• VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP

  • VII Bieg Mostami Bydgoszczy
    o Puchar JM. Rektora UTP


VII Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM. Rektora UTP

Wyniki 2011

Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1260Rupiński Michał47,33M1
2230Popławska Oliwia27,53K1
3257Zimmer Łukasz47,4M2
482Matuła Ewelina28,43K1
5258Leśniak Kamil48,2M1
6228Smolińska Daria28,5K1
7148Kujawski Marcin48,36M1
8251Wronczewska Katarzyna30,22K1
9122Gaczkowski Robert49,13M2
1010Kańciak Kamila30,54K1
1196Maczyński Grzegorz49,23M3
12155Witkowska Alicja31,54K1
13139Chmurzyński Tomasz50,23M3
1488Mistrzak Magdalena32,57K2
15159Dominguez Munaiz Eduardo50,26M2
1639Kalinowska Marta32,58K1
17225Boruta Artur51,14M2
18182Januszkiewicz Anna33,29K1
1935Duchiński Wojciech52,38M3
20240Motoczyńska Marta33,37K1
21120Harko Paweł52,47M1
22150Gadomska Maria34,52K4
23214Szot Bartosz53,18M1
24192Czerwińska Aleksandra35,12K1
25216Dębski Włodzimierz53,2M2
26191Frąckowiak Małgorzata35,15K1
2771Łuczak Paweł53,23M3
2878Ługowska Iga35,57K2
29220Sosnowski Krzysztof54,3M2
30129Charysz Daria36,59K1
315Basa Jacek54,36M2
3214Peresiak Anna37,2K4
33259Zdunkowski Marcin54,59M1
34170Dutkiewicz Beata37,56K3
3546Lutowski Wojciech55,16M1
3618Kojro Anetta38,08K2
37111Sutkowy Paweł55,21M1
3837Woźniak-Jodko Magdalena39,36K2
39252Schoenwald Patryk55,26M2
40152Trojankiewicz Magdalena39,43K2
41157Stachowicz Wiesław55,33M2
42135Muszyńska Agata40,04K1
43149Kliniewski Piotr55,39M3
44226Szurgot Jolanta40,15K4
45246Janakowski Adrian55,51M1
46143Moroszczak Dominika40,24K2
47165Janakowski Arkadiusz55,52M2
4816Pelec Teresa40,42K3
4989Mistrzak Marcin56,07M2
5032Chudzicka Aleksandra42,14K1
51125Sobkowski Zbigniew56,27M4
5228Danak Marta42,34K2
5320Ławniczak Tomasz56,5M1
54169Dutkiewicz Urszula42,44K1
5550Czepek Aleksander57,01M4
56193Heliasz Zofia44K1
5740Mateja Jozef57,53M4
5892Dombek Magdalena44,55K1
59184Okręglicki Michał57,59M1
60234Ligman Oliwia45,13K1
61185Białek Dawid58,04M1
62233Umińska Karolina45,14K1
63142Moroszczak Bogumił58,05M2
646Knitter Anna45,15K1
65110Bratek Andrzej58,07M4
66141Urbaniak Magdalena45,17K1
67217Konieczny Dawid58,12M1
68167Podsiedlik Zuzanna46,31K2
69255Siwkowski Roman58,2M3
70200Bratz Marta46,32K1
71178Kadłubowski Paweł58,21M1
72201Bober Daria46,34K1
73183Kosakowski Krzysztof58,31M4
748Lipińska Bernadeta50,19K3
75268Gałaj Andrzej58,35M3
7691Rolbiecka Anna52,27K1
77211Matwiej Mariusz58,36M1
78265Libera Maksymilian59,16M1
79124Sypniewski Michał59,17M1
8034Wojciechowski Eugeniusz59,19M4
8113Grzybowski Maciej59,22M1
82209Paczkowski Jacek59,28M3
83127Zboiński Filip59,33M1
