Światowy dzień biegania

5 km

Lista startowa

Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
14031Adam Halsagard1994NIEZRZESZONYMtak
24022Adrianna Buszka1979NIEZRZESZONYKtak
33920Agnieszka Szmidt1977FOREVER YOUNG ŁÓDŹKtak
43796Andrzej Lesiak1954RYSIOTEAMMtak
53945Anita Paszkiewicz-Kęsiak1953Forever Young ŁódźKtak
63624Anna Szaflik1975NIEZRZESZONYKtak
73884Anna Wypłosz1969RYSIOTEAMKtak
83934Arkadiusz Woźniak1997Parkrun ŁódźMtak
93811Bartłomiej Drach1986KB Spartakus BełchatówMtak
104028Beata Urzędowicz1970NIEZRZESZONYKtak
113618Bogusz Raczyński1983Drużyna Dbam o ZdrowieMtak
124072Daniel Góra1992NIEZRZESZONYMnie
134108Daniel Góra1992NIEZRZESZONYMzw.
143992Dorota Biernat1962DMMM Team ŁódźKtak
154080Elena Rodriguez1981NIEZRZESZONYKnie
164111Enrique Sant1981NIEZRZESZONYKzw.
174085Enrique Sant1981NIEZRZESZONYMnie
183710Ewa Kłyż1968NIEZRZESZONYKtak
193543Hanna Wasiak1963NIEZRZESZONYKtak
203946Janusz Milczarek1962ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
214092Jarosław Matejczuk1980NIEZRZESZONYMzw.
224106Jarosław Matejczuk1980NIEZRZESZONYMzw.
234058Jarosław Wojtyra1986NIEZRZESZONYMtak
243640Julita Szczepankiewicz1974NIEZRZESZONYKtak
254112Justyna Tichoruk1989NIEZRZESZONYKzw.
264084Justyna Tichoruk1989NIEZRZESZONYKnie
273726Katarzyna Szczepko1967NIEZRZESZONYKtak
284067Krzysztof Kaczmarkiewicz1961NIEZRZESZONYMnie
294021Łukasz Buszka1975NIEZRZESZONYMtak
303619Maciej Palmowski1970KMPMtak
313890Maja Iwińska1979Parkrun ŁódźKtak
323993Małgorzata Gruszka1971NIEZRZESZONYKtak
333998Marcin Białowąs1982RYSIEMtak
344107Marcin Żyła1978NIEZRZESZONYMzw.
354077Marcin Żyła1978NIEZRZESZONYMnie
364043Mariusz Stróziński1972NIEZRZESZONYMtak
373931Mateusz Koziarski1994LKS KOLUSZKIMtak
383615Michał Dzięgielewski1987NIEZRZESZONYMtak
394087Michał Isicki1982NIEZRZESZONYMnie
404113Michał Lisicki1982NIEZRZESZONYMzw.
414034Michał Smoleński1980ORUN.PLMtak
424102Michał Tarczynski1990NIEZRZESZONYMnie
434114Michał Turczyński1998NIEZRZESZONYMzw.
444038Michał Żarczyński1994NIEZRZESZONYMtak
453729Monika Nowak1973NIEZRZESZONYKtak
463622Paweł Jończyk1981NIEZRZESZONYMtak
474039Piotr Dunajczyk1957RYSIOTEAMMtak
484069Piotr Grzegorczyk1944NIEZRZESZONYMnie
493714Przemek Stupnowicz1995FOREVER YOUNG ŁÓDŹMtak
503635Przemysław Domański1970NIEZRZESZONYMtak
513891Radosław Łaski1983NIEZRZESZONYMtak
523715Robert Psut1991FOREVER YOUNG ŁÓDŹMtak
533939Sławomir Matczak1961NIEZRZESZONYMtak
543957Sławomir Simiński1947NIEZRZESZONYMtak
553525Sylwia Bartosik1980RYSIEKtak
564044Szymon Drab1988Szakale Bałut ŁódźMnie
573568Tomasz Seta1958NIEZRZESZONYMtak
584110Wiesława Jaroniek-Bedyk1951NIEZRZESZONYKzw.
593972Wiesława Jaroniek-Bedyk1951NIEZRZESZONYKtak
603741Witold Błądek1944NIEZRZESZONYMtak
614040Wojciech Pietrzak1987NIEZRZESZONYMtak
