• VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP


VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP

Wyniki 2014

Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112570Piernikowski DamianLubanie00:56:44M1
212274Jagieła JarosławBydgoszcz00:58:07M3
310292Żaroń SławomirBydgoszcz01:02:38M4
49596Czyżewski DariuszBydgoszcz01:03:56M3
512581Łuczak PawełBydgoszcz01:04:06M3
612450Dziadczyk KrzysztofChojnice01:04:08M4
712071Kuk Piotrbydgoszcz01:04:11M2
812224Klóska FabianWojnowo01:05:12M1
911586Pikulik JarosławTrzeboń01:05:42M1
1012076Willma Jaroslawbydgoszcz01:06:15M3
1112574Moroszczak BogumiłBydgoszcz01:06:52M3
1210641Skarbek MarekBydgoszcz01:07:24M3
139040Matwiej MariuszBydgoszcz01:08:06M2
1410510Kamiński TomaszKowalewo Pomorskie01:08:18M2
1511593Haize TomaszBydgoszcz01:08:37M2
1611592Ślaziński DanielBydgoszcz01:08:56M2
1710812Marek WojciechBydgoszcz01:09:03M3
1812402Woluszewski RemigiuszSerock01:09:05M2
1911748Chosinski TomaszBydgoszcz01:09:16M2
209564Dziekan WojciechBydgoszcz01:09:18M2
2112343Tucholski BartłomiejBydgoszcz01:09:25M1
2212415Tryt MaciejBydgoszcz01:09:39M2
2312001Obrębski GrzegorzBydgoszcz01:10:36M2
249569Sikora ArturBydgoszcz01:10:43M3
2511246Bratek Andrzej85-796 BYDGOSZCZ01:10:45M4
2610575Schwedowski SamuelBydgoszcz01:10:47M
279766Błachewicz MarcinBydgoszcz01:11:23M3
2812474Chojnowski StanBydgoszcz01:11:45M3
2911828Burda WojciechGdynia01:11:49M2
3012307Jurga Krzysztofbydgoszcz01:12:12M2
3111608Michalewski BartoszBYDGOSZCZ01:12:15M2
3210389Mateja JózefJanowo01:12:23M4
3311917Szarmach StanisławGródek01:12:35M5
349877Stawarz MieczysławBydgoszcz01:12:39M4
3510788Michałek BartekBydgoszcz01:12:41M2
3610500Podkówka ZbigniewBydgoszcz01:12:47M4
378244Cieślik MarekMichalin 601:13:16M4
388381Makowski SławomirBydgoszcz01:13:20M3
3911569Giersz KrzysztofBydgoszcz01:13:44M3
4010308Mazur PawełGrudziądz01:13:59M1
4112220Kwarto PawełBydgoszcz01:14:02M3
4212030Zagożdżon PiotrBydgoszcz01:14:04M3
438821Omniczyński TomaszBydgoszcz01:14:32M1
4411843Danak PawełBydgoszcz01:14:40M1
4512031Synakiewicz TomaszBYDGOSZCZ01:14:41M2
4611448Badowski KrzysztofBydgoszcz01:14:50M4
4712595Szulc RadekBydgoszcz01:14:51M2
4812589Gałaj AndrzejBydgoszcz01:14:53M3
4912353Gmys TomaszBydgoszcz01:14:59M2
5011590Gwóźdź KamilWięcbork01:15:02M1
5112050Gapski Jarekniemcz01:15:04M3
5212275Drabjewski PawełŚMIŁOWO01:15:05M2
539842Niedbalski GrzegorzBydgoszcz01:15:05M4
5411860Łaz KamilBydgoszcz01:15:08M2
5512326Ciepłowski RobertBydgoszcz01:15:17M2
5612579Ryba PrzemysławBydgoszcz01:15:19M2
5710840Koczorowski IreneuszBydgoszcz01:15:39M2
5812257Wesołowski KrzysztofKruszwica01:16:00M2
5912171Pawłowski MarekBydgoszcz01:16:01M1
609948Ratajczak MarcinKruszwica01:16:06M3
6112584Karczyński FilipOsielsko01:16:25M1
6212594Schmitt DominikGermany01:16:34M2
6311974Zieliński JózefNakło Nad Notecą01:17:15M5
