł Latos00:54:07M1
45173Łukasz FigatLubcza00:54:09M1
46144Michał LewandowskiToruń00:54:11MS
47113Sławomir RóżyckiBydgoszcz00:54:14M4
4866Stanislaw SzarmachGródek00:54:35M5
49167Jakub PietrzakBydgoszcz00:55:53MS
507Wojciech MarekBydgoszcz00:56:04M2
51155Szymon LuzakBydgoszcz00:56:13M1
52185Mateusz KrzeszewskiJanikowo00:56:15MS
534Grzegorz NiedbalskiBydgoszcz00:56:16M4
5467Marek Cie?Liksle?00:56:18M4
5514Andrzej GumiennySzczecin00:56:25M4
56131Jacek ZapiecWysoka00:56:30M4
57192Dawid Klawikowski00:56:34M1
5886Mateusz WendaBydgoszcz00:56:41MS
5988Marcin Karbownik00:56:43MS
60203Tomasz OmniczyńskiBydgoszcz00:57:01M1
6129Łukasz Kowalski00:57:35M1
6218Arkadiusz Grubich00:57:48M2
63130Przemysław LeppertTrzeciewnica00:58:01M3
64148Artur KwapiszBydgoszcz00:58:03MS
6538Kamil KurowskiBydgoszcz00:58:05M1
66190Radosław Gruszka00:58:07M1
67187Robert CiepłBydgoszcz00:58:08M2
68198Janusz Rybickipolice00:58:09M5
6944Andrzej PydynZłotów00:58:11M4
7083Artur WaszakBydgoszcz00:58:16M2
7116Leszek MoczynskiBYDGOSZCZ00:58:47M5
72186Sławomir KubickiBydgoszcz00:58:55M3
73160Andrzej HutekBydgoszcz00:59:07M1
74135Grzegorz BarańskiBydgoszcz00:59:16M5
7556Paweł DanakBydgoszcz00:59:19M1
76112Paweł ParuckiBydgoszcz00:59:37MS
7777Aleksy Łopi ŃskiPiła00:59:42M5
7852Łukasz MalickiBydgoszcz00:59:44M1
79115Łukasz StefanowiczBydgoszcz00:59:51M2
8084Rafał WalkowiakBydgoszcz01:00:29MS
8170Piotr ZagożdżonBYDGOSZCZ01:00:36M3
8299Zbigniew KlawczyńskiBydgoszcz01:00:40M4
8391Paweł RakowskiBydgoszcz01:00:46M2
8443Andrzej KrólikowskiLipka01:00:53M4
8568Seweryn SznajderBydgoszcz01:00:54M2
8672Robert Gąsiorowski01:00:55M3
8778Krzysztof TrzcińskiBydgoszcz01:01:00M2
8835Piotr KliniewskiBydgoszcz01:01:04M3
8935Artur GackowskiBydgoszcz01:01:04M3
90121Krzysztof ZiółkowskiBydgoszcz01:01:23M1
9182Michał RolewiczŚliwice01:01:29MS
9282Maciej JasinieckiBydgoszcz01:01:29M3
93122Damian GotowalskiBydgoszcz01:01:30MS
94108Zdzisław MielcarekBydgoszcz01:01:32M5
955Michal ZarębskiBydgoszcz01:01:33M2
96184Rafał KędzierskiBydgoszcz01:01:48M2
9775Łukasz ZamorskiGrudziądz01:01:52MS
98194Łukasz WilczyńskiBydgoszcz01:01:56M1
99141Piotr CzarneckiWatford01:02:02M2
100178Michał DanakBydgoszcz01:02:04M2
101139Eugeniusz OlkowskiBydgoszcz01:02:05M4
102189Sławomir KarczewskiBydgoszcz01:02:19M1
103200Marcin Lemke01:02:20M1
104120Józef ZielińskiNakło nad Notecią01:02:25M5
10571Tomasz SkibickiBydgoszcz01:02:33M1
106188Paweł CyrtaFordon01:02:44MS
10761Roman GordonBYDGOSZCZ01:02:52M4
108116Patryk Hołtyn01:03:05MS
109129Janusz OrłowskiBydgoszcz01:03:16M3
110123Grzegorz PerlikBydgoszcz01:03:18M4
111164Bogumił Biliński01:03:19M2
