GP Koszalina 2015

24.05.2015 - XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów - 10km

Lista startowa

Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128804Adamczak Andrzej1961TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM5nie
228326Adamczyk Karol1986NIEZRZESZONYkoszalinM3tak
329627Alaba Jerzy1959KB 10 BiaogardBiaogardM6tak
428231Andrzejewska Marta1981NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
529494Anielski Michał1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
625053Atałap Maksymilian1997KatedraKoszalinKoszalinM2zw.
729407Baranowski Piotr1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
825605Bartnik Marian1931TKKF KOSZALINKOSZALINM7tak
929476Bartosik Jarosław1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1026194Bąk Zbigniew1979RannerswaldeDarłowoM4tak
1129581Berg Thoralaf1972Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM4tak
1228812Bil Adrian1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1329485Błachnio Marian1951NIEZRZESZONYjaworznoM6nie
1427781Błaszczyk Zbigniew1977NIEZRZESZONYSzczecinek M4nie
1529005Boczek Bartłomiej1996NIEZRZESZONYBoboliceM2tak
1627388Bogacki Tomasz19594RUN TKKF KoszalinKoszalinM6tak
1729404Bohdan Jakub1998Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM2zw.
1828802Bolechowski Cezary1997NIEZRZESZONYUstronie MorskieM2zw.
1927943Borysiewicz Grzegorz1971NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
2027347Borzęcki Norbert1980NIEZRZESZONYKoszalin M4tak
2128594Bryla Krzysztof1974Drużyna Szpiku Biegnijmy.pl KoszalinKoszalinM4tak
2229186Brzoskowski Artur1982NIEZRZESZONYLędziechowoM3nie
2326171Buch Jacek1965NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
2428924Budzyńska Elżbieta1966NIEZRZESZONYSłupskK5nie
2529021Burek Szymon1981Squash Forma KoszalinKoszalinM3tak
2629584Burmeister Burkhardt1962Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM5tak
2729225Butowicz Adam1961NIEZRZESZONYSZCZECINEKM5tak
2829726Bykowski Robert1975Forma Rosnowo CSSPRosnowoM4tak
2925079Chajnowski Grzegorz1990NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
3025181Chamera Krzysztof1972NIEZRZESZONYBMG SłupskM4tak
3125369Chmielecka Agata1983NIEZRZESZONYTychowoK3tak
3228460Chmielewski Bartosz1987Amadeus CrossTraining GymŁopienicaM3tak
3329761Chodor Martyna1983TKKF KoszalinOkonekK3nie
3425256Chołuj Karol1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
3525182Chrystofiak Paweł1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
3628624Chudzik Zbigniew19614RUN TKKF KoszalinStare BieliceM5tak
3728451Cincio Robert1977TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4nie
3825293Czaplicki Paweł1976TKKF KoszalinKoszalinM4nie
3928418Czerwiński Daniel1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4026596Dalka Krzysztof1981NIEZRZESZONYkoszalinK3nie
4129623Danowski Maciej1974KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM4nie
4229707Daszko Tomasz1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4329605Dąbrowska Agnieszka1980Run Forest RunKoszalinK4tak
4427721Dąbrowski Grzegorz1973NIEZRZESZONYBoninM4tak
4526246Dąbrowski Michał1983Run Forest RunKoszalinM3tak
4625684Dereń Grzegorz1976K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
4729696Didowodiuk Dmitro1987UKRAINAUkrainaM3tak
4827699Dobruk Agnieszka1972NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
4927833Dondajewska Marzena1985NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
5027832Dondajewski Michał1983NIEZRZESZONYKOSZALINM3tak
5126575Dorawa Wojciech1991NIEZRZESZONYMiastkoM2tak
5229296Dróżdż Mariusz1976NIEZRZESZONYDrawsko PomorskieM4tak
5327664Dudzińska Joanna1998NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
5428953Dwulit Katrzyna1986NIEZRZESZONYMiastkoK3tak
5529742Dzieszuk Dariusz19684 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
5629542Dziębowski Mariusz1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5728582Dziuba Leszek1955KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM6tak
5827789Dziuba Piotr1979MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKM4tak
5925114Dziwisiński Krystian1998ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W KOSZALINIEKoszalin M2zw.
6025084Faltynowski Dariusz1985NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
6128496Filarowski Stefan1972NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4tak
6225263Frontczak Izabela1987TKKF KOSZALINSzczecinekK3nie
6327240Gaca Radosław1987NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6427175Gajek Artur1976NIEZRZESZONYKĘPICEM4tak
6529578Gajlewicz Dominik1986NIEZRZESZONYMiastkoM3tak
6627225Gawron Piotr1975KB GOCH BYTÓWBytówM4tak
6726772Gąsecki Tomasz1972NIEZRZESZONYKoszalin/MaszkowoM4tak
6829505Głowacki Włodzimierz1938NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
6928437Głuszcz Beata1990NIEZRZESZONY BIAŁOGARDK3tak
7029698Golecki Mirosław1977Forma Rosnowo CSSPTKKF KoszalinRosnowoM4tak
7128427Goliński Łukasz1979K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinM4tak
7228573Gołdyn Marek1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7328558Góralczyk Anna1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
7429488Góra Agnieszkka1977PHILIPS-PIŁAPIŁAK4tak
7529487Góra Sylwester1974PHILIPS-PIŁAOKONEKM4tak
7628495Górna Anna1977Forma RosnowoRosnowoK4tak
7728493Górny Norbert1974Forma RosnowoRosnowoM4tak
7828597Górska Weronika1992NIEZRZESZONYBydgoszczK2nie
7925747Grabowska Elżbieta1965NIEZRZESZONYZłotówK5tak
8025745Grabowska Marta1993NIEZRZESZONYZłotówK2tak
8127408Grochowski Rafał1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8228968Grudziński Marcin1978NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
8325738Grzelak Karina1977NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
8428477Gudziński Lech1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
8529758Gumińska Ilona1989NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
8629222Guzowski Dariusz1969Talex Borysław BorzytuchomCetyńM5nie
8729640Hała Anna1990NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
8825051Hamrol Dawid1980KatedraKoszalinKoszalinM4tak
8928151Harasym Zbigniew1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9024403Herba Krzysztof1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
9129228Hessel Lars1967NIEZRZESZONYNEUBRANDENBURGM5zw.
9229585Hessel Lars1967SV Turbine Neubrandenburg e.V. - GermanyNeubrandenburgM5tak
9325780Hiller Jerzy1947Perfect Runner TeamLublinM7tak
9426322Hirowicz Agnieszka1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
9529209Hołubasz Paweł1978UNIA RACING TEAM LĘBORKLęborkM4tak
9628348Huryń Ewa1973NIEZRZESZONYSzczecinK4tak
9728450Iwaniec Dariusz1975NIEZRZESZONYSierakowoM4tak
9829538Iwankiewicz Justyna1980NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
9925641Jabłońska Katarzyna1976NIEZRZESZONYTYCHOWOK4tak
10025640Jabłoński Arkadiusz1974NIEZRZESZONYTYCHOWOM4tak
10129579Jamniak Bartosz1987NIEZRZESZONYMiastkoM3tak
10228641Jamroziak Grzegorz1981NIEZRZESZONYKamień PomorskiM3tak
10326142Janik Andrzej1981NIEZRZESZONYChojniceM3tak
10429656Jankowski Maciej1969NIEZRZESZONYKołobrzegM5nie
10529765Jarosz Wiesław1973JW. 1223 BLOGKoszalinM4tak
10629473Jaruga Artur1978NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
10728279Jarząbek Magdalena1993NIEZRZESZONYSzczeglinoK2tak
10827001Jasiczek Dariusz1976CSSP KoszalinKoszalinM4tak
10928906Jędraszko Magda1985Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerPasiekaK3tak
11029620Jodda Sławomir1979Zamoście PiłaPiłaM4tak
11129252Jura Krzysztof1971Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM4tak
11229402Jura Michał1997Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM2zw.
11328497Jurkowski Piotr1981NIEZRZESZONYPołczyn-ZdrójM3tak
11428234Juszczak Krzysztof1954NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
11527607Kachlicki Kamil1976NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
11629101Kaczmarek Łukasz1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
11729343Kaczmarek Zbigniew1953NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
11827591Kajkowski Rafał1975Dodomisie KoszalinKoszalinM4tak
11925067Kaleta Sebastian1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
12029351Kapuścińska Marzena1981JW CSSP KoszalinKoszalinK3tak
12126627Kapuściński Robert1978JW 1223 Bateria Dowodzenia PułkuKoszalinM4tak
12225309Karasiewicz Mateusz1988KB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana GoślinaM3tak
12329086Karaś Radosław1981NIEZRZESZONYSłupskaM3nie
12424400Karnicki Zygmunt19554 Run TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
12525311Karwasz Krzysztof1974Katedra KoszalinKoszalinM4tak
12629475Kasprzak Łukasz1985NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
12728567Kasztelan Urszula1986TKKF Triathlon KoszalinKoszalinK3tak
12828566Kasztelan Władysław1978TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4tak
12928722Kazibut Zdzislaw1952Securitas PoznańPoznańM6tak
13025467Kędzierski Andrzej1980NIEZRZESZONYSZCZECINEKM4zw.
