Światowy dzień biegania

10 km

Lista startowa

Wszyscy
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
13940Adam Rzeczyca1988NIEZRZESZONYMtak
23976Agata Śliwińska1986NIEZRZESZONYKtak
33789Agnieszka Chiżyńska1963Parkrun ŁódźKtak
43790Agnieszka Piwońska1972NIEZRZESZONYKtak
53955Agnieszka Sobocińska1971NIEZRZESZONYKtak
63924Aleksandra Karaś1962Parkrun ŁódźKnie
73634Andrzej Rech1958Lodz Running TeamMtak
84138Arkadiusz Woźniak1997Parkrun ŁódźMnie
93919Bogdan Mrozowski1958NIEZRZESZONYMtak
104096Bozena Bernecka1961NIEZRZESZONYKnie
114126Bożena Bernecka1961NIEZRZESZONYKzw.
123659Damian Blachowski1984NIEZRZESZONYMtak
134079Dariusz Goinski1988NIEZRZESZONYMnie
144115Dariusz Goliński1988NIEZRZESZONYMzw.
153660Dawid Nowak1981BabelSportMnie
163639Grzegorz Kordelas1950ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
173613Grzegorz Kubicki1984ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
184074Guck1955NIEZRZESZONYMzw.
194093Icak Kuna1977NIEZRZESZONYMzw.
204086Ijiana1988NIEZRZESZONYKzw.
214081Isicki Michał1982NIEZRZESZONYMnie
224041Jacek Grams1973NIEZRZESZONYMtak
234076Jacek Rembowski1946NIEZRZESZONYMnie
243965Jadwiga Wiktorek1950Łódź running teamKtak
254055Jakub Bielecki1975NIEZRZESZONYMtak
264001Jakub Dyczka1992NIEZRZESZONYMtak
273580Jarosław Lubczyński1962NIEZRZESZONYMtak
283894Jarosław Wilczewski1971NIEZRZESZONYMtak
293893Karolina Siemaszko1978NIEZRZESZONYKtak
303973Karol Tomaszewski1987PZU Sport TeamMtak
313971Katarzyna Chorzewska1986Biegampolodzi.plKtak
323725Katarzyna Kot1975Biegampolodzi.plKtak
333775Krzysztof Borys1974ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
344100Krzysztof Pardei1997NIEZRZESZONYMnie
354118Krzysztof Pardel1997NIEZRZESZONYMzw.
364125Kuna1977NIEZRZESZONYMzw.
374121Liliana1988NIEZRZESZONYKzw.
384116Łukasz Pisarski1971NIEZRZESZONYMzw.
394097Łukasz Pisarski1971NIEZRZESZONYMnie
403719Łukasz Słodziński1985NIEZRZESZONYMtak
413642Maciej Jagusiak1981ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
424000Maciej Jarosik1992NIEZRZESZONYMtak
433930Maciej Jeziorski1979NIEZRZESZONYMnie
444103Maciej Wolny1974KB Arturówek ŁódźMzw.
454117Maciej Wolny1974NIEZRZESZONYMzw.
464101Maciek Woznicki1980NIEZRZESZONYMnie
474119Maciek Woznicki1988NIEZRZESZONYMzw.
483599Magdalena Korzeniowska1972NIEZRZESZONYKtak
493705Marcin Bogusz1977NIEZRZESZONYMtak
504002Marcin Kaczmarek1976Stowarzyszenie MOPITEKMtak
514123Marek Dworniczak1950NIEZRZESZONYMzw.
524098Marek Dworniczak1950KB Arturówek ŁódźMzw.
534124Marek Szymborski1974NIEZRZESZONYMzw.
544088Marek Szymborski1974NIEZRZESZONYMnie
553966Mariusz Forycki1969NIEZRZESZONYMtak
563623Mariusz Szaflik1972ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
574099Marjan Woiski1954NIEZRZESZONYMzw.
584129Marjan Wolski1954NIEZRZESZONYMzw.
594090Marjan Woski1954NIEZRZESZONYMnie
604050Marta Bryszewska1978NIEZRZESZONYKtak
613832Michal Wardzala1974NIEZRZESZONYMtak
623963Michał Baliński1977FLEXIDEAMtak
633991Michał Biernat1959DMMM Team ŁódźMtak
643612Michał Zamojski1982NIEZRZESZONYMtak
653983Miłosz Socha1987Www.justynowjanowka.plMnie
663706Mirosław Jabłecki1977NIEZRZESZONYMtak
673627Natalia Jezierska1988NIEZRZESZONYKtak
683708Paulina Paczuszka1991NIEZRZESZONYKtak
694057Paweł Sęk1978NIEZRZESZONYMtak
703718Paweł Stefański1985NIEZRZESZONYMtak
714089Piort Chuchier1971NIEZRZESZONYMnie
724122Piotr Chuchler1971NIEZRZESZONYMzw.
734120Piotr Dreslewski1962NIEZRZESZONYMzw.
744073Piotr Dreslewski1962KB Arturówek ŁódźMnie
753717Piotr Markowski1984NIEZRZESZONYMtak
764128Rembowski1946NIEZRZESZONYMzw.
773722Robert Frączak1974NIEZRZESZONYMtak
783548Robert Kosielski1980Parkrun ŁódźMtak
793997Ryszard Matusiak1950NIEZRZESZONYMtak
803944Sylwia Badowska1980Kb arturówekKtak
813905Tomasz Godlewski1979Parkrun ŁódźMtak
823958Tomasz Pakuła1984NIEZRZESZONYMnie
833956Tomasz Sobociński1968NIEZRZESZONYMtak
843827Tomasz Spodziewała1985NIEZRZESZONYMtak
Kobiety
