• VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP


VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP

Wyniki 2009

Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
16SZENK MARIA15:04K1
2100LIGAJ LUCYNA16:26K2
327ARSENIUK ANNA16:41K1
498PIWOWARSKA JUSTYNA17:50K1
526GRACZYK ILONA18:19K2
636NOWACKA MARZENA18:19K1
767NAGÓRSKA ELŻBIETA18:34K2
812RADOWSKA HELENA18:48K3
985KOSTENCKA-JANIK JUSTYNA19:18K1
1099KORNAS KAROLINA20:01K1
1143KASPEROWICZ JACEK20:33M2
1295SMUCZYŃSKA TERESA20:35K3
1354CZERWIŃSKA ALEKSANDRA20:45K1
1481BASENDOWSKA EWA20:55K3
1525STASIAK MICHAŁ21:04M1
1650GADOMSKA MARIA21:09K4
1733WŁODARSKA MAŁGORZATA21:12K2
1882SASAK MAREK21:34M1
198KANIAK ANDRZEJ21:48M4
20105RACINOWSKI SYLWESTER22:04M2
21104JANAKOWSKI ARKADIUSZ22:26M2
22175RADOWSKI CEZARY22:37M3
2349PAWSKA MAGDALENA22:38K1
2445GACZKOWSKI ROBERT22:42M2
2594GRĄDZIEL ANITA22:49K1
2696GOŁĄBEK MARIUSZ23:17M3
2746DUTKIEWICZ URSZULA23:43K1
28111KĘDZIORA JANUSZ23:51M1
2951KONICKA LIDIA23:57K1
3060SZRAMOWSKA NATALIA24:00K1
3141WUJTIUK ANNA24:14K2
3255KURS JAROSŁAW24:16M3
3322BIZOŃ BARBARA24:28K1
34114DUCHIŃSKI WOJCIECH24:30M3
35112MATEJA JÓZEF24:39M3
36147GAŁAJ ANDRZEJ24:42M3
3731WARDA OSKAR24:46M1
38142MAJCHRZAK JAKUB24:49M1
3975KOJRO ANETA24:51M2
40109RÓŻAŃSKI RODERYK24:53M1
4128KADŁUBOWSKI PIOTR24:54M1
429KADŁUBOWSKI PAWEŁ24:55M1
4338TRZCIŃSKI DAMIAN25:01M1
44150BOROS PATRYK25:07M1
4574GRYCZA HUBERT25:11M1
4666RAUT WIESŁAW25:13M4
47148JASINIECKI MACIEJ25:17M2
48177WIDZINSKI PAWEŁ25:24M1
49174KOŁAKOWSKA ANNA25:25K1
50167PIECHOWSKI JÓZEF25:26M1
51162SUTKOWY PAWEŁ25:26M1
52164ŻYCINSKI MICHAŁ25:27M1
535RAJEWSKI PIOTR25:30M1
5490MATUSZEWSKI ADAM25:32M1
5570CIEPŁOWSKI ROBERT25:35M2
56101CHOSIŃSKI TOMASZ25:46M2
5765STANISZEWSKA ALEKSANDRA25:51K1
5856LASKOWSKI MICHAŁ25:55M1
5929OLENKIEWICZ PAULINA26:00M1
60120ROSZAK MACIEJ26:03M2
612PARTATUS ALEKSANDRA26:07M1
62174SZYMAŃSKI ROBERT26:09M2
63155BIAŁKA ADAM26:11M1
64200RYDELSKI SZYMON26:11M1
65158PLEWIŃSKI ROBERT26:12M2
6691JÓŹWIAK JOWITA26:14K1
6789MICHNOWSKA KATARZYNA26:33K1
68136CHABOWSKI ŁUKASZ26:42M1
69156LISEWSKI TOMASZ26:45M1
7064PISULA EWA26:45K1
7187NOWAK AGNIESZKA26:48K1
7278KLOSKOWSKI TOMASZ27:05M1
73137OCHAŁ WOJCIECH27:07M1
74165PIECHOWSKI DARIUSZ27:08M1
7519KONOPSKA RENATA27:09K1
7613BOREJKO ANNA27:09K1
77178BARAŃSKI GRZEGORZ27:00M4
78160KRZEMIŃSKI BARTOSZ27:11M1
7916BŁAŻEJCZYK BARTOSZ27:22M1
8072GRABOWSKI JAROSŁAW27:22M1