13128648Kilar Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
13227896Kirko Mariusz1981NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
13327897Kirko Marzena1982NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
13427683Kisiel Michał1981Parkrun SzczecinekSzczecinekM3tak
13524602Klebanowski Artur1974NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
13628887Kobus Maciej1986NIEZRZESZONYkoszalinM3tak
13728899Koiszewski Krzysztof1972NIEZRZESZONYLęborkM4tak
13828316Kokot Edward19832 Brygada ZmechanizowanaBorne SulinowoM3tak
13928557Kolasa Tomasz1970NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
14025211Kołakowski Dariusz1972K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
14125589Kołodziejczak Grzegorz1974NIEZRZESZONYSzczecinekM4tak
14225073Kołodziejczyk Danuta1964Kobietkibiegaja.plBiesowiceK5nie
14327184Komorowska Beata1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
14428465Kondraciuk Piotrek1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
14528461Konieczna Marzena1987Amadeus CrossTraining GymŁopienica K3tak
14626216Koprek Łukasz1986Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
14728230Korczyński Sławomir1992NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
14825151Korman Kamil1996NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
14925394Korpal Cezary1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
15029683Kosiński Krzysztof1962NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
15129299Kostrzewa Łukasz1981Run Forest RunKOSZALINM3tak
15225167Kościelniak Kinga1993NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
15325166Kościelniak Robert1964NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
15428587Kotara=Pałka Małgorzata1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
15528446Kowalski Roman1980KOSPELKoszalinM4tak
15625538Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
15729660Kozłowska-Najder Magda1973NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
15825103Krakowiak Sławomir1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
15925076Krasiński Witold1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
16027407Kreis-Grochowska Dominika1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
16128213Krokos Robert1980JW 1223KoszalinM4tak
16227797Krotowski Grzegorz1966K.B. TUPOT USTKAUSTKAM5tak
16325433Kruk Marcin1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
16429253Kryczka Stanisław1969Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM5tak
16528672Krysiak Andrzej1968NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
16628565Kryszczuk Michał1987NIEZRZESZONYDarłowoM3tak
16728561Krzanowski Marcin1980KB Dziesiątka BiałogardbiałogardM4tak
16826191Krzewińska Małgorzata19594 Run TKKF KOSZALINKoszalinK6tak
16926689Księżniakiewicz Martyna1993NIEZRZESZONYBudzyńK2nie
17025298Kszczanowicz Jacek1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4nie
17129635Kubiak Andrzej1950NIEZRZESZONYRumiaM7tak
17229636Kubiak Maria1951NIEZRZESZONYRumiaK6tak
17328758Kuc Sylwia1981NIEZRZESZONYkoszalinK3tak
17428394Kujawa Natalia1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
17525316Kukieła Tomasz1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
17628291Kuncewicz Robert1983NIEZRZESZONYZłocieniecM3tak
17728372Kuprewicz Grzegorz1985NIEZRZESZONYkoszalin M3tak
17825267Kurczak Grzegorz1989NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
17928374Kurowski Sebastian1982RunGryf GryficeGryficeM3tak
18029729Kuryłowicz Bartosz1986NIEZRZESZONYPoznańM3tak
18127885Kutnik Adrian1995NIEZRZESZONYBiałogardM2tak
18227281Kutwin Artur1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
18329625Kuźnik Sebastian1984Żytnia TeamKoszalinM3tak
18429716Labziuk Aleksander1978Achilles LesznoUKRAINAM4tak
18529657Labziuk Oleksandr1978Achilles LesznoWinnicaM4nie
18629010Lampkowski Krzysztof1966NIEZRZESZONYświeszyno M5tak
18728526Latopolska-Olejnik Kalina1981Żytnia teamKoszalinK3tak
18829658Lechonkova Natalia1982Achilles LesznoBerezanyK3nie
18929717Lechonkowa Natalija1982Achilles LesznoUKRAINAM3tak
19029147Leśniak Dorota1976SekrecikBierkowoK4nie
19129146Leśniak Tomasz1974SekrecikBierkowoM4nie
19227710Lewandowski Marek1984NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
19329049Lewita Szymon1986NIEZRZESZONYMosinaM3tak
19429618Lis Stanislaw1981NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
19528726Lubawiński Krzysztof1978K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4nie
19626199Lubicz-Krośnicka Anna1984AMADEUS CrossGymKoszalinK3tak
19729396Lupzik Radosław1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
19828438Łada Paweł1982NIEZRZESZONYKoszalin M3tak
19929803Łepecki Michał1999NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
20028626Łopiński Piotr1980NIEZRZESZONYDREZDENKOM4tak
20129466Łosiewicz Monika1995NIEZRZESZONYGryficeK2nie
20229465Łosiewicz Paulina1993NIEZRZESZONYGryficeK2nie
20325387Łukaszewicz Joanna1975NIEZRZESZONYBiałogardK4nie
20429363Łukawski Mariusz1988JW 1223 3dplotChałupyM3tak
20529452Machelska Sylwia1977PGB Sportowa PaczkaKoszalinK4tak
20629740Machniewski Artur1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
20729516Maciążek Jarosław1978NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
20828356Maciejewski Marcin1972NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
20927653Maciejewski Piotr1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
21028072Macioszek Agnieszka1975NIEZRZESZONYKarlinoK4tak
21129702Magalski Tomasz1988NIEZRZESZONYKamień PomorskiM3tak
21229513Maksymowicz Kornelia1983NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
21328647Maląg Baik Anna1990NIEZRZESZONYkoszalinK3tak
21425377Malec Tomasz1983NIEZRZESZONYŚwinoujścieM3tak
21528757Malinowska Agnieszk1978NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
21627362Malinowski Mariusz1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
21728031Marciniak Maciej1985NIEZRZESZONYPołczyn ZdrójM3tak
21828030Marciniak Marcin1988NIEZRZESZONYPołczyn-ZdrójM3tak
21928676Markowska Małgorzata1973NIEZRZESZONYKOSZALINK4nie
22025491Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinM6zw.
22129694Marynicz Witalii1987UKRAINAUkrainaM3tak
22229290Marysiak Adam1988MKST ASTRA NOWA SÓLZielona GóraM3nie
22328556Matejko Jacek1973TKKF KOSZALINM4tak
22428622Matyjasek Zbigniew1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
22525247Mazurek Barbara1979BABECZKI KoszalinKoszalinK4tak
22629757Mazur Emiliusz1976RunnerswaldeDarłowoM4nie
22728376Mędel Cezary1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
22828375Mędel Marta1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
22925091Michalski Artur1980BBL GDYNIA KPW GdyniaGdyniaM4tak
23029028Mieczkowski Michał1959KTC KołobrzegKołobrzegM6tak
23128939Mielczarek Julia1999NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
23229714Miękczyńska Marta1978KB SPRINT ŚWIDWINświdwinM4nie
23325094Mroczkowska Marta1982NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
23426093Mroczkowski Marek1983BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM3tak
23529744Mrugalska Magdalena1989JW 1223 1dplotKOSZALINK3nie
23628723Mrugalski Damian1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
23725192Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM5tak
23827893Mydłowska Monika1984NIEZRZESZONYMielnoK3tak
23928419Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
24028951Nawodziński Grzegorz1976NIEZRZESZONYŚwidwinM4nie
24128749Niedbała Konrad1969NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
24229385Niwiński Grzegorz1958NIEZRZESZONYUSTKAM6nie
24329547Niwiński Grzegorz1958NIEZRZESZONYUSTKAM6tak
24429384Niwiński Grzegorz1958TUPOT USTKAUSTKAM6nie
24524924Noga Sebastian19924 Run TKKF KOSZALINKoszalinM2tak
24628024Norek Tomasz1968NIEZRZESZONYKOSZALINM5tak
24725282Nowakowski Rafał1977NIEZRZESZONYKonikowoM4tak
24825717Nowak Marcin1979NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
24926952Nowak Wiesław1949NIEZRZESZONYSZCZECINM7tak
25026651Odrzywolek Paweł1984NIEZRZESZONYKoszalin M3nie
25126909Odrzywołek Paweł1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
25228349Ogrodnik Grzegorz1974JW 1223 1dplotKOSZALINM4tak
25329536Okołotowicz Sebastian1983NIEZRZESZONYSłupskM3tak
25428525Olejnik Bartlomiej1981Żytnia teamKoszalin M3tak
25529230Oleksy Piotr1979NIEZRZESZONYKAMIENNA GÓRAM4tak
25629693Olijnik Pawel1988UKRAINAUkrainaM3tak
25729692Olijnik Swietlana1985UKRAINAUkrainaK3tak
25829364Opaliński Stanisław1956NIEZRZESZONYKołobrzegM6tak
25925052Osenkowska Wiktoria1997KatedraKoszalinKoszalinK2tak
26029096Osenkowski Artur1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
26129530Oszubski Kazimirz19734RUN Team BydgoszczBYDGOSZCZM4nie
26229121Pakulski Marcin1974NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
26328997Panas Małgorzata1970NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
26429759Pancewicz Piotr1978RunnerswaldeDarłowoM4tak
26525175Parysiak Eryk1983NIEZRZESZONYBukowo MorskieM3tak
26624480Pełka Iwona1968NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
26726495Pełka Janusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
26826270Piątkowski Bartosz1975AKT KoszalinKoszalinM4tak
26928797Pieczka Dariusz1978JW 1223 1dplot 17klogPolanówM4nie
27029748Piekarski Rafał1996Opoczno Sport TeamOpocznoM2tak
27129687Piekarski Rafał1996Opoczno Sport TeamOpocznoM2nie
27227679Pieniążek Magdalena1979Parkrun SzczecinekNew YorkK4tak
27329102Pietrulewicz Adrian1997NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
27429011Piętko Joanna1968NIEZRZESZONYkoszalinK5tak
27525081Pilarska Joanna1978NIEZRZESZONYUstronie Morskie K4tak
27625049Pior Tomasz1981NIEZRZESZONYKonikowoM3tak
27727872Płońska Ewelina1985JW 1223KoszalinK3tak
27828214Płoski Krzysztof1977JW 1223KoszalinM4tak
27925268Podawca Natalia1990NIEZRZESZONYRosnowoK3nie
28025313Polak Szymon1974BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM4tak
28129621Polanska Katarzyna1981NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
28229444Polikowski Patryk1978NIEZRZESZONYSopotM4tak
28329304Poliński Sylwester1976NIEZRZESZONYŚwidwinM4tak
28427682Poliwka-Kisiel Małgorzata1983Parkrun SzczecinekSzczecinekK3tak
28528961Potecka Agnieszka1975NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
28629126Potecki Mariusz1969NIEZRZESZONYBiałogardM5tak
28727815Powarzyński Damian1994NIEZRZESZONYMalechowoM2tak
28827813Powarzyński Krzysztof1971NIEZRZESZONYMalechowoM4tak
28929732Puścian Krzysztof Kamil1794NIEZRZESZONYManowoM7tak
29028941Raczyński Grzegorz1999I LO DuboisKoszalinM2zw.
29128748Radecki Jacek1972NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
29228714Radecki Przemysław1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
29329262Radlińska Alicja1971PUPIL KOSZALINKoszalinK4zw.
29429347Radliński Alan1996PUPIL KOZALINKoszalinM2zw.
29529261Radliński Leopold1970PUPIL KOSZALINKoszalinM5zw.
29629560Rajner Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
29726581Rama Janusz1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
29829791Rapsieicz Łukasz1982NIEZRZESZONYZwartowieM3tak
29929498Rasiak Adam1987JW 1223 1dplotKoszalinM3tak
30028754Raszpla Radoslaw1973NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
30128737Reterski Przemysław1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
30226370Rogalski Marcin1965VOCALIS SZCZECINSzczecinM5tak
30326621Rogalski Roberto1984ZSW Zawsze sięgaj wyżejKoszalinM3tak
30427839Rogoża Ireneusz1972NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
30529571Rokosz Radosław1986JW 1223Koszalin M3tak
30628959Rój Andrzej1973NIEZRZESZONYBiałogardM4tak
30728960Rój Barbara1974NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
30827754Rudnikowski Maciej1974NIEZRZESZONYDarłowoM4tak
30925232Rudziński Bronisław1955NIEZRZESZONYKOSZALINM6tak
31027019Rudziński Krzysztof1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
31128014Rutecka Sylwia1982TUPOT USTKAUSTKAK3tak
31226953Rutkowski Witold1971NIEZRZESZONYSZCZECINM4tak
31324465Rybaczek Sebastian1978FORMA ROSNOWO JW 1223 - 3dplotRosnowoM4tak
31429380Rybak Sergii1986NIEZRZESZONYVinnitsyaM3nie
31528252Rybarczyk Jan1967NIEZRZESZONYDarłowoM5tak
31628837Ryśkiewicz Rafał1976TNTKoszalinM4tak
31729105Samelzon-Sroka Beata1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
31828850Sawicz Michał1989Finisz Morąg Biegacz z PółnocyGdańskM3nie
31929697Schmidt Dariusz1964NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
32029391Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
32129464Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
32228861Sidelko Robert1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
32328862Sidełko Tomasz1990NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
32428486Siegert Tomasz1970NIEZRZESZONYSzczecinekM5tak
32527073Siepracki Adam1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
32628717Sikorska Grażyna1961NIEZRZESZONYKurowoK5tak
32729280Sikorski Adam1984SikorrowoGrzybowoM3tak
32829178Sikorski Witold1961KB RUN 42RosnowoM5tak
32929580Skara Steffi1979Schwedter Hasen - GermanySchwed OderK4tak
33028864Skaza Dawid1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
33127808Skierka Grzegorz1984MKS Święc SławnoKWASOWOM3tak
33227132Skiers Stanisław1952NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
33329413Słomski Zenon1946NIEZRZESZONYKORZYBIEM7nie
33429576Sobolewski Marek1969NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
33528619Sojka Agnieszka1984NIEZRZESZONYSzczecinekK3tak
33629289Spalik Mariusz1972NIEZRZESZONYMIASTKOM4tak
33729288Spalik Michał1997NIEZRZESZONYMIASTKOM2tak
33825048Stacholiński Hubert1981NIEZRZESZONYGdyniaM3tak
33929540Stankiewicz Wiesław1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
34029081Stawarz Monika1992UKS Ekoludek SzczenurzeSzczenurzeK2tak
34125083Stawiszyński Jarosław1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
34225141Stec Edyta1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
34325223Stefański Robert1998KatedraKoszalinKoszalinM2zw.
