GP Koszalina 2015

27.12.2015 - VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5km

Lista startowa

Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135862Antosiewicz Rafał1984NIEZRZESZONYKoszalin M3tak
236331Atałap Artur1968NIEZRZESZONYOleckoM5tak
329409Baranowski Piotr1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
429661Barska Kamila1999WYBRZEŻE OBJAZDABAŁĄMĄTEKK2zw.
535995Bartkowiak Marian1962NIEZRZESZONYReskoM6tak
636019Bartnik Marian1931TKKF KoszalinKoszalinM7tak
736045Bartosik Jarosław1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
836035Bąk Zbigniew1979RunnerswaldeDarłowoM4tak
936334Benedysiuk Sławomir1967NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1035998Biedrzycki Andrzej1957CW Fanza KołobrzegStary Borek/KołobrzegM6tak
1135974Biedrzycki Andrzej1957OSP Stary BorekStary Borek KolobrzegM6nie
1236065Biedrzycki Krzysztof1971NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
1335881Bieniek Marzena1967NIEZRZESZONYczaplinekK5nie
1436106Bil Adrian1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1536224Bogacki Tomasz19594RUN TKKF KoszalinKoszalinM6tak
1635857Bogdanowicz Krzysztof19654 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
1736135Bojke Piotr1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1836218Bonisławski Jarosław1980NIEZRZESZONYSławnoM4tak
1936333Borecki Antoni2005NIEZRZESZONYSłupskM1zw.
2036332Borecki Grzegorz1978NIEZRZESZONYSłupskM4tak
2136143Borowiak Hanna1982Wozimysie.plKaliszK4tak
2236142Borowiak Maciej1981Wozimysie.plKaliszM4tak
2336175Borsuk Dorota1971NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
2436136Borysiewicz Grzegorz1971BorysyKoszalinM5tak
2536138Borysiewicz Joanna1977BorysyKoszalinK4tak
2636112Bromińska Wiesława1963NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
2736015Brovchenko Jurii1989Świat Płytek u KryspinaBytówM3tak
2836014Brovchenko Sylwia1988Świat Płytek u KryspinaBytówK3tak
2936359Brzezińska Katarzyna1981NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
3035985Brzozowska Barbara1979NIEZRZESZONYTychowoK4tak
3136157Bucka Marta1996NIEZRZESZONYTychowoK2nie
3228860Budzyńska Elżbieta1966NIEZRZESZONYSłupskK5tak
3335951But Maciej1996NIEZRZESZONYsadkowoM2tak
3435956But Mikołaj1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
3536269Butowicz Adam1961NIEZRZESZONYSzczecinekM6tak
3636231Chmielewski Bartosz1987NIEZRZESZONYŁopienicaM3tak
3736216Chodor Izabela1981NIEZRZESZONYGorzebądzK4nie
3836215Chodor Martyna19834 Run TKKF KoszalinKoszalinK3nie
3935800Chojnacki Bartosz1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
4036172Chołuj Jarosław1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4136023Chrystofiak Paweł1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
4236166Chudy Henryk1955K S Olszewski i synowie SławnoSławskoM6tak
4336309Chudzik Zbigniew1961NIEZRZESZONY4RUNTKKF KOSZALINM6tak
4436339Chwaleba Jan1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
4536338Chwaleba Jan1960NIEZRZESZONYKoszalinM6nie
4636066Chwiałkowski Cyprian1994NIEZRZESZONYMachlinyM2tak
4728453Cincio Robert1977TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4tak
4836191Cios Agnieszka1988NIEZRZESZONYUstronie MorskieK3tak
4936182Cyrankowski Przemysław1997ZSP1 SŁUPSKBałamątekM2zw.
5028596Czyżewska Beata1968Kołobrzeg BiegaKołobrzegK5tak
5125809Czyżewski Janusz1964Kołobrzeg BiegaKołobrzegM5tak
5235719Dąbrowska Alicja1966NIEZRZESZONYSianówK5tak
5336058Dąbrowska Anna1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
5435720Dąbrowska Katarzyna1988NIEZRZESZONYSianówK3tak
5535973Dąbrowski Grzegorz1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5635884Dereń Grzegorz1976K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
5736139Dębowska Anna1997BorysyKoszalinK2tak
5836093Dębska Dorota1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
5936171Dęga Ryszard1955K.B. TUPOT- USTKAUSTKAM6nie
6036164Domagała Sławomir1978K. B. SPRINT ŚWIDWINBrzeżnoM4tak
6136167Domaszk Zbigniew1973NIEZRZESZONYBytówM4tak
6235749Dorawa Wojtek1991NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6336080Dudek Mateusz1995NIEZRZESZONYKołobrzegM2tak
6435135Dudziak Piotr1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6533463Dudzińska Joanna1998NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
6636286Duk Magdalena1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
6736183Duszyński Rafał1998WYBRZEŻE OBJAZDABałamątekM2zw.
6836078Dyrcz Marika1981MKS Święc SławnoSławnoK4tak
6936165Dzieszuk Dariusz19684 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
7036317Dzieszuk Mateusz1992NIEZRZESZONYGryfinoM3tak
7136355Dzietczyk Kamil1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7235781Dziębowski Mariusz1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7336280Fajgier Tomasz1969NIEZRZESZONYManowoM5tak
7436178Fajgier Tomasz1969NIEZRZESZONYManowoM5tak
7535745Felkowska Karolina1982NIEZRZESZONYkoszalinK4nie
7635747Felkowski Tomasz1980NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
7735737Foszcz-Reda Monika1989NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
7835755Frontczak Izabela19874 Run TKKF KOSZALINSzczecinekK3nie
7935806Gałka Marcin1978NIEZRZESZONYTrzebiatówM4tak
8036222Gałkowski Damian1994Gmina Sławno AZS AWFiS GdańskSławskoM2nie
8136012Garski Kryspin1976Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
8236298Gawin Paulina1987Night Runners SłupsksłupskK3nie
8335777Gawlik Artur1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8436274Głowacki Włodzimierz1938NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
8535979Goliński Łukasz1979K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidiwnM4nie
8636103Gołyn Marek1982NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8736132Gorgol Piotr1986NIEZRZESZONYKrzemieniewoM3nie
8836291Gostkowski Łukasz1987GOCH BYTÓWBYTÓWM3tak
8935938Gotowała Rafał1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9036348Goździewicz Leszek1976Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
9136347Goździewicz Paweł1977Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
9236302Góra Agnieszka1977NIEZRZESZONYOkonekK4nie
9336303Góra Sylwester1974NIEZRZESZONYOkonekM4nie
9436228Górska Daria1989NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
9536322Górski Daniel1981Doit-now.plOławaM4tak
9636265Graj Joanna1989NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
9736147Grebienik Andrzej1974NIEZRZESZONYSłupskM4tak
9836199Gregorczyk Bartłomiej2000WYBRZEŻE OBJAZDAObjazdaM2zw.
9936022Groński Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalin/JamnoM5nie
10036061Grzegorzek Bartłomiej1984Biegamyrazem.plGdyniaM3nie
10135748Grzelak Karina1977BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinkoszalinK4nie
10236305Grzesik Eugeniusz1966TKKF KoszalinKoszalinM5tak
10336020Grzywa Roman197118.WOGWejherowoM5nie
10436221Gudziński Lech1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
10536283Guzowski Dariusz1969ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyńM5tak
10636284Guzowski Denis1995ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyńM2nie
10736043Gzela Olga1979NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
10836005Hakkarainen Jouni1972NIEZRZESZONYFinlandiaM5tak
10935841Hamer Paulina1996NIEZRZESZONYOstre bardoK2nie
11035811Hamer Szymon1981NIEZRZESZONYostre bardoM4nie
11136227Hamułka Krzysztof1974Dziki KoszalinŚwieszynoM4tak
11235743Hausman Andrzej1954KSR ROWERIAKoszalinM6tak
11333859Heller Zdzisław1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
11424404Herba Krzysztof1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
11536329Hirowicz Agnieszka1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
11635949Hok Marek1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11735768Hrankowska Monika1987NIEZRZESZONYSłupskK3tak
11835787Hryciów Paweł1984NIEZRZESZONYBiałogardM3tak
11935880Hrycyk Anna2003NIEZRZESZONYKołobrzegK1zw.
12035987Imiołek Jacek1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
12136054Imiołek Marcel2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
12236207Imiołek Marcin1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
12336324Iwanek Paweł1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
12436323Iwanek Wioleta1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
12536029Iwaniec Dariusz1975NIEZRZESZONYSierakowoM4tak
12635934Iwankiewicz Justyna1980NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
12736140Jabłoński Mateusz1996BorysyUstronie MorskieM2tak
12835877Jachimowska Beata1968Kijowe Morsy WrocławWrocławK5tak
12935964Jagła Łukasz1979NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
13035972Jagła Małgorzata1977NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
13136090Jakóbczak Dariusz1970NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
13235735Jakubowska Anna1992NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
13335738Janusz Tadeusz1957Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAPiotrków TrybunalskiNiepełnosprawnizw.
13436074Januszewski Jacek1962NIEZRZESZONYKOSZALINM6tak
13536036Jarczak Katarzyna1991NIEZRZESZONYSianówK3tak
13636312Jarosz Jakub1996TKKF KoszalinSucha KoszaliskaM2zw.
13735918Jaśkiewicz Dawid1990NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
13835882Jaśkiewicz Filip1994NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
13936087Jaźwiński Dawid2000NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
14036341Juszczyk Agnieszka1980NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
14135793Kacała Olga1986NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
14236051Kachlicki Kamil1976NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
14335820Kaczmarek Łukasz1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
14435812Kaczmarek Patrycja1990RunGryf GryficeGryficeK3tak
14535813Kaczmarek Rafał1984RunGryf GryficeGryficeM3tak
14635740Kaczmarek Tomasz1985Team biegowy szczecinekModinaM3tak
14736320Kaczmarek Zbigniew1953NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
14836028Kajkowski Rafał1975Dodomisie KoszalinKoszalinM4tak
14925070Kaleta Sebastian1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
15035753Kaliszuk Damian1982NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
15136044Kalkowski Paweł1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
15236049Kalkowski Piotr1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
15336085Kamelski Piotr1973NIEZRZESZONYSławno M4tak
15436047Kamieniecki Rafał1979K.B. TUPOT USTKAUstkaM4tak
15535808Kamyk Piotr1980MH KoszalinKoszalinM4nie
15636148Kandut Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
15736137Kania Ania1990BorysyPoznańK3tak
15836018Kaniewski Sebastian1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
15933873Kapuściński Robert1978JW1223bdowKoszalinM4tak
16024402Karnicki Zygmunt19554 Run TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
16136057Karpińska Hanna1977NIEZRZESZONYGoleniówK4tak
16236056Karpiński Tomasz1975NIEZRZESZONYGoleniówM4tak
16335997Kasprowicz Małgorzata1981STOPA SłupskSłupskK4tak
16435861Kazimierczak Leszek1980CSSP KOSZALINNiekłoniceM4nie
16535957Kaźmierczak Paweł1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
16635958Kaźmierczak Piotr1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
16736263Kępiński Marcin1984NIEZRZESZONYSłupskM3tak
16836335Kępka Adrian1995NIEZRZESZONYWiekowo/Darłowo M2tak
16935886Kępka Mirosław1970K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
17036260Kierkosz Marek1966NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
17135802Kiper Jarosław1976JW 1223 2dplotstrzekęcinoM4nie
17224604Klebanowski Artur1974NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
17336266Klimowicz Michał1988NIEZRZESZONYWarszawaM3tak
17436134Kłyk-Michalak Olimpia1991Dziki KoszalinKoszalinK3tak
17529752Kokot Edward19832 Brygada ZmechanizowanaBorne SulinowoM3tak
17635804Kolasa Tomasz1970Kołobrzeski Klub MorsówKołobrzegM5tak
17735726Kołakowska Beata1975K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK4nie
17835721Kołakowski Dariusz1972K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
17936155Kołodziejczyk Danuta1964Biegaczki.plBiesowiceK5tak
18036307Kondrat Aleksandra1990NIEZRZESZONYBoninK3tak
18136319Kondrat Joanna1989NIEZRZESZONYBoninK3tak
18235923Konieczna Anka1969NIEZRZESZONYkoszalinK5tak
18336229Konieczna Marzena1987NIEZRZESZONYK3nie
18436243Konkel Joanna1966NIEZRZESZONYK5nie
18535977Kopacz Rafał1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
18635751Kopczewski Dariusz1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
18735757Koprek Łukasz1986Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
18835775Koprek Marzena1990Szybkie ŻółwiePoznańK3tak
18936251Korczyński Sławomir1992Decathlon KoszalinKoszalinM3tak
19036194Korpal Cezray1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
19136195Korpal Grażyna1963NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
19236055Kosowska-Pachura Ewelina1986BABECZKI KoszalinSianowK3nie
19336075Kościelniak Robert19644 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
19435955Kośka Maciej1995NIEZRZESZONYSadkowoM2tak
19535952Kośka Wojciech1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
19636185Kośla Sara1999ZSP1 SŁUPSKSuchorzeK2zw.