11292Łukasz SzulcBydgoszcz01:03:23MS
113191Michał SowaBydgoszcz01:03:29M1
11410Przemysław WarszawskiBydgoszcz01:03:55MS
115201Wojciech DudaBydgoszcz01:03:57MS
116149Michał PioterekInowrocław01:04:21MS
11794Tomasz Kosecki01:04:30M2
118163Przemysław IwanBydgoszcz01:04:34M1
119159Mateusz JankowskiBydgoszcz01:04:35MS
120134Piotr RakowskiBydgoszcz01:04:50M4
12162Krzysztof SosnowskiBydgoszcz01:05:02M2
12260Arkadiusz WojciukBydgoszcz01:05:03M2
123118Borys Kościelski01:05:43M1
124177Remigiusz HinzBydgoszcz01:06:31M2
12530Marcin WoźniakBydgoszcz01:07:14M1
126101Szymon FalgowskiParlin01:07:29M1
127145Maciej KojroBydgoszcz01:08:31M3
128154Wojciech BuczkowskiBydgoszcz01:08:36M3
12993Marcin ZnajmieckiBydgoszcz01:09:02MS
13051Robert SmerlinskiBydgoszcz01:09:20M2
131125Grzegorz LejmanBydgoszcz01:09:33M1
132180Wojciech DomarackiBydgoszcz01:10:10M1
133179Michał MaciejewskiBydgoszcz01:10:11M2
13424Jakub ChmielewskiBydgoszcz01:10:40M2
13548Dariusz GdaniecBydgoszcz01:10:42M3
136197Maciej MalakBydgoszcz01:10:43MS
13798Paweł PiskorskiBydgoszcz01:11:26MS
138152Maciej KwiatkowskiKoronowo01:11:44MS
139110Krystian Winek01:12:56MS
14063Rafał ZiółkowskiBydgoszcz01:13:07MS
14141Tomasz PydynZłotów01:13:23M1
142117Jakub KrawczykBydgoszcz01:13:44M1
143119Maciej PszczolińskiPruszcz01:13:45M2
144114Zbigniew ParuckiBydgoszcz01:14:33M4
14549Paweł KocikowskiJeżewo01:14:44MS
14690Waldemar WiśniewskiBydgoszcz01:14:45M1
14765Artur JurczykBydgoszcz01:14:47M3
148100Paweł KwiatkowskiKoronowo01:14:59MS
14987Valeriy KulykKijów01:17:50MS
150165Przemysław Pakuła01:18:27MS
151138Mateusz KończalToruń01:19:31M1
152158Michał ŻmichBydgoszcz01:19:38M2
153142Przemysław Miłański01:19:40MS
154171Dariusz Pindel01:20:03M2
155153Sławomir CejkoBYDGOSZCZ01:20:11M2
15625Ryszard MarutBydgoszcz01:20:58M5
15753Tomasz KloskowskiBrusy01:25:40MS
15874Tomasz RupińskiBydgoszcz01:25:50M3
15989Bogdan BąkBydgoszcz01:29:59M4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
196Oliwia PopławskaBydgoszcz00:49:44K1
232Helena Radowska00:53:17K3
3136Maria Orłowska-BednarzSkórcz00:54:14K3
455Marzena Cichońska-BazakŚwinoujście00:56:24K3
5172Agata ChechłaBydgoszcz00:58:59K2
664Izabela SkurczyńskaBydgoszcz00:59:43K3
7102Małgorzata Frąckowiak01:00:14K1
811Agnieszka MagusiakBydgoszcz01:01:12K1
9127Anna KoczorowskaBydgoszcz01:01:21K1
108Elżbieta CzęszZamość01:02:48K2
11161Magdalena GłowskaUTP Bydgoszcz01:02:58KS
1269Marzena WyszkowskaBydgoszcz01:04:10K1
13124Joanna Maciejewska- BłacBydgoszcz01:04:13K2
14104Elżbieta ZielińskaBydgoszcz01:06:06K4
15150Anetta KojroBydgoszcz01:08:30K2