34429583Sternkiker Heike1968Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderK5tak
34529582Sternkiker Mario1968Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM5tak
34625609Stępniak Tomasz1979I LO KoszalinKoszalinM4tak
34726301Stężała Artur1975JW 1223 2dplotNowe BieliceM4tak
34825163Stolarczyk Adrian1996NIEZRZESZONYMściceM2tak
34925164Stolarczyk Łukasz1993NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
35028254Strąpoć Tobiasz1994NIEZRZESZONYM2tak
35128555Strumiński Rafał1981ŻYTNIA TEAMKoszalinM3tak
35227176Strzelecki Zbigniew1956NIEZRZESZONYKORZYBIEM6tak
35329506Studziński Siergiej1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
35428340Subalski Michał1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
35528439Sugier Michał1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
35625383Swatowski Andrzej1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
35728371Szabla Ewelina1985NIEZRZESZONYkoszalin K3tak
35828378Szałkowski Wojtek1976NIEZRZESZONYUSTKAM4tak
35928478Szary Szymon1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
36029659Szczeblewski Grzegorz1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
36127177Szczepaniak Jacek1967NIEZRZESZONYKĘPICEM5tak
36229539Szczepańska Anna1972NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
36329140Szewczyk Andrzej1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
36429647Sznajder Wiktor1977NIEZRZESZONYGościm M4tak
36529157Szylka Justyna1999NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
36626136Szymajda Grzegorz19834Run TKKF KoszalinkoszalinM3nie
36729795Szymański Kacper1990Team Biegowy SzczecinekSzczecinekM3tak
36828807Szymański Sylwester1973ULKS BarwiceTeam Biegowy SzczecinekSzczecinekM4tak
36929800Szymański Tomasz1968Team Biegowy SzczecinekSzczecinekM5tak
37025506Ślusarz Krzysztof1968NIEZRZESZONYkoszalinM5tak
37127018Świetlik Tomasz1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
37225203Tarnionek Katarzyna1979NIEZRZESZONYDarłowoK4tak
37328152Tomalik Karol1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
37428705Tomczak Marek1978BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM4tak
37526746Tomczyk Leszek1977JW 1223 3dplotŻegocinoM4tak
37629723Trafny Mateusz1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
37726574Trejder Maria Magdalena1973NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
37829764Trośniak Piotr1972KB 10 BiaogardBiałogardM4tak
37929277Trott Daniel1974NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
38029052Trzecak Anna1971NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
38129019Trzeciak Dariusz1969NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
38229034Turczyn Grzegorz1970Night Runners SłupskSłupskM5tak
38327684Tyluś Damian1971Parkrun SzczecinekSzczecinekM4tak
38427680Tyluś Sylwia1979Parkrun SzczecinekTeam Biegowy SzczecinekSzczecinekK4tak
38528554Urbanowicz Grzegorz1969NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
38629541Von Bardeleben Agnieszka1971Babeczki KoszalinKoszalinK4tak
38729150Walczak Marcin1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
38825606Walo Zbigniew1958TKKF KOSZALINKOSZALINM6zw.
38929424Walter Joanna1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK4tak
39025740Walter Joanna1972NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
39129425Walter Przemysław1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogradM4tak
39227075Wasilewski Jarosław1983NIEZRZESZONYSierpcM3tak
39328222Weber Paweł1983Amadeus CrossTraining GymKoszalinM3tak
39426910Wejnerowska Klaudia1993NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
39529532Went Jakub1981łebaŁebaM3nie
39629531Went Jakub1981łebaŁebaM3nie
39728663Wesołowska Dominika1994NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
39829167Wesołowski Arkadiusz1976NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
39927774Wesołowski Damian1989AZS UAM PoznańPIŁAM3tak
40029458Węgiel Aleksandra1990NIEZRZESZONYSłupskK3tak
40126872Wicens Jacek1986Jacek - Biegam bo LubięBoleszewoM3tak
40229226Widoniak Rafał1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
40329613Wielgus Paweł1979NIEZRZESZONYOkonekM4tak
40425629Wierzbicki Jakub1985NIEZRZESZONYŚWIDWINM3tak
40528756Wiktorowicz Małgorzata1975NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
40629359Wilhelm Mariola1963NIEZRZESZONYKoszalinK5nie
40726222Wiliński Marek1961NIEZRZESZONYŚwidwinM5tak
40825213Wilkowski Krzysztof1979NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
40926198Wiśnik Marcin1983AMADEUS CrossGymKoszalinM3tak
41028463Witkiewicz Magda1978KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK4tak
41129678Witkowski Mateusz1993KU AZS PWSZ KOSZALIN TKKF KOSZALINKoszalinM2tak
41229746Wochna Filip1999NIEZRZESZONYRosnowoM2zw.
41329745Wochna Karolina1999NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
41428700Wojciechowska-Hrycyk Agata1968NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
41528987Wojciechowski Jarosław1979IKS BRAK FORMYŚWINOUJŚCIEM4tak
41629599Wolf Beata1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
41725205Wolf Weronika1975NIEZRZESZONYsianówK4tak
41828551Wójcik Anna1984Żytnia teamKoszalin K3tak
41926169Wójcik Damian1970RunnerswaldeDarłowoK5nie
42028550Wójcik Sebastian1984Żytnia teamKoszalibM3tak
42129587Wüestemann Jan1985SV Turbine Neubrandenburg e.V. - GermanyNeubrandenburgM3tak
42229229Wustemann Jan1985NIEZRZESZONYNEUBRANDENBURGM3zw.
42328491Wygoda Grzegorz1983NIEZRZESZONYPoznańM3tak
42425469Wyszkowski Marcin1973NIEZRZESZONYkołobrzegM4nie
42526256Zatorski Zbigniew1982NIEZRZESZONYGrzybowoM3tak
42629639Zawada Andrzej1966NIEZRZESZONYWodnicaM5tak
42727884Zdanowicz Magda1996NIEZRZESZONYWygodaK2tak
42825178Zelek Jan19624RUN TKKF KoszalinKoszalinM5tak
42929548Zielińska Dominika1980RAZ SzczecinSzczecinK4tak
43027219Zieliński Mateusz1987Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
43129557Zięba Maciej1972NIEZRZESZONYSzczecinekM4nie
43226064Ziętara Ryszard1955NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
43329256Ziomek Darek19704Run TKKF KoszalinKoszalinM5tak
43429257Ziomek Joanna19714Run TKKF KoszalinKoszalinK4tak
43528625Ziomko Rafał1972KołobrzegKołobrzegM4tak
43625261Zwoliński Jan19684RUN TKKF KoszalinWierciszewoM5tak
43725737Żebrowski Kamil1978Teem BoboliceBoboliceM4nie
43827659Żmijowski Piotr1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
43925289Żmuda-Trzebiatowska Monika1988NIEZRZESZONYŚwieszynoK3tak
44025097Żurek Daniel1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
44125303Żurek Kamila1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128231Andrzejewska Marta1981NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
228924Budzyńska Elżbieta1966NIEZRZESZONYSłupskK5nie
325369Chmielecka Agata1983NIEZRZESZONYTychowoK3tak
429761Chodor Martyna1983TKKF KoszalinOkonekK3nie
526596Dalka Krzysztof1981NIEZRZESZONYkoszalinK3nie
629605Dąbrowska Agnieszka1980Run Forest RunKoszalinK4tak
727699Dobruk Agnieszka1972NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
827833Dondajewska Marzena1985NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
927664Dudzińska Joanna1998NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
1028953Dwulit Katrzyna1986NIEZRZESZONYMiastkoK3tak
1125263Frontczak Izabela1987TKKF KOSZALINSzczecinekK3nie
1228437Głuszcz Beata1990NIEZRZESZONY BIAŁOGARDK3tak
1328558Góralczyk Anna1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1429488Góra Agnieszkka1977PHILIPS-PIŁAPIŁAK4tak
1528495Górna Anna1977Forma RosnowoRosnowoK4tak
1628597Górska Weronika1992NIEZRZESZONYBydgoszczK2nie
1725747Grabowska Elżbieta1965NIEZRZESZONYZłotówK5tak
1825745Grabowska Marta1993NIEZRZESZONYZłotówK2tak
1925738Grzelak Karina1977NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
2029758Gumińska Ilona1989NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
2129640Hała Anna1990NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
2226322Hirowicz Agnieszka1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
2328348Huryń Ewa1973NIEZRZESZONYSzczecinK4tak
2429538Iwankiewicz Justyna1980NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
2525641Jabłońska Katarzyna1976NIEZRZESZONYTYCHOWOK4tak
2628279Jarząbek Magdalena1993NIEZRZESZONYSzczeglinoK2tak
2728906Jędraszko Magda1985Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerPasiekaK3tak
2829351Kapuścińska Marzena1981JW CSSP KoszalinKoszalinK3tak
2928567Kasztelan Urszula1986TKKF Triathlon KoszalinKoszalinK3tak
3027897Kirko Marzena1982NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
3125073Kołodziejczyk Danuta1964Kobietkibiegaja.plBiesowiceK5nie
3227184Komorowska Beata1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3328461Konieczna Marzena1987Amadeus CrossTraining GymŁopienica K3tak
3425167Kościelniak Kinga1993NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
3528587Kotara=Pałka Małgorzata1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3629660Kozłowska-Najder Magda1973NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3727407Kreis-Grochowska Dominika1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3826191Krzewińska Małgorzata19594 Run TKKF KOSZALINKoszalinK6tak
3926689Księżniakiewicz Martyna1993NIEZRZESZONYBudzyńK2nie
4029636Kubiak Maria1951NIEZRZESZONYRumiaK6tak
4128758Kuc Sylwia1981NIEZRZESZONYkoszalinK3tak
4228394Kujawa Natalia1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
4328526Latopolska-Olejnik Kalina1981Żytnia teamKoszalinK3tak
4429658Lechonkova Natalia1982Achilles LesznoBerezanyK3nie
4529147Leśniak Dorota1976SekrecikBierkowoK4nie
4626199Lubicz-Krośnicka Anna1984AMADEUS CrossGymKoszalinK3tak
4729466Łosiewicz Monika1995NIEZRZESZONYGryficeK2nie
4829465Łosiewicz Paulina1993NIEZRZESZONYGryficeK2nie
4925387Łukaszewicz Joanna1975NIEZRZESZONYBiałogardK4nie
5029452Machelska Sylwia1977PGB Sportowa PaczkaKoszalinK4tak
5128072Macioszek Agnieszka1975NIEZRZESZONYKarlinoK4tak
5229513Maksymowicz Kornelia1983NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
5328647Maląg Baik Anna1990NIEZRZESZONYkoszalinK3tak
5428757Malinowska Agnieszk1978NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
5528676Markowska Małgorzata1973NIEZRZESZONYKOSZALINK4nie
5625247Mazurek Barbara1979BABECZKI KoszalinKoszalinK4tak
5728375Mędel Marta1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
5828939Mielczarek Julia1999NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
5925094Mroczkowska Marta1982NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
6029744Mrugalska Magdalena1989JW 1223 1dplotKOSZALINK3nie
6127893Mydłowska Monika1984NIEZRZESZONYMielnoK3tak
6229692Olijnik Swietlana1985UKRAINAUkrainaK3tak
6325052Osenkowska Wiktoria1997KatedraKoszalinKoszalinK2tak
6428997Panas Małgorzata1970NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
6524480Pełka Iwona1968NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
6627679Pieniążek Magdalena1979Parkrun SzczecinekNew YorkK4tak
6729011Piętko Joanna1968NIEZRZESZONYkoszalinK5tak
6825081Pilarska Joanna1978NIEZRZESZONYUstronie Morskie K4tak
6927872Płońska Ewelina1985JW 1223KoszalinK3tak
7025268Podawca Natalia1990NIEZRZESZONYRosnowoK3nie
7129621Polanska Katarzyna1981NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
7227682Poliwka-Kisiel Małgorzata1983Parkrun SzczecinekSzczecinekK3tak
7328961Potecka Agnieszka1975NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
7429262Radlińska Alicja1971PUPIL KOSZALINKoszalinK4zw.