19735829Kotara-Pałka Małgorzata1979NIEZRZESZONYKoszlainK4tak
19835970Kotarski Kamil1990NIEZRZESZONYŚWIDWINM3nie
19935778Kowal Natalia1994NIEZRZESZONYBoninK2nie
20036097Kowalczuk Natalia1986Świat Płytek u KryspinaKoszalinK3tak
20135805Kowalczyk Piotr1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
20235756Kowalewski Daniel1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
20336279Kowalski Jerzy1952NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
20436008Kozłowiecka Małgorzata1960TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
20536007Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KoszalinKoszalinM7tak
20636025Krakowiak Sławomir1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
20736076Kramarz Aneta1978RossbieganiKoszalinK4nie
20836077Kramarz Stanisław2003RossbieganiKoszalinM1nie
20925078Krasiński Witold1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
21036244Krawczuk-Kiełb Anna1974NIEZRZESZONYWiekowoK4tak
21136223Krawczyk Tomasz1980NIEZRZESZONYBieskierz M4tak
21228365Kruczkowski Damian19862 BRYGADA ZMECHANIZOWANA ZŁOCIENIECZłocieniecM3tak
21335814Kruk Macin1982NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
21436021Krygier Ireneusz1978W P K SŁOŃ TEAM USTKAUstkaM4tak
21536151Krygier Małgorzata2001W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK2zw.
21636109Krzewińska Małgorzata19594 Run TKKF KOSZALINKoszalinK6tak
21725300Kszczanowicz Jacek1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
21835825Kubiak Jagoda1985NIEZRZESZONYWejherowoK3nie
21936257Kubińska Beata1967NIEZRZESZONYSŁUPSKK5tak
22035864Kubiński Rafał1965NIEZRZESZONYSŁUPSKM5tak
22136361Kuczyńska Anetta1974NIEZRZESZONYPoznańK4nie
22236362Kuczyński Robert1973NIEZRZESZONYPoznańM4nie
22335873Kukieła Tomasz1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
22435883Kukiołczyńska Lidia1979NIEZRZESZONYPoznańK4tak
22536321Kuliński Marek1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
22635773Kułakowski Dawid1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
22736360Kurłowicz Robert1991NIEZRZESZONYRonin gold teamM3nie
22835943Leszczyńska Weronika1985NIEZRZESZONYDeszcznoK3tak
22935942Leszczyński Michał1978NIEZRZESZONYDeszcznoM4tak
23036325Lewandowska Dominika1994NIEZRZESZONYBiałogardK2nie
23135724Lubawińska Ilona1986K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK3tak
23235177Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinNiepełnosprawnizw.
23335725Lubawiński Krzysztof1978K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4nie
23435815Lubierski Marcin1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
23535821Łabejsza Łukasz1985Wojownicy WódyKoszalinM3nie
23635809Łańcucki Bartłomiej1980MH KoszalinKoszalinM4nie
23736117Łosiewicz Monika1995NIEZRZESZONYGryficeK2tak
23836116Łosiewicz Paulina1993NIEZRZESZONYGryficeK2tak
23936340Łubniewska Natalia1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
24036099Łukasiewicz Aleksandra1980DZIKI KOSZALINKOSZALINK4tak
24136050Łukasiewicz Ewelina1994NIEZRZESZONYDarłowoK2nie
24236205Maas Artur Artimea1979Kino~Biegów~ProstytutkaKoszalinNiepełnosprawnizw.
24336100Machała Janusz1956NIEZRZESZONYSianówM6tak
24436209Machelska Sylwia1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
24535953Majcher Przemysław1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
24635971Markowska Lidia1979NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
24735853Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
24835965Markowski Grzegorz1974NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
24936225Markuszewski Kuba1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
25036226Marschałkowska Dorota1964TKKF KoszalinKoszalinK5nie
25135723Marszałkowski Radosław1988NIEZRZESZONYPrzybrdaM3tak
25236190Marzęcki Marek1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
25336358Maślak Radosław1968Biegamyrazem.plGdyniaM5tak
25436249Matyjasek Lucyna1973NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
25536248Matyjasek Zbigniew1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
25636197Mazurek Barbara1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
25736198Mazurek Hanna2004NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
25836073Mądrzyk Magdalena1980NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
25936101Mejer Aleksandra2000Gimnazjum w ManowieRosnowoK2zw.
26035817Mędel Cezary1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
26135816Mędel Marta1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
26236133Michalak Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM3tak
26335732Michalczyk Małgorzata1989NIEZRZESZONYKoszalin K3tak
26435860Michalski Paweł1988NIEZRZESZONYBoninM3tak
26536237Michno Joanna1980DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK4nie
26635807Mickiewicz Adam1987NIEZRZESZONYMrzeżynoM3tak
26735826Mielewczyk Leszek1956NIEZRZESZONYLęborkM6tak
26835939Mosiołek Piotr1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
26935782Możejko Anna1980BABECZKI KoszalinKoszalinK4tak
27036046Mroczkowska Marta1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
27135718Mrówka Michał1984Ambitious Runners TeamGdańsk M3tak
27226349Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM5tak
27336163Muerau-Nowicka Hanna1964KB GOCH BYTÓWBytówK5nie
27436129Murawska Nikola2000MKL SzczecinSzczecinK2zw.
27536127Murawska Wioletta1969NIEZRZESZONYSzczecinK5nie
27636130Murawski Jakub1999MKL SzczecinSzczecinM2zw.
27736128Murawski Waldemar1952NIEZRZESZONYSzczecinM7nie
27836356Musiał Marcin1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
27936304Muszyński Jacek1952Świat Płytek u KryspinaSłupskM7tak
28035789Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
28136271Nejman Piotr1984NIEZRZESZONYKOSZALINM3tak
28236153Niemczuk Dariusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM6nie
28336330Niewiadomski Igor1994KMKL Sztorm KołobrzegKołobrzegM2tak
28436212Niwiński Grzegorz1958TUPOT USTKAUSTKAM6nie
28524925Noga Sebastian19924 Run TKKF KOSZALINKoszalinM3tak
28636350Norek Tomek1968NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
28736313Ogrodnik Grzegorz1974NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
28836314Ogrodnik Sebastian2004NIEZRZESZONYKOSZALINM1zw.
28936315Opryszek Bogusław1968ITMBW KrakówKrakówM5nie
29035790Orłowska Małgorzata1983Dziki KoszalinKoszalinK3tak
29135810Osobniak Ryszard1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
29235936Pacan Mirosława1987NIEZRZESZONYBytówK3tak
29336156Pakulski Marcin1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
29436349Pallach Lech1980Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
29536173Paschke Roman1978NIEZRZESZONYGdyniaM4tak
29635989Pasek Jan1955NIEZRZESZONYDunowoM6tak
29735988Pasek Paula1986NIEZRZESZONYDunowoK3tak
29835374Pasieka Agnieszka1988K.B. SPRINT ŚwidwinŚwidwin K3nie
29936285Pasternak Joanna1993NIEZRZESZONYKołobrzegK2tak
30036152Pauliński Jan1950NIEZRZESZONYKoszalinM7nie
30136357Pec Daniel2005NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
30236351Pec Marek1970NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
30335730Pełka Iwona1968NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
30435736Pełka Janusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
30535833Piątek Wiktor1982JW 1223 3dplotKoszalinM4tak
30635967Piechocki Robert1967NIEZRZESZONYKoszxalinM5tak
30736095Piekarska Anna1976NIEZRZESZONYKOszalinK4tak
30835774Pior Tomasz1981NIEZRZESZONYKonikowoM4tak
30936337Piwoński Jakub2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
31035746Plata Katarzyna1976NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
31136108Pluciński Grzegorz1973NIEZRZESZONYLubońM4tak
31236107Pluciński Jakub2000NIEZRZESZONYLubońM2zw.
31336288Podhorodecki Rafal1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
31436110Polańska Katarzyna1981DZIKI KOSZALINKoszalinK4tak
31535859Poletajew Andrzej2008GWARDIA KOSZALINKOSZALINM1zw.
31635858Poletajew Wiktoria1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
31736345Popławska Krystyna1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
31836342Popławski Michał1984NIEZRZESZONYPrzasnyszM3tak
31935728Potrzebowska Agata1985NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnitak
32036318Potrzebowski Marek1983NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnizw.
32136196Prędki Grzegorz1985NIEZRZESZONYDarłowoM3tak
32235780Pstrągowska Marlena1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
32335779Pstrągowski Marcin1982NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
32432461Puścian Krzysztof Kamil1974Gimnazjum w ManowieManowoM4tak
32536297Puzyrewski Wojciech1977Forrest GumpKoszalinM4tak
32635854Raczyński Grzegorz1999I LO DuboisKoszalinM2zw.
32736258Rajner Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
32835848Rama Ewa1964NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
32935847Rama Janusz1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
33036064Ratajczyk Grażyna1952NIEZRZESZONYSłupskK7tak
33132033Ratajczyk Robert19894RUN Team PiłaPiłaM3tak
33236091Reterski Przemysław1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
33336290Retka Natalia1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
33435759Rogalski Roberto1984Zawsze sięgaj wyżejKoszalinM3tak
33535722Roganowski Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
33635767Rogoża Ireneusz1972BIEGNIJMY.pl - Rozbiegany KoszalinKoszalinM5tak
33734748Rokosz Radosław1986JW1223KOSZALINM3nie
33836232Romańczuk Kamil1990NIEZRZESZONYKołobrzegM3tak
33936010Rudnik Jerzy1952Florian ChojniceChojniceM7tak
34036267Rudnik Krzysztof1980NIEZRZESZONYKrępa SłupskaM4nie
34136250Rudnik Krzysztof1980Night Runners SłupskKrępa SłupskaM4nie
34236219Rudnikowski Maciej1974RunnerswaldeDarłowoM4tak
34335733Rudziński Bronisław1955NIEZRZESZONYkoszalinM6tak
34436211Rutecka Sylwia1982TUPOT USTKAUSTKAK4tak
34536184Ryman - Lipińska Sandra1998ZSP1 SŁUPSKTrzebielinoK2zw.
34636346Sabisz Krzysztof1987NIEZRZESZONYBytówM3tak
34735784Sadowska Justyna1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
34836336Samoił-Kowalska Gerda1998NIEZRZESZONYBoboliceK2zw.
34926184Samoił-Kowalska Irena1972TKKF KOSZALINBOBOLICEBOBOLICEK5tak
35036308Sawicka Alicja1956NIEZRZESZONYGdańskK6tak
35136206Schmidt Dariusz1964NIEZRZESZONYKolobrzegM5tak
35236115Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
35336060Siemiątkowski Robert1978RunnerswaldeDARŁOWOM4tak
35435731Sienicki Piotr1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
35536238Sikorska Grażyna1961OTKKF BicyklBoboliceK6tak
35636264Simonowicz Aneta1981NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
35735855Skierka Grzegorz1984MKS Święc SławnoKWASOWOM3nie
35836063Skierś Stanisław1952NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
35936062Skierś Wanda1956NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
36036032Skowyrski Janusz1962Roweria KoszalinBiesiekierzM6tak
36135771Skowyyrski Janusz1962NIEZRZESZONYBiesiekierzM6nie
36235863Sławińska Natalia1984NIEZRZESZONYK3nie
36336306Sobajtis Krzysztof1995SGGWKoszalinM2nie
36436268Sobczyk Łukasz1975NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
36535754Sokołowska Małgorzata1987NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
36636016Solak Halina1950Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
36736292Soroka Piotr1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
36835983Spelak Katarzyna1978NIEZRZESZONYPoznańK4tak
36935984Spelak Krzysztof1979NIEZRZESZONYPoznańM4tak
37036048Staniaszek Bogusław1952Klub biegacza Tupot UstkaGłobino ul. Cicha nr 3 76-200M7tak
37136053Stankiewicz Wiesław1965NIEZRZESZONYKOSZALINM5nie
37235856Starzyński Eryk2000RunGryf GryficeGryficeM2tak
37336180Stawiszyńska Anna1988FORUM ROZWOJU KOSZALINAPARYŻK3tak
37436179Stawiszyński Jarosław1980FORUM ROZWOJU KOSZALINAKoszalinM4tak
37535772Stec Edyta1979BABECZKI KoszalinKoszalinK4nie
37635729Stefaniak Piotr1962NIEZRZESZONYLęborkM6tak
37735776Stelmaszyk Paweł1989Szybkie ŻółwiePoznańM3tak
37835968Stężała Artur1975NIEZRZESZONYNowe BieliceM4tak
37935866Stobbe Gregor1978NIEZRZESZONYStade/NiemcyM4tak
38035752Strumiński Rafał1981DZIKI KOSZALINKoszalinM4tak
38136042Strzelecka-Dragun Halina1955NIEZRZESZONYSłupskK6tak
38235867Styś Adam1995NIEZRZESZONYGdyniaM2tak
38335869Sugier Michał1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
38436293Suski Krzysztof1987NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
38535799Szafirowicz-Chojnacka Paulina1980NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
38636026Szałkowski Wojciech1976K.B. TUPOT USTKAUSTKAM4tak
38736160Szopiński Tomasz1983KB Bryza PostominoNacmierzM3nie
38836301Szostak Piotr1978NIEZRZESZONYBoninM4nie
38936052Sztorc-Kachlicka Marzena1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
39035944Sztuba Bartłomiej1970NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
39136272Szubert Agnieszka1979NIEZRZESZONYUstronie MorskieK4nie
39236273Szubert Julia2000NIEZRZESZONYUstronie MorskieK2nie
39336131Szulc Arkadiusz1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
39436214Szulc Martyna1989NIEZRZESZONYBiałogardK3tak
39536213Szulc Szymon1986NIEZRZESZONYBiałogardM3tak
39636294Szymański Piotr1985NIEZRZESZONYPołczyn zdrójM3tak
39736328Szyszkowska Katarzyna1982NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
39836327Szyszkowski Tomasz1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
39935849Śliwakowski Paweł1986NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
40035945Śliwiński Maciej1993NIEZRZESZONYBorkowiceM2tak
40136111Śniadecki Dawid1993NIEZRZESZONYSzczecin/SzczecinekM2nie
40236259Śniadecki Wojciech1997NIEZRZESZONYWiekowice M2tak
40336300Śnieżko Marcin19834 Run TKKF KOSZALINKoszalinM3nie
40431288Świetlik Tomasz1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
40536089Świętoń Rafał1982NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
40635871Tatys Bartosz2002NIEZRZESZONYŚwidwinM2zw.