8123KOWALSKA EWELINA27:27K1
8248KOWALCZYK AGNIESZKA27:26K1
8314MAŁKIŃSKI JÓZEF27:33M4
8493NOWAK ADRIAN27:41M1
85152WALCZAK DARIUSZ27:42M1
86179KUBIAK ŁUKASZ27:44M1
8718KOŁODZIEJSKI MAREK27:44M1
88153CHUDZICKI PIOTR27:44M3
89116BRZESKOT MACIEJ27:47M1
90161ZIMMERMANN MICHAŁ27:48M1
9163SPRAWA KATARZYNA27:49K1
92103GRĄDZIEL WALDEMAR27:52M1
9340SPRYSZYŃSKI MICHAŁ27:54M1
9483KLINIEWSKI PIOTR27:57M3
95143LISS MICHAŁ27:58M1
96171SCHEFFS MICHAŁ28:05M1
9757ROGALSKI MICHAŁ28:07M1
9834KRUŻYŃSKI MICHAŁ28:08M1
9959GRZYBOWSKI MACIEJ28:10M1
10076RYCHŁAWSKI KRZYSZTOF28:11M1
101163KOMAJDA JAROSŁAW28:18M3
10244APIŃSKI PAWEŁ28:22M1
10379CICHOMSKI RAFAŁ28:26M2
104117NYCEK KRZYSZTOF28:28M1
105123CZYŻEWSKI DARIUSZ28:41M3
10697DRYGALSKI DOMINIK28:43M3
10769MOCZYŃSKI LESZEK28:43M3
10868APPEL JERZY28:47M4
109110GRZEŚKOWIAK TOMASZ28:51M1
110107POPIEL JAN28:54M2
11161WITT PATRYK28:56M1
11284NOWAK ARIEL29:02M1
113108NOWAKOWSKI GRZEGORZ29:05M1
114141ŚRÓDECKI SZYMON29:15M1
115176BERENT MICHAŁ29:15M1
116121BONK BŁAŻEJ29:20M1
117169KULA MICHAŁ29:24M1
11832MIELCAREK ZDZISŁAW29:27M4
119180SZCZURASZEK PAWEŁ29:32M1
12053PROCZEK JOANNA29:40K1
12186KRZEMIŃSKI PIOTR29:57M1
122173WUJTIUK PIOTR30:07M2
1234MARACHOWSKI KAMIL30:14M1
1247KŁONIECKI SZYMON30:33M1
12552PIETRZAK KAROL30:33M1
12611BILSKI MARCIN30:43M1
127184JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ30:51M1
12873OWCZARZ MANUEL30:52M1
12958SZKIELONEK ARTUR30:53M1
130170LANGO SZYMON31:37M1
1311OSMÓLSKI MICHAŁ31:38M1
132154MULLER SZYMON31:44M1
1333KUCHARSKI MAREK31:44M4
13442TERLIKOWSKI RAFAŁ31:51M1
135166NITSCHKE MARCIN31:56M2
136168BOGACZYK ŁUKASZ32:02M1
137151KALISZEWSKI SŁAWOMIR32:03M1
13821KLIMBEJ JACEK32:04M1
13924NAWROCKI BARTOSZ32:42M1
14077BRYLIŃSKI JAKUB32:48M1
141118GROSZEWSKI EDWARD33:09M4
14230PISKORSKI PAWEŁ33:11M1
143149JANKOWSKI DAWID33:51M1
14420BIELECKI SŁAWOMIR34:54M1
145119KACZOROWSKI RAFAŁ34:57M1
14688CZABAŃSKI ANDRZEJ35:08M1
147172KOŁODZIEJSKI MAREK35:09M1
148181NOWAK ROBERT35:53M1
149159WERLING JAROSŁAW37:08M1
150157FIGLER MACIEJ38:32M1
151140PAWŁOWSKI MICHAŁ38:42M1
1529KADŁUBOWSKI PAWEŁM1
15310MILCZAREK ADAMM1
15415KOZŁOWSKA HONORATAK1
15528KADŁUBOWSKI PIOTRM1
15638TRZCIŃSKI DAMIANM1
15747DUTKIEWICZ BEATAK3
15862HORODYSKI PIOTRM1
15971BIEŃKOWSKI JAKUBM1
16080KRAJEWSKA KATARZYNAK1
16192GULBICKA KATARZYNAK1
162113DERFERT ANDRZEJM4
163135SYROCKI GRZEGORZM1
164139GORDON ROMANM4
165146LEWICKI MARCINM1