7528960Rój Barbara1974NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
7628014Rutecka Sylwia1982TUPOT USTKAUSTKAK3tak
7729105Samelzon-Sroka Beata1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
7828717Sikorska Grażyna1961NIEZRZESZONYKurowoK5tak
7929580Skara Steffi1979Schwedter Hasen - GermanySchwed OderK4tak
8028619Sojka Agnieszka1984NIEZRZESZONYSzczecinekK3tak
8129081Stawarz Monika1992UKS Ekoludek SzczenurzeSzczenurzeK2tak
8225141Stec Edyta1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8329583Sternkiker Heike1968Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderK5tak
8428371Szabla Ewelina1985NIEZRZESZONYkoszalin K3tak
8529539Szczepańska Anna1972NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8625203Tarnionek Katarzyna1979NIEZRZESZONYDarłowoK4tak
8726574Trejder Maria Magdalena1973NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8829052Trzecak Anna1971NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
8927680Tyluś Sylwia1979Parkrun SzczecinekTeam Biegowy SzczecinekSzczecinekK4tak
9029541Von Bardeleben Agnieszka1971Babeczki KoszalinKoszalinK4tak
9129424Walter Joanna1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK4tak
9225740Walter Joanna1972NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
9326910Wejnerowska Klaudia1993NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
9428663Wesołowska Dominika1994NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
9529458Węgiel Aleksandra1990NIEZRZESZONYSłupskK3tak
9628756Wiktorowicz Małgorzata1975NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
9729359Wilhelm Mariola1963NIEZRZESZONYKoszalinK5nie
9828463Witkiewicz Magda1978KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK4tak
9929745Wochna Karolina1999NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
10028700Wojciechowska-Hrycyk Agata1968NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
10129599Wolf Beata1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
10225205Wolf Weronika1975NIEZRZESZONYsianówK4tak
10328551Wójcik Anna1984Żytnia teamKoszalin K3tak
10426169Wójcik Damian1970RunnerswaldeDarłowoK5nie
10527884Zdanowicz Magda1996NIEZRZESZONYWygodaK2tak
10629548Zielińska Dominika1980RAZ SzczecinSzczecinK4tak
10729257Ziomek Joanna19714Run TKKF KoszalinKoszalinK4tak
10825289Żmuda-Trzebiatowska Monika1988NIEZRZESZONYŚwieszynoK3tak
10925303Żurek Kamila1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128804Adamczak Andrzej1961TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM5nie
228326Adamczyk Karol1986NIEZRZESZONYkoszalinM3tak
329627Alaba Jerzy1959KB 10 BiaogardBiaogardM6tak
429494Anielski Michał1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
525053Atałap Maksymilian1997KatedraKoszalinKoszalinM2zw.
629407Baranowski Piotr1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
725605Bartnik Marian1931TKKF KOSZALINKOSZALINM7tak
829476Bartosik Jarosław1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
926194Bąk Zbigniew1979RannerswaldeDarłowoM4tak
1029581Berg Thoralaf1972Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM4tak
1128812Bil Adrian1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1229485Błachnio Marian1951NIEZRZESZONYjaworznoM6nie
1327781Błaszczyk Zbigniew1977NIEZRZESZONYSzczecinek M4nie
1429005Boczek Bartłomiej1996NIEZRZESZONYBoboliceM2tak
1527388Bogacki Tomasz19594RUN TKKF KoszalinKoszalinM6tak
1629404Bohdan Jakub1998Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM2zw.
1728802Bolechowski Cezary1997NIEZRZESZONYUstronie MorskieM2zw.
1827943Borysiewicz Grzegorz1971NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
1927347Borzęcki Norbert1980NIEZRZESZONYKoszalin M4tak
2028594Bryla Krzysztof1974Drużyna Szpiku Biegnijmy.pl KoszalinKoszalinM4tak
2129186Brzoskowski Artur1982NIEZRZESZONYLędziechowoM3nie
2226171Buch Jacek1965NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
2329021Burek Szymon1981Squash Forma KoszalinKoszalinM3tak
2429584Burmeister Burkhardt1962Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM5tak
2529225Butowicz Adam1961NIEZRZESZONYSZCZECINEKM5tak
2629726Bykowski Robert1975Forma Rosnowo CSSPRosnowoM4tak
2725079Chajnowski Grzegorz1990NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
2825181Chamera Krzysztof1972NIEZRZESZONYBMG SłupskM4tak
2928460Chmielewski Bartosz1987Amadeus CrossTraining GymŁopienicaM3tak
3025256Chołuj Karol1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
3125182Chrystofiak Paweł1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
3228624Chudzik Zbigniew19614RUN TKKF KoszalinStare BieliceM5tak
3328451Cincio Robert1977TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4nie
3425293Czaplicki Paweł1976TKKF KoszalinKoszalinM4nie
3528418Czerwiński Daniel1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3629623Danowski Maciej1974KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM4nie
3729707Daszko Tomasz1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3827721Dąbrowski Grzegorz1973NIEZRZESZONYBoninM4tak
3926246Dąbrowski Michał1983Run Forest RunKoszalinM3tak
4025684Dereń Grzegorz1976K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
4129696Didowodiuk Dmitro1987UKRAINAUkrainaM3tak
4227832Dondajewski Michał1983NIEZRZESZONYKOSZALINM3tak
4326575Dorawa Wojciech1991NIEZRZESZONYMiastkoM2tak
4429296Dróżdż Mariusz1976NIEZRZESZONYDrawsko PomorskieM4tak
4529742Dzieszuk Dariusz19684 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
4629542Dziębowski Mariusz1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4728582Dziuba Leszek1955KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM6tak
4827789Dziuba Piotr1979MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKM4tak
4925114Dziwisiński Krystian1998ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W KOSZALINIEKoszalin M2zw.
5025084Faltynowski Dariusz1985NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
5128496Filarowski Stefan1972NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4tak
5227240Gaca Radosław1987NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5327175Gajek Artur1976NIEZRZESZONYKĘPICEM4tak
5429578Gajlewicz Dominik1986NIEZRZESZONYMiastkoM3tak
5527225Gawron Piotr1975KB GOCH BYTÓWBytówM4tak
5626772Gąsecki Tomasz1972NIEZRZESZONYKoszalin/MaszkowoM4tak
5729505Głowacki Włodzimierz1938NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
5829698Golecki Mirosław1977Forma Rosnowo CSSPTKKF KoszalinRosnowoM4tak
5928427Goliński Łukasz1979K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinM4tak
6028573Gołdyn Marek1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6129487Góra Sylwester1974PHILIPS-PIŁAOKONEKM4tak
6228493Górny Norbert1974Forma RosnowoRosnowoM4tak
6327408Grochowski Rafał1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6428968Grudziński Marcin1978NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
6528477Gudziński Lech1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
6629222Guzowski Dariusz1969Talex Borysław BorzytuchomCetyńM5nie
6725051Hamrol Dawid1980KatedraKoszalinKoszalinM4tak
6828151Harasym Zbigniew1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6924403Herba Krzysztof1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7029228Hessel Lars1967NIEZRZESZONYNEUBRANDENBURGM5zw.
7129585Hessel Lars1967SV Turbine Neubrandenburg e.V. - GermanyNeubrandenburgM5tak
7225780Hiller Jerzy1947Perfect Runner TeamLublinM7tak
7329209Hołubasz Paweł1978UNIA RACING TEAM LĘBORKLęborkM4tak
7428450Iwaniec Dariusz1975NIEZRZESZONYSierakowoM4tak
7525640Jabłoński Arkadiusz1974NIEZRZESZONYTYCHOWOM4tak
7629579Jamniak Bartosz1987NIEZRZESZONYMiastkoM3tak
7728641Jamroziak Grzegorz1981NIEZRZESZONYKamień PomorskiM3tak
7826142Janik Andrzej1981NIEZRZESZONYChojniceM3tak
7929656Jankowski Maciej1969NIEZRZESZONYKołobrzegM5nie
8029765Jarosz Wiesław1973JW. 1223 BLOGKoszalinM4tak
8129473Jaruga Artur1978NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
8227001Jasiczek Dariusz1976CSSP KoszalinKoszalinM4tak
8329620Jodda Sławomir1979Zamoście PiłaPiłaM4tak
8429252Jura Krzysztof1971Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM4tak
8529402Jura Michał1997Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM2zw.
8628497Jurkowski Piotr1981NIEZRZESZONYPołczyn-ZdrójM3tak
8728234Juszczak Krzysztof1954NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
8827607Kachlicki Kamil1976NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
8929101Kaczmarek Łukasz1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
9029343Kaczmarek Zbigniew1953NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
9127591Kajkowski Rafał1975Dodomisie KoszalinKoszalinM4tak
9225067Kaleta Sebastian1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9326627Kapuściński Robert1978JW 1223 Bateria Dowodzenia PułkuKoszalinM4tak
9425309Karasiewicz Mateusz1988KB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana GoślinaM3tak
9529086Karaś Radosław1981NIEZRZESZONYSłupskaM3nie
9624400Karnicki Zygmunt19554 Run TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
9725311Karwasz Krzysztof1974Katedra KoszalinKoszalinM4tak
9829475Kasprzak Łukasz1985NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
9928566Kasztelan Władysław1978TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4tak
10028722Kazibut Zdzislaw1952Securitas PoznańPoznańM6tak
10125467Kędzierski Andrzej1980NIEZRZESZONYSZCZECINEKM4zw.