1697Agnieszka SawickaBydgoszcz01:08:34K2
17146Martyna MądzielewskaToruń01:11:24KS
1839Regina PydynZłotów01:13:22K4
1931Kinga CichowiczBydgoszcz01:15:27KS
20132Anna PeresiakSolec Kujawski01:15:56K4
2128Monika WoźniakBydgoszcz01:19:33K1
2250Beata MalickaBydgoszcz01:20:28K3
23182Renata PacholewiczBydgoszcz01:22:35K3
2476Justyna RupińskaBydgoszcz01:25:51K2
25166Dorota ŚpicaBydgoszcz01:29:14K3
26196Monika Romelbydgoszcz01:29:58K1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
117Bartosz KryskeBiałe Błota00:43:08MS
2195Maciej MeyerBydgoszcz00:44:12MS
3103Sylwester TuczyńskiBydgoszcz00:45:30MS
4157Sebastian Wesołowski1 Brygada Logistyczna00:46:41MS
527Dawid BiałekNakło nad Notecią00:47:08MS
6156Fabian KlóskaWojnowo00:47:09MS
773Patryk BorosBydgoszcz00:48:59MS
8137Maciej SzczepanowskiKoronowo00:49:15MS
9133Szymon JenczewskiCiechocin00:52:26MS
10140Tomasz OleśOsielsko00:52:29MS
1179Maciej RogalskiBydgoszcz00:52:32MS
1223Jarosław DąbrowskiBydgoszcz00:52:38MS
13144Michał LewandowskiToruń00:54:11MS
14167Jakub PietrzakBydgoszcz00:55:53MS
15185Mateusz KrzeszewskiJanikowo00:56:15MS
1686Mateusz WendaBydgoszcz00:56:41MS
1788Marcin Karbownik00:56:43MS
18148Artur KwapiszBydgoszcz00:58:03MS
19112Paweł ParuckiBydgoszcz00:59:37MS
2084Rafał WalkowiakBydgoszcz01:00:29MS
2182Michał RolewiczŚliwice01:01:29MS
22122Damian GotowalskiBydgoszcz01:01:30MS
2375Łukasz ZamorskiGrudziądz01:01:52MS
24188Paweł CyrtaFordon01:02:44MS
25116Patryk Hołtyn01:03:05MS
2692Łukasz SzulcBydgoszcz01:03:23MS
2710Przemysław WarszawskiBydgoszcz01:03:55MS
28201Wojciech DudaBydgoszcz01:03:57MS
29149Michał PioterekInowrocław01:04:21MS
30159Mateusz JankowskiBydgoszcz01:04:35MS
3193Marcin ZnajmieckiBydgoszcz01:09:02MS
32197Maciej MalakBydgoszcz01:10:43MS
3398Paweł PiskorskiBydgoszcz01:11:26MS
34152Maciej KwiatkowskiKoronowo01:11:44MS
35110Krystian Winek01:12:56MS
3663Rafał ZiółkowskiBydgoszcz01:13:07MS
3749Paweł KocikowskiJeżewo01:14:44MS
38100Paweł KwiatkowskiKoronowo01:14:59MS
3987Valeriy KulykKijów01:17:50MS
40165Przemysław Pakuła01:18:27MS
41142Przemysław Miłański01:19:40MS
4253Tomasz KloskowskiBrusy01:25:40MS
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1161Magdalena GłowskaUTP Bydgoszcz01:02:58KS
2146Martyna MądzielewskaToruń01:11:24KS
331Kinga CichowiczBydgoszcz01:15:27KS
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
11Marcin KośmiejaBydgoszcz00:41:35M1
2193Wojciech LutowskiBydgoszcz00:43:31M1
334Michał Chrzan00:43:48M1
4181Piotr HorodyskiBydgoszcz00:46:50M1
554Radosław KęsyNakło nad Notecią00:47:05M1
66Jarosław PikulikTrzeboń00:50:35M1
7202Dawid Antczak00:50:49M1
