Bieg Herkulesa 2015

Bieg Herkulesa

BIEG HERKULESA 2015 - PODSUMOWANIE


Dnia 26 lipca 2015 roku zostały przeprowadzone zawody sportowe pn.”Bieg Herkulesa”, którego organizatorem był Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie, natomiast Partnerem Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Główne centrum zawodów znajdowało się na stadionie lekkoatletycznym „Bałtyk” ul. Andersa 16 w Koszalinie.

Na skutek załamania pogody, obfitych opadów deszczu oraz wyładowań atmosferycznych, kierując się względami bezpieczeństwa zawodników, organizatorzy byli zmuszeni przenieść zawody z 25 lipca na dzień następny. Była to bardzo trudna decyzja biorąc pod uwagę dojazd zawodników z odległych miejscowości.

Zawody rozpoczęły się od biegów dziecięcych. O 15.30 do startu ruszyły maluchy do lat ośmiu na dystansie 400 metrów, a po nich dzieci do lat 13 na dystansie 600 metrów. Najmłodszy uczestnik zawodów miał 2 lata.

Zainteresowanie mimo wcześniejszej pogody było ogromne. Rodzice przeżywali starty swoich pociech czasami bardziej, niż one same. Dzieci wspaniale się ścigały, pokonując przeszkody i stojących na trasie rycerzy z mieczami. Na mecie każdy z uczestników dostał słodki upominek i napój, a także każdemu z nich został wypisany pamiątkowy dyplom ukończenia biegu.

Po biegach dzieci rywalizację rozpoczęli dorośli, którzy mieli do pokonania 3 pętle po 2,2 km każda i razem blisko 40 przeszkód. Wśród mężczyzn wygrał Sebastian Rybaczek reprezentujący Formę Rosnowo, zaś wśród kobiet reprezentantka 4RUN TKKF Koszalin - Izabela Frontczak. W sztafetach najlepsi okazali się zawodnicy Bryza Postomino Team.

Udział w biegu wzięło 213 osób. Wszyscy zawodnicy na mecie otrzymali pamiątkowy odlewany medal oraz słodycze i napoje. Oczekując na podsumowanie biegów dziecięcych oraz dorosłych zawodnicy korzystali z ciepłego posiłku regeneracyjnego. Na zakończenie wszystkich biegów ok. godziny 19.00 dokonano uroczystego podsumowania zawodów z wręczeniem „Herkulesów” oraz nagród.Zobacz wyniki: WYNIKI NA ŻYWO!!!

Galeria zdjęć - autor: Maciek Ostaszewski

Galeria zdjęć - autor: Tomasz Kandut

Kolejna porcja fotek


KOSMETYKI DLA UCZESTNIKÓW BIEGU

Internetowa drogeria Superstop.pl - sponsor tegorocznego Biegu Herkulesa, ufundowała kosmetyki dla uczestników Biegu oraz nagrody główne dla zwycięzców. Każdy uczestnik w pakiecie startowym znajdzie zestaw produktów testowych kosmetyków polskich, pro-zdrowotnych marek, dostępnych w Superstop.pl. Będą to między innymi produkty firmy Pollena Ostrzeszów, której hipoalergiczne kosmetyki są doceniane przez Polaków od wielu lat. Takie marki jak Biały Jeleń czy Dzidziuś cieszą się dziś wielką popularnością głównie ze względu na ich doskonałą jakość połączoną z wielką dbałością o zdrowie skóry. W pakietach znajdą się również produkty firmy Ziaja, kolejnej z pro-zdrowotnych marek kosmetycznych. Różnorodność produktów tej marki pozwala na dobranie odpowiednich kosmetyków do każdej potrzeby zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Drogeria Superstop.pl ufundowała również nagrody dla zwycięzców Biegu Herkulesa w postaci zestawów kosmetyków marki Biały Jeleń.


NOWY PARTNER BIEGU

Naszym nowym partnerem jest drogeria internetowa Superstop.pl, która oferuje wysokiej jakości chemię domową oraz kosmetyki importowanych i najlepszych polskich marek. Wśród klientów sklepu szczególną popularnością cieszą się m.in. produkty firmy Biały Jeleń oraz sprowadzane z Wielkiej Brytanii środki czystości firmy Astonish.

Dla klientów z Koszalina i okolic sklep oferuje możliwość bezpłatnej dostawy do punktu odbioru osobistego. Superstop.pl oferuje różne rodzaje płatności - przy odbiorze, przelewem i szybkimi płatnościami internetowymi.

Superstop.pl uzyskał certyfikat "Sklep Prokonsumencki", który zaświadcza, że drogeria stosuje regulamin dbający o prawa konsumenta oraz przestrzega jasnych i prostych reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacją towaru. Z kolei Serwis Okazje.info przyznał sklepowi certyfikat "Polecany Przez Klientów" - specjalne wyróżnienie przyznawane sklepom, świadczącym usługi na najwyższym poziomie.
https://www.facebook.com/pages/Superstoppl/687990811284304?fref=ts


 
Jeśli masz już konto stworzone wybierz "Zaloguj się", jeśli nie - wybierz "Dodaj zgłoszenie".

System zapisów - copyright © b4sport.pl