10228648Kilar Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10327896Kirko Mariusz1981NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
10427683Kisiel Michał1981Parkrun SzczecinekSzczecinekM3tak
10524602Klebanowski Artur1974NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
10628887Kobus Maciej1986NIEZRZESZONYkoszalinM3tak
10728899Koiszewski Krzysztof1972NIEZRZESZONYLęborkM4tak
10828316Kokot Edward19832 Brygada ZmechanizowanaBorne SulinowoM3tak
10928557Kolasa Tomasz1970NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
11025211Kołakowski Dariusz1972K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
11125589Kołodziejczak Grzegorz1974NIEZRZESZONYSzczecinekM4tak
11228465Kondraciuk Piotrek1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11326216Koprek Łukasz1986Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
11428230Korczyński Sławomir1992NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
11525151Korman Kamil1996NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
11625394Korpal Cezary1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
11729683Kosiński Krzysztof1962NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
11829299Kostrzewa Łukasz1981Run Forest RunKOSZALINM3tak
11925166Kościelniak Robert1964NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
12028446Kowalski Roman1980KOSPELKoszalinM4tak
12125538Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
12225103Krakowiak Sławomir1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
12325076Krasiński Witold1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
12428213Krokos Robert1980JW 1223KoszalinM4tak
12527797Krotowski Grzegorz1966K.B. TUPOT USTKAUSTKAM5tak
12625433Kruk Marcin1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
12729253Kryczka Stanisław1969Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM5tak
12828672Krysiak Andrzej1968NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
12928565Kryszczuk Michał1987NIEZRZESZONYDarłowoM3tak
13028561Krzanowski Marcin1980KB Dziesiątka BiałogardbiałogardM4tak
13125298Kszczanowicz Jacek1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4nie
13229635Kubiak Andrzej1950NIEZRZESZONYRumiaM7tak
13325316Kukieła Tomasz1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
13428291Kuncewicz Robert1983NIEZRZESZONYZłocieniecM3tak
13528372Kuprewicz Grzegorz1985NIEZRZESZONYkoszalin M3tak
13625267Kurczak Grzegorz1989NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
13728374Kurowski Sebastian1982RunGryf GryficeGryficeM3tak
13829729Kuryłowicz Bartosz1986NIEZRZESZONYPoznańM3tak
13927885Kutnik Adrian1995NIEZRZESZONYBiałogardM2tak
14027281Kutwin Artur1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
14129625Kuźnik Sebastian1984Żytnia TeamKoszalinM3tak
14229716Labziuk Aleksander1978Achilles LesznoUKRAINAM4tak
14329657Labziuk Oleksandr1978Achilles LesznoWinnicaM4nie
14429010Lampkowski Krzysztof1966NIEZRZESZONYświeszyno M5tak
14529717Lechonkowa Natalija1982Achilles LesznoUKRAINAM3tak
14629146Leśniak Tomasz1974SekrecikBierkowoM4nie
14727710Lewandowski Marek1984NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
14829049Lewita Szymon1986NIEZRZESZONYMosinaM3tak
14929618Lis Stanislaw1981NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
15028726Lubawiński Krzysztof1978K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4nie
15129396Lupzik Radosław1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
15228438Łada Paweł1982NIEZRZESZONYKoszalin M3tak
15329803Łepecki Michał1999NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
15428626Łopiński Piotr1980NIEZRZESZONYDREZDENKOM4tak
15529363Łukawski Mariusz1988JW 1223 3dplotChałupyM3tak
15629740Machniewski Artur1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
15729516Maciążek Jarosław1978NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
15828356Maciejewski Marcin1972NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
15927653Maciejewski Piotr1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
16029702Magalski Tomasz1988NIEZRZESZONYKamień PomorskiM3tak
16125377Malec Tomasz1983NIEZRZESZONYŚwinoujścieM3tak
16227362Malinowski Mariusz1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
16328031Marciniak Maciej1985NIEZRZESZONYPołczyn ZdrójM3tak
16428030Marciniak Marcin1988NIEZRZESZONYPołczyn-ZdrójM3tak
16525491Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinM6zw.
16629694Marynicz Witalii1987UKRAINAUkrainaM3tak
16729290Marysiak Adam1988MKST ASTRA NOWA SÓLZielona GóraM3nie
16828556Matejko Jacek1973TKKF KOSZALINM4tak
16928622Matyjasek Zbigniew1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
17029757Mazur Emiliusz1976RunnerswaldeDarłowoM4nie
17128376Mędel Cezary1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
17225091Michalski Artur1980BBL GDYNIA KPW GdyniaGdyniaM4tak
17329028Mieczkowski Michał1959KTC KołobrzegKołobrzegM6tak
17429714Miękczyńska Marta1978KB SPRINT ŚWIDWINświdwinM4nie
17526093Mroczkowski Marek1983BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM3tak
17628723Mrugalski Damian1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
17725192Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM5tak
17828419Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
17928951Nawodziński Grzegorz1976NIEZRZESZONYŚwidwinM4nie
18028749Niedbała Konrad1969NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
18129385Niwiński Grzegorz1958NIEZRZESZONYUSTKAM6nie
18229547Niwiński Grzegorz1958NIEZRZESZONYUSTKAM6tak
18329384Niwiński Grzegorz1958TUPOT USTKAUSTKAM6nie
18424924Noga Sebastian19924 Run TKKF KOSZALINKoszalinM2tak
18528024Norek Tomasz1968NIEZRZESZONYKOSZALINM5tak
18625282Nowakowski Rafał1977NIEZRZESZONYKonikowoM4tak
18725717Nowak Marcin1979NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
18826952Nowak Wiesław1949NIEZRZESZONYSZCZECINM7tak
18926651Odrzywolek Paweł1984NIEZRZESZONYKoszalin M3nie
19026909Odrzywołek Paweł1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
19128349Ogrodnik Grzegorz1974JW 1223 1dplotKOSZALINM4tak
19229536Okołotowicz Sebastian1983NIEZRZESZONYSłupskM3tak
19328525Olejnik Bartlomiej1981Żytnia teamKoszalin M3tak
19429230Oleksy Piotr1979NIEZRZESZONYKAMIENNA GÓRAM4tak
19529693Olijnik Pawel1988UKRAINAUkrainaM3tak
19629364Opaliński Stanisław1956NIEZRZESZONYKołobrzegM6tak
19729096Osenkowski Artur1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
19829530Oszubski Kazimirz19734RUN Team BydgoszczBYDGOSZCZM4nie
19929121Pakulski Marcin1974NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
20029759Pancewicz Piotr1978RunnerswaldeDarłowoM4tak
20125175Parysiak Eryk1983NIEZRZESZONYBukowo MorskieM3tak
20226495Pełka Janusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
20326270Piątkowski Bartosz1975AKT KoszalinKoszalinM4tak
20428797Pieczka Dariusz1978JW 1223 1dplot 17klogPolanówM4nie
20529748Piekarski Rafał1996Opoczno Sport TeamOpocznoM2tak
20629687Piekarski Rafał1996Opoczno Sport TeamOpocznoM2nie
20729102Pietrulewicz Adrian1997NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
20825049Pior Tomasz1981NIEZRZESZONYKonikowoM3tak
20928214Płoski Krzysztof1977JW 1223KoszalinM4tak
21025313Polak Szymon1974BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM4tak
21129444Polikowski Patryk1978NIEZRZESZONYSopotM4tak
21229304Poliński Sylwester1976NIEZRZESZONYŚwidwinM4tak
21329126Potecki Mariusz1969NIEZRZESZONYBiałogardM5tak
21427815Powarzyński Damian1994NIEZRZESZONYMalechowoM2tak
21527813Powarzyński Krzysztof1971NIEZRZESZONYMalechowoM4tak
21629732Puścian Krzysztof Kamil1794NIEZRZESZONYManowoM7tak
21728941Raczyński Grzegorz1999I LO DuboisKoszalinM2zw.
21828748Radecki Jacek1972NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
21928714Radecki Przemysław1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
22029347Radliński Alan1996PUPIL KOZALINKoszalinM2zw.
22129261Radliński Leopold1970PUPIL KOSZALINKoszalinM5zw.
22229560Rajner Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
22326581Rama Janusz1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
22429791Rapsieicz Łukasz1982NIEZRZESZONYZwartowieM3tak
22529498Rasiak Adam1987JW 1223 1dplotKoszalinM3tak
22628754Raszpla Radoslaw1973NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
22728737Reterski Przemysław1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
22826370Rogalski Marcin1965VOCALIS SZCZECINSzczecinM5tak
22926621Rogalski Roberto1984ZSW Zawsze sięgaj wyżejKoszalinM3tak
23027839Rogoża Ireneusz1972NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
23129571Rokosz Radosław1986JW 1223Koszalin M3tak
23228959Rój Andrzej1973NIEZRZESZONYBiałogardM4tak
23327754Rudnikowski Maciej1974NIEZRZESZONYDarłowoM4tak
23425232Rudziński Bronisław1955NIEZRZESZONYKOSZALINM6tak
23527019Rudziński Krzysztof1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
23626953Rutkowski Witold1971NIEZRZESZONYSZCZECINM4tak
23724465Rybaczek Sebastian1978FORMA ROSNOWO JW 1223 - 3dplotRosnowoM4tak
23829380Rybak Sergii1986NIEZRZESZONYVinnitsyaM3nie
23928252Rybarczyk Jan1967NIEZRZESZONYDarłowoM5tak
24028837Ryśkiewicz Rafał1976TNTKoszalinM4tak
24128850Sawicz Michał1989Finisz Morąg Biegacz z PółnocyGdańskM3nie
24229697Schmidt Dariusz1964NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
24329391Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
24429464Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
24528861Sidelko Robert1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
24628862Sidełko Tomasz1990NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
24728486Siegert Tomasz1970NIEZRZESZONYSzczecinekM5tak
24827073Siepracki Adam1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
24929280Sikorski Adam1984SikorrowoGrzybowoM3tak
25029178Sikorski Witold1961KB RUN 42RosnowoM5tak
25128864Skaza Dawid1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
25227808Skierka Grzegorz1984MKS Święc SławnoKWASOWOM3tak
25327132Skiers Stanisław1952NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
25429413Słomski Zenon1946NIEZRZESZONYKORZYBIEM7nie
25529576Sobolewski Marek1969NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
25629289Spalik Mariusz1972NIEZRZESZONYMIASTKOM4tak
25729288Spalik Michał1997NIEZRZESZONYMIASTKOM2tak
25825048Stacholiński Hubert1981NIEZRZESZONYGdyniaM3tak
25929540Stankiewicz Wiesław1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
26025083Stawiszyński Jarosław1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
26125223Stefański Robert1998KatedraKoszalinKoszalinM2zw.
26229582Sternkiker Mario1968Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM5tak
26325609Stępniak Tomasz1979I LO KoszalinKoszalinM4tak
26426301Stężała Artur1975JW 1223 2dplotNowe BieliceM4tak
26525163Stolarczyk Adrian1996NIEZRZESZONYMściceM2tak
26625164Stolarczyk Łukasz1993NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
26728254Strąpoć Tobiasz1994NIEZRZESZONYM2tak
26828555Strumiński Rafał1981ŻYTNIA TEAMKoszalinM3tak
26927176Strzelecki Zbigniew1956NIEZRZESZONYKORZYBIEM6tak
27029506Studziński Siergiej1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
27128340Subalski Michał1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
27228439Sugier Michał1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
27325383Swatowski Andrzej1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
27428378Szałkowski Wojtek1976NIEZRZESZONYUSTKAM4tak
27528478Szary Szymon1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
27629659Szczeblewski Grzegorz1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
27727177Szczepaniak Jacek1967NIEZRZESZONYKĘPICEM5tak
27829140Szewczyk Andrzej1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
27929647Sznajder Wiktor1977NIEZRZESZONYGościm M4tak
28029157Szylka Justyna1999NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
28126136Szymajda Grzegorz19834Run TKKF KoszalinkoszalinM3nie
28229795Szymański Kacper1990Team Biegowy SzczecinekSzczecinekM3tak
28328807Szymański Sylwester1973ULKS BarwiceTeam Biegowy SzczecinekSzczecinekM4tak
28429800Szymański Tomasz1968Team Biegowy SzczecinekSzczecinekM5tak
28525506Ślusarz Krzysztof1968NIEZRZESZONYkoszalinM5tak
28627018Świetlik Tomasz1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
28728152Tomalik Karol1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
28828705Tomczak Marek1978BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM4tak
28926746Tomczyk Leszek1977JW 1223 3dplotŻegocinoM4tak
29029723Trafny Mateusz1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
29129764Trośniak Piotr1972KB 10 BiaogardBiałogardM4tak
29229277Trott Daniel1974NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
29329019Trzeciak Dariusz1969NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
29429034Turczyn Grzegorz1970Night Runners SłupskSłupskM5tak
29527684Tyluś Damian1971Parkrun SzczecinekSzczecinekM4tak
29628554Urbanowicz Grzegorz1969NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
29729150Walczak Marcin1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
29825606Walo Zbigniew1958TKKF KOSZALINKOSZALINM6zw.