6412588Konitz LechBydgoszcz01:17:40M3
6512586Sowa MichałBydgoszcz01:17:53M2
6611387Rybak DanielBydgoszcz01:18:01M2
6712582Pfajfer MarekLegbąd01:18:02M2
6812097Pakulski RafałBydgoszcz01:18:14M3
6911555Baumgart JacekOsielsko01:18:32M4
7011660Luzak MirosławBydgoszcz01:18:48M4
7112462Malicki ŁukaszBydgoszcz01:18:54M2
7212564Szulc WojciechBydgoszcz01:19:12M3
7310651Lenc JanuszBYDGOSZCZ01:19:17M5
7410583Cyl DawidBydgoszcz01:19:19M2
757868Parucki ZbigniewBydgoszcz01:19:28M4
7610576Roszczyk PawełBydgoszcz01:20:17M3
7712405Kozłowski AdamBydgoszcz01:20:36M3
7812483Miler JarosławKosowo01:20:55M4
7911882Raut WiesławBydgoszcz01:21:53M5
8012445Michalak JacekInowrocław01:22:26M3
8111745Rybak Krzysztofbydgoszcz01:22:39M4
828669Szulc ŁukaszFordon01:23:48M1
8312334Kubiak SławomirBydgoszcz01:24:19M3
8411927Podlaszewski JacekToruń01:24:47M3
8511145Figat ŁukaszLubcza01:25:02M2
8611979Bukolt BartoszŚlesin01:25:06M2
8710640Kęsik MieczysławSępólno Krajeńskie01:25:14M5
8810868Woźniak RadosławBydgoszcz01:25:27M2
8912395Buczkowski Wojciechbydgoszcz01:26:28M3
9011978Godziuk RomanToruń01:26:55M4
9110866Żarkowski KrzysztofBydgoszcz01:27:17M3
9212591Buczkowski KrzysztofBydgoszcz01:27:25M3
9310938Bukowski KrzysztofInowrocław01:27:41M3
9410387Hinz RemigiuszBydgoszcz01:28:19M2
9512585Bartnik MieczysławBydgoszcz01:28:32M4
9610350Trudnowski Januszbydgoszcz01:28:49M5
9712146Tubaja AlbertBydgoszcz01:29:27M3
9811844Danak MichałBydgoszcz01:29:47M2
9910602Wiśniewski WłodzimierzToruń01:32:59M4
10011272Jurczyk ArturBydgoszcz01:33:39M3
10111597Pietraszak TomaszBiałe Błota01:33:40M3
1028763Smerliński RobertBYDGOSZCZ01:33:48M2
10310393Piekarski ArekBydgoszcz01:33:51M2
10410941Sadłecki PawełGrudziądz01:35:49M3
10511505Adamczyk ZbigniewZamek Bierzgłowski01:39:09M5
10611623Cejko SławomirBydgoszcz01:44:14M2
10710870Pianowski MarekBydgoszcz01:46:36M4
1089578Wieczorek JacekBydgoszcz01:52:17M5
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112235Szenk MartaBydgoszcz00:30:42K2
211990Popławska OliwiaBydgoszcz00:32:58K2
310588Woźniakowska AgataBydgoszcz00:34:32K2
410946Magusiak AgnieszkaBydgoszcz00:36:04K1
510997Wadzińska Paulinabydgoszcz00:36:11K2
610353Urbańska EwaBydgoszcz00:36:21K2
712020Nowak RoksanaBydgoszcz00:37:13K1
810302Ciesielska MonikaBydgoszcz00:37:27K2
910397Łukowska NataliaBydgoszcz00:38:27K1
109730Kaźmierczak-Myszyńska PaulinaZawidz00:38:29K2
1112181Skarżyńska MagdalenaŻagań00:38:33K2
129759Maciejewska - Błachewicz JoannaBydgoszcz00:38:52K2
139182Chechła AgataBYDGOSZCZ00:39:14K2
1410751Loose AnnaBydgoszcz00:39:16K1
1512583Łuczak MartaBydgoszcz00:39:29K1
1612299Częstochowska IlonaPAKOSC00:40:28K3
1711584Brzykcy KarolinaWtelno00:40:51K1
1810813Marek MagdalenaBydgoszcz00:41:46K3
1910718Gadomska MariaBYDGOSZCZ00:42:01K4
2012213Gmitruk KatarzynaBydgoszcz00:42:39K1
2111173Dulińska DorotaNiemcz00:43:08K2