166150BOROS PATRYKM1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
143KASPEROWICZ JACEK20:33M2
225STASIAK MICHAŁ21:04M1
382SASAK MAREK21:34M1
48KANIAK ANDRZEJ21:48M4
5105RACINOWSKI SYLWESTER22:04M2
6104JANAKOWSKI ARKADIUSZ22:26M2
7175RADOWSKI CEZARY22:37M3
845GACZKOWSKI ROBERT22:42M2
996GOŁĄBEK MARIUSZ23:17M3
10111KĘDZIORA JANUSZ23:51M1
1155KURS JAROSŁAW24:16M3
12114DUCHIŃSKI WOJCIECH24:30M3
13112MATEJA JÓZEF24:39M3
14147GAŁAJ ANDRZEJ24:42M3
1531WARDA OSKAR24:46M1
16142MAJCHRZAK JAKUB24:49M1
1775KOJRO ANETA24:51M2
18109RÓŻAŃSKI RODERYK24:53M1
1928KADŁUBOWSKI PIOTR24:54M1
209KADŁUBOWSKI PAWEŁ24:55M1
2138TRZCIŃSKI DAMIAN25:01M1
22150BOROS PATRYK25:07M1
2374GRYCZA HUBERT25:11M1
2466RAUT WIESŁAW25:13M4
25148JASINIECKI MACIEJ25:17M2
26177WIDZINSKI PAWEŁ25:24M1
27167PIECHOWSKI JÓZEF25:26M1
28162SUTKOWY PAWEŁ25:26M1
29164ŻYCINSKI MICHAŁ25:27M1
305RAJEWSKI PIOTR25:30M1
3190MATUSZEWSKI ADAM25:32M1
3270CIEPŁOWSKI ROBERT25:35M2
33101CHOSIŃSKI TOMASZ25:46M2
3456LASKOWSKI MICHAŁ25:55M1
3529OLENKIEWICZ PAULINA26:00M1
36120ROSZAK MACIEJ26:03M2
372PARTATUS ALEKSANDRA26:07M1
38174SZYMAŃSKI ROBERT26:09M2
39155BIAŁKA ADAM26:11M1
40200RYDELSKI SZYMON26:11M1
41158PLEWIŃSKI ROBERT26:12M2
42136CHABOWSKI ŁUKASZ26:42M1
43156LISEWSKI TOMASZ26:45M1
4478KLOSKOWSKI TOMASZ27:05M1
45137OCHAŁ WOJCIECH27:07M1
46165PIECHOWSKI DARIUSZ27:08M1
47178BARAŃSKI GRZEGORZ27:00M4
48160KRZEMIŃSKI BARTOSZ27:11M1
4916BŁAŻEJCZYK BARTOSZ27:22M1
5072GRABOWSKI JAROSŁAW27:22M1
5114MAŁKIŃSKI JÓZEF27:33M4
5293NOWAK ADRIAN27:41M1
53152WALCZAK DARIUSZ27:42M1
54179KUBIAK ŁUKASZ27:44M1
5518KOŁODZIEJSKI MAREK27:44M1
56153CHUDZICKI PIOTR27:44M3
57116BRZESKOT MACIEJ27:47M1
58161ZIMMERMANN MICHAŁ27:48M1
59103GRĄDZIEL WALDEMAR27:52M1
6040SPRYSZYŃSKI MICHAŁ27:54M1
6183KLINIEWSKI PIOTR27:57M3
62143LISS MICHAŁ27:58M1
63171SCHEFFS MICHAŁ28:05M1
6457ROGALSKI MICHAŁ28:07M1
6534KRUŻYŃSKI MICHAŁ28:08M1
6659GRZYBOWSKI MACIEJ28:10M1
6776RYCHŁAWSKI KRZYSZTOF28:11M1
68163KOMAJDA JAROSŁAW28:18M3
6944APIŃSKI PAWEŁ28:22M1
7079CICHOMSKI RAFAŁ28:26M2
71117NYCEK KRZYSZTOF28:28M1
72123CZYŻEWSKI DARIUSZ28:41M3
7397DRYGALSKI DOMINIK28:43M3
7469MOCZYŃSKI LESZEK28:43M3
7568APPEL JERZY28:47M4
76110GRZEŚKOWIAK TOMASZ28:51M1
77107POPIEL JAN28:54M2
7861WITT PATRYK28:56M1
7984NOWAK ARIEL29:02M1
80108NOWAKOWSKI GRZEGORZ29:05M1
81141ŚRÓDECKI SZYMON29:15M1
82176BERENT MICHAŁ29:15M1
83121BONK BŁAŻEJ29:20M1
84169KULA MICHAŁ29:24M1
8532MIELCAREK ZDZISŁAW29:27M4
86180SZCZURASZEK PAWEŁ29:32M1