29929425Walter Przemysław1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogradM4tak
30027075Wasilewski Jarosław1983NIEZRZESZONYSierpcM3tak
30128222Weber Paweł1983Amadeus CrossTraining GymKoszalinM3tak
30229532Went Jakub1981łebaŁebaM3nie
30329531Went Jakub1981łebaŁebaM3nie
30429167Wesołowski Arkadiusz1976NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
30527774Wesołowski Damian1989AZS UAM PoznańPIŁAM3tak
30626872Wicens Jacek1986Jacek - Biegam bo LubięBoleszewoM3tak
30729226Widoniak Rafał1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
30829613Wielgus Paweł1979NIEZRZESZONYOkonekM4tak
30925629Wierzbicki Jakub1985NIEZRZESZONYŚWIDWINM3tak
31026222Wiliński Marek1961NIEZRZESZONYŚwidwinM5tak
31125213Wilkowski Krzysztof1979NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
31226198Wiśnik Marcin1983AMADEUS CrossGymKoszalinM3tak
31329678Witkowski Mateusz1993KU AZS PWSZ KOSZALIN TKKF KOSZALINKoszalinM2tak
31429746Wochna Filip1999NIEZRZESZONYRosnowoM2zw.
31528987Wojciechowski Jarosław1979IKS BRAK FORMYŚWINOUJŚCIEM4tak
31628550Wójcik Sebastian1984Żytnia teamKoszalibM3tak
31729587Wüestemann Jan1985SV Turbine Neubrandenburg e.V. - GermanyNeubrandenburgM3tak
31829229Wustemann Jan1985NIEZRZESZONYNEUBRANDENBURGM3zw.
31928491Wygoda Grzegorz1983NIEZRZESZONYPoznańM3tak
32025469Wyszkowski Marcin1973NIEZRZESZONYkołobrzegM4nie
32126256Zatorski Zbigniew1982NIEZRZESZONYGrzybowoM3tak
32229639Zawada Andrzej1966NIEZRZESZONYWodnicaM5tak
32325178Zelek Jan19624RUN TKKF KoszalinKoszalinM5tak
32427219Zieliński Mateusz1987Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
32529557Zięba Maciej1972NIEZRZESZONYSzczecinekM4nie
32626064Ziętara Ryszard1955NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
32729256Ziomek Darek19704Run TKKF KoszalinKoszalinM5tak
32828625Ziomko Rafał1972KołobrzegKołobrzegM4tak
32925261Zwoliński Jan19684RUN TKKF KoszalinWierciszewoM5tak
33025737Żebrowski Kamil1978Teem BoboliceBoboliceM4nie
33127659Żmijowski Piotr1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
33225097Żurek Daniel1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
Kobiety 16-19 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
Mężczyźni 16-19 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
Kobiety 20-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
127664Dudzińska Joanna1998NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
228597Górska Weronika1992NIEZRZESZONYBydgoszczK2nie
325745Grabowska Marta1993NIEZRZESZONYZłotówK2tak
428279Jarząbek Magdalena1993NIEZRZESZONYSzczeglinoK2tak
525167Kościelniak Kinga1993NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
626689Księżniakiewicz Martyna1993NIEZRZESZONYBudzyńK2nie
729466Łosiewicz Monika1995NIEZRZESZONYGryficeK2nie
829465Łosiewicz Paulina1993NIEZRZESZONYGryficeK2nie
928939Mielczarek Julia1999NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
1025052Osenkowska Wiktoria1997KatedraKoszalinKoszalinK2tak
1129081Stawarz Monika1992UKS Ekoludek SzczenurzeSzczenurzeK2tak
1226910Wejnerowska Klaudia1993NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
1328663Wesołowska Dominika1994NIEZRZESZONYKoszalinK2tak
1429745Wochna Karolina1999NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
1527884Zdanowicz Magda1996NIEZRZESZONYWygodaK2tak
Mężczyźni 20-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
125053Atałap Maksymilian1997KatedraKoszalinKoszalinM2zw.
229005Boczek Bartłomiej1996NIEZRZESZONYBoboliceM2tak
329404Bohdan Jakub1998Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM2zw.
428802Bolechowski Cezary1997NIEZRZESZONYUstronie MorskieM2zw.
526575Dorawa Wojciech1991NIEZRZESZONYMiastkoM2tak
625114Dziwisiński Krystian1998ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W KOSZALINIEKoszalin M2zw.
729402Jura Michał1997Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM2zw.
828230Korczyński Sławomir1992NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
925151Korman Kamil1996NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
1027885Kutnik Adrian1995NIEZRZESZONYBiałogardM2tak
1129803Łepecki Michał1999NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
1224924Noga Sebastian19924 Run TKKF KOSZALINKoszalinM2tak
1329748Piekarski Rafał1996Opoczno Sport TeamOpocznoM2tak
1429687Piekarski Rafał1996Opoczno Sport TeamOpocznoM2nie
1529102Pietrulewicz Adrian1997NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
1627815Powarzyński Damian1994NIEZRZESZONYMalechowoM2tak
1728941Raczyński Grzegorz1999I LO DuboisKoszalinM2zw.
1829347Radliński Alan1996PUPIL KOZALINKoszalinM2zw.
1929288Spalik Michał1997NIEZRZESZONYMIASTKOM2tak
2025223Stefański Robert1998KatedraKoszalinKoszalinM2zw.
2125163Stolarczyk Adrian1996NIEZRZESZONYMściceM2tak
2225164Stolarczyk Łukasz1993NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
2328254Strąpoć Tobiasz1994NIEZRZESZONYM2tak
2429157Szylka Justyna1999NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
2529678Witkowski Mateusz1993KU AZS PWSZ KOSZALIN TKKF KOSZALINKoszalinM2tak
2629746Wochna Filip1999NIEZRZESZONYRosnowoM2zw.
Kobiety 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128231Andrzejewska Marta1981NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
225369Chmielecka Agata1983NIEZRZESZONYTychowoK3tak
329761Chodor Martyna1983TKKF KoszalinOkonekK3nie
426596Dalka Krzysztof1981NIEZRZESZONYkoszalinK3nie
527833Dondajewska Marzena1985NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
628953Dwulit Katrzyna1986NIEZRZESZONYMiastkoK3tak
725263Frontczak Izabela1987TKKF KOSZALINSzczecinekK3nie
828437Głuszcz Beata1990NIEZRZESZONY BIAŁOGARDK3tak
929758Gumińska Ilona1989NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
1029640Hała Anna1990NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
1126322Hirowicz Agnieszka1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
1228906Jędraszko Magda1985Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerPasiekaK3tak
1329351Kapuścińska Marzena1981JW CSSP KoszalinKoszalinK3tak
1428567Kasztelan Urszula1986TKKF Triathlon KoszalinKoszalinK3tak
1527897Kirko Marzena1982NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
1628461Konieczna Marzena1987Amadeus CrossTraining GymŁopienica K3tak
1728758Kuc Sylwia1981NIEZRZESZONYkoszalinK3tak
1828394Kujawa Natalia1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
1928526Latopolska-Olejnik Kalina1981Żytnia teamKoszalinK3tak
2029658Lechonkova Natalia1982Achilles LesznoBerezanyK3nie
2126199Lubicz-Krośnicka Anna1984AMADEUS CrossGymKoszalinK3tak
2229513Maksymowicz Kornelia1983NIEZRZESZONYKołobrzegK3tak
2328647Maląg Baik Anna1990NIEZRZESZONYkoszalinK3tak
2425094Mroczkowska Marta1982NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
2529744Mrugalska Magdalena1989JW 1223 1dplotKOSZALINK3nie
2627893Mydłowska Monika1984NIEZRZESZONYMielnoK3tak
2729692Olijnik Swietlana1985UKRAINAUkrainaK3tak
2827872Płońska Ewelina1985JW 1223KoszalinK3tak
2925268Podawca Natalia1990NIEZRZESZONYRosnowoK3nie
3029621Polanska Katarzyna1981NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
3127682Poliwka-Kisiel Małgorzata1983Parkrun SzczecinekSzczecinekK3tak
3228014Rutecka Sylwia1982TUPOT USTKAUSTKAK3tak
3328619Sojka Agnieszka1984NIEZRZESZONYSzczecinekK3tak
3428371Szabla Ewelina1985NIEZRZESZONYkoszalin K3tak
3529458Węgiel Aleksandra1990NIEZRZESZONYSłupskK3tak
3628551Wójcik Anna1984Żytnia teamKoszalin K3tak
3725289Żmuda-Trzebiatowska Monika1988NIEZRZESZONYŚwieszynoK3tak
Mężczyźni 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128326Adamczyk Karol1986NIEZRZESZONYkoszalinM3tak
229494Anielski Michał1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
329186Brzoskowski Artur1982NIEZRZESZONYLędziechowoM3nie
429021Burek Szymon1981Squash Forma KoszalinKoszalinM3tak
525079Chajnowski Grzegorz1990NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
628460Chmielewski Bartosz1987Amadeus CrossTraining GymŁopienicaM3tak
725256Chołuj Karol1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
826246Dąbrowski Michał1983Run Forest RunKoszalinM3tak
929696Didowodiuk Dmitro1987UKRAINAUkrainaM3tak
1027832Dondajewski Michał1983NIEZRZESZONYKOSZALINM3tak
1129542Dziębowski Mariusz1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1225084Faltynowski Dariusz1985NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
1327240Gaca Radosław1987NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1429578Gajlewicz Dominik1986NIEZRZESZONYMiastkoM3tak
1528573Gołdyn Marek1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1624403Herba Krzysztof1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1729579Jamniak Bartosz1987NIEZRZESZONYMiastkoM3tak
1828641Jamroziak Grzegorz1981NIEZRZESZONYKamień PomorskiM3tak
1926142Janik Andrzej1981NIEZRZESZONYChojniceM3tak
2028497Jurkowski Piotr1981NIEZRZESZONYPołczyn-ZdrójM3tak
2129101Kaczmarek Łukasz1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
2225309Karasiewicz Mateusz1988KB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana GoślinaM3tak
2329086Karaś Radosław1981NIEZRZESZONYSłupskaM3nie
2429475Kasprzak Łukasz1985NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
2527896Kirko Mariusz1981NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
2627683Kisiel Michał1981Parkrun SzczecinekSzczecinekM3tak
2728887Kobus Maciej1986NIEZRZESZONYkoszalinM3tak
2828316Kokot Edward19832 Brygada ZmechanizowanaBorne SulinowoM3tak
2926216Koprek Łukasz1986Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
3029299Kostrzewa Łukasz1981Run Forest RunKOSZALINM3tak
3125433Kruk Marcin1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
3228565Kryszczuk Michał1987NIEZRZESZONYDarłowoM3tak
3328291Kuncewicz Robert1983NIEZRZESZONYZłocieniecM3tak
3428372Kuprewicz Grzegorz1985NIEZRZESZONYkoszalin M3tak
3525267Kurczak Grzegorz1989NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
3628374Kurowski Sebastian1982RunGryf GryficeGryficeM3tak
3729729Kuryłowicz Bartosz1986NIEZRZESZONYPoznańM3tak
3829625Kuźnik Sebastian1984Żytnia TeamKoszalinM3tak
3929717Lechonkowa Natalija1982Achilles LesznoUKRAINAM3tak