40735741Trandyk Anita1985NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
40835819Trejder Maria1973Bajaderki KoszalinKoszalinK4tak
40935990Turczyn Grzegorz1970Night Runners SłupskSłupskM5tak
41036125Tworek Józef1963NIEZRZESZONYSławnoM5tak
41136233Tymofiejuk Anatol1962NIEZRZESZONYBiałystokM6tak
41236081Ustianowski Wojciech1988JW1223KoszalinM3tak
41335875Uznańska Agata1964NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
41435874Uznański Ryszard1971NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
41535769Von Bardeleben Agnieszka1971Babeczki KoszalinKoszalinK5tak
41635770Von Bardeleben Tarryn2004Babeczki KoszalinKoszalinK1zw.
41735986Walczak Agnieszka1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
41836193Walczak Marcin1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
41935742Walczak Rafał1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
42036236Wanago Anna1962DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK6nie
42136235Wanago Anna1984DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK3nie
42236234Wanago Daniel1984DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoM3nie
42335827Waszczuk Tomasz1980WASZCZUK TEAMWarzymiceM4nie
42436310Waszkiewicz Piotr1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
42535963Wąsicki Sebastian1988Ambitious Runners TeamRedaM3tak
42636096Wątrucka Krystyna1955Świat Płytek u KryspinaKoszalinK6tak
42735969Weber Paweł1983Amadeus CrossTraining GymKOSZALINM3tak
42836086Wencławski Michał1993AragorTeamSłupskM2tak
42936289Wesołowski Arkadiusz1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
43036311Wicens Jacek1986Jacek - Biegam bo LubięBoleszewo (Sławno)M3tak
43136144Wicher Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
43236208Widoniak Rafal1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
43336217Wieczorek Wojciech1981NIEZRZESZONYŚwidwinM4tak
43435872Wierzbicki Jakub1985NIEZRZESZONYŚwidwinM3tak
43535868Wierzbicki Kacper1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
43636059Wierzbicki Sylwester1984RunnerswaldeDarłowoM3nie
43736102Więckowski Maciej1983MW CONSTRUCTION S.C.KowańczM3tak
43836246Wilczewski Krzysztof1985NIEZRZESZONYSławnoM3tak
43936245Wilczewski Mariusz1986NIEZRZESZONYSławskoM3tak
44035818Wiliński Marek1961NIEZRZESZONYŚWIDWINM6nie
44136262Wilkowska Beata1983NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
44235975Wilkowska Małgorzata1984NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
44335828Wilkowski Krzysztof1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
44436261Wilkowski Piotr1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
44536041Winkel Jerzy1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
44636275Wirkus Łukasz1988Talex Borysław BorzytuchomLipnicaM3nie
44735822Witka Grażyna1967NIEZRZESZONYGarczegorzeK5tak
44835823Witka Piotr1965NIEZRZESZONYGarczegorzeM5tak
44936253Witkiewicz Eryk1976NIEZRZESZONYBiałogardM4nie
45036255Witkiewicz Eryk1976KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM4nie
45136186Właśniak Agnieszka1999ZSP1 SŁUPSKZielińK2zw.
45236343Woch Edward1959NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
45336344Woch Zbigniew1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
45435837Wojanowski Zbigniew1957NIEZRZESZONYGrudziądzM6tak
45535750Wojciechowicz Jacek1978Www.studiotancapasja.plKoszalinM4tak
45635879Wojciechowska-Hrycyk Agata1968NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
45736088Wojciechowski Adrian1989Amadeus CrossTraining GymKoszalinM3tak
45836296Wojtalik Łukasz1983NIEZRZESZONYPolczyn ZdrójM3tak
45936256Wojtkiewicz Mateusz1994KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM2nie
46036254Wojtkiewicz Mateusz1994NIEZRZESZONYBiałogardM2nie
46136210Wolański Maciej2001NIEZRZESZONYKołobrzegM2zw.
46236072Wolański Mariusz1965NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
46336161Wolf Emil1975NIEZRZESZONYSIANÓWM4tak
46436162Wolf Weronika1975NIEZRZESZONYSIANÓWK4tak
46536270Wronierski Jakub1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
46636159Wujtiuk Piotr1975NIEZRZESZONYszczecinekM4nie
46736169Wyganowski Andrzej1945KB WYGAN KołobrzegKołobrzegM7nie
46836316Zaleski Tomasz1982NIEZRZESZONYGorzebądzM4nie
46936200Zasimowska Edyta1978NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
47036201Zasimowski Adam1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
47136187Zawada Andrzej1966ZSP1 SŁUPSKWodnicaM5tak
47236126Zblewski Tadeusz19844 Run Team BytówBytowM3nie
47336149Zboiński Wojciech1967NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
47435834Zieliński Jarosław1977NIEZRZESZONYBiałogardM4tak
47536104Zieliński Mateusz1987Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
47636013Zientarska Joanna1974Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
47736017Zientarska Martyna1993Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
47835786Zięba Paweł1973AMATOR KOSZALINKoszalinM4nie
47936204Zimniak Krystyna1957Krystyna Team PoznańPoznańK6tak
48036203Zimniak Leszek1984GRUNwald Team PoznańPoznańM3tak
48135935Ziółkowski Wojciech1977NIEZRZESZONYOkonekM4tak
48236092Zwolak Barbara1971NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
48335794Zwoliński Jan19684 Run TKKF KOSZALINWierciszewoM5nie
48435941Żmuda Jarosław1974CW Fanza KołobrzegKołobrzegM4tak
48535940Żmuda Tomasz1976CW Fanza KołobrzegSarbia/KołobrzegM4tak
48636287Żuchowska Maria1978NIEZRZESZONYToruńK4tak
48735996Żylicz Paweł1993STOPA SłupskSłupskM2tak
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129661Barska Kamila1999WYBRZEŻE OBJAZDABAŁĄMĄTEKK2zw.
235881Bieniek Marzena1967NIEZRZESZONYczaplinekK5nie
336143Borowiak Hanna1982Wozimysie.plKaliszK4tak
436175Borsuk Dorota1971NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
536138Borysiewicz Joanna1977BorysyKoszalinK4tak
636112Bromińska Wiesława1963NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
736014Brovchenko Sylwia1988Świat Płytek u KryspinaBytówK3tak
836359Brzezińska Katarzyna1981NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
935985Brzozowska Barbara1979NIEZRZESZONYTychowoK4tak
1036157Bucka Marta1996NIEZRZESZONYTychowoK2nie
1128860Budzyńska Elżbieta1966NIEZRZESZONYSłupskK5tak
1236216Chodor Izabela1981NIEZRZESZONYGorzebądzK4nie
1336215Chodor Martyna19834 Run TKKF KoszalinKoszalinK3nie
1436191Cios Agnieszka1988NIEZRZESZONYUstronie MorskieK3tak
1528596Czyżewska Beata1968Kołobrzeg BiegaKołobrzegK5tak
1635719Dąbrowska Alicja1966NIEZRZESZONYSianówK5tak
1736058Dąbrowska Anna1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1835720Dąbrowska Katarzyna1988NIEZRZESZONYSianówK3tak
1936139Dębowska Anna1997BorysyKoszalinK2tak
2036093Dębska Dorota1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
2133463Dudzińska Joanna1998NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
2236286Duk Magdalena1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
2336078Dyrcz Marika1981MKS Święc SławnoSławnoK4tak
2435745Felkowska Karolina1982NIEZRZESZONYkoszalinK4nie
2535737Foszcz-Reda Monika1989NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
2635755Frontczak Izabela19874 Run TKKF KOSZALINSzczecinekK3nie
2736298Gawin Paulina1987Night Runners SłupsksłupskK3nie
2836302Góra Agnieszka1977NIEZRZESZONYOkonekK4nie
2936228Górska Daria1989NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
3036265Graj Joanna1989NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
3135748Grzelak Karina1977BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinkoszalinK4nie
3236043Gzela Olga1979NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
3335841Hamer Paulina1996NIEZRZESZONYOstre bardoK2nie
3436329Hirowicz Agnieszka1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
3535768Hrankowska Monika1987NIEZRZESZONYSłupskK3tak
3635880Hrycyk Anna2003NIEZRZESZONYKołobrzegK1zw.
3736323Iwanek Wioleta1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3835934Iwankiewicz Justyna1980NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
3935877Jachimowska Beata1968Kijowe Morsy WrocławWrocławK5tak
4035972Jagła Małgorzata1977NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
4135735Jakubowska Anna1992NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
4236036Jarczak Katarzyna1991NIEZRZESZONYSianówK3tak
4336341Juszczyk Agnieszka1980NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
4435793Kacała Olga1986NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
4535812Kaczmarek Patrycja1990RunGryf GryficeGryficeK3tak
4636137Kania Ania1990BorysyPoznańK3tak
4736057Karpińska Hanna1977NIEZRZESZONYGoleniówK4tak
4835997Kasprowicz Małgorzata1981STOPA SłupskSłupskK4tak
4936134Kłyk-Michalak Olimpia1991Dziki KoszalinKoszalinK3tak
5035726Kołakowska Beata1975K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK4nie
5136155Kołodziejczyk Danuta1964Biegaczki.plBiesowiceK5tak
5236307Kondrat Aleksandra1990NIEZRZESZONYBoninK3tak
5336319Kondrat Joanna1989NIEZRZESZONYBoninK3tak
5435923Konieczna Anka1969NIEZRZESZONYkoszalinK5tak
5536229Konieczna Marzena1987NIEZRZESZONYK3nie
5636243Konkel Joanna1966NIEZRZESZONYK5nie
5735775Koprek Marzena1990Szybkie ŻółwiePoznańK3tak
5836195Korpal Grażyna1963NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
5936055Kosowska-Pachura Ewelina1986BABECZKI KoszalinSianowK3nie
6036185Kośla Sara1999ZSP1 SŁUPSKSuchorzeK2zw.
6135829Kotara-Pałka Małgorzata1979NIEZRZESZONYKoszlainK4tak
6235778Kowal Natalia1994NIEZRZESZONYBoninK2nie
6336097Kowalczuk Natalia1986Świat Płytek u KryspinaKoszalinK3tak
6436008Kozłowiecka Małgorzata1960TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
6536076Kramarz Aneta1978RossbieganiKoszalinK4nie
6636244Krawczuk-Kiełb Anna1974NIEZRZESZONYWiekowoK4tak
6736151Krygier Małgorzata2001W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK2zw.