812Rafał Pawłowski00:53:53M1
9176Paweł Latos00:54:07M1
10173Łukasz FigatLubcza00:54:09M1
11155Szymon LuzakBydgoszcz00:56:13M1
12192Dawid Klawikowski00:56:34M1
13203Tomasz OmniczyńskiBydgoszcz00:57:01M1
1429Łukasz Kowalski00:57:35M1
1538Kamil KurowskiBydgoszcz00:58:05M1
16190Radosław Gruszka00:58:07M1
17160Andrzej HutekBydgoszcz00:59:07M1
1856Paweł DanakBydgoszcz00:59:19M1
1952Łukasz MalickiBydgoszcz00:59:44M1
20121Krzysztof ZiółkowskiBydgoszcz01:01:23M1
21194Łukasz WilczyńskiBydgoszcz01:01:56M1
22189Sławomir KarczewskiBydgoszcz01:02:19M1
23200Marcin Lemke01:02:20M1
2471Tomasz SkibickiBydgoszcz01:02:33M1
25191Michał SowaBydgoszcz01:03:29M1
26163Przemysław IwanBydgoszcz01:04:34M1
27118Borys Kościelski01:05:43M1
2830Marcin WoźniakBydgoszcz01:07:14M1
29101Szymon FalgowskiParlin01:07:29M1
30125Grzegorz LejmanBydgoszcz01:09:33M1
31180Wojciech DomarackiBydgoszcz01:10:10M1
3241Tomasz PydynZłotów01:13:23M1
33117Jakub KrawczykBydgoszcz01:13:44M1
3490Waldemar WiśniewskiBydgoszcz01:14:45M1
35138Mateusz KończalToruń01:19:31M1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
196Oliwia PopławskaBydgoszcz00:49:44K1
2102Małgorzata Frąckowiak01:00:14K1
311Agnieszka MagusiakBydgoszcz01:01:12K1
4127Anna KoczorowskaBydgoszcz01:01:21K1
569Marzena WyszkowskaBydgoszcz01:04:10K1
628Monika WoźniakBydgoszcz01:19:33K1
7196Monika Romelbydgoszcz01:29:58K1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
122Dariusz Wilk00:42:05M2
226Artur BorutaBydgoszcz00:45:57M2
3151Mariusz MatwiejBydgoszcz00:48:51M2
447Michał LaskowskiBydgoszcz00:49:10M2
5174Krzysztof Jurgabydgoszcz00:51:35M2
681Jacek BasaKRUSZWICA00:52:30M2
7143Grzegorz CzarneckiBydgoszcz00:53:50M2
87Wojciech MarekBydgoszcz00:56:04M2
918Arkadiusz Grubich00:57:48M2
10187Robert CiepłBydgoszcz00:58:08M2
1183Artur WaszakBydgoszcz00:58:16M2
12115Łukasz StefanowiczBydgoszcz00:59:51M2
1391Paweł RakowskiBydgoszcz01:00:46M2
1468Seweryn SznajderBydgoszcz01:00:54M2
1578Krzysztof TrzcińskiBydgoszcz01:01:00M2
165Michal ZarębskiBydgoszcz01:01:33M2
17184Rafał KędzierskiBydgoszcz01:01:48M2
18141Piotr CzarneckiWatford01:02:02M2
19178Michał DanakBydgoszcz01:02:04M2
20164Bogumił Biliński01:03:19M2
2194Tomasz Kosecki01:04:30M2
2262Krzysztof SosnowskiBydgoszcz01:05:02M2
2360Arkadiusz WojciukBydgoszcz01:05:03M2
24177Remigiusz HinzBydgoszcz01:06:31M2
2551Robert SmerlinskiBydgoszcz01:09:20M2
26179Michał MaciejewskiBydgoszcz01:10:11M2
2724Jakub ChmielewskiBydgoszcz01:10:40M2
28119Maciej PszczolińskiPruszcz01:13:45M2
29158Michał ŻmichBydgoszcz01:19:38M2
30171Dariusz Pindel01:20:03M2