8473Laskowski Michał1,00,22M2
85179Kadłubowski Piotr1,01,17M1
8626Kucharski Łukasz1,01,19M1
87171Tymosiak Mateusz1,01,59M1
88245Radecki Przemysław1,02,03M2
89261Antczak Michał1,02,05M1
90186Jasiniecki Maciej1,02,11M2
91263Giersz Krzysztof1,02,23M3
9299Piotr Kowalski1,02,30M2
93146Badowski Krzysztof1,02,31M3
9421Błachewicz Marcin1,02,31M2
95219Śpica Leszek1,02,34M3
9627Danak Michał1,02,55M2
97119Szarmach Kacper1,03,00M1
98243Rybicki Janusz1,03,01M5
99123Kędziora Janusz1,03,14M1
100199Kędzior Paweł1,03,17M1
101118Pfajfer Marek1,03,21M1
10224Kuzimski Rafał1,03,34M1
10331Chudzicki Piotr1,03,44M3
104254Dzidowski Jacek1,03,53M2
1051Horodyski Piotr1,04,30M1
106106Ciepłowski Robert1,04,43M2
10715Berebecki Roman1,04,51M5
108277Czestochowski Krzysztof1,04,58M1
10958Kaczorowski Rafał1,05,01M1
11065Binek Mateusz1,05,03M1
11122Grzegórski Marcin1,05,05M2
112221Wyrębski Jarosław1,05,07M2
113223Baczyński Andrzej1,05,15M1
114213Malicki Dominik1,05,39M1
115248Raut Wiesław1,06,09M5
116253Mielcarek Zdzisław1,06,12M5
117173Szymeczko Łukasz1,06,16M1
118180Krzeszewski Mateusz1,06,28M1
11972Jankowski Tomasz1,06,32M2
120195Łukaszewski Jacek1,06,39M3
121194Wolski Jacek1,06,41M3
12238Puzacz Dawid1,06,47M1
123130Wiencek Wojciech1,06,52M1
124109Kurs Jarosław1,06,54M3
125154Chylewski Bartosz1,07,10M1
126177Biegała Marek1,07,33M1
12756Pikulik Jarosław1,07,54M1
128270Niedbalski Grzegorz1,07,55M4
129162Magdziarz Leszek1,07,57M4
130145Gajkowski Dariusz1,08,01M2
131207Pawłowski Marek1,08,14M1
132144Sznajder Seweryn1,08,26M2
133166Siuda Marek1,08,43M2
134208Szmyt Mateusz1,09,05M1
13547Rakowski Paweł1,09,06M2
136176Zagożdżon Piotr1,09,11M3
13741Wernitz Karol1,09,16M1
13879Berent Michał1,09,35M1
139273Bieliński Bogumił1,09,38M2
1409Lipiński Krzysztof1,09,50M3
14168Dorosz Marek1,09,51M3
142279Piotrowski Andrzej1,10,12M3
143133Krajewski Michał1,10,16M1
144156Ząbkowski Krzysztof1,10,45M1
145262Sowiński Piotr1,10,47M3
146210Appel Jerzy1,10,52M5
147271Gołebiewski Bartosz1,11,20M1
148102Lewandowski Michał1,12,03M1
149101Krzeminski Mateusz1,12,05M1
150103Sadowski Michał1,12,06M1
151168Klimkowski Rafał1,13,08M2
15290Kloskowski Tomasz1,13,19M1
153107Lewandowski Józef1,13,38M1
154132Kaliszewski Sławomir1,13,56M1
155140Glonek Krystian1,14,12M1
156138Dul Marcin1,14,13M2
157222Malicki Łukasz1,14,21M1
158264Piskorski Paweł1,14,34M1
15919Kojro Maciej1,14,47M2
160278Dobiecki Adam1,15,17M1
16133Olender Robert1,15,27M3
162272Szopiński Michał1,15,34M1
16398Różycki Sławomir1,15,48M4
164256Mantycki Piotr1,15,49M5
16595Lenc Janusz1,15,51M4
166237Orzełek Sławomir1,19,14M4
167172Mirż Piotr1,19,44M1