2212356Zagożdżon WioletaSolec kujawski00:43:10K2
238237Zielińska ElzbietaBydgoszcz00:43:16K4
247755Woźniak MonikaBydgoszcz00:44:04K2
2512492Drozdowicz AgataCzarnowo00:44:33K1
2612460Drozdowicz IgaBydgoszcz00:44:43K1
2710432Ławańska SaraToruń00:45:29K2
2812439Kropidłowska NataliaBydgoszcz00:46:03K1
2910620Peresiak AnnaSolec Kujawski00:46:11K4
309807Derecka KatarzynaBydgoszcz00:46:22K3
319806Haręza DonataŁochowo00:46:27K2
3211773Kalinowska KamilaBydgoszcz00:46:40K3
3310867Żarkowska AleksandraBydgoszcz00:46:53K3
3410871Pianowska EwaBydgoszcz00:47:17K4
3510413Kugacz AnetaBydgoszcz00:47:41K2
3610306Klinkowska MariettaGrudziądz00:48:34K1
3710577Białas RoksanaBydgoszcz00:49:58K1
3811664Remus SandraBydgoszcz00:50:05K1
3911491Śpica DorotaBydgoszcz00:51:30K3
4011443Kaźmierczak BogumiłaZawidz00:51:37K4
4110307Malinowska AnnaGrudziądz00:52:19K2
4212179Mocna AnnaBydgoszcz00:52:25K1
4310342Jarek - Kabuła MałgorzataBydgoszcz00:55:18K4
449741Majewicz ViolettaBydgoszcz00:55:23K4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
110493Harko PawełBydgoszcz00:59:57Studenci
210879Pipowski TomaszŚwiecie01:00:32Studenci
312169Kuziel KarolBydgoszcz01:01:16Studenci
412571Niedziałkowski PatrykBydgoszcz01:03:28Studenci
512136Lewandowski MarekChełmno01:05:59Studenci
610345Wesołowski SebastianBydgoszcz01:06:37Studenci
711249Kłos OliverStarogard Gdański01:07:56Studenci
89244Tuczyński SylwesterBydgoszcz01:09:25Studenci
911698Jenczewski SzymonCiechocin01:10:07Studenci
1010483Hołtyn PatrykRadziejów01:11:12Studenci
1112398Wenda MateuszBydgoszcz01:11:24Studenci
1211692Luzak SzymonBydgoszcz01:11:31Studenci
1312127Szczypiorski PiotrBydgoszcz01:13:00Studenci
1412576Jerzykowski PawełGniezno01:13:43Studenci
1512573Chudy WojciechBydgoszcz01:13:44Studenci
1611226Smuczyński WojciechBydgoszcz01:14:34Studenci
1710378Wyżgowski ŁukaszStrzelce Dolne01:14:54Studenci
187564Parucki PawełBydgoszcz01:15:39Studenci
1912436Warmijak PiotrBydgoszcz01:16:01Studenci
2012388Wardziński MiłoszBydgoszcz01:17:12Studenci
219558Romiński PatrykBydgoszcz01:17:25Studenci
2211071Dzioba BłażejUjma Duża01:18:07Studenci
2310461Winek KrystianŚwiecie01:18:22Studenci
2411559Brzozowski MarcinBrzoza01:19:14Studenci
2512488Bewicz PatrykBydgoszcz01:21:17Studenci
2612175Ćwikliński TomaszBydgoszcz01:21:42Studenci
2712477Leszczyński BartoszSzubin01:22:23Studenci
2812339Więczkowski RoberBydgoszcz01:22:39Studenci
2912358Gotowalski DamianBydgoszcz01:22:43Studenci
3012365Bałos MarcinSłomowo01:22:44Studenci
319238Wojtysiak SzymonBydgoszcz01:25:11Studenci
3212476Hryszkiewicz PiotrDublin01:25:36Studenci
3312284Mazurkiewicz MateuszBydgoszcz01:26:04Studenci
348704Duda WojciechBydgoszcz01:27:44Studenci
3512592Stopa DamianBydgoszcz01:28:42Studenci
3612350Tarka ŁukaszBydgoszcz01:44:36Studenci
3711257Gorbaszewicz ŁukaszBydgoszcz01:46:36Studenci
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
