GP Koszalina 2015

24.05.2015 - XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów - 1 mila

Lista startowa

Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129131Babińska Natalia1997NIEZRZESZONYSzczecinekK3zw.
225504Bajer Emilia1985NIEZRZESZONYmściceK4tak
327389Bogacka Lucyna19594RUN TKKF KoszalinKoszalinK7tak
429786Bolek Adrian2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
528403Bońkowski Krzysztof1973NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
628404Bońkowski Robert1997NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
729187Brzoskowski Artur1982NIEZRZESZONYLędziechowoM4nie
829325Chmieliński Mirek2000NIEZRZESZONYKonikowoM3zw.
929326Chmieliński Zbyszek1967NIEZRZESZONYM6nie
1026233Czajkowski Łukasz1986NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
1128268Dąbrowska Alicja1966NIEZRZESZONYSianówK6tak
1228269Dąbrowska Katarzyna1988NIEZRZESZONYSianówK4tak
1329592Dębowska-Szczytkowska Izabella1973K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK5tak
1425262Frontczak Izabela1987TKKF KOSZALINSzczecinekK4nie
1527749Fruba Karina1983STOPA SłupskRedzikowoK4zw.
1629588Gajlewicz Anna1991NIEZRZESZONYMiastkoK3tak
1725285Gawiecka Mariola1975NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
1825258Gawiecki Piotr1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1928035Gawron Barbara1982KB GOCH BYTÓWBytówK4tak
2026371Goduńska Anna1964VOCALIS SZCZECINSzczecinK6tak
2126612Gołębiewska Izabella1973NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
2226615Gołębiewski Roman1970NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
2329227Grzybowski Piotr1975NIEZRZESZONYSZCZEGLINO NOWEM5tak
2429763Gzela Anna2000NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
2529700Hajko Maciej2003NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
2629701Hajko Miłosz2007NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
2725155Hausman Andrzej1954NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
2828704Hrycyk Anna2003NIEZRZESZONYKołobrzegK2zw.
2929641Ignaczak Piotr1994KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM3tak
3027746Imiołek Jacek1977NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3127745Imiołek Marcel2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
3229382Janaczyk Eliza2010NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
3329097Janiak Grzegorz1983NIEZRZESZONYSzczecinM4tak
3427255Jaźwiński Dawid2000NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
3529575Kantor Sławek1987NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3629088Karaś Krystian2004NIEZRZESZONYSłupskM1nie
3729087Karaś Radosław1981NIEZRZESZONYSłupskM4nie
3829719Kasprowicz Adam2001KL Bałtyk KoszalinKoszalinM2zw.
3929760Kierkosz Natalia2000NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
4029751Kilar Igor2010NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
4128646Kilar Oliwia2007NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
4229750Kilar Zofia1946NIEZRZESZONYKoszalinK8tak
4329362Koszowski Krystian1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4426223Kotarski Kamil1990NIEZRZESZONYŚwidwinM4nie
4529718Kozak Paweł2001KL Bałtyk KoszalinKoszalinM2zw.
4625534Kozłowiecka Małgorzata1960NIEZRZESZONYKoszalinK7zw.
4725535Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KOSZALINKoszalinM7tak
4828552Kozub Bartosz2002NIEZRZESZONYKonikowoM2zw.
4926252Kramarz Aneta1978RossbieganiKoszalinK5tak
5026253Kramarz Stanisław2003RossbieganiKoszalin M2zw.
5128985Krawców Daniel1985NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
5229490Kruk Wiktor2007NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
5329634Krzemiński Michał1986NIEZRZESZONYKoszalin / SopotM4tak
5428801Kulczyk Jerzy19624 Run TKKF KoszalinTychowoM6tak
5528255Kusyk Magdalena1990NIEZRZESZONYK4tak
5625092Lipski Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
5729435Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinM7zw.
5829416Markiewicz Miłosz2005SSP NASZA SZKOŁAKoszalinM1zw.