6836109Krzewińska Małgorzata19594 Run TKKF KOSZALINKoszalinK6tak
6935825Kubiak Jagoda1985NIEZRZESZONYWejherowoK3nie
7036257Kubińska Beata1967NIEZRZESZONYSŁUPSKK5tak
7136361Kuczyńska Anetta1974NIEZRZESZONYPoznańK4nie
7235883Kukiołczyńska Lidia1979NIEZRZESZONYPoznańK4tak
7335943Leszczyńska Weronika1985NIEZRZESZONYDeszcznoK3tak
7436325Lewandowska Dominika1994NIEZRZESZONYBiałogardK2nie
7535724Lubawińska Ilona1986K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK3tak
7636117Łosiewicz Monika1995NIEZRZESZONYGryficeK2tak
7736116Łosiewicz Paulina1993NIEZRZESZONYGryficeK2tak
7836340Łubniewska Natalia1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
7936099Łukasiewicz Aleksandra1980DZIKI KOSZALINKOSZALINK4tak
8036050Łukasiewicz Ewelina1994NIEZRZESZONYDarłowoK2nie
8136205Maas Artur Artimea1979Kino~Biegów~ProstytutkaKoszalinNiepełnosprawnizw.
8236209Machelska Sylwia1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8335971Markowska Lidia1979NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
8436226Marschałkowska Dorota1964TKKF KoszalinKoszalinK5nie
8536249Matyjasek Lucyna1973NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
8636197Mazurek Barbara1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
8736198Mazurek Hanna2004NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
8836073Mądrzyk Magdalena1980NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
8936101Mejer Aleksandra2000Gimnazjum w ManowieRosnowoK2zw.
9035816Mędel Marta1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
9135732Michalczyk Małgorzata1989NIEZRZESZONYKoszalin K3tak
9236237Michno Joanna1980DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK4nie
9335782Możejko Anna1980BABECZKI KoszalinKoszalinK4tak
9436046Mroczkowska Marta1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
9536163Muerau-Nowicka Hanna1964KB GOCH BYTÓWBytówK5nie
9636129Murawska Nikola2000MKL SzczecinSzczecinK2zw.
9736127Murawska Wioletta1969NIEZRZESZONYSzczecinK5nie
9835790Orłowska Małgorzata1983Dziki KoszalinKoszalinK3tak
9935936Pacan Mirosława1987NIEZRZESZONYBytówK3tak
10035988Pasek Paula1986NIEZRZESZONYDunowoK3tak
10135374Pasieka Agnieszka1988K.B. SPRINT ŚwidwinŚwidwin K3nie
10236285Pasternak Joanna1993NIEZRZESZONYKołobrzegK2tak
10335730Pełka Iwona1968NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
10436095Piekarska Anna1976NIEZRZESZONYKOszalinK4tak
10535746Plata Katarzyna1976NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
10636110Polańska Katarzyna1981DZIKI KOSZALINKoszalinK4tak
10735858Poletajew Wiktoria1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
10835728Potrzebowska Agata1985NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnitak
10935780Pstrągowska Marlena1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
11035848Rama Ewa1964NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
11136064Ratajczyk Grażyna1952NIEZRZESZONYSłupskK7tak
11236290Retka Natalia1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
11336211Rutecka Sylwia1982TUPOT USTKAUSTKAK4tak
11436184Ryman - Lipińska Sandra1998ZSP1 SŁUPSKTrzebielinoK2zw.
11535784Sadowska Justyna1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
11636336Samoił-Kowalska Gerda1998NIEZRZESZONYBoboliceK2zw.
11726184Samoił-Kowalska Irena1972TKKF KOSZALINBOBOLICEBOBOLICEK5tak
11836308Sawicka Alicja1956NIEZRZESZONYGdańskK6tak
11936238Sikorska Grażyna1961OTKKF BicyklBoboliceK6tak
12036264Simonowicz Aneta1981NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
12136062Skierś Wanda1956NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
12235863Sławińska Natalia1984NIEZRZESZONYK3nie
12335754Sokołowska Małgorzata1987NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
12436016Solak Halina1950Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
12535983Spelak Katarzyna1978NIEZRZESZONYPoznańK4tak
12636180Stawiszyńska Anna1988FORUM ROZWOJU KOSZALINAPARYŻK3tak
12735772Stec Edyta1979BABECZKI KoszalinKoszalinK4nie
12836042Strzelecka-Dragun Halina1955NIEZRZESZONYSłupskK6tak
12935799Szafirowicz-Chojnacka Paulina1980NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
13036052Sztorc-Kachlicka Marzena1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
13136272Szubert Agnieszka1979NIEZRZESZONYUstronie MorskieK4nie
13236273Szubert Julia2000NIEZRZESZONYUstronie MorskieK2nie
13336214Szulc Martyna1989NIEZRZESZONYBiałogardK3tak
13436328Szyszkowska Katarzyna1982NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
13535741Trandyk Anita1985NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
13635819Trejder Maria1973Bajaderki KoszalinKoszalinK4tak
13735875Uznańska Agata1964NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
13835769Von Bardeleben Agnieszka1971Babeczki KoszalinKoszalinK5tak
13935770Von Bardeleben Tarryn2004Babeczki KoszalinKoszalinK1zw.
14035986Walczak Agnieszka1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
14136236Wanago Anna1962DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK6nie
14236235Wanago Anna1984DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK3nie
14336096Wątrucka Krystyna1955Świat Płytek u KryspinaKoszalinK6tak
14436262Wilkowska Beata1983NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
14535975Wilkowska Małgorzata1984NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
14635822Witka Grażyna1967NIEZRZESZONYGarczegorzeK5tak
14736186Właśniak Agnieszka1999ZSP1 SŁUPSKZielińK2zw.
14835879Wojciechowska-Hrycyk Agata1968NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
14936162Wolf Weronika1975NIEZRZESZONYSIANÓWK4tak
15036200Zasimowska Edyta1978NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
15136013Zientarska Joanna1974Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
15236017Zientarska Martyna1993Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
15336204Zimniak Krystyna1957Krystyna Team PoznańPoznańK6tak
15436092Zwolak Barbara1971NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
15536287Żuchowska Maria1978NIEZRZESZONYToruńK4tak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135862Antosiewicz Rafał1984NIEZRZESZONYKoszalin M3tak
236331Atałap Artur1968NIEZRZESZONYOleckoM5tak
329409Baranowski Piotr1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
435995Bartkowiak Marian1962NIEZRZESZONYReskoM6tak
536019Bartnik Marian1931TKKF KoszalinKoszalinM7tak
636045Bartosik Jarosław1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
736035Bąk Zbigniew1979RunnerswaldeDarłowoM4tak
836334Benedysiuk Sławomir1967NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
935998Biedrzycki Andrzej1957CW Fanza KołobrzegStary Borek/KołobrzegM6tak
1035974Biedrzycki Andrzej1957OSP Stary BorekStary Borek KolobrzegM6nie
1136065Biedrzycki Krzysztof1971NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
1236106Bil Adrian1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1336224Bogacki Tomasz19594RUN TKKF KoszalinKoszalinM6tak
1435857Bogdanowicz Krzysztof19654 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
1536135Bojke Piotr1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1636218Bonisławski Jarosław1980NIEZRZESZONYSławnoM4tak
1736333Borecki Antoni2005NIEZRZESZONYSłupskM1zw.
1836332Borecki Grzegorz1978NIEZRZESZONYSłupskM4tak
1936142Borowiak Maciej1981Wozimysie.plKaliszM4tak
2036136Borysiewicz Grzegorz1971BorysyKoszalinM5tak
2136015Brovchenko Jurii1989Świat Płytek u KryspinaBytówM3tak
2235951But Maciej1996NIEZRZESZONYsadkowoM2tak
2335956But Mikołaj1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
2436269Butowicz Adam1961NIEZRZESZONYSzczecinekM6tak
2536231Chmielewski Bartosz1987NIEZRZESZONYŁopienicaM3tak
2635800Chojnacki Bartosz1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
2736172Chołuj Jarosław1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2836023Chrystofiak Paweł1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
2936166Chudy Henryk1955K S Olszewski i synowie SławnoSławskoM6tak
3036309Chudzik Zbigniew1961NIEZRZESZONY4RUNTKKF KOSZALINM6tak
3136339Chwaleba Jan1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
3236338Chwaleba Jan1960NIEZRZESZONYKoszalinM6nie
3336066Chwiałkowski Cyprian1994NIEZRZESZONYMachlinyM2tak
3428453Cincio Robert1977TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4tak
3536182Cyrankowski Przemysław1997ZSP1 SŁUPSKBałamątekM2zw.
3625809Czyżewski Janusz1964Kołobrzeg BiegaKołobrzegM5tak
3735973Dąbrowski Grzegorz1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3835884Dereń Grzegorz1976K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
3936171Dęga Ryszard1955K.B. TUPOT- USTKAUSTKAM6nie
4036164Domagała Sławomir1978K. B. SPRINT ŚWIDWINBrzeżnoM4tak
4136167Domaszk Zbigniew1973NIEZRZESZONYBytówM4tak
4235749Dorawa Wojtek1991NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4336080Dudek Mateusz1995NIEZRZESZONYKołobrzegM2tak
4435135Dudziak Piotr1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4536183Duszyński Rafał1998WYBRZEŻE OBJAZDABałamątekM2zw.
4636165Dzieszuk Dariusz19684 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
4736317Dzieszuk Mateusz1992NIEZRZESZONYGryfinoM3tak
4836355Dzietczyk Kamil1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
4935781Dziębowski Mariusz1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5036280Fajgier Tomasz1969NIEZRZESZONYManowoM5tak
5136178Fajgier Tomasz1969NIEZRZESZONYManowoM5tak
5235747Felkowski Tomasz1980NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
5335806Gałka Marcin1978NIEZRZESZONYTrzebiatówM4tak
5436222Gałkowski Damian1994Gmina Sławno AZS AWFiS GdańskSławskoM2nie
5536012Garski Kryspin1976Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
5635777Gawlik Artur1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5736274Głowacki Włodzimierz1938NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
5835979Goliński Łukasz1979K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidiwnM4nie
5936103Gołyn Marek1982NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6036132Gorgol Piotr1986NIEZRZESZONYKrzemieniewoM3nie
6136291Gostkowski Łukasz1987GOCH BYTÓWBYTÓWM3tak
6235938Gotowała Rafał1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6336348Goździewicz Leszek1976Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
6436347Goździewicz Paweł1977Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
6536303Góra Sylwester1974NIEZRZESZONYOkonekM4nie
6636322Górski Daniel1981Doit-now.plOławaM4tak
6736147Grebienik Andrzej1974NIEZRZESZONYSłupskM4tak
6836199Gregorczyk Bartłomiej2000WYBRZEŻE OBJAZDAObjazdaM2zw.
6936022Groński Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalin/JamnoM5nie
7036061Grzegorzek Bartłomiej1984Biegamyrazem.plGdyniaM3nie
7136305Grzesik Eugeniusz1966TKKF KoszalinKoszalinM5tak
7236020Grzywa Roman197118.WOGWejherowoM5nie
7336221Gudziński Lech1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
7436283Guzowski Dariusz1969ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyńM5tak
7536284Guzowski Denis1995ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyńM2nie
7636005Hakkarainen Jouni1972NIEZRZESZONYFinlandiaM5tak
7735811Hamer Szymon1981NIEZRZESZONYostre bardoM4nie
7836227Hamułka Krzysztof1974Dziki KoszalinŚwieszynoM4tak
7935743Hausman Andrzej1954KSR ROWERIAKoszalinM6tak
8033859Heller Zdzisław1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
8124404Herba Krzysztof1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
8235949Hok Marek1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8335787Hryciów Paweł1984NIEZRZESZONYBiałogardM3tak
8435987Imiołek Jacek1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8536054Imiołek Marcel2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
8636207Imiołek Marcin1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8736324Iwanek Paweł1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8836029Iwaniec Dariusz1975NIEZRZESZONYSierakowoM4tak
8936140Jabłoński Mateusz1996BorysyUstronie MorskieM2tak
9035964Jagła Łukasz1979NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
9136090Jakóbczak Dariusz1970NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
9235738Janusz Tadeusz1957Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAPiotrków TrybunalskiNiepełnosprawnizw.
9336074Januszewski Jacek1962NIEZRZESZONYKOSZALINM6tak
9436312Jarosz Jakub1996TKKF KoszalinSucha KoszaliskaM2zw.