111161Mądra LidiaKamieniec00:33:37Studentki
211997Śliwińska MagdalenaBydgoszcz00:34:02Studentki
312218Malicka AgataSzkocja00:34:08Studentki
412303Dalecka MariaBydgoszcz00:37:04Studentki
59268Kurkowska MagdalenaChełmża00:37:43Studentki
610368Janikowska AwaBydgoszcz00:38:14Studentki
710318Ganecka MonikaToruń00:38:16Studentki
812362Robaczewska KatarzynaBydgoszcz00:39:13Studentki
910340Głowska MagdalenaBydgoszcz00:39:57Studentki
1012151Borońska JoannaBydgoszcz00:40:00Studentki
1111935Wiaterek AgataBydgoszcz00:40:06Studentki
1210423Kulka MagdalenaBydgoszcz00:40:09Studentki
1311934Żukowska JoannaCharzykowy00:41:35Studentki
1410509Siergiej MonikaKowalewo Pomorskie00:41:41Studentki
1510362Kędzierska MałgorzataŁochowice00:42:01Studentki
1612458Konsik KrystynaBydgoszcz00:42:23Studentki
1712066Wnęk NataliaBydgoszcz00:42:35Studentki
1810936Otlewska JustynaBydgoszcz00:44:21Studentki
1910352Gollob KrystynaBydgoszcz00:44:45Studentki
2011962Knioła AlinaJadwiżyn00:46:06Studentki
2112489Daniłkiewicz AgnieszkaKarnówko00:46:06Studentki
229963Wilczewska MartaBydgoszcz00:46:18Studentki
238783Czarnowska JoannaBydgoszcz00:46:21Studentki
2412430Mikołajska AnnaBydgoszcz00:46:24Studentki
2512590Jankowska KarolinaBydgoszcz00:48:21Studentki
2610341Kabuła AnnaPoznań00:48:23Studentki
2710379Pacek DominikaStrzelce Dolne00:49:28Studentki
2810534Polak Aleksandra00:49:48Studentki
2910673Rama RoksanaZielonka00:49:52Studentki
3011551Frąckowska KatarzynaPruszcz00:54:47Studentki
3111552Marczak MonikaByczyna00:58:38Studentki
3212484Sletvold MartynaWłocławek00:58:47Studentki
3312485Skowrońska AnnaBydgoszcz00:58:48Studentki
3412236Socha AleksandraZławieś Mała01:00:07Studentki
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112570Piernikowski DamianLubanie00:56:44M1
212224Klóska FabianWojnowo01:05:12M1
311586Pikulik JarosławTrzeboń01:05:42M1
412343Tucholski BartłomiejBydgoszcz01:09:25M1
510308Mazur PawełGrudziądz01:13:59M1
68821Omniczyński TomaszBydgoszcz01:14:32M1
711843Danak PawełBydgoszcz01:14:40M1
811590Gwóźdź KamilWięcbork01:15:02M1
912171Pawłowski MarekBydgoszcz01:16:01M1
1012584Karczyński FilipOsielsko01:16:25M1
118669Szulc ŁukaszFordon01:23:48M1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
110946Magusiak AgnieszkaBydgoszcz00:36:04K1
212020Nowak RoksanaBydgoszcz00:37:13K1
310397Łukowska NataliaBydgoszcz00:38:27K1
410751Loose AnnaBydgoszcz00:39:16K1
512583Łuczak MartaBydgoszcz00:39:29K1
611584Brzykcy KarolinaWtelno00:40:51K1
712213Gmitruk KatarzynaBydgoszcz00:42:39K1
812492Drozdowicz AgataCzarnowo00:44:33K1
912460Drozdowicz IgaBydgoszcz00:44:43K1
1012439Kropidłowska NataliaBydgoszcz00:46:03K1
1110306Klinkowska MariettaGrudziądz00:48:34K1
1210577Białas RoksanaBydgoszcz00:49:58K1
1311664Remus SandraBydgoszcz00:50:05K1