168198Warszawski Przemysław1,21,36M1
169275Wróblewski Damian1,21,38M1
170197Parucki Paweł1,21,39M1
171128Kuncewicz Filip1,24,03M1
172164Mazurkiewicz Mateusz1,26,04M1
17385Dąbrowski Krzysztof1,32,45M1
174266Sobierajski Konrad1,32,49M1
17529Dworzecki Filip1,32,51M2
176100Bąk Bogdan1,34,39M4
177227Ciarkowski JacekM4
178108Rakowski PiotrM4
179126Gordon RomanM4
18081Małkińśki JózefM4
181116Malinowski MirosławM4
18249Socha TadeuszM3
18342Kieca AndrzejM3
18455Koper JarosławM3
185232Milewski ZbigniewM3
18651Kubiak RafałM2
18763Szymański RobertM2
188239Podsiedlik ZbigniewM2
189267Majos ArkadiuszM1
19069Szychowski JarosławM1
19193Tatarek KrzysztofM1
192212Witkowski MateuszM1
19375Lango SzymonM1
194274Proczek JakubM1
195114Gawrych MariuszM1
196276Wasilewski JanuszM1
19748Pawłowski MichałM1
198269Niedbalski KrzysztofM1
19912Graczyk IlonaK2
20062Kołakowska AnnaK1
20187Łukasik MonikaK1
20225Gac DominikaK1
203188Michnowska KatarzynaK1
204202Karapulka JoannaK1
205235Guzińska JowitaK1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1260Rupiński Michał47,33M1
2257Zimmer Łukasz47,4M2
3258Leśniak Kamil48,2M1
4148Kujawski Marcin48,36M1
5122Gaczkowski Robert49,13M2
696Maczyński Grzegorz49,23M3
7139Chmurzyński Tomasz50,23M3
8159Dominguez Munaiz Eduardo50,26M2
9225Boruta Artur51,14M2
1035Duchiński Wojciech52,38M3
11120Harko Paweł52,47M1
12214Szot Bartosz53,18M1
13216Dębski Włodzimierz53,2M2
1471Łuczak Paweł53,23M3
15220Sosnowski Krzysztof54,3M2
165Basa Jacek54,36M2
17259Zdunkowski Marcin54,59M1
1846Lutowski Wojciech55,16M1
19111Sutkowy Paweł55,21M1
20252Schoenwald Patryk55,26M2
21157Stachowicz Wiesław55,33M2
22149Kliniewski Piotr55,39M3
23246Janakowski Adrian55,51M1
24165Janakowski Arkadiusz55,52M2
2589Mistrzak Marcin56,07M2
26125Sobkowski Zbigniew56,27M4
2720Ławniczak Tomasz56,5M1
2850Czepek Aleksander57,01M4
2940Mateja Jozef57,53M4
30184Okręglicki Michał57,59M1
31185Białek Dawid58,04M1
32142Moroszczak Bogumił58,05M2
33110Bratek Andrzej58,07M4
34217Konieczny Dawid58,12M1
35255Siwkowski Roman58,2M3
36178Kadłubowski Paweł58,21M1
37183Kosakowski Krzysztof58,31M4
38268Gałaj Andrzej58,35M3
39211Matwiej Mariusz58,36M1
40265Libera Maksymilian59,16M1
41124Sypniewski Michał59,17M1
4234Wojciechowski Eugeniusz59,19M4
4313Grzybowski Maciej59,22M1
44209Paczkowski Jacek59,28M3
45127Zboiński Filip59,33M1
4673Laskowski Michał1,00,22M2
47179Kadłubowski Piotr1,01,17M1
4826Kucharski Łukasz1,01,19M1
49171Tymosiak Mateusz1,01,59M1
50245Radecki Przemysław1,02,03M2
51261Antczak Michał1,02,05M1
52186Jasiniecki Maciej1,02,11M2
53263Giersz Krzysztof1,02,23M3
5499Piotr Kowalski1,02,30M2
55146Badowski Krzysztof1,02,31M3