5929417Markiewicz Wojciech1973NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
6028285Marszałkowska Dorota1984NIEZRZESZONYPrzybrdaK4tak
6128284Marszałkowski Radosław1988NIEZRZESZONYPrzybrdaM4tak
6225148Mazurek Hanna2004NIEZRZESZONYKoszalinK1tak
6325393Michalski Paweł1988NIEZRZESZONYBoninM4tak
6427243Mielczarek Julia1999NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
6525133Młynarska Nina1970NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
6625134Młynarski Hubert1997NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6725135Młynarski Piotr1968NIEZRZESZONYkoszalinM6tak
6825112Morawski Tomasz1961Roweria KoszalinKoszalinM6tak
6928423Nadowska Dorota1979Just Up FitnessKoszalinK5nie
7028350Ogrodnik Sebastian2004SP 7KOSZALIN M1tak
7129651Pawłowski Szymon1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
7229650Pawłowski Szymon1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
7329553Peters Dariusz1961PW DarpolKoszalinM6tak
7429589Pettke Łukasz1990NIEZRZESZONYGdańskM4tak
7528724Pilarska Anastazja2003NIEZRZESZONYUstronie MorskieK2zw.
7629572Plata Sebastian2002NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
7725059Przybyszewska Ewa1977NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
7825060Przybyszewski Adrian1997NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
7929260Radlińska Nela1999PUPIL KOSZALINKozalinK3zw.
8026582Rama Ewa1964NIEZRZESZONYKołobrzegK6tak
8126646Roganowska Danuta1983NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8226645Roganowski Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
8329662Ryman - Lipińska Sandra1998ZSP1 SŁUPSKTRZEBIELINOK3zw.
8426185Samoił-Kowalska Gerda1998ZS nr 7 BUDOWLANKABOBOLICEK3zw.
8525234Simonowicz Aneta1981NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8627130Skiers Wanda1956NIEZRZESZONYKoszalinK7tak
8728895Skowyrski Janusz1962Roweria Koszalinstare bieliceM6tak
8827257Stachowiak Gracjan2005NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
8929136Swjatecki Jezry1944NIEZRZESZONYSZCZECINM8tak
9029594Szczytkowska Natalia1999K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK3tak
9129593Szczytkowski Jakub2001K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM2tak
9229591Szczytkowski Marek1972K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
9329673Szemro Dawid1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
9425323Szycko Oliwia2006NIEZRZESZONYSłupskK1zw.
9529646Teofilak Kamil1997KKKSKoszalinM3zw.
9629762Trośniak Katarzyna2004KB 10 BiaogardBiałogard K1zw.
9725100Tusk Aleksandra1980NIEZRZESZONYKoszalinK5zw.
9825102Tusk Maciej2008NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
9925101Tusk Szymon2006NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
10029552Von Bardeleben Cruise2002Babeczki KoszalinKoszalinK2zw.
10129551Von Bardeleben Tarryn2004Babeczki KoszalinKoszalinK1zw.
10227744Walczak Agnieszka1976NIEZRZESZONYKoszalinK5nie
10329543Walter Joanna1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK5tak
10428841Wąsicka Wiktoria2000STOPA SŁUPSKSŁUPSKK3zw.
10528842Wąsicki Jacek1973STOPA SŁUPSKSŁUPSKM5nie
10625941Wieczorkiewicz Daniel1981Ryś BandaStargard SzczecińskiM4tak
10725948Wilczewski Mariusz1986Mks ŚWIĘC ABWood sławnoSławsko M4nie
10828464Witkiewicz Eryk1976KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM5tak
10928984Wojciechowska Anna1984NIEZRZESZONYŚWINOUJŚCIEK4tak
11029563Wróbel Jakub1999NIEZRZESZONYStare BieliceM3zw.
11129562Wróbel Kornelia2002NIEZRZESZONYStare BieliceK2zw.
11227256Wróblewski Jacek2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
11329323Zachciał-Pec Joanna1970NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
11428733Zboińska Agnieszka1972NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
11528732Zboiński Wojciech1967NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
11629624Zieliński Kamil1983RAZ SzczecinSzczecinM4zw.
11729258Ziomek Maja19984Run TKKF KoszalinKoszalinK3tak
11828163Zmuda-Trzebiatowska Małgorzata1982NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
11929537Żukowski Cezary1983NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129131Babińska Natalia1997NIEZRZESZONYSzczecinekK3zw.
