GP Koszalina 2015

24.05.2015 - Uliczny Wyścig Rowerowy

Lista startowa

Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129608Bagiński Bogusz1989NIEZRZESZONYPiłaM2tak
229769Białas Wiesław1968Don Bosco TeamDebrznoM4nie
326692Błażejewski Maciej1975NIEZRZESZONYPabianiceM3nie
429772Borysiewicz Ryszard1952Dziki KoszalinKoszalinM4nie
528595Bryla Krzysztof1974Drużyna Szpiku Biegnijmy.pl KoszalinKoszalinM3tak
628992Chojnacki Bartosz1977NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
729610Czaplicki Jan2004NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
829611Czaplicki Juliusz2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
929609Czaplicki Piotr1971NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
1029802Faltynowski Dariusz1985Nietoperze KoszalinKoszalinM2tak
1129173Felkowski Janusz1950NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1226713Filip Tomisław1977Dziki KoszalinM3nie
1329691Gajdzica Krzysztof1960NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
1429405Głuszko Jakub1983Hean Opakowaniakoszalin M2tak
1529770Gostomczyk Łukasz1982Don Bosco TeamDebrznoM2nie
1626675Hamułka Krzysztof1974Dziki KoszalinŚwieszynoM3nie
1729211Hołubasz Paweł1978UNIA RACING TEAM LĘBORKLęborkM3nie
1829208Izraelski Grzegorz1991Dziki KoszalinKoszalinM1nie
1927820Jarosz Jakub1996TKKF KoszalinSucha KoszalińskaM1tak
2026693Jędruszczak Adrian1992NIEZRZESZONYPołczyn ZdrójM1tak
2128235Juszczak Krzysztof1954NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2229699Kapuściński Zbigniew1972NIEZRZESZONYSzczecinM3tak
2327153Karaczun Maciej1979NIEZRZESZONYSzczecinM3tak
2429727Karłowicz Andrzej1957NIEZRZESZONYZłotówM4tak
2529612Kiper Jarosław1976JW 1223 2dplotSTRZEKĘCINOM3tak
2629771Kleist Dawid1999Don Bosco TeamDebrznoM1nie
2729755Korbus Michał1991KU AZS Politechnika GdańskaKoszalinM1nie
2826496Kozlowski Tomasz1981Dziki KoszalinkoszalinM2nie
2926691Kozłowski Tomasz1981Dziki KoszalinKoszalin M2nie
3026672Kurasz Arkadiusz1974Dziki KoszalinKoszalinM3nie
3127603Lange Piotrek1987NIEZRZESZONYManowoM2tak
3229566Łukasiewcz Aleksandra1980DZIKI KOSZALINKoszalinKtak
3329705Marzec Tomasz1989AZS bez medalu jestSłupskM2tak
3429733Matera Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM2tak
3529565Michalak Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM2tak
3627803Misikonis Kamil1985ZGY Bike TeamGryficeM2tak
3726491Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM4tak
3829570Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM2tak
3929317Osiński Tadeusz1952NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
4026476Parysiak Eryk1983Nietoperze KoszalinKoszalinM2tak
4129367Parysiak Eryk1983Nietoperze KoszalinKOSZALINM2nie
4228863Pasek Marcin1982Dziki KoszalinChałupyM2tak
4329564Pasik Błażej1997NIEZRZESZONYKoszalinM1tak
4429617Perchel Sławomir1986Nietoperze koszalinKoszalinM2nie
4529768Przybylski Ks. Bartłomiej1983Don Bosco TeamDebrznoM2nie
4628865Przybysz Łukasz1989NIEZRZESZONYOkonekM2nie
4729577Roszczak Mateusz1987NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
4829741Sagan Piotr1982NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
4927434Sendlewski Łukasz1980NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
5029590Siemieniec Krzysztof1965NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5129111Stankowski Daniel1988Team SłupskSłupskM2tak
5229112Stankowski Dariusz1964Team SłupskSłupskM4tak
5327344Szulęcki Sebastian1997Koszaliński Katedralny Klub SportowyKoszalinM1tak
5427291Szulęcki Sebastian1997NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
5526475Szydlik Przemysław1985NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
5629720Walaszczyk Krzysztof1971Dziki koszalinkoszalinM3nie
5729721Walaszczyk Patryk2003Dziki koszalinkoszalinM1nie