5621Błachewicz Marcin1,02,31M2
57219Śpica Leszek1,02,34M3
5827Danak Michał1,02,55M2
59119Szarmach Kacper1,03,00M1
60243Rybicki Janusz1,03,01M5
61123Kędziora Janusz1,03,14M1
62199Kędzior Paweł1,03,17M1
63118Pfajfer Marek1,03,21M1
6424Kuzimski Rafał1,03,34M1
6531Chudzicki Piotr1,03,44M3
66254Dzidowski Jacek1,03,53M2
671Horodyski Piotr1,04,30M1
68106Ciepłowski Robert1,04,43M2
6915Berebecki Roman1,04,51M5
70277Czestochowski Krzysztof1,04,58M1
7158Kaczorowski Rafał1,05,01M1
7265Binek Mateusz1,05,03M1
7322Grzegórski Marcin1,05,05M2
74221Wyrębski Jarosław1,05,07M2
75223Baczyński Andrzej1,05,15M1
76213Malicki Dominik1,05,39M1
77248Raut Wiesław1,06,09M5
78253Mielcarek Zdzisław1,06,12M5
79173Szymeczko Łukasz1,06,16M1
80180Krzeszewski Mateusz1,06,28M1
8172Jankowski Tomasz1,06,32M2
82195Łukaszewski Jacek1,06,39M3
83194Wolski Jacek1,06,41M3
8438Puzacz Dawid1,06,47M1
85130Wiencek Wojciech1,06,52M1
86109Kurs Jarosław1,06,54M3
87154Chylewski Bartosz1,07,10M1
88177Biegała Marek1,07,33M1
8956Pikulik Jarosław1,07,54M1
90270Niedbalski Grzegorz1,07,55M4
91162Magdziarz Leszek1,07,57M4
92145Gajkowski Dariusz1,08,01M2
93207Pawłowski Marek1,08,14M1
94144Sznajder Seweryn1,08,26M2
95166Siuda Marek1,08,43M2
96208Szmyt Mateusz1,09,05M1
9747Rakowski Paweł1,09,06M2
98176Zagożdżon Piotr1,09,11M3
9941Wernitz Karol1,09,16M1
10079Berent Michał1,09,35M1
101273Bieliński Bogumił1,09,38M2
1029Lipiński Krzysztof1,09,50M3
10368Dorosz Marek1,09,51M3
104279Piotrowski Andrzej1,10,12M3
105133Krajewski Michał1,10,16M1
106156Ząbkowski Krzysztof1,10,45M1
107262Sowiński Piotr1,10,47M3
108210Appel Jerzy1,10,52M5
109271Gołebiewski Bartosz1,11,20M1
110102Lewandowski Michał1,12,03M1
111101Krzeminski Mateusz1,12,05M1
112103Sadowski Michał1,12,06M1
113168Klimkowski Rafał1,13,08M2
11490Kloskowski Tomasz1,13,19M1
115107Lewandowski Józef1,13,38M1
116132Kaliszewski Sławomir1,13,56M1
117140Glonek Krystian1,14,12M1
118138Dul Marcin1,14,13M2
119222Malicki Łukasz1,14,21M1
120264Piskorski Paweł1,14,34M1
12119Kojro Maciej1,14,47M2
122278Dobiecki Adam1,15,17M1
12333Olender Robert1,15,27M3
124272Szopiński Michał1,15,34M1
12598Różycki Sławomir1,15,48M4
126256Mantycki Piotr1,15,49M5
12795Lenc Janusz1,15,51M4
128237Orzełek Sławomir1,19,14M4
129172Mirż Piotr1,19,44M1
130198Warszawski Przemysław1,21,36M1
131275Wróblewski Damian1,21,38M1
132197Parucki Paweł1,21,39M1
133128Kuncewicz Filip1,24,03M1
134164Mazurkiewicz Mateusz1,26,04M1
13585Dąbrowski Krzysztof1,32,45M1
136266Sobierajski Konrad1,32,49M1
13729Dworzecki Filip1,32,51M2
138100Bąk Bogdan1,34,39M4
139227Ciarkowski JacekM4
140108Rakowski PiotrM4