225504Bajer Emilia1985NIEZRZESZONYmściceK4tak
327389Bogacka Lucyna19594RUN TKKF KoszalinKoszalinK7tak
428268Dąbrowska Alicja1966NIEZRZESZONYSianówK6tak
528269Dąbrowska Katarzyna1988NIEZRZESZONYSianówK4tak
629592Dębowska-Szczytkowska Izabella1973K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK5tak
725262Frontczak Izabela1987TKKF KOSZALINSzczecinekK4nie
827749Fruba Karina1983STOPA SłupskRedzikowoK4zw.
929588Gajlewicz Anna1991NIEZRZESZONYMiastkoK3tak
1025285Gawiecka Mariola1975NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
1128035Gawron Barbara1982KB GOCH BYTÓWBytówK4tak
1226371Goduńska Anna1964VOCALIS SZCZECINSzczecinK6tak
1326612Gołębiewska Izabella1973NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
1429763Gzela Anna2000NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
1528704Hrycyk Anna2003NIEZRZESZONYKołobrzegK2zw.
1629382Janaczyk Eliza2010NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
1729760Kierkosz Natalia2000NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
1828646Kilar Oliwia2007NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
1929750Kilar Zofia1946NIEZRZESZONYKoszalinK8tak
2025534Kozłowiecka Małgorzata1960NIEZRZESZONYKoszalinK7zw.
2126252Kramarz Aneta1978RossbieganiKoszalinK5tak
2228255Kusyk Magdalena1990NIEZRZESZONYK4tak
2328285Marszałkowska Dorota1984NIEZRZESZONYPrzybrdaK4tak
2425148Mazurek Hanna2004NIEZRZESZONYKoszalinK1tak
2527243Mielczarek Julia1999NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
2625133Młynarska Nina1970NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
2728423Nadowska Dorota1979Just Up FitnessKoszalinK5nie
2828724Pilarska Anastazja2003NIEZRZESZONYUstronie MorskieK2zw.
2925059Przybyszewska Ewa1977NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
3029260Radlińska Nela1999PUPIL KOSZALINKozalinK3zw.
3126582Rama Ewa1964NIEZRZESZONYKołobrzegK6tak
3226646Roganowska Danuta1983NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3329662Ryman - Lipińska Sandra1998ZSP1 SŁUPSKTRZEBIELINOK3zw.
3426185Samoił-Kowalska Gerda1998ZS nr 7 BUDOWLANKABOBOLICEK3zw.
3525234Simonowicz Aneta1981NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3627130Skiers Wanda1956NIEZRZESZONYKoszalinK7tak
3729594Szczytkowska Natalia1999K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK3tak
3825323Szycko Oliwia2006NIEZRZESZONYSłupskK1zw.
3929762Trośniak Katarzyna2004KB 10 BiaogardBiałogard K1zw.
4025100Tusk Aleksandra1980NIEZRZESZONYKoszalinK5zw.
4129552Von Bardeleben Cruise2002Babeczki KoszalinKoszalinK2zw.
4229551Von Bardeleben Tarryn2004Babeczki KoszalinKoszalinK1zw.
4327744Walczak Agnieszka1976NIEZRZESZONYKoszalinK5nie
4429543Walter Joanna1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK5tak
4528841Wąsicka Wiktoria2000STOPA SŁUPSKSŁUPSKK3zw.
4628984Wojciechowska Anna1984NIEZRZESZONYŚWINOUJŚCIEK4tak
4729562Wróbel Kornelia2002NIEZRZESZONYStare BieliceK2zw.
4829323Zachciał-Pec Joanna1970NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
4928733Zboińska Agnieszka1972NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
5029258Ziomek Maja19984Run TKKF KoszalinKoszalinK3tak
5128163Zmuda-Trzebiatowska Małgorzata1982NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129786Bolek Adrian2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
228403Bońkowski Krzysztof1973NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
328404Bońkowski Robert1997NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
429187Brzoskowski Artur1982NIEZRZESZONYLędziechowoM4nie
529325Chmieliński Mirek2000NIEZRZESZONYKonikowoM3zw.