9535918Jaśkiewicz Dawid1990NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
9635882Jaśkiewicz Filip1994NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
9736087Jaźwiński Dawid2000NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
9836051Kachlicki Kamil1976NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
9935820Kaczmarek Łukasz1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
10035813Kaczmarek Rafał1984RunGryf GryficeGryficeM3tak
10135740Kaczmarek Tomasz1985Team biegowy szczecinekModinaM3tak
10236320Kaczmarek Zbigniew1953NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
10336028Kajkowski Rafał1975Dodomisie KoszalinKoszalinM4tak
10425070Kaleta Sebastian1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10535753Kaliszuk Damian1982NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
10636044Kalkowski Paweł1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
10736049Kalkowski Piotr1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
10836085Kamelski Piotr1973NIEZRZESZONYSławno M4tak
10936047Kamieniecki Rafał1979K.B. TUPOT USTKAUstkaM4tak
11035808Kamyk Piotr1980MH KoszalinKoszalinM4nie
11136148Kandut Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11236018Kaniewski Sebastian1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11333873Kapuściński Robert1978JW1223bdowKoszalinM4tak
11424402Karnicki Zygmunt19554 Run TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
11536056Karpiński Tomasz1975NIEZRZESZONYGoleniówM4tak
11635861Kazimierczak Leszek1980CSSP KOSZALINNiekłoniceM4nie
11735957Kaźmierczak Paweł1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
11835958Kaźmierczak Piotr1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
11936263Kępiński Marcin1984NIEZRZESZONYSłupskM3tak
12036335Kępka Adrian1995NIEZRZESZONYWiekowo/Darłowo M2tak
12135886Kępka Mirosław1970K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
12236260Kierkosz Marek1966NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
12335802Kiper Jarosław1976JW 1223 2dplotstrzekęcinoM4nie
12424604Klebanowski Artur1974NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
12536266Klimowicz Michał1988NIEZRZESZONYWarszawaM3tak
12629752Kokot Edward19832 Brygada ZmechanizowanaBorne SulinowoM3tak
12735804Kolasa Tomasz1970Kołobrzeski Klub MorsówKołobrzegM5tak
12835721Kołakowski Dariusz1972K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
12935977Kopacz Rafał1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
13035751Kopczewski Dariusz1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
13135757Koprek Łukasz1986Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
13236251Korczyński Sławomir1992Decathlon KoszalinKoszalinM3tak
13336194Korpal Cezray1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
13436075Kościelniak Robert19644 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
13535955Kośka Maciej1995NIEZRZESZONYSadkowoM2tak
13635952Kośka Wojciech1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
13735970Kotarski Kamil1990NIEZRZESZONYŚWIDWINM3nie
13835805Kowalczyk Piotr1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
13935756Kowalewski Daniel1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
14036279Kowalski Jerzy1952NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
14136007Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KoszalinKoszalinM7tak
14236025Krakowiak Sławomir1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
14336077Kramarz Stanisław2003RossbieganiKoszalinM1nie
14425078Krasiński Witold1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
14536223Krawczyk Tomasz1980NIEZRZESZONYBieskierz M4tak
14628365Kruczkowski Damian19862 BRYGADA ZMECHANIZOWANA ZŁOCIENIECZłocieniecM3tak
14735814Kruk Macin1982NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
14836021Krygier Ireneusz1978W P K SŁOŃ TEAM USTKAUstkaM4tak
14925300Kszczanowicz Jacek1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
15035864Kubiński Rafał1965NIEZRZESZONYSŁUPSKM5tak
15136362Kuczyński Robert1973NIEZRZESZONYPoznańM4nie
15235873Kukieła Tomasz1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
15336321Kuliński Marek1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
15435773Kułakowski Dawid1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
15536360Kurłowicz Robert1991NIEZRZESZONYRonin gold teamM3nie
15635942Leszczyński Michał1978NIEZRZESZONYDeszcznoM4tak
15735177Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinNiepełnosprawnizw.
15835725Lubawiński Krzysztof1978K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4nie
15935815Lubierski Marcin1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
16035821Łabejsza Łukasz1985Wojownicy WódyKoszalinM3nie
16135809Łańcucki Bartłomiej1980MH KoszalinKoszalinM4nie
16236100Machała Janusz1956NIEZRZESZONYSianówM6tak
16335953Majcher Przemysław1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
16435853Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
16535965Markowski Grzegorz1974NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
16636225Markuszewski Kuba1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
16735723Marszałkowski Radosław1988NIEZRZESZONYPrzybrdaM3tak
16836190Marzęcki Marek1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
16936358Maślak Radosław1968Biegamyrazem.plGdyniaM5tak
17036248Matyjasek Zbigniew1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
17135817Mędel Cezary1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
17236133Michalak Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM3tak
17335860Michalski Paweł1988NIEZRZESZONYBoninM3tak
17435807Mickiewicz Adam1987NIEZRZESZONYMrzeżynoM3tak
17535826Mielewczyk Leszek1956NIEZRZESZONYLęborkM6tak
17635939Mosiołek Piotr1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
17735718Mrówka Michał1984Ambitious Runners TeamGdańsk M3tak
17826349Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM5tak
17936130Murawski Jakub1999MKL SzczecinSzczecinM2zw.
18036128Murawski Waldemar1952NIEZRZESZONYSzczecinM7nie
18136356Musiał Marcin1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
18236304Muszyński Jacek1952Świat Płytek u KryspinaSłupskM7tak
18335789Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
18436271Nejman Piotr1984NIEZRZESZONYKOSZALINM3tak
18536153Niemczuk Dariusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM6nie
18636330Niewiadomski Igor1994KMKL Sztorm KołobrzegKołobrzegM2tak
18736212Niwiński Grzegorz1958TUPOT USTKAUSTKAM6nie
18824925Noga Sebastian19924 Run TKKF KOSZALINKoszalinM3tak
18936350Norek Tomek1968NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
19036313Ogrodnik Grzegorz1974NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
19136314Ogrodnik Sebastian2004NIEZRZESZONYKOSZALINM1zw.
19236315Opryszek Bogusław1968ITMBW KrakówKrakówM5nie
19335810Osobniak Ryszard1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
19436156Pakulski Marcin1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
19536349Pallach Lech1980Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
19636173Paschke Roman1978NIEZRZESZONYGdyniaM4tak
19735989Pasek Jan1955NIEZRZESZONYDunowoM6tak
19836152Pauliński Jan1950NIEZRZESZONYKoszalinM7nie
19936357Pec Daniel2005NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
20036351Pec Marek1970NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
20135736Pełka Janusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
20235833Piątek Wiktor1982JW 1223 3dplotKoszalinM4tak
20335967Piechocki Robert1967NIEZRZESZONYKoszxalinM5tak
20435774Pior Tomasz1981NIEZRZESZONYKonikowoM4tak
20536337Piwoński Jakub2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
20636108Pluciński Grzegorz1973NIEZRZESZONYLubońM4tak
20736107Pluciński Jakub2000NIEZRZESZONYLubońM2zw.
20836288Podhorodecki Rafal1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
20935859Poletajew Andrzej2008GWARDIA KOSZALINKOSZALINM1zw.
21036345Popławska Krystyna1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
21136342Popławski Michał1984NIEZRZESZONYPrzasnyszM3tak
21236318Potrzebowski Marek1983NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnizw.
21336196Prędki Grzegorz1985NIEZRZESZONYDarłowoM3tak
21435779Pstrągowski Marcin1982NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
21532461Puścian Krzysztof Kamil1974Gimnazjum w ManowieManowoM4tak
21636297Puzyrewski Wojciech1977Forrest GumpKoszalinM4tak
21735854Raczyński Grzegorz1999I LO DuboisKoszalinM2zw.
21836258Rajner Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
21935847Rama Janusz1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
22032033Ratajczyk Robert19894RUN Team PiłaPiłaM3tak
22136091Reterski Przemysław1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
22235759Rogalski Roberto1984Zawsze sięgaj wyżejKoszalinM3tak
22335722Roganowski Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
22435767Rogoża Ireneusz1972BIEGNIJMY.pl - Rozbiegany KoszalinKoszalinM5tak
22534748Rokosz Radosław1986JW1223KOSZALINM3nie
22636232Romańczuk Kamil1990NIEZRZESZONYKołobrzegM3tak
22736010Rudnik Jerzy1952Florian ChojniceChojniceM7tak
22836267Rudnik Krzysztof1980NIEZRZESZONYKrępa SłupskaM4nie
22936250Rudnik Krzysztof1980Night Runners SłupskKrępa SłupskaM4nie
23036219Rudnikowski Maciej1974RunnerswaldeDarłowoM4tak
23135733Rudziński Bronisław1955NIEZRZESZONYkoszalinM6tak
23236346Sabisz Krzysztof1987NIEZRZESZONYBytówM3tak
23336206Schmidt Dariusz1964NIEZRZESZONYKolobrzegM5tak
23436115Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
23536060Siemiątkowski Robert1978RunnerswaldeDARŁOWOM4tak
23635731Sienicki Piotr1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
23735855Skierka Grzegorz1984MKS Święc SławnoKWASOWOM3nie
23836063Skierś Stanisław1952NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
23936032Skowyrski Janusz1962Roweria KoszalinBiesiekierzM6tak
24035771Skowyyrski Janusz1962NIEZRZESZONYBiesiekierzM6nie
24136306Sobajtis Krzysztof1995SGGWKoszalinM2nie
24236268Sobczyk Łukasz1975NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
24336292Soroka Piotr1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
24435984Spelak Krzysztof1979NIEZRZESZONYPoznańM4tak
24536048Staniaszek Bogusław1952Klub biegacza Tupot UstkaGłobino ul. Cicha nr 3 76-200M7tak
24636053Stankiewicz Wiesław1965NIEZRZESZONYKOSZALINM5nie
24735856Starzyński Eryk2000RunGryf GryficeGryficeM2tak
24836179Stawiszyński Jarosław1980FORUM ROZWOJU KOSZALINAKoszalinM4tak
24935729Stefaniak Piotr1962NIEZRZESZONYLęborkM6tak
25035776Stelmaszyk Paweł1989Szybkie ŻółwiePoznańM3tak
25135968Stężała Artur1975NIEZRZESZONYNowe BieliceM4tak
25235866Stobbe Gregor1978NIEZRZESZONYStade/NiemcyM4tak
25335752Strumiński Rafał1981DZIKI KOSZALINKoszalinM4tak
25435867Styś Adam1995NIEZRZESZONYGdyniaM2tak
25535869Sugier Michał1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
25636293Suski Krzysztof1987NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
25736026Szałkowski Wojciech1976K.B. TUPOT USTKAUSTKAM4tak
25836160Szopiński Tomasz1983KB Bryza PostominoNacmierzM3nie
25936301Szostak Piotr1978NIEZRZESZONYBoninM4nie
26035944Sztuba Bartłomiej1970NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
26136131Szulc Arkadiusz1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
26236213Szulc Szymon1986NIEZRZESZONYBiałogardM3tak
26336294Szymański Piotr1985NIEZRZESZONYPołczyn zdrójM3tak
26436327Szyszkowski Tomasz1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
26535849Śliwakowski Paweł1986NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
26635945Śliwiński Maciej1993NIEZRZESZONYBorkowiceM2tak
26736111Śniadecki Dawid1993NIEZRZESZONYSzczecin/SzczecinekM2nie
26836259Śniadecki Wojciech1997NIEZRZESZONYWiekowice M2tak
26936300Śnieżko Marcin19834 Run TKKF KOSZALINKoszalinM3nie
27031288Świetlik Tomasz1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
27136089Świętoń Rafał1982NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
27235871Tatys Bartosz2002NIEZRZESZONYŚwidwinM2zw.
27335990Turczyn Grzegorz1970Night Runners SłupskSłupskM5tak
27436125Tworek Józef1963NIEZRZESZONYSławnoM5tak
27536233Tymofiejuk Anatol1962NIEZRZESZONYBiałystokM6tak
27636081Ustianowski Wojciech1988JW1223KoszalinM3tak
27735874Uznański Ryszard1971NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
27836193Walczak Marcin1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
27935742Walczak Rafał1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
28036234Wanago Daniel1984DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoM3nie
28135827Waszczuk Tomasz1980WASZCZUK TEAMWarzymiceM4nie
28236310Waszkiewicz Piotr1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
28335963Wąsicki Sebastian1988Ambitious Runners TeamRedaM3tak
28435969Weber Paweł1983Amadeus CrossTraining GymKOSZALINM3tak
28536086Wencławski Michał1993AragorTeamSłupskM2tak
28636289Wesołowski Arkadiusz1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
28736311Wicens Jacek1986Jacek - Biegam bo LubięBoleszewo (Sławno)M3tak
28836144Wicher Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
28936208Widoniak Rafal1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
29036217Wieczorek Wojciech1981NIEZRZESZONYŚwidwinM4tak
29135872Wierzbicki Jakub1985NIEZRZESZONYŚwidwinM3tak
29235868Wierzbicki Kacper1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
29336059Wierzbicki Sylwester1984RunnerswaldeDarłowoM3nie
29436102Więckowski Maciej1983MW CONSTRUCTION S.C.KowańczM3tak
29536246Wilczewski Krzysztof1985NIEZRZESZONYSławnoM3tak
29636245Wilczewski Mariusz1986NIEZRZESZONYSławskoM3tak
29735818Wiliński Marek1961NIEZRZESZONYŚWIDWINM6nie
29835828Wilkowski Krzysztof1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
29936261Wilkowski Piotr1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
30036041Winkel Jerzy1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
30136275Wirkus Łukasz1988Talex Borysław BorzytuchomLipnicaM3nie
30235823Witka Piotr1965NIEZRZESZONYGarczegorzeM5tak
30336253Witkiewicz Eryk1976NIEZRZESZONYBiałogardM4nie
30436255Witkiewicz Eryk1976KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM4nie
30536343Woch Edward1959NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
30636344Woch Zbigniew1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
30735837Wojanowski Zbigniew1957NIEZRZESZONYGrudziądzM6tak
30835750Wojciechowicz Jacek1978Www.studiotancapasja.plKoszalinM4tak
30936088Wojciechowski Adrian1989Amadeus CrossTraining GymKoszalinM3tak
31036296Wojtalik Łukasz1983NIEZRZESZONYPolczyn ZdrójM3tak
31136256Wojtkiewicz Mateusz1994KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM2nie
31236254Wojtkiewicz Mateusz1994NIEZRZESZONYBiałogardM2nie
31336210Wolański Maciej2001NIEZRZESZONYKołobrzegM2zw.