141126Gordon RomanM4
14281Małkińśki JózefM4
143116Malinowski MirosławM4
14449Socha TadeuszM3
14542Kieca AndrzejM3
14655Koper JarosławM3
147232Milewski ZbigniewM3
14851Kubiak RafałM2
14963Szymański RobertM2
150239Podsiedlik ZbigniewM2
151267Majos ArkadiuszM1
15269Szychowski JarosławM1
15393Tatarek KrzysztofM1
154212Witkowski MateuszM1
15575Lango SzymonM1
156274Proczek JakubM1
157114Gawrych MariuszM1
158276Wasilewski JanuszM1
15948Pawłowski MichałM1
160269Niedbalski KrzysztofM1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1230Popławska Oliwia27,53K1
282Matuła Ewelina28,43K1
3228Smolińska Daria28,5K1
4251Wronczewska Katarzyna30,22K1
510Kańciak Kamila30,54K1
6155Witkowska Alicja31,54K1
788Mistrzak Magdalena32,57K2
839Kalinowska Marta32,58K1
9182Januszkiewicz Anna33,29K1
10240Motoczyńska Marta33,37K1
11150Gadomska Maria34,52K4
12192Czerwińska Aleksandra35,12K1
13191Frąckowiak Małgorzata35,15K1
1478Ługowska Iga35,57K2
15129Charysz Daria36,59K1
1614Peresiak Anna37,2K4
17170Dutkiewicz Beata37,56K3
1818Kojro Anetta38,08K2
1937Woźniak-Jodko Magdalena39,36K2
20152Trojankiewicz Magdalena39,43K2
21135Muszyńska Agata40,04K1
22226Szurgot Jolanta40,15K4
23143Moroszczak Dominika40,24K2
2416Pelec Teresa40,42K3
2532Chudzicka Aleksandra42,14K1
2628Danak Marta42,34K2
27169Dutkiewicz Urszula42,44K1
28193Heliasz Zofia44K1
2992Dombek Magdalena44,55K1
30234Ligman Oliwia45,13K1
31233Umińska Karolina45,14K1
326Knitter Anna45,15K1
33141Urbaniak Magdalena45,17K1
34167Podsiedlik Zuzanna46,31K2
35200Bratz Marta46,32K1
36201Bober Daria46,34K1
378Lipińska Bernadeta50,19K3
3891Rolbiecka Anna52,27K1
3912Graczyk IlonaK2
4062Kołakowska AnnaK1
4187Łukasik MonikaK1
4225Gac DominikaK1
43188Michnowska KatarzynaK1
44202Karapulka JoannaK1
45235Guzińska JowitaK1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1260Rupiński Michał47,33M1
2258Leśniak Kamil48,2M1
3148Kujawski Marcin48,36M1
4120Harko Paweł52,47M1
5214Szot Bartosz53,18M1
6259Zdunkowski Marcin54,59M1
746Lutowski Wojciech55,16M1
8111Sutkowy Paweł55,21M1
9246Janakowski Adrian55,51M1
1020Ławniczak Tomasz56,5M1
11184Okręglicki Michał57,59M1
12185Białek Dawid58,04M1
13217Konieczny Dawid58,12M1
14178Kadłubowski Paweł58,21M1
15211Matwiej Mariusz58,36M1
16265Libera Maksymilian59,16M1
17124Sypniewski Michał59,17M1
1813Grzybowski Maciej59,22M1
19127Zboiński Filip59,33M1
20179Kadłubowski Piotr1,01,17M1
2126Kucharski Łukasz1,01,19M1
22171Tymosiak Mateusz1,01,59M1
23261Antczak Michał1,02,05M1
24119Szarmach Kacper1,03,00M1
25123Kędziora Janusz1,03,14M1
26199Kędzior Paweł1,03,17M1
27118Pfajfer Marek1,03,21M1
2824Kuzimski Rafał1,03,34M1
291Horodyski Piotr1,04,30M1