629326Chmieliński Zbyszek1967NIEZRZESZONYM6nie
726233Czajkowski Łukasz1986NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
825258Gawiecki Piotr1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
926615Gołębiewski Roman1970NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
1029227Grzybowski Piotr1975NIEZRZESZONYSZCZEGLINO NOWEM5tak
1129700Hajko Maciej2003NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
1229701Hajko Miłosz2007NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
1325155Hausman Andrzej1954NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
1429641Ignaczak Piotr1994KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM3tak
1527746Imiołek Jacek1977NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1627745Imiołek Marcel2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
1729097Janiak Grzegorz1983NIEZRZESZONYSzczecinM4tak
1827255Jaźwiński Dawid2000NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
1929575Kantor Sławek1987NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2029088Karaś Krystian2004NIEZRZESZONYSłupskM1nie
2129087Karaś Radosław1981NIEZRZESZONYSłupskM4nie
2229719Kasprowicz Adam2001KL Bałtyk KoszalinKoszalinM2zw.
2329751Kilar Igor2010NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
2429362Koszowski Krystian1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2526223Kotarski Kamil1990NIEZRZESZONYŚwidwinM4nie
2629718Kozak Paweł2001KL Bałtyk KoszalinKoszalinM2zw.
2725535Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KOSZALINKoszalinM7tak
2828552Kozub Bartosz2002NIEZRZESZONYKonikowoM2zw.
2926253Kramarz Stanisław2003RossbieganiKoszalin M2zw.
3028985Krawców Daniel1985NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
3129490Kruk Wiktor2007NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
3229634Krzemiński Michał1986NIEZRZESZONYKoszalin / SopotM4tak
3328801Kulczyk Jerzy19624 Run TKKF KoszalinTychowoM6tak
3425092Lipski Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3529435Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinM7zw.
3629416Markiewicz Miłosz2005SSP NASZA SZKOŁAKoszalinM1zw.
3729417Markiewicz Wojciech1973NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3828284Marszałkowski Radosław1988NIEZRZESZONYPrzybrdaM4tak
3925393Michalski Paweł1988NIEZRZESZONYBoninM4tak
4025134Młynarski Hubert1997NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4125135Młynarski Piotr1968NIEZRZESZONYkoszalinM6tak
4225112Morawski Tomasz1961Roweria KoszalinKoszalinM6tak
4328350Ogrodnik Sebastian2004SP 7KOSZALIN M1tak
4429651Pawłowski Szymon1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
4529650Pawłowski Szymon1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
4629553Peters Dariusz1961PW DarpolKoszalinM6tak
4729589Pettke Łukasz1990NIEZRZESZONYGdańskM4tak
4829572Plata Sebastian2002NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
4925060Przybyszewski Adrian1997NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
5026645Roganowski Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
5128895Skowyrski Janusz1962Roweria Koszalinstare bieliceM6tak
5227257Stachowiak Gracjan2005NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
5329136Swjatecki Jezry1944NIEZRZESZONYSZCZECINM8tak
5429593Szczytkowski Jakub2001K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM2tak
5529591Szczytkowski Marek1972K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
5629673Szemro Dawid1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
5729646Teofilak Kamil1997KKKSKoszalinM3zw.
5825102Tusk Maciej2008NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
5925101Tusk Szymon2006NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
6028842Wąsicki Jacek1973STOPA SŁUPSKSŁUPSKM5nie
6125941Wieczorkiewicz Daniel1981Ryś BandaStargard SzczecińskiM4tak
6225948Wilczewski Mariusz1986Mks ŚWIĘC ABWood sławnoSławsko M4nie
6328464Witkiewicz Eryk1976KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM5tak
6429563Wróbel Jakub1999NIEZRZESZONYStare BieliceM3zw.
6527256Wróblewski Jacek2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
6628732Zboiński Wojciech1967NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
6729624Zieliński Kamil1983RAZ SzczecinSzczecinM4zw.
6829537Żukowski Cezary1983NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
Kobiety poniżej 16 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129382Janaczyk Eliza2010NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
228646Kilar Oliwia2007NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
325148Mazurek Hanna2004NIEZRZESZONYKoszalinK1tak
425323Szycko Oliwia2006NIEZRZESZONYSłupskK1zw.