31436072Wolański Mariusz1965NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
31536161Wolf Emil1975NIEZRZESZONYSIANÓWM4tak
31636270Wronierski Jakub1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
31736159Wujtiuk Piotr1975NIEZRZESZONYszczecinekM4nie
31836169Wyganowski Andrzej1945KB WYGAN KołobrzegKołobrzegM7nie
31936316Zaleski Tomasz1982NIEZRZESZONYGorzebądzM4nie
32036201Zasimowski Adam1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
32136187Zawada Andrzej1966ZSP1 SŁUPSKWodnicaM5tak
32236126Zblewski Tadeusz19844 Run Team BytówBytowM3nie
32336149Zboiński Wojciech1967NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
32435834Zieliński Jarosław1977NIEZRZESZONYBiałogardM4tak
32536104Zieliński Mateusz1987Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
32635786Zięba Paweł1973AMATOR KOSZALINKoszalinM4nie
32736203Zimniak Leszek1984GRUNwald Team PoznańPoznańM3tak
32835935Ziółkowski Wojciech1977NIEZRZESZONYOkonekM4tak
32935794Zwoliński Jan19684 Run TKKF KOSZALINWierciszewoM5nie
33035941Żmuda Jarosław1974CW Fanza KołobrzegKołobrzegM4tak
33135940Żmuda Tomasz1976CW Fanza KołobrzegSarbia/KołobrzegM4tak
33235996Żylicz Paweł1993STOPA SłupskSłupskM2tak
Kobiety poniżej 19 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135880Hrycyk Anna2003NIEZRZESZONYKołobrzegK1zw.
236198Mazurek Hanna2004NIEZRZESZONYKoszalinK1zw.
335770Von Bardeleben Tarryn2004Babeczki KoszalinKoszalinK1zw.
Mężczyźni poniżej 19 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136333Borecki Antoni2005NIEZRZESZONYSłupskM1zw.
236054Imiołek Marcel2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
336077Kramarz Stanisław2003RossbieganiKoszalinM1nie
436314Ogrodnik Sebastian2004NIEZRZESZONYKOSZALINM1zw.
536357Pec Daniel2005NIEZRZESZONYKoszalinM1zw.
635859Poletajew Andrzej2008GWARDIA KOSZALINKOSZALINM1zw.
Kobiety 20-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129661Barska Kamila1999WYBRZEŻE OBJAZDABAŁĄMĄTEKK2zw.
236157Bucka Marta1996NIEZRZESZONYTychowoK2nie
336139Dębowska Anna1997BorysyKoszalinK2tak
433463Dudzińska Joanna1998NIEZRZESZONYKoszalinK2zw.
535841Hamer Paulina1996NIEZRZESZONYOstre bardoK2nie
636185Kośla Sara1999ZSP1 SŁUPSKSuchorzeK2zw.
735778Kowal Natalia1994NIEZRZESZONYBoninK2nie
836151Krygier Małgorzata2001W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK2zw.
936325Lewandowska Dominika1994NIEZRZESZONYBiałogardK2nie
1036117Łosiewicz Monika1995NIEZRZESZONYGryficeK2tak
1136116Łosiewicz Paulina1993NIEZRZESZONYGryficeK2tak
1236050Łukasiewicz Ewelina1994NIEZRZESZONYDarłowoK2nie
1336101Mejer Aleksandra2000Gimnazjum w ManowieRosnowoK2zw.
1436129Murawska Nikola2000MKL SzczecinSzczecinK2zw.
1536285Pasternak Joanna1993NIEZRZESZONYKołobrzegK2tak
1636184Ryman - Lipińska Sandra1998ZSP1 SŁUPSKTrzebielinoK2zw.
1736336Samoił-Kowalska Gerda1998NIEZRZESZONYBoboliceK2zw.
1836273Szubert Julia2000NIEZRZESZONYUstronie MorskieK2nie
1936186Właśniak Agnieszka1999ZSP1 SŁUPSKZielińK2zw.
2036017Zientarska Martyna1993Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
Mężczyźni 20-29 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135951But Maciej1996NIEZRZESZONYsadkowoM2tak
235956But Mikołaj1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
336066Chwiałkowski Cyprian1994NIEZRZESZONYMachlinyM2tak
436182Cyrankowski Przemysław1997ZSP1 SŁUPSKBałamątekM2zw.
536080Dudek Mateusz1995NIEZRZESZONYKołobrzegM2tak
636183Duszyński Rafał1998WYBRZEŻE OBJAZDABałamątekM2zw.
736222Gałkowski Damian1994Gmina Sławno AZS AWFiS GdańskSławskoM2nie
836199Gregorczyk Bartłomiej2000WYBRZEŻE OBJAZDAObjazdaM2zw.
936284Guzowski Denis1995ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyńM2nie
1036140Jabłoński Mateusz1996BorysyUstronie MorskieM2tak
1136312Jarosz Jakub1996TKKF KoszalinSucha KoszaliskaM2zw.
1235882Jaśkiewicz Filip1994NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
1336087Jaźwiński Dawid2000NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
1435957Kaźmierczak Paweł1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
1535958Kaźmierczak Piotr1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
1636335Kępka Adrian1995NIEZRZESZONYWiekowo/Darłowo M2tak
1735955Kośka Maciej1995NIEZRZESZONYSadkowoM2tak
1835952Kośka Wojciech1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
1935953Majcher Przemysław1998NIEZRZESZONYSadkowoM2zw.
2036130Murawski Jakub1999MKL SzczecinSzczecinM2zw.
2136330Niewiadomski Igor1994KMKL Sztorm KołobrzegKołobrzegM2tak
2236337Piwoński Jakub2002NIEZRZESZONYKoszalinM2zw.
2336107Pluciński Jakub2000NIEZRZESZONYLubońM2zw.
2435854Raczyński Grzegorz1999I LO DuboisKoszalinM2zw.
2536306Sobajtis Krzysztof1995SGGWKoszalinM2nie
2635856Starzyński Eryk2000RunGryf GryficeGryficeM2tak
2735867Styś Adam1995NIEZRZESZONYGdyniaM2tak
2835945Śliwiński Maciej1993NIEZRZESZONYBorkowiceM2tak
2936111Śniadecki Dawid1993NIEZRZESZONYSzczecin/SzczecinekM2nie
3036259Śniadecki Wojciech1997NIEZRZESZONYWiekowice M2tak
3135871Tatys Bartosz2002NIEZRZESZONYŚwidwinM2zw.
3236086Wencławski Michał1993AragorTeamSłupskM2tak
3336256Wojtkiewicz Mateusz1994KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM2nie
3436254Wojtkiewicz Mateusz1994NIEZRZESZONYBiałogardM2nie
3536210Wolański Maciej2001NIEZRZESZONYKołobrzegM2zw.
3635996Żylicz Paweł1993STOPA SłupskSłupskM2tak
Kobiety 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136014Brovchenko Sylwia1988Świat Płytek u KryspinaBytówK3tak
236215Chodor Martyna19834 Run TKKF KoszalinKoszalinK3nie
336191Cios Agnieszka1988NIEZRZESZONYUstronie MorskieK3tak
435720Dąbrowska Katarzyna1988NIEZRZESZONYSianówK3tak
535737Foszcz-Reda Monika1989NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
635755Frontczak Izabela19874 Run TKKF KOSZALINSzczecinekK3nie
736298Gawin Paulina1987Night Runners SłupsksłupskK3nie
836228Górska Daria1989NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
936265Graj Joanna1989NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
1036329Hirowicz Agnieszka1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
1135768Hrankowska Monika1987NIEZRZESZONYSłupskK3tak
1235735Jakubowska Anna1992NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
1336036Jarczak Katarzyna1991NIEZRZESZONYSianówK3tak
1435793Kacała Olga1986NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
1535812Kaczmarek Patrycja1990RunGryf GryficeGryficeK3tak
1636137Kania Ania1990BorysyPoznańK3tak
1736134Kłyk-Michalak Olimpia1991Dziki KoszalinKoszalinK3tak
1836307Kondrat Aleksandra1990NIEZRZESZONYBoninK3tak
1936319Kondrat Joanna1989NIEZRZESZONYBoninK3tak
2036229Konieczna Marzena1987NIEZRZESZONYK3nie
2135775Koprek Marzena1990Szybkie ŻółwiePoznańK3tak
2236055Kosowska-Pachura Ewelina1986BABECZKI KoszalinSianowK3nie
2336097Kowalczuk Natalia1986Świat Płytek u KryspinaKoszalinK3tak
2435825Kubiak Jagoda1985NIEZRZESZONYWejherowoK3nie
2535943Leszczyńska Weronika1985NIEZRZESZONYDeszcznoK3tak
2635724Lubawińska Ilona1986K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK3tak
2736340Łubniewska Natalia1985NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
2835732Michalczyk Małgorzata1989NIEZRZESZONYKoszalin K3tak
2935790Orłowska Małgorzata1983Dziki KoszalinKoszalinK3tak
3035936Pacan Mirosława1987NIEZRZESZONYBytówK3tak
3135988Pasek Paula1986NIEZRZESZONYDunowoK3tak
3235374Pasieka Agnieszka1988K.B. SPRINT ŚwidwinŚwidwin K3nie
3335728Potrzebowska Agata1985NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnitak
3436290Retka Natalia1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
3535784Sadowska Justyna1987NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
3635863Sławińska Natalia1984NIEZRZESZONYK3nie
3735754Sokołowska Małgorzata1987NIEZRZESZONYKOSZALINK3tak
3836180Stawiszyńska Anna1988FORUM ROZWOJU KOSZALINAPARYŻK3tak
3936214Szulc Martyna1989NIEZRZESZONYBiałogardK3tak
4035741Trandyk Anita1985NIEZRZESZONYKoszalinK3nie
4136235Wanago Anna1984DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK3nie
4236262Wilkowska Beata1983NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
4335975Wilkowska Małgorzata1984NIEZRZESZONYKoszalinK3tak
Mężczyźni 30-39 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135862Antosiewicz Rafał1984NIEZRZESZONYKoszalin M3tak
236015Brovchenko Jurii1989Świat Płytek u KryspinaBytówM3tak
336231Chmielewski Bartosz1987NIEZRZESZONYŁopienicaM3tak
435749Dorawa Wojtek1991NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
536317Dzieszuk Mateusz1992NIEZRZESZONYGryfinoM3tak
636355Dzietczyk Kamil1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
735781Dziębowski Mariusz1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
836132Gorgol Piotr1986NIEZRZESZONYKrzemieniewoM3nie
936291Gostkowski Łukasz1987GOCH BYTÓWBYTÓWM3tak
1036061Grzegorzek Bartłomiej1984Biegamyrazem.plGdyniaM3nie
1124404Herba Krzysztof1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1235787Hryciów Paweł1984NIEZRZESZONYBiałogardM3tak
1335918Jaśkiewicz Dawid1990NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1435820Kaczmarek Łukasz1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1535813Kaczmarek Rafał1984RunGryf GryficeGryficeM3tak
1635740Kaczmarek Tomasz1985Team biegowy szczecinekModinaM3tak
1736044Kalkowski Paweł1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1836049Kalkowski Piotr1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1936263Kępiński Marcin1984NIEZRZESZONYSłupskM3tak
2036266Klimowicz Michał1988NIEZRZESZONYWarszawaM3tak
2129752Kokot Edward19832 Brygada ZmechanizowanaBorne SulinowoM3tak
2235977Kopacz Rafał1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
2335757Koprek Łukasz1986Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
2436251Korczyński Sławomir1992Decathlon KoszalinKoszalinM3tak
2535970Kotarski Kamil1990NIEZRZESZONYŚWIDWINM3nie
2635805Kowalczyk Piotr1983NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
2728365Kruczkowski Damian19862 BRYGADA ZMECHANIZOWANA ZŁOCIENIECZłocieniecM3tak
2836321Kuliński Marek1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
2936360Kurłowicz Robert1991NIEZRZESZONYRonin gold teamM3nie
3035821Łabejsza Łukasz1985Wojownicy WódyKoszalinM3nie
3136225Markuszewski Kuba1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
3235723Marszałkowski Radosław1988NIEZRZESZONYPrzybrdaM3tak
3336133Michalak Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM3tak
3435860Michalski Paweł1988NIEZRZESZONYBoninM3tak
3535807Mickiewicz Adam1987NIEZRZESZONYMrzeżynoM3tak
3635718Mrówka Michał1984Ambitious Runners TeamGdańsk M3tak
3735789Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM3tak
3836271Nejman Piotr1984NIEZRZESZONYKOSZALINM3tak
3924925Noga Sebastian19924 Run TKKF KOSZALINKoszalinM3tak
4036342Popławski Michał1984NIEZRZESZONYPrzasnyszM3tak
4136318Potrzebowski Marek1983NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnizw.