30277Czestochowski Krzysztof1,04,58M1
3158Kaczorowski Rafał1,05,01M1
3265Binek Mateusz1,05,03M1
33223Baczyński Andrzej1,05,15M1
34213Malicki Dominik1,05,39M1
35173Szymeczko Łukasz1,06,16M1
36180Krzeszewski Mateusz1,06,28M1
3738Puzacz Dawid1,06,47M1
38130Wiencek Wojciech1,06,52M1
39154Chylewski Bartosz1,07,10M1
40177Biegała Marek1,07,33M1
4156Pikulik Jarosław1,07,54M1
42207Pawłowski Marek1,08,14M1
43208Szmyt Mateusz1,09,05M1
4441Wernitz Karol1,09,16M1
4579Berent Michał1,09,35M1
46133Krajewski Michał1,10,16M1
47156Ząbkowski Krzysztof1,10,45M1
48271Gołebiewski Bartosz1,11,20M1
49102Lewandowski Michał1,12,03M1
50101Krzeminski Mateusz1,12,05M1
51103Sadowski Michał1,12,06M1
5290Kloskowski Tomasz1,13,19M1
53107Lewandowski Józef1,13,38M1
54132Kaliszewski Sławomir1,13,56M1
55140Glonek Krystian1,14,12M1
56222Malicki Łukasz1,14,21M1
57264Piskorski Paweł1,14,34M1
58278Dobiecki Adam1,15,17M1
59272Szopiński Michał1,15,34M1
60172Mirż Piotr1,19,44M1
61198Warszawski Przemysław1,21,36M1
62275Wróblewski Damian1,21,38M1
63197Parucki Paweł1,21,39M1
64128Kuncewicz Filip1,24,03M1
65164Mazurkiewicz Mateusz1,26,04M1
6685Dąbrowski Krzysztof1,32,45M1
67266Sobierajski Konrad1,32,49M1
68267Majos ArkadiuszM1
6969Szychowski JarosławM1
7093Tatarek KrzysztofM1
71212Witkowski MateuszM1
7275Lango SzymonM1
73274Proczek JakubM1
74114Gawrych MariuszM1
75276Wasilewski JanuszM1
7648Pawłowski MichałM1
77269Niedbalski KrzysztofM1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1230Popławska Oliwia27,53K1
282Matuła Ewelina28,43K1
3228Smolińska Daria28,5K1
4251Wronczewska Katarzyna30,22K1
510Kańciak Kamila30,54K1
6155Witkowska Alicja31,54K1
739Kalinowska Marta32,58K1
8182Januszkiewicz Anna33,29K1
9240Motoczyńska Marta33,37K1
10192Czerwińska Aleksandra35,12K1
11191Frąckowiak Małgorzata35,15K1
12129Charysz Daria36,59K1
13135Muszyńska Agata40,04K1
1432Chudzicka Aleksandra42,14K1
15169Dutkiewicz Urszula42,44K1
16193Heliasz Zofia44K1
1792Dombek Magdalena44,55K1
18234Ligman Oliwia45,13K1
19233Umińska Karolina45,14K1
206Knitter Anna45,15K1
21141Urbaniak Magdalena45,17K1
22200Bratz Marta46,32K1
23201Bober Daria46,34K1
2491Rolbiecka Anna52,27K1
2562Kołakowska AnnaK1
2687Łukasik MonikaK1
2725Gac DominikaK1
28188Michnowska KatarzynaK1
29202Karapulka JoannaK1
30235Guzińska JowitaK1
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1257Zimmer Łukasz47,4M2
2122Gaczkowski Robert49,13M2
3159Dominguez Munaiz Eduardo50,26M2
4225Boruta Artur51,14M2
5216Dębski Włodzimierz53,2M2
6220Sosnowski Krzysztof54,3M2
75Basa Jacek54,36M2
8252Schoenwald Patryk55,26M2
9157Stachowicz Wiesław55,33M2