31153Sławomir CejkoBYDGOSZCZ01:20:11M2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1172Agata ChechłaBydgoszcz00:58:59K2
28Elżbieta CzęszZamość01:02:48K2
3124Joanna Maciejewska- BłacBydgoszcz01:04:13K2
4150Anetta KojroBydgoszcz01:08:30K2
597Agnieszka SawickaBydgoszcz01:08:34K2
676Justyna RupińskaBydgoszcz01:25:51K2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
113Grzegorz MaczyńskiBydgoszcz00:42:08M3
29Jarosł JagiełBydgoszcz00:45:42M3
358Marek GołembiewskiBydgoszcz00:47:43M3
4128Zbigniew MilewskiBydgoszcz00:49:31M3
580Piotr Sowiński00:51:05M3
6199Marek SkarbekBydgoszcz00:51:48M3
7168Lesław ŚpicaBydgoszcz00:52:42M3
842Cezary BazakGUBIN00:53:09M3
985Marek MeyerBydgoszcz00:53:18M3
10130Przemysław LeppertTrzeciewnica00:58:01M3
11186Sławomir KubickiBydgoszcz00:58:55M3
1270Piotr ZagożdżonBYDGOSZCZ01:00:36M3
1372Robert Gąsiorowski01:00:55M3
1435Piotr KliniewskiBydgoszcz01:01:04M3
1535Artur GackowskiBydgoszcz01:01:04M3
1682Maciej JasinieckiBydgoszcz01:01:29M3
17129Janusz OrłowskiBydgoszcz01:03:16M3
18145Maciej KojroBydgoszcz01:08:31M3
19154Wojciech BuczkowskiBydgoszcz01:08:36M3
2048Dariusz GdaniecBydgoszcz01:10:42M3
2165Artur JurczykBydgoszcz01:14:47M3
2274Tomasz RupińskiBydgoszcz01:25:50M3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
132Helena Radowska00:53:17K3
2136Maria Orłowska-BednarzSkórcz00:54:14K3
355Marzena Cichońska-BazakŚwinoujście00:56:24K3
464Izabela SkurczyńskaBydgoszcz00:59:43K3
550Beata MalickaBydgoszcz01:20:28K3
6182Renata PacholewiczBydgoszcz01:22:35K3
7166Dorota ŚpicaBydgoszcz01:29:14K3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
195Marek JendrykaBydgoszcz00:44:06M4
2175Józef MatejaJanowo00:49:19M4
340Wiesław StromczyńskiBydgoszcz00:49:36M4
445Aleksander CzepekBydgoszcz00:50:23M4
5170Zbigniew PodkówkaBydgoszcz00:51:40M4
6147Krzysztof BadowskiBydgoszcz00:52:20M4
721Józef MałkińskiBydgoszcz00:53:21M4
8113Sławomir RóżyckiBydgoszcz00:54:14M4
94Grzegorz NiedbalskiBydgoszcz00:56:16M4
1067Marek Cie?Liksle?00:56:18M4
1114Andrzej GumiennySzczecin00:56:25M4
12131Jacek ZapiecWysoka00:56:30M4
1344Andrzej PydynZłotów00:58:11M4
1499Zbigniew KlawczyńskiBydgoszcz01:00:40M4
1543Andrzej KrólikowskiLipka01:00:53M4
16139Eugeniusz OlkowskiBydgoszcz01:02:05M4
1761Roman GordonBYDGOSZCZ01:02:52M4
18123Grzegorz PerlikBydgoszcz01:03:18M4
19134Piotr RakowskiBydgoszcz01:04:50M4
20114Zbigniew ParuckiBydgoszcz01:14:33M4
2189Bogdan BąkBydgoszcz01:29:59M4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1104Elżbieta ZielińskaBydgoszcz01:06:06K4
239Regina PydynZłotów01:13:22K4
3132Anna PeresiakSolec Kujawski01:15:56K4
System zapisów - copyright © b4sport.pl