4027710Lewandowski Marek1984NIEZRZESZONYInowrocławM3tak
4129049Lewita Szymon1986NIEZRZESZONYMosinaM3tak
4229618Lis Stanislaw1981NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4329396Lupzik Radosław1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4428438Łada Paweł1982NIEZRZESZONYKoszalin M3tak
4529363Łukawski Mariusz1988JW 1223 3dplotChałupyM3tak
4629740Machniewski Artur1982NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4727653Maciejewski Piotr1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4829702Magalski Tomasz1988NIEZRZESZONYKamień PomorskiM3tak
4925377Malec Tomasz1983NIEZRZESZONYŚwinoujścieM3tak
5028031Marciniak Maciej1985NIEZRZESZONYPołczyn ZdrójM3tak
5128030Marciniak Marcin1988NIEZRZESZONYPołczyn-ZdrójM3tak
5229694Marynicz Witalii1987UKRAINAUkrainaM3tak
5329290Marysiak Adam1988MKST ASTRA NOWA SÓLZielona GóraM3nie
5426093Mroczkowski Marek1983BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM3tak
5528723Mrugalski Damian1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5628419Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
5726651Odrzywolek Paweł1984NIEZRZESZONYKoszalin M3nie
5826909Odrzywołek Paweł1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5929536Okołotowicz Sebastian1983NIEZRZESZONYSłupskM3tak
6028525Olejnik Bartlomiej1981Żytnia teamKoszalin M3tak
6129693Olijnik Pawel1988UKRAINAUkrainaM3tak
6229096Osenkowski Artur1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6325175Parysiak Eryk1983NIEZRZESZONYBukowo MorskieM3tak
6425049Pior Tomasz1981NIEZRZESZONYKonikowoM3tak
6529560Rajner Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
6629791Rapsieicz Łukasz1982NIEZRZESZONYZwartowieM3tak
6729498Rasiak Adam1987JW 1223 1dplotKoszalinM3tak
6826621Rogalski Roberto1984ZSW Zawsze sięgaj wyżejKoszalinM3tak
6929571Rokosz Radosław1986JW 1223Koszalin M3tak
7027019Rudziński Krzysztof1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7129380Rybak Sergii1986NIEZRZESZONYVinnitsyaM3nie
7228850Sawicz Michał1989Finisz Morąg Biegacz z PółnocyGdańskM3nie
7328862Sidełko Tomasz1990NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
7429280Sikorski Adam1984SikorrowoGrzybowoM3tak
7527808Skierka Grzegorz1984MKS Święc SławnoKWASOWOM3tak
7625048Stacholiński Hubert1981NIEZRZESZONYGdyniaM3tak
7728555Strumiński Rafał1981ŻYTNIA TEAMKoszalinM3tak
7828439Sugier Michał1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7928478Szary Szymon1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
8029140Szewczyk Andrzej1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
8126136Szymajda Grzegorz19834Run TKKF KoszalinkoszalinM3nie
8229795Szymański Kacper1990Team Biegowy SzczecinekSzczecinekM3tak
8329723Trafny Mateusz1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
8429150Walczak Marcin1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
8527075Wasilewski Jarosław1983NIEZRZESZONYSierpcM3tak
8628222Weber Paweł1983Amadeus CrossTraining GymKoszalinM3tak
8729532Went Jakub1981łebaŁebaM3nie
8829531Went Jakub1981łebaŁebaM3nie
8927774Wesołowski Damian1989AZS UAM PoznańPIŁAM3tak
9026872Wicens Jacek1986Jacek - Biegam bo LubięBoleszewoM3tak
9125629Wierzbicki Jakub1985NIEZRZESZONYŚWIDWINM3tak
9226198Wiśnik Marcin1983AMADEUS CrossGymKoszalinM3tak
9328550Wójcik Sebastian1984Żytnia teamKoszalibM3tak
9429587Wüestemann Jan1985SV Turbine Neubrandenburg e.V. - GermanyNeubrandenburgM3tak
9529229Wustemann Jan1985NIEZRZESZONYNEUBRANDENBURGM3zw.
9628491Wygoda Grzegorz1983NIEZRZESZONYPoznańM3tak
9726256Zatorski Zbigniew1982NIEZRZESZONYGrzybowoM3tak
9827219Zieliński Mateusz1987Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
Kobiety 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129605Dąbrowska Agnieszka1980Run Forest RunKoszalinK4tak
227699Dobruk Agnieszka1972NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
328558Góralczyk Anna1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
429488Góra Agnieszkka1977PHILIPS-PIŁAPIŁAK4tak
528495Górna Anna1977Forma RosnowoRosnowoK4tak
625738Grzelak Karina1977NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
728348Huryń Ewa1973NIEZRZESZONYSzczecinK4tak
829538Iwankiewicz Justyna1980NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
925641Jabłońska Katarzyna1976NIEZRZESZONYTYCHOWOK4tak
1027184Komorowska Beata1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1128587Kotara=Pałka Małgorzata1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1229660Kozłowska-Najder Magda1973NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1327407Kreis-Grochowska Dominika1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1429147Leśniak Dorota1976SekrecikBierkowoK4nie
1525387Łukaszewicz Joanna1975NIEZRZESZONYBiałogardK4nie
1629452Machelska Sylwia1977PGB Sportowa PaczkaKoszalinK4tak
1728072Macioszek Agnieszka1975NIEZRZESZONYKarlinoK4tak
1828757Malinowska Agnieszk1978NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
1928676Markowska Małgorzata1973NIEZRZESZONYKOSZALINK4nie
2025247Mazurek Barbara1979BABECZKI KoszalinKoszalinK4tak
2128375Mędel Marta1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
2227679Pieniążek Magdalena1979Parkrun SzczecinekNew YorkK4tak
2325081Pilarska Joanna1978NIEZRZESZONYUstronie Morskie K4tak
2428961Potecka Agnieszka1975NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
2529262Radlińska Alicja1971PUPIL KOSZALINKoszalinK4zw.
2628960Rój Barbara1974NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
2729105Samelzon-Sroka Beata1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
2829580Skara Steffi1979Schwedter Hasen - GermanySchwed OderK4tak
2925141Stec Edyta1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3029539Szczepańska Anna1972NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3125203Tarnionek Katarzyna1979NIEZRZESZONYDarłowoK4tak
3226574Trejder Maria Magdalena1973NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3329052Trzecak Anna1971NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
3427680Tyluś Sylwia1979Parkrun SzczecinekTeam Biegowy SzczecinekSzczecinekK4tak
3529541Von Bardeleben Agnieszka1971Babeczki KoszalinKoszalinK4tak
3629424Walter Joanna1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK4tak
3725740Walter Joanna1972NIEZRZESZONYBiałogardK4tak
3828756Wiktorowicz Małgorzata1975NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
3928463Witkiewicz Magda1978KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK4tak
4029599Wolf Beata1978NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
4125205Wolf Weronika1975NIEZRZESZONYsianówK4tak
4229548Zielińska Dominika1980RAZ SzczecinSzczecinK4tak
4329257Ziomek Joanna19714Run TKKF KoszalinKoszalinK4tak
4425303Żurek Kamila1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
Mężczyźni 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129407Baranowski Piotr1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
229476Bartosik Jarosław1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
326194Bąk Zbigniew1979RannerswaldeDarłowoM4tak
429581Berg Thoralaf1972Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM4tak
528812Bil Adrian1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
627781Błaszczyk Zbigniew1977NIEZRZESZONYSzczecinek M4nie
727943Borysiewicz Grzegorz1971NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
827347Borzęcki Norbert1980NIEZRZESZONYKoszalin M4tak
928594Bryla Krzysztof1974Drużyna Szpiku Biegnijmy.pl KoszalinKoszalinM4tak
1029726Bykowski Robert1975Forma Rosnowo CSSPRosnowoM4tak
1125181Chamera Krzysztof1972NIEZRZESZONYBMG SłupskM4tak
1225182Chrystofiak Paweł1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
1328451Cincio Robert1977TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4nie
1425293Czaplicki Paweł1976TKKF KoszalinKoszalinM4nie
1528418Czerwiński Daniel1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1629623Danowski Maciej1974KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM4nie
1729707Daszko Tomasz1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1827721Dąbrowski Grzegorz1973NIEZRZESZONYBoninM4tak
1925684Dereń Grzegorz1976K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
2029296Dróżdż Mariusz1976NIEZRZESZONYDrawsko PomorskieM4tak
2127789Dziuba Piotr1979MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKM4tak
2228496Filarowski Stefan1972NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM4tak
2327175Gajek Artur1976NIEZRZESZONYKĘPICEM4tak
2427225Gawron Piotr1975KB GOCH BYTÓWBytówM4tak
2526772Gąsecki Tomasz1972NIEZRZESZONYKoszalin/MaszkowoM4tak
2629698Golecki Mirosław1977Forma Rosnowo CSSPTKKF KoszalinRosnowoM4tak
2728427Goliński Łukasz1979K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinM4tak
2829487Góra Sylwester1974PHILIPS-PIŁAOKONEKM4tak
2928493Górny Norbert1974Forma RosnowoRosnowoM4tak
3027408Grochowski Rafał1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3128968Grudziński Marcin1978NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
3225051Hamrol Dawid1980KatedraKoszalinKoszalinM4tak
3328151Harasym Zbigniew1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3429209Hołubasz Paweł1978UNIA RACING TEAM LĘBORKLęborkM4tak
3528450Iwaniec Dariusz1975NIEZRZESZONYSierakowoM4tak
3625640Jabłoński Arkadiusz1974NIEZRZESZONYTYCHOWOM4tak
3729765Jarosz Wiesław1973JW. 1223 BLOGKoszalinM4tak
3829473Jaruga Artur1978NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
3927001Jasiczek Dariusz1976CSSP KoszalinKoszalinM4tak
4029620Jodda Sławomir1979Zamoście PiłaPiłaM4tak
4129252Jura Krzysztof1971Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM4tak
4227607Kachlicki Kamil1976NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
4327591Kajkowski Rafał1975Dodomisie KoszalinKoszalinM4tak
4425067Kaleta Sebastian1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4526627Kapuściński Robert1978JW 1223 Bateria Dowodzenia PułkuKoszalinM4tak
4625311Karwasz Krzysztof1974Katedra KoszalinKoszalinM4tak
4728566Kasztelan Władysław1978TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4tak
4825467Kędzierski Andrzej1980NIEZRZESZONYSZCZECINEKM4zw.