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
13976Agata Śliwińska1986NIEZRZESZONYKtak
23789Agnieszka Chiżyńska1963Parkrun ŁódźKtak
33790Agnieszka Piwońska1972NIEZRZESZONYKtak
43955Agnieszka Sobocińska1971NIEZRZESZONYKtak
53924Aleksandra Karaś1962Parkrun ŁódźKnie
64096Bozena Bernecka1961NIEZRZESZONYKnie
74126Bożena Bernecka1961NIEZRZESZONYKzw.
84086Ijiana1988NIEZRZESZONYKzw.
93965Jadwiga Wiktorek1950Łódź running teamKtak
103893Karolina Siemaszko1978NIEZRZESZONYKtak
113971Katarzyna Chorzewska1986Biegampolodzi.plKtak
123725Katarzyna Kot1975Biegampolodzi.plKtak
134121Liliana1988NIEZRZESZONYKzw.
143599Magdalena Korzeniowska1972NIEZRZESZONYKtak
154050Marta Bryszewska1978NIEZRZESZONYKtak
163627Natalia Jezierska1988NIEZRZESZONYKtak
173708Paulina Paczuszka1991NIEZRZESZONYKtak
183944Sylwia Badowska1980Kb arturówekKtak
Mężczyźni
Lp ID Nazwisko i Imię Rocznik Nazwa drużyny - klubu Miejsc. Kat. Zapł.
13940Adam Rzeczyca1988NIEZRZESZONYMtak
23634Andrzej Rech1958Lodz Running TeamMtak
34138Arkadiusz Woźniak1997Parkrun ŁódźMnie
43919Bogdan Mrozowski1958NIEZRZESZONYMtak
53659Damian Blachowski1984NIEZRZESZONYMtak
64079Dariusz Goinski1988NIEZRZESZONYMnie
74115Dariusz Goliński1988NIEZRZESZONYMzw.
83660Dawid Nowak1981BabelSportMnie
93639Grzegorz Kordelas1950ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
103613Grzegorz Kubicki1984ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
114074Guck1955NIEZRZESZONYMzw.
124093Icak Kuna1977NIEZRZESZONYMzw.
134081Isicki Michał1982NIEZRZESZONYMnie
144041Jacek Grams1973NIEZRZESZONYMtak
154076Jacek Rembowski1946NIEZRZESZONYMnie
164055Jakub Bielecki1975NIEZRZESZONYMtak
174001Jakub Dyczka1992NIEZRZESZONYMtak
183580Jarosław Lubczyński1962NIEZRZESZONYMtak
193894Jarosław Wilczewski1971NIEZRZESZONYMtak
203973Karol Tomaszewski1987PZU Sport TeamMtak
213775Krzysztof Borys1974ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
224100Krzysztof Pardei1997NIEZRZESZONYMnie
234118Krzysztof Pardel1997NIEZRZESZONYMzw.
244125Kuna1977NIEZRZESZONYMzw.
254116Łukasz Pisarski1971NIEZRZESZONYMzw.
264097Łukasz Pisarski1971NIEZRZESZONYMnie
273719Łukasz Słodziński1985NIEZRZESZONYMtak
283642Maciej Jagusiak1981ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
294000Maciej Jarosik1992NIEZRZESZONYMtak
303930Maciej Jeziorski1979NIEZRZESZONYMnie
314103Maciej Wolny1974KB Arturówek ŁódźMzw.
324117Maciej Wolny1974NIEZRZESZONYMzw.
334101Maciek Woznicki1980NIEZRZESZONYMnie
344119Maciek Woznicki1988NIEZRZESZONYMzw.
353705Marcin Bogusz1977NIEZRZESZONYMtak
364002Marcin Kaczmarek1976Stowarzyszenie MOPITEKMtak
374123Marek Dworniczak1950NIEZRZESZONYMzw.
384098Marek Dworniczak1950KB Arturówek ŁódźMzw.
394124Marek Szymborski1974NIEZRZESZONYMzw.
404088Marek Szymborski1974NIEZRZESZONYMnie
413966Mariusz Forycki1969NIEZRZESZONYMtak
423623Mariusz Szaflik1972ŁÓDŹ RUNNING TEAMMtak
434099Marjan Woiski1954NIEZRZESZONYMzw.
444129Marjan Wolski1954NIEZRZESZONYMzw.
454090Marjan Woski1954NIEZRZESZONYMnie
463832Michal Wardzala1974NIEZRZESZONYMtak
473963Michał Baliński1977FLEXIDEAMtak
483991Michał Biernat1959DMMM Team ŁódźMtak
493612Michał Zamojski1982NIEZRZESZONYMtak
503983Miłosz Socha1987Www.justynowjanowka.plMnie
513706Mirosław Jabłecki1977NIEZRZESZONYMtak
524057Paweł Sęk1978NIEZRZESZONYMtak
533718Paweł Stefański1985NIEZRZESZONYMtak
544089Piort Chuchier1971NIEZRZESZONYMnie
554122Piotr Chuchler1971NIEZRZESZONYMzw.
564120Piotr Dreslewski1962NIEZRZESZONYMzw.
574073Piotr Dreslewski1962KB Arturówek ŁódźMnie
583717Piotr Markowski1984NIEZRZESZONYMtak
594128Rembowski1946NIEZRZESZONYMzw.
603722Robert Frączak1974NIEZRZESZONYMtak
613548Robert Kosielski1980Parkrun ŁódźMtak
623997Ryszard Matusiak1950NIEZRZESZONYMtak
633905Tomasz Godlewski1979Parkrun ŁódźMtak
643958Tomasz Pakuła1984NIEZRZESZONYMnie
653956Tomasz Sobociński1968NIEZRZESZONYMtak
663827Tomasz Spodziewała1985NIEZRZESZONYMtak
System zapisów - copyright © b4sport.pl