8786KRZEMIŃSKI PIOTR29:57M1
88173WUJTIUK PIOTR30:07M2
894MARACHOWSKI KAMIL30:14M1
907KŁONIECKI SZYMON30:33M1
9152PIETRZAK KAROL30:33M1
9211BILSKI MARCIN30:43M1
93184JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ30:51M1
9473OWCZARZ MANUEL30:52M1
9558SZKIELONEK ARTUR30:53M1
96170LANGO SZYMON31:37M1
971OSMÓLSKI MICHAŁ31:38M1
98154MULLER SZYMON31:44M1
993KUCHARSKI MAREK31:44M4
10042TERLIKOWSKI RAFAŁ31:51M1
101166NITSCHKE MARCIN31:56M2
102168BOGACZYK ŁUKASZ32:02M1
103151KALISZEWSKI SŁAWOMIR32:03M1
10421KLIMBEJ JACEK32:04M1
10524NAWROCKI BARTOSZ32:42M1
10677BRYLIŃSKI JAKUB32:48M1
107118GROSZEWSKI EDWARD33:09M4
10830PISKORSKI PAWEŁ33:11M1
109149JANKOWSKI DAWID33:51M1
11020BIELECKI SŁAWOMIR34:54M1
111119KACZOROWSKI RAFAŁ34:57M1
11288CZABAŃSKI ANDRZEJ35:08M1
113172KOŁODZIEJSKI MAREK35:09M1
114181NOWAK ROBERT35:53M1
115159WERLING JAROSŁAW37:08M1
116157FIGLER MACIEJ38:32M1
117140PAWŁOWSKI MICHAŁ38:42M1
1189KADŁUBOWSKI PAWEŁM1
11910MILCZAREK ADAMM1
12028KADŁUBOWSKI PIOTRM1
12138TRZCIŃSKI DAMIANM1
12262HORODYSKI PIOTRM1
12371BIEŃKOWSKI JAKUBM1
124113DERFERT ANDRZEJM4
125135SYROCKI GRZEGORZM1
126139GORDON ROMANM4
127146LEWICKI MARCINM1
128150BOROS PATRYKM1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
16SZENK MARIA15:04K1
2100LIGAJ LUCYNA16:26K2
327ARSENIUK ANNA16:41K1
498PIWOWARSKA JUSTYNA17:50K1
526GRACZYK ILONA18:19K2
636NOWACKA MARZENA18:19K1
767NAGÓRSKA ELŻBIETA18:34K2
812RADOWSKA HELENA18:48K3
985KOSTENCKA-JANIK JUSTYNA19:18K1
1099KORNAS KAROLINA20:01K1
1195SMUCZYŃSKA TERESA20:35K3
1254CZERWIŃSKA ALEKSANDRA20:45K1
1381BASENDOWSKA EWA20:55K3
1450GADOMSKA MARIA21:09K4
1533WŁODARSKA MAŁGORZATA21:12K2
1649PAWSKA MAGDALENA22:38K1
1794GRĄDZIEL ANITA22:49K1
1846DUTKIEWICZ URSZULA23:43K1
1951KONICKA LIDIA23:57K1
2060SZRAMOWSKA NATALIA24:00K1
2141WUJTIUK ANNA24:14K2
2222BIZOŃ BARBARA24:28K1
23174KOŁAKOWSKA ANNA25:25K1
2465STANISZEWSKA ALEKSANDRA25:51K1
2591JÓŹWIAK JOWITA26:14K1
2689MICHNOWSKA KATARZYNA26:33K1
2764PISULA EWA26:45K1
2887NOWAK AGNIESZKA26:48K1
2919KONOPSKA RENATA27:09K1
3013BOREJKO ANNA27:09K1
3123KOWALSKA EWELINA27:27K1
3248KOWALCZYK AGNIESZKA27:26K1
3363SPRAWA KATARZYNA27:49K1
3453PROCZEK JOANNA29:40K1
3515KOZŁOWSKA HONORATAK1
3647DUTKIEWICZ BEATAK3
3780KRAJEWSKA KATARZYNAK1
3892GULBICKA KATARZYNAK1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
125STASIAK MICHAŁ21:04M1
282SASAK MAREK21:34M1
3111KĘDZIORA JANUSZ23:51M1
431WARDA OSKAR24:46M1