4236196Prędki Grzegorz1985NIEZRZESZONYDarłowoM3tak
4332033Ratajczyk Robert19894RUN Team PiłaPiłaM3tak
4435759Rogalski Roberto1984Zawsze sięgaj wyżejKoszalinM3tak
4534748Rokosz Radosław1986JW1223KOSZALINM3nie
4636232Romańczuk Kamil1990NIEZRZESZONYKołobrzegM3tak
4736346Sabisz Krzysztof1987NIEZRZESZONYBytówM3tak
4835855Skierka Grzegorz1984MKS Święc SławnoKWASOWOM3nie
4935776Stelmaszyk Paweł1989Szybkie ŻółwiePoznańM3tak
5035869Sugier Michał1984NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5136293Suski Krzysztof1987NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
5236160Szopiński Tomasz1983KB Bryza PostominoNacmierzM3nie
5336213Szulc Szymon1986NIEZRZESZONYBiałogardM3tak
5436294Szymański Piotr1985NIEZRZESZONYPołczyn zdrójM3tak
5535849Śliwakowski Paweł1986NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
5636300Śnieżko Marcin19834 Run TKKF KOSZALINKoszalinM3nie
5736081Ustianowski Wojciech1988JW1223KoszalinM3tak
5836193Walczak Marcin1985NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5936234Wanago Daniel1984DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoM3nie
6036310Waszkiewicz Piotr1986NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6135963Wąsicki Sebastian1988Ambitious Runners TeamRedaM3tak
6235969Weber Paweł1983Amadeus CrossTraining GymKOSZALINM3tak
6336311Wicens Jacek1986Jacek - Biegam bo LubięBoleszewo (Sławno)M3tak
6435872Wierzbicki Jakub1985NIEZRZESZONYŚwidwinM3tak
6535868Wierzbicki Kacper1989NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6636059Wierzbicki Sylwester1984RunnerswaldeDarłowoM3nie
6736102Więckowski Maciej1983MW CONSTRUCTION S.C.KowańczM3tak
6836246Wilczewski Krzysztof1985NIEZRZESZONYSławnoM3tak
6936245Wilczewski Mariusz1986NIEZRZESZONYSławskoM3tak
7036275Wirkus Łukasz1988Talex Borysław BorzytuchomLipnicaM3nie
7136088Wojciechowski Adrian1989Amadeus CrossTraining GymKoszalinM3tak
7236296Wojtalik Łukasz1983NIEZRZESZONYPolczyn ZdrójM3tak
7336270Wronierski Jakub1988NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
7436126Zblewski Tadeusz19844 Run Team BytówBytowM3nie
7536104Zieliński Mateusz1987Słoneczny Patrol KoszalinKoszalinM3tak
7636203Zimniak Leszek1984GRUNwald Team PoznańPoznańM3tak
Kobiety 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136143Borowiak Hanna1982Wozimysie.plKaliszK4tak
236138Borysiewicz Joanna1977BorysyKoszalinK4tak
336359Brzezińska Katarzyna1981NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
435985Brzozowska Barbara1979NIEZRZESZONYTychowoK4tak
536216Chodor Izabela1981NIEZRZESZONYGorzebądzK4nie
636058Dąbrowska Anna1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
736093Dębska Dorota1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
836286Duk Magdalena1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
936078Dyrcz Marika1981MKS Święc SławnoSławnoK4tak
1035745Felkowska Karolina1982NIEZRZESZONYkoszalinK4nie
1136302Góra Agnieszka1977NIEZRZESZONYOkonekK4nie
1235748Grzelak Karina1977BIEGNIJMY.pl Rozbiegany KoszalinkoszalinK4nie
1336043Gzela Olga1979NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
1436323Iwanek Wioleta1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1535934Iwankiewicz Justyna1980NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
1635972Jagła Małgorzata1977NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
1736341Juszczyk Agnieszka1980NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
1836057Karpińska Hanna1977NIEZRZESZONYGoleniówK4tak
1935997Kasprowicz Małgorzata1981STOPA SłupskSłupskK4tak
2035726Kołakowska Beata1975K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK4nie
2135829Kotara-Pałka Małgorzata1979NIEZRZESZONYKoszlainK4tak
2236076Kramarz Aneta1978RossbieganiKoszalinK4nie
2336244Krawczuk-Kiełb Anna1974NIEZRZESZONYWiekowoK4tak
2436361Kuczyńska Anetta1974NIEZRZESZONYPoznańK4nie
2535883Kukiołczyńska Lidia1979NIEZRZESZONYPoznańK4tak
2636099Łukasiewicz Aleksandra1980DZIKI KOSZALINKOSZALINK4tak
2736205Maas Artur Artimea1979Kino~Biegów~ProstytutkaKoszalinNiepełnosprawnizw.
2836209Machelska Sylwia1977NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
2935971Markowska Lidia1979NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
3036249Matyjasek Lucyna1973NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
3136197Mazurek Barbara1979NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3236073Mądrzyk Magdalena1980NIEZRZESZONYKołobrzegK4tak
3335816Mędel Marta1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
3436237Michno Joanna1980DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK4nie
3535782Możejko Anna1980BABECZKI KoszalinKoszalinK4tak
3636046Mroczkowska Marta1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
3736095Piekarska Anna1976NIEZRZESZONYKOszalinK4tak
3835746Plata Katarzyna1976NIEZRZESZONYkoszalinK4tak
3936110Polańska Katarzyna1981DZIKI KOSZALINKoszalinK4tak
4035858Poletajew Wiktoria1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
4135780Pstrągowska Marlena1982NIEZRZESZONYKOSZALINK4tak
4236211Rutecka Sylwia1982TUPOT USTKAUSTKAK4tak
4336264Simonowicz Aneta1981NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
4435983Spelak Katarzyna1978NIEZRZESZONYPoznańK4tak
4535772Stec Edyta1979BABECZKI KoszalinKoszalinK4nie
4635799Szafirowicz-Chojnacka Paulina1980NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
4736052Sztorc-Kachlicka Marzena1975NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
4836272Szubert Agnieszka1979NIEZRZESZONYUstronie MorskieK4nie
4936328Szyszkowska Katarzyna1982NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
5035819Trejder Maria1973Bajaderki KoszalinKoszalinK4tak
5135986Walczak Agnieszka1976NIEZRZESZONYKoszalinK4tak
5236162Wolf Weronika1975NIEZRZESZONYSIANÓWK4tak
5336200Zasimowska Edyta1978NIEZRZESZONYKoszalinK4nie
5436013Zientarska Joanna1974Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
5536287Żuchowska Maria1978NIEZRZESZONYToruńK4tak
Mężczyźni 40-49 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129409Baranowski Piotr1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
236045Bartosik Jarosław1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
336035Bąk Zbigniew1979RunnerswaldeDarłowoM4tak
436106Bil Adrian1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
536135Bojke Piotr1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
636218Bonisławski Jarosław1980NIEZRZESZONYSławnoM4tak
736332Borecki Grzegorz1978NIEZRZESZONYSłupskM4tak
836142Borowiak Maciej1981Wozimysie.plKaliszM4tak
935800Chojnacki Bartosz1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
1036172Chołuj Jarosław1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1136023Chrystofiak Paweł1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
1228453Cincio Robert1977TKKF Triathlon KoszalinKoszalinM4tak
1335973Dąbrowski Grzegorz1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1435884Dereń Grzegorz1976K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4tak
1536164Domagała Sławomir1978K. B. SPRINT ŚWIDWINBrzeżnoM4tak
1636167Domaszk Zbigniew1973NIEZRZESZONYBytówM4tak
1735135Dudziak Piotr1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1835747Felkowski Tomasz1980NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
1935806Gałka Marcin1978NIEZRZESZONYTrzebiatówM4tak
2036012Garski Kryspin1976Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
2135777Gawlik Artur1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2235979Goliński Łukasz1979K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidiwnM4nie
2336103Gołyn Marek1982NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2435938Gotowała Rafał1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2536348Goździewicz Leszek1976Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
2636347Goździewicz Paweł1977Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
2736303Góra Sylwester1974NIEZRZESZONYOkonekM4nie
2836322Górski Daniel1981Doit-now.plOławaM4tak
2936147Grebienik Andrzej1974NIEZRZESZONYSłupskM4tak
3035811Hamer Szymon1981NIEZRZESZONYostre bardoM4nie
3136227Hamułka Krzysztof1974Dziki KoszalinŚwieszynoM4tak
3235949Hok Marek1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3335987Imiołek Jacek1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3436207Imiołek Marcin1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3536324Iwanek Paweł1980NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3636029Iwaniec Dariusz1975NIEZRZESZONYSierakowoM4tak
3735964Jagła Łukasz1979NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
3836051Kachlicki Kamil1976NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
3936028Kajkowski Rafał1975Dodomisie KoszalinKoszalinM4tak
4025070Kaleta Sebastian1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4135753Kaliszuk Damian1982NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
4236085Kamelski Piotr1973NIEZRZESZONYSławno M4tak
4336047Kamieniecki Rafał1979K.B. TUPOT USTKAUstkaM4tak
4435808Kamyk Piotr1980MH KoszalinKoszalinM4nie
4536148Kandut Tomasz1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4636018Kaniewski Sebastian1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4733873Kapuściński Robert1978JW1223bdowKoszalinM4tak
4836056Karpiński Tomasz1975NIEZRZESZONYGoleniówM4tak
4935861Kazimierczak Leszek1980CSSP KOSZALINNiekłoniceM4nie
5035802Kiper Jarosław1976JW 1223 2dplotstrzekęcinoM4nie
5124604Klebanowski Artur1974NIEZRZESZONYkoszalinM4nie
5235756Kowalewski Daniel1978NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
5336025Krakowiak Sławomir1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5425078Krasiński Witold1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
5536223Krawczyk Tomasz1980NIEZRZESZONYBieskierz M4tak
5635814Kruk Macin1982NIEZRZESZONYkoszalinM4tak
5736021Krygier Ireneusz1978W P K SŁOŃ TEAM USTKAUstkaM4tak
5825300Kszczanowicz Jacek1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
5936362Kuczyński Robert1973NIEZRZESZONYPoznańM4nie
6035873Kukieła Tomasz1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6135773Kułakowski Dawid1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6235942Leszczyński Michał1978NIEZRZESZONYDeszcznoM4tak
6335725Lubawiński Krzysztof1978K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM4nie
6435815Lubierski Marcin1975NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6535809Łańcucki Bartłomiej1980MH KoszalinKoszalinM4nie
6635965Markowski Grzegorz1974NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
6736190Marzęcki Marek1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
6836248Matyjasek Zbigniew1973NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
6935817Mędel Cezary1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
7035939Mosiołek Piotr1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
7136356Musiał Marcin1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
7236313Ogrodnik Grzegorz1974NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
7336156Pakulski Marcin1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
7436349Pallach Lech1980Biegamyrazem.plGdyniaM4tak
7536173Paschke Roman1978NIEZRZESZONYGdyniaM4tak
7635833Piątek Wiktor1982JW 1223 3dplotKoszalinM4tak
7735774Pior Tomasz1981NIEZRZESZONYKonikowoM4tak
7836108Pluciński Grzegorz1973NIEZRZESZONYLubońM4tak
7936288Podhorodecki Rafal1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8035779Pstrągowski Marcin1982NIEZRZESZONYKOSZALINM4tak
8132461Puścian Krzysztof Kamil1974Gimnazjum w ManowieManowoM4tak
8236297Puzyrewski Wojciech1977Forrest GumpKoszalinM4tak
8336258Rajner Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8435847Rama Janusz1973NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
8536091Reterski Przemysław1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
8636267Rudnik Krzysztof1980NIEZRZESZONYKrępa SłupskaM4nie