5829492Winkel Jerzy1973NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5927515Winkel Łukasz1975NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
6028428Wyka Łukasz1983NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
6127288Zając Witold1973NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
6229622Żywicki Bartosz1982NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129566Łukasiewcz Aleksandra1980DZIKI KOSZALINKoszalinKtak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129608Bagiński Bogusz1989NIEZRZESZONYPiłaM2tak
229769Białas Wiesław1968Don Bosco TeamDebrznoM4nie
326692Błażejewski Maciej1975NIEZRZESZONYPabianiceM3nie
429772Borysiewicz Ryszard1952Dziki KoszalinKoszalinM4nie
528595Bryla Krzysztof1974Drużyna Szpiku Biegnijmy.pl KoszalinKoszalinM3tak
628992Chojnacki Bartosz1977NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
729610Czaplicki Jan2004NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
829611Czaplicki Juliusz2008NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
929609Czaplicki Piotr1971NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
1029802Faltynowski Dariusz1985Nietoperze KoszalinKoszalinM2tak
1129173Felkowski Janusz1950NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1226713Filip Tomisław1977Dziki KoszalinM3nie
1329691Gajdzica Krzysztof1960NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
1429405Głuszko Jakub1983Hean Opakowaniakoszalin M2tak
1529770Gostomczyk Łukasz1982Don Bosco TeamDebrznoM2nie
1626675Hamułka Krzysztof1974Dziki KoszalinŚwieszynoM3nie
1729211Hołubasz Paweł1978UNIA RACING TEAM LĘBORKLęborkM3nie
1829208Izraelski Grzegorz1991Dziki KoszalinKoszalinM1nie
1927820Jarosz Jakub1996TKKF KoszalinSucha KoszalińskaM1tak
2026693Jędruszczak Adrian1992NIEZRZESZONYPołczyn ZdrójM1tak
2128235Juszczak Krzysztof1954NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
2229699Kapuściński Zbigniew1972NIEZRZESZONYSzczecinM3tak
2327153Karaczun Maciej1979NIEZRZESZONYSzczecinM3tak
2429727Karłowicz Andrzej1957NIEZRZESZONYZłotówM4tak
2529612Kiper Jarosław1976JW 1223 2dplotSTRZEKĘCINOM3tak
2629771Kleist Dawid1999Don Bosco TeamDebrznoM1nie
2729755Korbus Michał1991KU AZS Politechnika GdańskaKoszalinM1nie
2826496Kozlowski Tomasz1981Dziki KoszalinkoszalinM2nie
2926691Kozłowski Tomasz1981Dziki KoszalinKoszalin M2nie
3026672Kurasz Arkadiusz1974Dziki KoszalinKoszalinM3nie
3127603Lange Piotrek1987NIEZRZESZONYManowoM2tak
3229705Marzec Tomasz1989AZS bez medalu jestSłupskM2tak
3329733Matera Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM2tak
3429565Michalak Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM2tak
3527803Misikonis Kamil1985ZGY Bike TeamGryficeM2tak
3626491Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM4tak
3729570Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM2tak
3829317Osiński Tadeusz1952NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
3926476Parysiak Eryk1983Nietoperze KoszalinKoszalinM2tak
4029367Parysiak Eryk1983Nietoperze KoszalinKOSZALINM2nie
4128863Pasek Marcin1982Dziki KoszalinChałupyM2tak
4229564Pasik Błażej1997NIEZRZESZONYKoszalinM1tak
4329617Perchel Sławomir1986Nietoperze koszalinKoszalinM2nie
4429768Przybylski Ks. Bartłomiej1983Don Bosco TeamDebrznoM2nie
4528865Przybysz Łukasz1989NIEZRZESZONYOkonekM2nie
4629577Roszczak Mateusz1987NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
4729741Sagan Piotr1982NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
4827434Sendlewski Łukasz1980NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
4929590Siemieniec Krzysztof1965NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
5029111Stankowski Daniel1988Team SłupskSłupskM2tak
5129112Stankowski Dariusz1964Team SłupskSłupskM4tak
5227344Szulęcki Sebastian1997Koszaliński Katedralny Klub SportowyKoszalinM1tak
5327291Szulęcki Sebastian1997NIEZRZESZONYKoszalinM1nie