5142MAJCHRZAK JAKUB24:49M1
6109RÓŻAŃSKI RODERYK24:53M1
728KADŁUBOWSKI PIOTR24:54M1
89KADŁUBOWSKI PAWEŁ24:55M1
938TRZCIŃSKI DAMIAN25:01M1
10150BOROS PATRYK25:07M1
1174GRYCZA HUBERT25:11M1
12177WIDZINSKI PAWEŁ25:24M1
13167PIECHOWSKI JÓZEF25:26M1
14162SUTKOWY PAWEŁ25:26M1
15164ŻYCINSKI MICHAŁ25:27M1
165RAJEWSKI PIOTR25:30M1
1790MATUSZEWSKI ADAM25:32M1
1856LASKOWSKI MICHAŁ25:55M1
1929OLENKIEWICZ PAULINA26:00M1
202PARTATUS ALEKSANDRA26:07M1
21155BIAŁKA ADAM26:11M1
22200RYDELSKI SZYMON26:11M1
23136CHABOWSKI ŁUKASZ26:42M1
24156LISEWSKI TOMASZ26:45M1
2578KLOSKOWSKI TOMASZ27:05M1
26137OCHAŁ WOJCIECH27:07M1
27165PIECHOWSKI DARIUSZ27:08M1
28160KRZEMIŃSKI BARTOSZ27:11M1
2916BŁAŻEJCZYK BARTOSZ27:22M1
3072GRABOWSKI JAROSŁAW27:22M1
3193NOWAK ADRIAN27:41M1
32152WALCZAK DARIUSZ27:42M1
33179KUBIAK ŁUKASZ27:44M1
3418KOŁODZIEJSKI MAREK27:44M1
35116BRZESKOT MACIEJ27:47M1
36161ZIMMERMANN MICHAŁ27:48M1
37103GRĄDZIEL WALDEMAR27:52M1
3840SPRYSZYŃSKI MICHAŁ27:54M1
39143LISS MICHAŁ27:58M1
40171SCHEFFS MICHAŁ28:05M1
4157ROGALSKI MICHAŁ28:07M1
4234KRUŻYŃSKI MICHAŁ28:08M1
4359GRZYBOWSKI MACIEJ28:10M1
4476RYCHŁAWSKI KRZYSZTOF28:11M1
4544APIŃSKI PAWEŁ28:22M1
46117NYCEK KRZYSZTOF28:28M1
47110GRZEŚKOWIAK TOMASZ28:51M1
4861WITT PATRYK28:56M1
4984NOWAK ARIEL29:02M1
50108NOWAKOWSKI GRZEGORZ29:05M1
51141ŚRÓDECKI SZYMON29:15M1
52176BERENT MICHAŁ29:15M1
53121BONK BŁAŻEJ29:20M1
54169KULA MICHAŁ29:24M1
55180SZCZURASZEK PAWEŁ29:32M1
5686KRZEMIŃSKI PIOTR29:57M1
574MARACHOWSKI KAMIL30:14M1
587KŁONIECKI SZYMON30:33M1
5952PIETRZAK KAROL30:33M1
6011BILSKI MARCIN30:43M1
61184JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ30:51M1
6273OWCZARZ MANUEL30:52M1
6358SZKIELONEK ARTUR30:53M1
64170LANGO SZYMON31:37M1
651OSMÓLSKI MICHAŁ31:38M1
66154MULLER SZYMON31:44M1
6742TERLIKOWSKI RAFAŁ31:51M1
68168BOGACZYK ŁUKASZ32:02M1
69151KALISZEWSKI SŁAWOMIR32:03M1
7021KLIMBEJ JACEK32:04M1
7124NAWROCKI BARTOSZ32:42M1
7277BRYLIŃSKI JAKUB32:48M1
7330PISKORSKI PAWEŁ33:11M1
74149JANKOWSKI DAWID33:51M1
7520BIELECKI SŁAWOMIR34:54M1
76119KACZOROWSKI RAFAŁ34:57M1
7788CZABAŃSKI ANDRZEJ35:08M1
78172KOŁODZIEJSKI MAREK35:09M1
79181NOWAK ROBERT35:53M1
80159WERLING JAROSŁAW37:08M1
81157FIGLER MACIEJ38:32M1
82140PAWŁOWSKI MICHAŁ38:42M1
839KADŁUBOWSKI PAWEŁM1
8410MILCZAREK ADAMM1
8528KADŁUBOWSKI PIOTRM1
8638TRZCIŃSKI DAMIANM1
8762HORODYSKI PIOTRM1
8871BIEŃKOWSKI JAKUBM1
89135SYROCKI GRZEGORZM1
90146LEWICKI MARCINM1