8736250Rudnik Krzysztof1980Night Runners SłupskKrępa SłupskaM4nie
8836219Rudnikowski Maciej1974RunnerswaldeDarłowoM4tak
8936060Siemiątkowski Robert1978RunnerswaldeDARŁOWOM4tak
9035731Sienicki Piotr1974NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9136268Sobczyk Łukasz1975NIEZRZESZONYKołobrzegM4tak
9236292Soroka Piotr1978NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
9335984Spelak Krzysztof1979NIEZRZESZONYPoznańM4tak
9436179Stawiszyński Jarosław1980FORUM ROZWOJU KOSZALINAKoszalinM4tak
9535968Stężała Artur1975NIEZRZESZONYNowe BieliceM4tak
9635866Stobbe Gregor1978NIEZRZESZONYStade/NiemcyM4tak
9735752Strumiński Rafał1981DZIKI KOSZALINKoszalinM4tak
9836026Szałkowski Wojciech1976K.B. TUPOT USTKAUSTKAM4tak
9936301Szostak Piotr1978NIEZRZESZONYBoninM4nie
10036131Szulc Arkadiusz1977NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10136327Szyszkowski Tomasz1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10236089Świętoń Rafał1982NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10335742Walczak Rafał1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10435827Waszczuk Tomasz1980WASZCZUK TEAMWarzymiceM4nie
10536289Wesołowski Arkadiusz1976NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10636144Wicher Krzysztof1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10736208Widoniak Rafal1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
10836217Wieczorek Wojciech1981NIEZRZESZONYŚwidwinM4tak
10935828Wilkowski Krzysztof1979NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11036261Wilkowski Piotr1981NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11136041Winkel Jerzy1973NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
11236253Witkiewicz Eryk1976NIEZRZESZONYBiałogardM4nie
11336255Witkiewicz Eryk1976KB Dziesiątka BiałogardBiałogardM4nie
11435750Wojciechowicz Jacek1978Www.studiotancapasja.plKoszalinM4tak
11536161Wolf Emil1975NIEZRZESZONYSIANÓWM4tak
11636159Wujtiuk Piotr1975NIEZRZESZONYszczecinekM4nie
11736316Zaleski Tomasz1982NIEZRZESZONYGorzebądzM4nie
11836201Zasimowski Adam1977NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
11935834Zieliński Jarosław1977NIEZRZESZONYBiałogardM4tak
12035786Zięba Paweł1973AMATOR KOSZALINKoszalinM4nie
12135935Ziółkowski Wojciech1977NIEZRZESZONYOkonekM4tak
12235941Żmuda Jarosław1974CW Fanza KołobrzegKołobrzegM4tak
12335940Żmuda Tomasz1976CW Fanza KołobrzegSarbia/KołobrzegM4tak
Kobiety 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135881Bieniek Marzena1967NIEZRZESZONYczaplinekK5nie
236175Borsuk Dorota1971NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
336112Bromińska Wiesława1963NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
428860Budzyńska Elżbieta1966NIEZRZESZONYSłupskK5tak
528596Czyżewska Beata1968Kołobrzeg BiegaKołobrzegK5tak
635719Dąbrowska Alicja1966NIEZRZESZONYSianówK5tak
735877Jachimowska Beata1968Kijowe Morsy WrocławWrocławK5tak
836155Kołodziejczyk Danuta1964Biegaczki.plBiesowiceK5tak
935923Konieczna Anka1969NIEZRZESZONYkoszalinK5tak
1036243Konkel Joanna1966NIEZRZESZONYK5nie
1136195Korpal Grażyna1963NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
1236257Kubińska Beata1967NIEZRZESZONYSŁUPSKK5tak
1336226Marschałkowska Dorota1964TKKF KoszalinKoszalinK5nie
1436163Muerau-Nowicka Hanna1964KB GOCH BYTÓWBytówK5nie
1536127Murawska Wioletta1969NIEZRZESZONYSzczecinK5nie
1635730Pełka Iwona1968NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
1735848Rama Ewa1964NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
1826184Samoił-Kowalska Irena1972TKKF KOSZALINBOBOLICEBOBOLICEK5tak
1935875Uznańska Agata1964NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
2035769Von Bardeleben Agnieszka1971Babeczki KoszalinKoszalinK5tak
2135822Witka Grażyna1967NIEZRZESZONYGarczegorzeK5tak
2235879Wojciechowska-Hrycyk Agata1968NIEZRZESZONYKołobrzegK5tak
2336092Zwolak Barbara1971NIEZRZESZONYKoszalinK5tak
Mężczyźni 50-59 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136331Atałap Artur1968NIEZRZESZONYOleckoM5tak
236334Benedysiuk Sławomir1967NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
336065Biedrzycki Krzysztof1971NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
435857Bogdanowicz Krzysztof19654 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
536136Borysiewicz Grzegorz1971BorysyKoszalinM5tak
625809Czyżewski Janusz1964Kołobrzeg BiegaKołobrzegM5tak
736165Dzieszuk Dariusz19684 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
836280Fajgier Tomasz1969NIEZRZESZONYManowoM5tak
936178Fajgier Tomasz1969NIEZRZESZONYManowoM5tak
1036022Groński Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalin/JamnoM5nie
1136305Grzesik Eugeniusz1966TKKF KoszalinKoszalinM5tak
1236020Grzywa Roman197118.WOGWejherowoM5nie
1336283Guzowski Dariusz1969ULKS Talex-Borysław BorzytuchomCetyńM5tak
1436005Hakkarainen Jouni1972NIEZRZESZONYFinlandiaM5tak
1536090Jakóbczak Dariusz1970NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1635886Kępka Mirosław1970K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
1736260Kierkosz Marek1966NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
1835804Kolasa Tomasz1970Kołobrzeski Klub MorsówKołobrzegM5tak
1935721Kołakowski Dariusz1972K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM5tak
2035751Kopczewski Dariusz1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
2136194Korpal Cezray1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
2236075Kościelniak Robert19644 Run TKKF KOSZALINKoszalinM5tak
2335864Kubiński Rafał1965NIEZRZESZONYSŁUPSKM5tak
2436358Maślak Radosław1968Biegamyrazem.plGdyniaM5tak
2526349Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM5tak
2636350Norek Tomek1968NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
2736315Opryszek Bogusław1968ITMBW KrakówKrakówM5nie
2836351Pec Marek1970NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
2935967Piechocki Robert1967NIEZRZESZONYKoszxalinM5tak
3036345Popławska Krystyna1963NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3135722Roganowski Rafał1972NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3235767Rogoża Ireneusz1972BIEGNIJMY.pl - Rozbiegany KoszalinKoszalinM5tak
3336206Schmidt Dariusz1964NIEZRZESZONYKolobrzegM5tak
3436115Schwarz Ludwik1965NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
3536053Stankiewicz Wiesław1965NIEZRZESZONYKOSZALINM5nie
3635944Sztuba Bartłomiej1970NIEZRZESZONYKoszalinM5nie
3735990Turczyn Grzegorz1970Night Runners SłupskSłupskM5tak
3836125Tworek Józef1963NIEZRZESZONYSławnoM5tak
3935874Uznański Ryszard1971NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
4035823Witka Piotr1965NIEZRZESZONYGarczegorzeM5tak
4136072Wolański Mariusz1965NIEZRZESZONYKołobrzegM5tak
4236187Zawada Andrzej1966ZSP1 SŁUPSKWodnicaM5tak
4336149Zboiński Wojciech1967NIEZRZESZONYKoszalinM5tak
4435794Zwoliński Jan19684 Run TKKF KOSZALINWierciszewoM5nie
Kobiety 60-69 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136008Kozłowiecka Małgorzata1960TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
236109Krzewińska Małgorzata19594 Run TKKF KOSZALINKoszalinK6tak
336308Sawicka Alicja1956NIEZRZESZONYGdańskK6tak
436238Sikorska Grażyna1961OTKKF BicyklBoboliceK6tak
536062Skierś Wanda1956NIEZRZESZONYKoszalinK6tak
636042Strzelecka-Dragun Halina1955NIEZRZESZONYSłupskK6tak
736236Wanago Anna1962DORIAN TEAM SŁAWNOSławnoK6nie
836096Wątrucka Krystyna1955Świat Płytek u KryspinaKoszalinK6tak
936204Zimniak Krystyna1957Krystyna Team PoznańPoznańK6tak
Mężczyźni 60-69 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
135995Bartkowiak Marian1962NIEZRZESZONYReskoM6tak
235998Biedrzycki Andrzej1957CW Fanza KołobrzegStary Borek/KołobrzegM6tak
335974Biedrzycki Andrzej1957OSP Stary BorekStary Borek KolobrzegM6nie
436224Bogacki Tomasz19594RUN TKKF KoszalinKoszalinM6tak
536269Butowicz Adam1961NIEZRZESZONYSzczecinekM6tak
636166Chudy Henryk1955K S Olszewski i synowie SławnoSławskoM6tak
736309Chudzik Zbigniew1961NIEZRZESZONY4RUNTKKF KOSZALINM6tak
836339Chwaleba Jan1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
936338Chwaleba Jan1960NIEZRZESZONYKoszalinM6nie
1036171Dęga Ryszard1955K.B. TUPOT- USTKAUSTKAM6nie
1135743Hausman Andrzej1954KSR ROWERIAKoszalinM6tak
1233859Heller Zdzisław1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
1335738Janusz Tadeusz1957Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAPiotrków TrybunalskiNiepełnosprawnizw.
1436074Januszewski Jacek1962NIEZRZESZONYKOSZALINM6tak
1536320Kaczmarek Zbigniew1953NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
1624402Karnicki Zygmunt19554 Run TKKF KOSZALINKoszalinM6tak
1735177Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinNiepełnosprawnizw.
1836100Machała Janusz1956NIEZRZESZONYSianówM6tak
1935853Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
2035826Mielewczyk Leszek1956NIEZRZESZONYLęborkM6tak
2136153Niemczuk Dariusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM6nie
2236212Niwiński Grzegorz1958TUPOT USTKAUSTKAM6nie
2335810Osobniak Ryszard1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
2435989Pasek Jan1955NIEZRZESZONYDunowoM6tak
2535736Pełka Janusz1961NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
2635733Rudziński Bronisław1955NIEZRZESZONYkoszalinM6tak
2736032Skowyrski Janusz1962Roweria KoszalinBiesiekierzM6tak
2835771Skowyyrski Janusz1962NIEZRZESZONYBiesiekierzM6nie
2935729Stefaniak Piotr1962NIEZRZESZONYLęborkM6tak
3031288Świetlik Tomasz1960NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
3136233Tymofiejuk Anatol1962NIEZRZESZONYBiałystokM6tak
3235818Wiliński Marek1961NIEZRZESZONYŚWIDWINM6nie
3336343Woch Edward1959NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
3436344Woch Zbigniew1956NIEZRZESZONYKoszalinM6tak
3535837Wojanowski Zbigniew1957NIEZRZESZONYGrudziądzM6tak
Kobiety powyżej 70 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136064Ratajczyk Grażyna1952NIEZRZESZONYSłupskK7tak
236016Solak Halina1950Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
Mężczyźni powyżej 70 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136019Bartnik Marian1931TKKF KoszalinKoszalinM7tak
236274Głowacki Włodzimierz1938NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
336221Gudziński Lech1949NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
436279Kowalski Jerzy1952NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
536007Kozłowiecki Waldemar1951TKKF KoszalinKoszalinM7tak
636128Murawski Waldemar1952NIEZRZESZONYSzczecinM7nie
736304Muszyński Jacek1952Świat Płytek u KryspinaSłupskM7tak
836152Pauliński Jan1950NIEZRZESZONYKoszalinM7nie
936010Rudnik Jerzy1952Florian ChojniceChojniceM7tak
1036063Skierś Stanisław1952NIEZRZESZONYKoszalinM7tak
1136048Staniaszek Bogusław1952Klub biegacza Tupot UstkaGłobino ul. Cicha nr 3 76-200M7tak
1236169Wyganowski Andrzej1945KB WYGAN KołobrzegKołobrzegM7nie
Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
136012Garski Kryspin1976Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
235738Janusz Tadeusz1957Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINAPiotrków TrybunalskiNiepełnosprawnizw.
336008Kozłowiecka Małgorzata1960TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
435177Lubawiński Jerzy1956K.B. SPRINT ŚWIDWINŚwidwinNiepełnosprawnizw.
536205Maas Artur Artimea1979Kino~Biegów~ProstytutkaKoszalinNiepełnosprawnizw.
635853Markowski Andrzej19534RUN TKKF KoszalinKoszalinNiepełnosprawnizw.
735728Potrzebowska Agata1985NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnitak
836318Potrzebowski Marek1983NIEZRZESZONYBydgoszczNiepełnosprawnizw.
936016Solak Halina1950Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
1036013Zientarska Joanna1974Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
1136017Zientarska Martyna1993Świat Płytek u KryspinaBytówNiepełnosprawnitak
System zapisów - copyright © b4sport.pl