529762Trośniak Katarzyna2004KB 10 BiaogardBiałogard K1zw.
629551Von Bardeleben Tarryn2004Babeczki KoszalinKoszalinK1zw.
Mężczyźni poniżej 16 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129701Hajko Miłosz2007NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
227745Imiołek Marcel2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
329088Karaś Krystian2004NIEZRZESZONYSłupskM1nie
429751Kilar Igor2010NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
529490Kruk Wiktor2007NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
629416Markiewicz Miłosz2005SSP NASZA SZKOŁAKoszalinM1zw.
728350Ogrodnik Sebastian2004SP 7KOSZALIN M1tak
827257Stachowiak Gracjan2005NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
925102Tusk Maciej2008NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
1025101Tusk Szymon2006NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
Kobiety 17-19 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128704Hrycyk Anna2003NIEZRZESZONYKołobrzegK2zw.
228724Pilarska Anastazja2003NIEZRZESZONYUstronie MorskieK2zw.
329552Von Bardeleben Cruise2002Babeczki KoszalinKoszalinK2zw.
429562Wróbel Kornelia2002NIEZRZESZONYStare BieliceK2zw.
Mężczyźni 17-19 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129786Bolek Adrian2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
229700Hajko Maciej2003NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
329719Kasprowicz Adam2001KL Bałtyk KoszalinKoszalinM2zw.
429718Kozak Paweł2001KL Bałtyk KoszalinKoszalinM2zw.
528552Kozub Bartosz2002NIEZRZESZONYKonikowoM2zw.
626253Kramarz Stanisław2003RossbieganiKoszalin M2zw.
729572Plata Sebastian2002NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
829593Szczytkowski Jakub2001K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM2tak
927256Wróblewski Jacek2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
Kobiety 20-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129131Babińska Natalia1997NIEZRZESZONYSzczecinekK3zw.
229588Gajlewicz Anna1991NIEZRZESZONYMiastkoK3tak
329763Gzela Anna2000NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
429760Kierkosz Natalia2000NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
527243Mielczarek Julia1999NIEZRZESZONYKoszalinK3zw.
629260Radlińska Nela1999PUPIL KOSZALINKozalinK3zw.
729662Ryman - Lipińska Sandra1998ZSP1 SŁUPSKTRZEBIELINOK3zw.
826185Samoił-Kowalska Gerda1998ZS nr 7 BUDOWLANKABOBOLICEK3zw.
929594Szczytkowska Natalia1999K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK3tak
1028841Wąsicka Wiktoria2000STOPA SŁUPSKSŁUPSKK3zw.
1129258Ziomek Maja19984Run TKKF KoszalinKoszalinK3tak
Mężczyźni 20-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128404Bońkowski Robert1997NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
229325Chmieliński Mirek2000NIEZRZESZONYKonikowoM3zw.
329641Ignaczak Piotr1994KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM3tak
427255Jaźwiński Dawid2000NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
525134Młynarski Hubert1997NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
629651Pawłowski Szymon1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
729650Pawłowski Szymon1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
825060Przybyszewski Adrian1997NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
929673Szemro Dawid1999NIEZRZESZONYKoszalinM3zw.
1029646Teofilak Kamil1997KKKSKoszalinM3zw.
1129563Wróbel Jakub1999NIEZRZESZONYStare BieliceM3zw.
Kobiety 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
125504Bajer Emilia1985NIEZRZESZONYmściceK4tak
228269Dąbrowska Katarzyna1988NIEZRZESZONYSianówK4tak
325262Frontczak Izabela1987TKKF KOSZALINSzczecinekK4nie
427749Fruba Karina1983STOPA SłupskRedzikowoK4zw.