4928648Kilar Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5024602Klebanowski Artur1974NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
5128899Koiszewski Krzysztof1972NIEZRZESZONYLęborkM4tak
5225211Kołakowski Dariusz1972K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
5325589Kołodziejczak Grzegorz1974NIEZRZESZONYSzczecinekM4tak
5428465Kondraciuk Piotrek1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5528446Kowalski Roman1980KOSPELKoszalinM4tak
5625103Krakowiak Sławomir1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5725076Krasiński Witold1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
5828213Krokos Robert1980JW 1223KoszalinM4tak
5928561Krzanowski Marcin1980KB Dziesiątka BiałogardbiałogardM4tak
6025298Kszczanowicz Jacek1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4nie
6125316Kukieła Tomasz1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6227281Kutwin Artur1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6329716Labziuk Aleksander1978Achilles LesznoUKRAINAM4tak
6429657Labziuk Oleksandr1978Achilles LesznoWinnicaM4nie
6529146Leśniak Tomasz1974SekrecikBierkowoM4nie
6628726Lubawiński Krzysztof1978K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4nie
6728626Łopiński Piotr1980NIEZRZESZONYDREZDENKOM4tak
6829516Maciążek Jarosław1978NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
6928356Maciejewski Marcin1972NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
7027362Malinowski Mariusz1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
7128556Matejko Jacek1973TKKF KOSZALINM4tak
7228622Matyjasek Zbigniew1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
7329757Mazur Emiliusz1976RunnerswaldeDarłowoM4nie
7428376Mędel Cezary1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
7525091Michalski Artur1980BBL GDYNIA KPW GdyniaGdyniaM4tak
7629714Miękczyńska Marta1978KB SPRINT ŚWIDWINświdwinM4nie
7728951Nawodziński Grzegorz1976NIEZRZESZONYŚwidwinM4nie
7825282Nowakowski Rafał1977NIEZRZESZONYKonikowoM4tak
7925717Nowak Marcin1979NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
8028349Ogrodnik Grzegorz1974JW 1223 1dplotKOSZALINM4tak
8129230Oleksy Piotr1979NIEZRZESZONYKAMIENNA GÓRAM4tak
8229530Oszubski Kazimirz19734RUN Team BydgoszczBYDGOSZCZM4nie
8329121Pakulski Marcin1974NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
8429759Pancewicz Piotr1978RunnerswaldeDarłowoM4tak
8526270Piątkowski Bartosz1975AKT KoszalinKoszalinM4tak
8628797Pieczka Dariusz1978JW 1223 1dplot 17klogPolanówM4nie
8728214Płoski Krzysztof1977JW 1223KoszalinM4tak
8825313Polak Szymon1974BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM4tak
8929444Polikowski Patryk1978NIEZRZESZONYSopotM4tak
9029304Poliński Sylwester1976NIEZRZESZONYŚwidwinM4tak
9127813Powarzyński Krzysztof1971NIEZRZESZONYMalechowoM4tak
9228748Radecki Jacek1972NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9328714Radecki Przemysław1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9426581Rama Janusz1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
9528754Raszpla Radoslaw1973NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
9628737Reterski Przemysław1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
9727839Rogoża Ireneusz1972NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9828959Rój Andrzej1973NIEZRZESZONYBiałogardM4tak
9927754Rudnikowski Maciej1974NIEZRZESZONYDarłowoM4tak
10026953Rutkowski Witold1971NIEZRZESZONYSZCZECINM4tak
10124465Rybaczek Sebastian1978FORMA ROSNOWO JW 1223 - 3dplotRosnowoM4tak
10228837Ryśkiewicz Rafał1976TNTKoszalinM4tak
10327073Siepracki Adam1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10428864Skaza Dawid1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10529289Spalik Mariusz1972NIEZRZESZONYMIASTKOM4tak
10625083Stawiszyński Jarosław1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10725609Stępniak Tomasz1979I LO KoszalinKoszalinM4tak
10826301Stężała Artur1975JW 1223 2dplotNowe BieliceM4tak
10929506Studziński Siergiej1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11028340Subalski Michał1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11128378Szałkowski Wojtek1976NIEZRZESZONYUSTKAM4tak
11229659Szczeblewski Grzegorz1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11329647Sznajder Wiktor1977NIEZRZESZONYGościm M4tak
11428807Szymański Sylwester1973ULKS BarwiceTeam Biegowy SzczecinekSzczecinekM4tak
11528152Tomalik Karol1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11628705Tomczak Marek1978BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinKoszalinM4tak
11726746Tomczyk Leszek1977JW 1223 3dplotŻegocinoM4tak
11829764Trośniak Piotr1972KB 10 BiaogardBiałogardM4tak
11929277Trott Daniel1974NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
12027684Tyluś Damian1971Parkrun SzczecinekSzczecinekM4tak
12129425Walter Przemysław1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogradM4tak
12229167Wesołowski Arkadiusz1976NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
12329226Widoniak Rafał1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
12429613Wielgus Paweł1979NIEZRZESZONYOkonekM4tak
12525213Wilkowski Krzysztof1979NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
12628987Wojciechowski Jarosław1979IKS BRAK FORMYŚWINOUJŚCIEM4tak
12725469Wyszkowski Marcin1973NIEZRZESZONYkołobrzegM4nie
12829557Zięba Maciej1972NIEZRZESZONYSzczecinekM4nie
12928625Ziomko Rafał1972KołobrzegKołobrzegM4tak
13025737Żebrowski Kamil1978Teem BoboliceBoboliceM4nie
13127659Żmijowski Piotr1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
13225097Żurek Daniel1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
Kobiety 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128924Budzyńska Elżbieta1966NIEZRZESZONYSłupskK5nie
225747Grabowska Elżbieta1965NIEZRZESZONYZłotówK5tak
325073Kołodziejczyk Danuta1964Kobietkibiegaja.plBiesowiceK5nie
428997Panas Małgorzata1970NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
524480Pełka Iwona1968NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
629011Piętko Joanna1968NIEZRZESZONYkoszalinK5tak
728717Sikorska Grażyna1961NIEZRZESZONYKurowoK5tak
829583Sternkiker Heike1968Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderK5tak
929359Wilhelm Mariola1963NIEZRZESZONYKoszalinK5nie
1028700Wojciechowska-Hrycyk Agata1968NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
1126169Wójcik Damian1970RunnerswaldeDarłowoK5nie
Mężczyźni 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128804Adamczak Andrzej1961TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM5nie
226171Buch Jacek1965NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
329584Burmeister Burkhardt1962Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM5tak
429225Butowicz Adam1961NIEZRZESZONYSZCZECINEKM5tak
528624Chudzik Zbigniew19614RUN TKKF KoszalinStare BieliceM5tak
629742Dzieszuk Dariusz19684 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
729222Guzowski Dariusz1969Talex Borysław BorzytuchomCetyńM5nie
829228Hessel Lars1967NIEZRZESZONYNEUBRANDENBURGM5zw.
929585Hessel Lars1967SV Turbine Neubrandenburg e.V. - GermanyNeubrandenburgM5tak
1029656Jankowski Maciej1969NIEZRZESZONYKołobrzegM5nie
1128557Kolasa Tomasz1970NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
1225394Korpal Cezary1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1329683Kosiński Krzysztof1962NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1425166Kościelniak Robert1964NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1527797Krotowski Grzegorz1966K.B. TUPOT USTKAUSTKAM5tak
1629253Kryczka Stanisław1969Miasteckie Towarzystwo Sportowe HamerMiastkoM5tak
1728672Krysiak Andrzej1968NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1829010Lampkowski Krzysztof1966NIEZRZESZONYświeszyno M5tak
1925192Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM5tak
2028749Niedbała Konrad1969NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
2128024Norek Tomasz1968NIEZRZESZONYKOSZALINM5tak
2226495Pełka Janusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
2329126Potecki Mariusz1969NIEZRZESZONYBiałogardM5tak
2429261Radliński Leopold1970PUPIL KOSZALINKoszalinM5zw.
2526370Rogalski Marcin1965VOCALIS SZCZECINSzczecinM5tak
2628252Rybarczyk Jan1967NIEZRZESZONYDarłowoM5tak
2729697Schmidt Dariusz1964NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
2829391Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
2929464Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
3028861Sidelko Robert1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3128486Siegert Tomasz1970NIEZRZESZONYSzczecinekM5tak
3229178Sikorski Witold1961KB RUN 42RosnowoM5tak
3329576Sobolewski Marek1969NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
3429540Stankiewicz Wiesław1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3529582Sternkiker Mario1968Schwedter Hasen - GermanySchwedt OderM5tak
3627177Szczepaniak Jacek1967NIEZRZESZONYKĘPICEM5tak
3729800Szymański Tomasz1968Team Biegowy SzczecinekSzczecinekM5tak
3825506Ślusarz Krzysztof1968NIEZRZESZONYkoszalinM5tak
3929019Trzeciak Dariusz1969NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
4029034Turczyn Grzegorz1970Night Runners SłupskSłupskM5tak
4128554Urbanowicz Grzegorz1969NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
4226222Wiliński Marek1961NIEZRZESZONYŚwidwinM5tak
4329639Zawada Andrzej1966NIEZRZESZONYWodnicaM5tak
4425178Zelek Jan19624RUN TKKF KoszalinKoszalinM5tak
4529256Ziomek Darek19704Run TKKF KoszalinKoszalinM5tak
4625261Zwoliński Jan19684RUN TKKF KoszalinWierciszewoM5tak
Kobiety 60-69 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
126191Krzewińska Małgorzata19594 Run TKKF KOSZALINKoszalinK6tak
229636Kubiak Maria1951NIEZRZESZONYRumiaK6tak
Mężczyźni 60-69 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129627Alaba Jerzy1959KB 10 BiaogardBiaogardM6tak
229485Błachnio Marian1951NIEZRZESZONYjaworznoM6nie
327388Bogacki Tomasz19594RUN TKKF KoszalinKoszalinM6tak
428582Dziuba Leszek1955KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM6tak
528234Juszczak Krzysztof1954NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
629343Kaczmarek Zbigniew1953NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
724400Karnicki Zygmunt19554 Run TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
828722Kazibut Zdzislaw1952Securitas PoznańPoznańM6tak
925538Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
1025491Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinM6zw.
1129028Mieczkowski Michał1959KTC KołobrzegKołobrzegM6tak
1229385Niwiński Grzegorz1958NIEZRZESZONYUSTKAM6nie
1329547Niwiński Grzegorz1958NIEZRZESZONYUSTKAM6tak
1429384Niwiński Grzegorz1958TUPOT USTKAUSTKAM6nie
1529364Opaliński Stanisław1956NIEZRZESZONYKołobrzegM6tak
1625232Rudziński Bronisław1955NIEZRZESZONYKOSZALINM6tak
1727132Skiers Stanisław1952NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
1827176Strzelecki Zbigniew1956NIEZRZESZONYKORZYBIEM6tak
1927018Świetlik Tomasz1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
2025606Walo Zbigniew1958TKKF KOSZALINKOSZALINM6zw.
2126064Ziętara Ryszard1955NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
Kobiety powyżej 70 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
Mężczyźni powyżej 70 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
125605Bartnik Marian1931TKKF KOSZALINKOSZALINM7tak
229505Głowacki Włodzimierz1938NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
328477Gudziński Lech1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
425780Hiller Jerzy1947Perfect Runner TeamLublinM7tak
529635Kubiak Andrzej1950NIEZRZESZONYRumiaM7tak
626952Nowak Wiesław1949NIEZRZESZONYSZCZECINM7tak
729732Puścian Krzysztof Kamil1794NIEZRZESZONYManowoM7tak
829413Słomski Zenon1946NIEZRZESZONYKORZYBIEM7nie
925383Swatowski Andrzej1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
System zapisów - copyright © b4sport.pl