91150BOROS PATRYKM1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
16SZENK MARIA15:04K1
227ARSENIUK ANNA16:41K1
398PIWOWARSKA JUSTYNA17:50K1
436NOWACKA MARZENA18:19K1
585KOSTENCKA-JANIK JUSTYNA19:18K1
699KORNAS KAROLINA20:01K1
754CZERWIŃSKA ALEKSANDRA20:45K1
849PAWSKA MAGDALENA22:38K1
994GRĄDZIEL ANITA22:49K1
1046DUTKIEWICZ URSZULA23:43K1
1151KONICKA LIDIA23:57K1
1260SZRAMOWSKA NATALIA24:00K1
1322BIZOŃ BARBARA24:28K1
14174KOŁAKOWSKA ANNA25:25K1
1565STANISZEWSKA ALEKSANDRA25:51K1
1691JÓŹWIAK JOWITA26:14K1
1789MICHNOWSKA KATARZYNA26:33K1
1864PISULA EWA26:45K1
1987NOWAK AGNIESZKA26:48K1
2019KONOPSKA RENATA27:09K1
2113BOREJKO ANNA27:09K1
2223KOWALSKA EWELINA27:27K1
2348KOWALCZYK AGNIESZKA27:26K1
2463SPRAWA KATARZYNA27:49K1
2553PROCZEK JOANNA29:40K1
2615KOZŁOWSKA HONORATAK1
2780KRAJEWSKA KATARZYNAK1
2892GULBICKA KATARZYNAK1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
143KASPEROWICZ JACEK20:33M2
2105RACINOWSKI SYLWESTER22:04M2
3104JANAKOWSKI ARKADIUSZ22:26M2
445GACZKOWSKI ROBERT22:42M2
575KOJRO ANETA24:51M2
6148JASINIECKI MACIEJ25:17M2
770CIEPŁOWSKI ROBERT25:35M2
8101CHOSIŃSKI TOMASZ25:46M2
9120ROSZAK MACIEJ26:03M2
10174SZYMAŃSKI ROBERT26:09M2
11158PLEWIŃSKI ROBERT26:12M2
1279CICHOMSKI RAFAŁ28:26M2
13107POPIEL JAN28:54M2
14173WUJTIUK PIOTR30:07M2
15166NITSCHKE MARCIN31:56M2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1100LIGAJ LUCYNA16:26K2
226GRACZYK ILONA18:19K2
367NAGÓRSKA ELŻBIETA18:34K2
433WŁODARSKA MAŁGORZATA21:12K2
541WUJTIUK ANNA24:14K2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1175RADOWSKI CEZARY22:37M3
296GOŁĄBEK MARIUSZ23:17M3
355KURS JAROSŁAW24:16M3
4114DUCHIŃSKI WOJCIECH24:30M3
5112MATEJA JÓZEF24:39M3
6147GAŁAJ ANDRZEJ24:42M3
7153CHUDZICKI PIOTR27:44M3
883KLINIEWSKI PIOTR27:57M3
9163KOMAJDA JAROSŁAW28:18M3
10123CZYŻEWSKI DARIUSZ28:41M3
1197DRYGALSKI DOMINIK28:43M3
1269MOCZYŃSKI LESZEK28:43M3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
112RADOWSKA HELENA18:48K3
295SMUCZYŃSKA TERESA20:35K3
381BASENDOWSKA EWA20:55K3
447DUTKIEWICZ BEATAK3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
18KANIAK ANDRZEJ21:48M4
266RAUT WIESŁAW25:13M4
3178BARAŃSKI GRZEGORZ27:00M4
414MAŁKIŃSKI JÓZEF27:33M4
568APPEL JERZY28:47M4
632MIELCAREK ZDZISŁAW29:27M4
73KUCHARSKI MAREK31:44M4
8118GROSZEWSKI EDWARD33:09M4
9113DERFERT ANDRZEJM4
10139GORDON ROMANM4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
150GADOMSKA MARIA21:09K4
System zapisów - copyright © b4sport.pl