10165Janakowski Arkadiusz55,52M2
1189Mistrzak Marcin56,07M2
12142Moroszczak Bogumił58,05M2
1373Laskowski Michał1,00,22M2
14245Radecki Przemysław1,02,03M2
15186Jasiniecki Maciej1,02,11M2
1699Piotr Kowalski1,02,30M2
1721Błachewicz Marcin1,02,31M2
1827Danak Michał1,02,55M2
19254Dzidowski Jacek1,03,53M2
20106Ciepłowski Robert1,04,43M2
2122Grzegórski Marcin1,05,05M2
22221Wyrębski Jarosław1,05,07M2
2372Jankowski Tomasz1,06,32M2
24145Gajkowski Dariusz1,08,01M2
25144Sznajder Seweryn1,08,26M2
26166Siuda Marek1,08,43M2
2747Rakowski Paweł1,09,06M2
28273Bieliński Bogumił1,09,38M2
29168Klimkowski Rafał1,13,08M2
30138Dul Marcin1,14,13M2
3119Kojro Maciej1,14,47M2
3229Dworzecki Filip1,32,51M2
3351Kubiak RafałM2
3463Szymański RobertM2
35239Podsiedlik ZbigniewM2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
188Mistrzak Magdalena32,57K2
278Ługowska Iga35,57K2
318Kojro Anetta38,08K2
437Woźniak-Jodko Magdalena39,36K2
5152Trojankiewicz Magdalena39,43K2
6143Moroszczak Dominika40,24K2
728Danak Marta42,34K2
8167Podsiedlik Zuzanna46,31K2
912Graczyk IlonaK2
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
196Maczyński Grzegorz49,23M3
2139Chmurzyński Tomasz50,23M3
335Duchiński Wojciech52,38M3
471Łuczak Paweł53,23M3
5149Kliniewski Piotr55,39M3
6255Siwkowski Roman58,2M3
7268Gałaj Andrzej58,35M3
8209Paczkowski Jacek59,28M3
9263Giersz Krzysztof1,02,23M3
10146Badowski Krzysztof1,02,31M3
11219Śpica Leszek1,02,34M3
1231Chudzicki Piotr1,03,44M3
13195Łukaszewski Jacek1,06,39M3
14194Wolski Jacek1,06,41M3
15109Kurs Jarosław1,06,54M3
16176Zagożdżon Piotr1,09,11M3
179Lipiński Krzysztof1,09,50M3
1868Dorosz Marek1,09,51M3
19279Piotrowski Andrzej1,10,12M3
20262Sowiński Piotr1,10,47M3
2133Olender Robert1,15,27M3
2249Socha TadeuszM3
2342Kieca AndrzejM3
2455Koper JarosławM3
25232Milewski ZbigniewM3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1170Dutkiewicz Beata37,56K3
216Pelec Teresa40,42K3
38Lipińska Bernadeta50,19K3
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1125Sobkowski Zbigniew56,27M4
250Czepek Aleksander57,01M4
340Mateja Jozef57,53M4
4110Bratek Andrzej58,07M4
5183Kosakowski Krzysztof58,31M4
634Wojciechowski Eugeniusz59,19M4
7270Niedbalski Grzegorz1,07,55M4
8162Magdziarz Leszek1,07,57M4
998Różycki Sławomir1,15,48M4
1095Lenc Janusz1,15,51M4
11237Orzełek Sławomir1,19,14M4
12100Bąk Bogdan1,34,39M4
13227Ciarkowski JacekM4
14108Rakowski PiotrM4
15126Gordon RomanM4
1681Małkińśki JózefM4
17116Malinowski MirosławM4
Miejsce Numer Nazwisko i Imię Miejscowość Czas Kategoria
1150Gadomska Maria34,52K4
214Peresiak Anna37,2K4
3226Szurgot Jolanta40,15K4
System zapisów - copyright © b4sport.pl