1412179Mocna AnnaBydgoszcz00:52:25K1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112071Kuk Piotrbydgoszcz01:04:11M2
29040Matwiej MariuszBydgoszcz01:08:06M2
310510Kamiński TomaszKowalewo Pomorskie01:08:18M2
411593Haize TomaszBydgoszcz01:08:37M2
511592Ślaziński DanielBydgoszcz01:08:56M2
612402Woluszewski RemigiuszSerock01:09:05M2
711748Chosinski TomaszBydgoszcz01:09:16M2
89564Dziekan WojciechBydgoszcz01:09:18M2
912415Tryt MaciejBydgoszcz01:09:39M2
1012001Obrębski GrzegorzBydgoszcz01:10:36M2
1111828Burda WojciechGdynia01:11:49M2
1212307Jurga Krzysztofbydgoszcz01:12:12M2
1311608Michalewski BartoszBYDGOSZCZ01:12:15M2
1410788Michałek BartekBydgoszcz01:12:41M2
1512031Synakiewicz TomaszBYDGOSZCZ01:14:41M2
1612595Szulc RadekBydgoszcz01:14:51M2
1712353Gmys TomaszBydgoszcz01:14:59M2
1812275Drabjewski PawełŚMIŁOWO01:15:05M2
1911860Łaz KamilBydgoszcz01:15:08M2
2012326Ciepłowski RobertBydgoszcz01:15:17M2
2112579Ryba PrzemysławBydgoszcz01:15:19M2
2210840Koczorowski IreneuszBydgoszcz01:15:39M2
2312257Wesołowski KrzysztofKruszwica01:16:00M2
2412594Schmitt DominikGermany01:16:34M2
2512586Sowa MichałBydgoszcz01:17:53M2
2611387Rybak DanielBydgoszcz01:18:01M2
2712582Pfajfer MarekLegbąd01:18:02M2
2812462Malicki ŁukaszBydgoszcz01:18:54M2
2910583Cyl DawidBydgoszcz01:19:19M2
3011145Figat ŁukaszLubcza01:25:02M2
3111979Bukolt BartoszŚlesin01:25:06M2
3210868Woźniak RadosławBydgoszcz01:25:27M2
3310387Hinz RemigiuszBydgoszcz01:28:19M2
3411844Danak MichałBydgoszcz01:29:47M2
358763Smerliński RobertBYDGOSZCZ01:33:48M2
3610393Piekarski ArekBydgoszcz01:33:51M2
3711623Cejko SławomirBydgoszcz01:44:14M2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112235Szenk MartaBydgoszcz00:30:42K2
211990Popławska OliwiaBydgoszcz00:32:58K2
310588Woźniakowska AgataBydgoszcz00:34:32K2
410997Wadzińska Paulinabydgoszcz00:36:11K2
510353Urbańska EwaBydgoszcz00:36:21K2
610302Ciesielska MonikaBydgoszcz00:37:27K2
79730Kaźmierczak-Myszyńska PaulinaZawidz00:38:29K2
812181Skarżyńska MagdalenaŻagań00:38:33K2
99759Maciejewska - Błachewicz JoannaBydgoszcz00:38:52K2
109182Chechła AgataBYDGOSZCZ00:39:14K2
1111173Dulińska DorotaNiemcz00:43:08K2
1212356Zagożdżon WioletaSolec kujawski00:43:10K2
137755Woźniak MonikaBydgoszcz00:44:04K2
1410432Ławańska SaraToruń00:45:29K2
159806Haręza DonataŁochowo00:46:27K2
1610413Kugacz AnetaBydgoszcz00:47:41K2
1710307Malinowska AnnaGrudziądz00:52:19K2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112274Jagieła JarosławBydgoszcz00:58:07M3
29596Czyżewski DariuszBydgoszcz01:03:56M3
312581Łuczak PawełBydgoszcz01:04:06M3
412076Willma Jaroslawbydgoszcz01:06:15M3
512574Moroszczak BogumiłBydgoszcz01:06:52M3
610641Skarbek MarekBydgoszcz01:07:24M3
710812Marek WojciechBydgoszcz01:09:03M3
89569Sikora ArturBydgoszcz01:10:43M3
99766Błachewicz MarcinBydgoszcz01:11:23M3
1012474Chojnowski StanBydgoszcz01:11:45M3
118381Makowski SławomirBydgoszcz01:13:20M3