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
14022Adrianna Buszka1979NIEZRZESZONYKtak
23920Agnieszka Szmidt1977FOREVER YOUNG ŁÓDŹKtak
33945Anita Paszkiewicz-Kęsiak1953Forever Young ŁódźKtak
43624Anna Szaflik1975NIEZRZESZONYKtak
53884Anna Wypłosz1969RYSIOTEAMKtak
64028Beata Urzędowicz1970NIEZRZESZONYKtak
73992Dorota Biernat1962DMMM Team ŁódźKtak
84080Elena Rodriguez1981NIEZRZESZONYKnie
94111Enrique Sant1981NIEZRZESZONYKzw.
103710Ewa Kłyż1968NIEZRZESZONYKtak
113543Hanna Wasiak1963NIEZRZESZONYKtak
123640Julita Szczepankiewicz1974NIEZRZESZONYKtak
134112Justyna Tichoruk1989NIEZRZESZONYKzw.
144084Justyna Tichoruk1989NIEZRZESZONYKnie
153726Katarzyna Szczepko1967NIEZRZESZONYKtak
163890Maja Iwińska1979Parkrun ŁódźKtak
173993Małgorzata Gruszka1971NIEZRZESZONYKtak
183729Monika Nowak1973NIEZRZESZONYKtak
193525Sylwia Bartosik1980RYSIEKtak
204110Wiesława Jaroniek-Bedyk1951NIEZRZESZONYKzw.
213972Wiesława Jaroniek-Bedyk1951NIEZRZESZONYKtak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
14031Adam Halsagard1994NIEZRZESZONYMtak
23796Andrzej Lesiak1954RYSIOTEAMMtak
33934Arkadiusz Woźniak1997Parkrun ŁódźMtak
43811Bartłomiej Drach1986KB Spartakus BełchatówMtak
53618Bogusz Raczyński1983Drużyna Dbam o ZdrowieMtak
64072Daniel Góra1992NIEZRZESZONYMnie
74108Daniel Góra1992NIEZRZESZONYMzw.
84085Enrique Sant1981NIEZRZESZONYMnie
93946Janusz Milczarek1962ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
104092Jarosław Matejczuk1980NIEZRZESZONYMzw.
114106Jarosław Matejczuk1980NIEZRZESZONYMzw.
124058Jarosław Wojtyra1986NIEZRZESZONYMtak
134067Krzysztof Kaczmarkiewicz1961NIEZRZESZONYMnie
144021Łukasz Buszka1975NIEZRZESZONYMtak
153619Maciej Palmowski1970KMPMtak
163998Marcin Białowąs1982RYSIEMtak
174107Marcin Żyła1978NIEZRZESZONYMzw.
184077Marcin Żyła1978NIEZRZESZONYMnie
194043Mariusz Stróziński1972NIEZRZESZONYMtak
203931Mateusz Koziarski1994LKS KOLUSZKIMtak
213615Michał Dzięgielewski1987NIEZRZESZONYMtak
224087Michał Isicki1982NIEZRZESZONYMnie
234113Michał Lisicki1982NIEZRZESZONYMzw.
244034Michał Smoleński1980ORUN.PLMtak
254102Michał Tarczynski1990NIEZRZESZONYMnie
264114Michał Turczyński1998NIEZRZESZONYMzw.
274038Michał Żarczyński1994NIEZRZESZONYMtak
283622Paweł Jończyk1981NIEZRZESZONYMtak
294039Piotr Dunajczyk1957RYSIOTEAMMtak
304069Piotr Grzegorczyk1944NIEZRZESZONYMnie
313714Przemek Stupnowicz1995FOREVER YOUNG ŁÓDŹMtak
323635Przemysław Domański1970NIEZRZESZONYMtak
333891Radosław Łaski1983NIEZRZESZONYMtak
343715Robert Psut1991FOREVER YOUNG ŁÓDŹMtak
353939Sławomir Matczak1961NIEZRZESZONYMtak
363957Sławomir Simiński1947NIEZRZESZONYMtak
374044Szymon Drab1988Szakale Bałut ŁódźMnie
383568Tomasz Seta1958NIEZRZESZONYMtak
393741Witold Błądek1944NIEZRZESZONYMtak
404040Wojciech Pietrzak1987NIEZRZESZONYMtak
System zapisów - copyright © b4sport.pl