5426475Szydlik Przemysław1985NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
5529720Walaszczyk Krzysztof1971Dziki koszalinkoszalinM3nie
5629721Walaszczyk Patryk2003Dziki koszalinkoszalinM1nie
5729492Winkel Jerzy1973NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5827515Winkel Łukasz1975NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
5928428Wyka Łukasz1983NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
6027288Zając Witold1973NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
6129622Żywicki Bartosz1982NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
Mężczyźni 31-40 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129608Bagiński Bogusz1989NIEZRZESZONYPiłaM2tak
229802Faltynowski Dariusz1985Nietoperze KoszalinKoszalinM2tak
329405Głuszko Jakub1983Hean Opakowaniakoszalin M2tak
429770Gostomczyk Łukasz1982Don Bosco TeamDebrznoM2nie
526496Kozlowski Tomasz1981Dziki KoszalinkoszalinM2nie
626691Kozłowski Tomasz1981Dziki KoszalinKoszalin M2nie
727603Lange Piotrek1987NIEZRZESZONYManowoM2tak
829705Marzec Tomasz1989AZS bez medalu jestSłupskM2tak
929733Matera Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM2tak
1029565Michalak Michał1983Dziki KoszalinKoszalinM2tak
1127803Misikonis Kamil1985ZGY Bike TeamGryficeM2tak
1229570Nachyła Paweł1987Dziki KoszalinKoszalinM2tak
1326476Parysiak Eryk1983Nietoperze KoszalinKoszalinM2tak
1429367Parysiak Eryk1983Nietoperze KoszalinKOSZALINM2nie
1528863Pasek Marcin1982Dziki KoszalinChałupyM2tak
1629617Perchel Sławomir1986Nietoperze koszalinKoszalinM2nie
1729768Przybylski Ks. Bartłomiej1983Don Bosco TeamDebrznoM2nie
1828865Przybysz Łukasz1989NIEZRZESZONYOkonekM2nie
1929577Roszczak Mateusz1987NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
2029741Sagan Piotr1982NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
2127434Sendlewski Łukasz1980NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
2229111Stankowski Daniel1988Team SłupskSłupskM2tak
2326475Szydlik Przemysław1985NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
2428428Wyka Łukasz1983NIEZRZESZONYKoszalinM2tak
2529622Żywicki Bartosz1982NIEZRZESZONYKoszalinM2nie
Mężczyźni 41-50 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
126692Błażejewski Maciej1975NIEZRZESZONYPabianiceM3nie
228595Bryla Krzysztof1974Drużyna Szpiku Biegnijmy.pl KoszalinKoszalinM3tak
328992Chojnacki Bartosz1977NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
429609Czaplicki Piotr1971NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
526713Filip Tomisław1977Dziki KoszalinM3nie
626675Hamułka Krzysztof1974Dziki KoszalinŚwieszynoM3nie
729211Hołubasz Paweł1978UNIA RACING TEAM LĘBORKLęborkM3nie
829699Kapuściński Zbigniew1972NIEZRZESZONYSzczecinM3tak
927153Karaczun Maciej1979NIEZRZESZONYSzczecinM3tak
1029612Kiper Jarosław1976JW 1223 2dplotSTRZEKĘCINOM3tak
1126672Kurasz Arkadiusz1974Dziki KoszalinKoszalinM3nie
1229720Walaszczyk Krzysztof1971Dziki koszalinkoszalinM3nie
1329492Winkel Jerzy1973NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1427515Winkel Łukasz1975NIEZRZESZONYKoszalinM3tak
1527288Zając Witold1973NIEZRZESZONYKoszalinM3nie
Mężczyźni powyżej 51 lat
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
129769Białas Wiesław1968Don Bosco TeamDebrznoM4nie
229772Borysiewicz Ryszard1952Dziki KoszalinKoszalinM4nie
329173Felkowski Janusz1950NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
429691Gajdzica Krzysztof1960NIEZRZESZONYKoszalinM4nie
528235Juszczak Krzysztof1954NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
629727Karłowicz Andrzej1957NIEZRZESZONYZłotówM4tak
726491Mrugalski Stanisław1964NIEZRZESZONYMiastkoM4tak
829317Osiński Tadeusz1952NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
929590Siemieniec Krzysztof1965NIEZRZESZONYKoszalinM4tak
1029112Stankowski Dariusz1964Team SłupskSłupskM4tak
System zapisów - copyright © b4sport.pl