1211569Giersz KrzysztofBydgoszcz01:13:44M3
1312220Kwarto PawełBydgoszcz01:14:02M3
1412030Zagożdżon PiotrBydgoszcz01:14:04M3
1512589Gałaj AndrzejBydgoszcz01:14:53M3
1612050Gapski Jarekniemcz01:15:04M3
179948Ratajczak MarcinKruszwica01:16:06M3
1812588Konitz LechBydgoszcz01:17:40M3
1912097Pakulski RafałBydgoszcz01:18:14M3
2012564Szulc WojciechBydgoszcz01:19:12M3
2110576Roszczyk PawełBydgoszcz01:20:17M3
2212405Kozłowski AdamBydgoszcz01:20:36M3
2312445Michalak JacekInowrocław01:22:26M3
2412334Kubiak SławomirBydgoszcz01:24:19M3
2511927Podlaszewski JacekToruń01:24:47M3
2612395Buczkowski Wojciechbydgoszcz01:26:28M3
2710866Żarkowski KrzysztofBydgoszcz01:27:17M3
2812591Buczkowski KrzysztofBydgoszcz01:27:25M3
2910938Bukowski KrzysztofInowrocław01:27:41M3
3012146Tubaja AlbertBydgoszcz01:29:27M3
3111272Jurczyk ArturBydgoszcz01:33:39M3
3211597Pietraszak TomaszBiałe Błota01:33:40M3
3310941Sadłecki PawełGrudziądz01:35:49M3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112299Częstochowska IlonaPAKOSC00:40:28K3
210813Marek MagdalenaBydgoszcz00:41:46K3
39807Derecka KatarzynaBydgoszcz00:46:22K3
411773Kalinowska KamilaBydgoszcz00:46:40K3
510867Żarkowska AleksandraBydgoszcz00:46:53K3
611491Śpica DorotaBydgoszcz00:51:30K3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
110292Żaroń SławomirBydgoszcz01:02:38M4
212450Dziadczyk KrzysztofChojnice01:04:08M4
311246Bratek Andrzej85-796 BYDGOSZCZ01:10:45M4
410389Mateja JózefJanowo01:12:23M4
59877Stawarz MieczysławBydgoszcz01:12:39M4
610500Podkówka ZbigniewBydgoszcz01:12:47M4
78244Cieślik MarekMichalin 601:13:16M4
811448Badowski KrzysztofBydgoszcz01:14:50M4
99842Niedbalski GrzegorzBydgoszcz01:15:05M4
1011555Baumgart JacekOsielsko01:18:32M4
1111660Luzak MirosławBydgoszcz01:18:48M4
127868Parucki ZbigniewBydgoszcz01:19:28M4
1312483Miler JarosławKosowo01:20:55M4
1411745Rybak Krzysztofbydgoszcz01:22:39M4
1511978Godziuk RomanToruń01:26:55M4
1612585Bartnik MieczysławBydgoszcz01:28:32M4
1710602Wiśniewski WłodzimierzToruń01:32:59M4
1810870Pianowski MarekBydgoszcz01:46:36M4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
110718Gadomska MariaBYDGOSZCZ00:42:01K4
28237Zielińska ElzbietaBydgoszcz00:43:16K4
310620Peresiak AnnaSolec Kujawski00:46:11K4
410871Pianowska EwaBydgoszcz00:47:17K4
511443Kaźmierczak BogumiłaZawidz00:51:37K4
610342Jarek - Kabuła MałgorzataBydgoszcz00:55:18K4
79741Majewicz ViolettaBydgoszcz00:55:23K4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
111917Szarmach StanisławGródek01:12:35M5
211974Zieliński JózefNakło Nad Notecą01:17:15M5
310651Lenc JanuszBYDGOSZCZ01:19:17M5
411882Raut WiesławBydgoszcz01:21:53M5
510640Kęsik MieczysławSępólno Krajeńskie01:25:14M5
610350Trudnowski Januszbydgoszcz01:28:49M5
711505Adamczyk ZbigniewZamek Bierzgłowski01:39:09M5
89578Wieczorek JacekBydgoszcz01:52:17M5
System zapisów - copyright © b4sport.pl