528035Gawron Barbara1982KB GOCH BYTÓWBytówK4tak
628255Kusyk Magdalena1990NIEZRZESZONYK4tak
728285Marszałkowska Dorota1984NIEZRZESZONYPrzybrdaK4tak
826646Roganowska Danuta1983NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
925234Simonowicz Aneta1981NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1028984Wojciechowska Anna1984NIEZRZESZONYŚWINOUJŚCIEK4tak
1128163Zmuda-Trzebiatowska Małgorzata1982NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
Mężczyźni 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129187Brzoskowski Artur1982NIEZRZESZONYLędziechowoM4nie
226233Czajkowski Łukasz1986NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
329097Janiak Grzegorz1983NIEZRZESZONYSzczecinM4tak
429575Kantor Sławek1987NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
529087Karaś Radosław1981NIEZRZESZONYSłupskM4nie
629362Koszowski Krystian1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
726223Kotarski Kamil1990NIEZRZESZONYŚwidwinM4nie
828985Krawców Daniel1985NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
929634Krzemiński Michał1986NIEZRZESZONYKoszalin / SopotM4tak
1028284Marszałkowski Radosław1988NIEZRZESZONYPrzybrdaM4tak
1125393Michalski Paweł1988NIEZRZESZONYBoninM4tak
1229589Pettke Łukasz1990NIEZRZESZONYGdańskM4tak
1325941Wieczorkiewicz Daniel1981Ryś BandaStargard SzczecińskiM4tak
1425948Wilczewski Mariusz1986Mks ŚWIĘC ABWood sławnoSławsko M4nie
1529624Zieliński Kamil1983RAZ SzczecinSzczecinM4zw.
1629537Żukowski Cezary1983NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
Kobiety 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129592Dębowska-Szczytkowska Izabella1973K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK5tak
225285Gawiecka Mariola1975NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
326612Gołębiewska Izabella1973NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
426252Kramarz Aneta1978RossbieganiKoszalinK5tak
528423Nadowska Dorota1979Just Up FitnessKoszalinK5nie
625059Przybyszewska Ewa1977NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
725100Tusk Aleksandra1980NIEZRZESZONYKoszalinK5zw.
827744Walczak Agnieszka1976NIEZRZESZONYKoszalinK5nie
929543Walter Joanna1972KB Dziesiątka BiałogardBiałogardK5tak
1028733Zboińska Agnieszka1972NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
Mężczyźni 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128403Bońkowski Krzysztof1973NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
225258Gawiecki Piotr1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
329227Grzybowski Piotr1975NIEZRZESZONYSZCZEGLINO NOWEM5tak
427746Imiołek Jacek1977NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
525092Lipski Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
629417Markiewicz Wojciech1973NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
726645Roganowski Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
829591Szczytkowski Marek1972K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
928842Wąsicki Jacek1973STOPA SŁUPSKSŁUPSKM5nie
1028464Witkiewicz Eryk1976KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM5tak
Kobiety 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
128268Dąbrowska Alicja1966NIEZRZESZONYSianówK6tak
226371Goduńska Anna1964VOCALIS SZCZECINSzczecinK6tak
325133Młynarska Nina1970NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
426582Rama Ewa1964NIEZRZESZONYKołobrzegK6tak
529323Zachciał-Pec Joanna1970NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
Mężczyźni 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129326Chmieliński Zbyszek1967NIEZRZESZONYM6nie
226615Gołębiewski Roman1970NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
328801Kulczyk Jerzy19624 Run TKKF KoszalinTychowoM6tak
425135Młynarski Piotr1968NIEZRZESZONYkoszalinM6tak
525112Morawski Tomasz1961Roweria KoszalinKoszalinM6tak
629553Peters Dariusz1961PW DarpolKoszalinM6tak
728895Skowyrski Janusz1962Roweria Koszalinstare bieliceM6tak
828732Zboiński Wojciech1967NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
Kobiety 60-69 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
127389Bogacka Lucyna19594RUN TKKF KoszalinKoszalinK7tak
225534Kozłowiecka Małgorzata1960NIEZRZESZONYKoszalinK7zw.
327130Skiers Wanda1956NIEZRZESZONYKoszalinK7tak
Mężczyźni 60-69 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
125155Hausman Andrzej1954NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
225535Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KOSZALINKoszalinM7tak
329435Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinM7zw.
Kobiety powyżej 70 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129750Kilar Zofia1946NIEZRZESZONYKoszalinK8tak
Mężczyźni powyżej 70 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129136Swjatecki Jezry1944NIEZRZESZONYSZCZECINM8tak
System zapisów - copyright © b4sport.pl